Natalia S.
 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  wow

  15.12.2018 | data wizyty: 14.12.2018

  Znakomity pokój - moje ścisłe top 3, a uciekłam już z prawie pięćdziesięciu różnych escape roomów. Klimatyczny, logiczny, ciekawy, niekonwencjonalny - zagadki są poukładane, spójne, różnorodne. Polecam (uciekinierom z doświadczeniem)!

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Efekt wow :-)

  18.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017

  Zero kłódek, dużo magii :-)
  Jestem zachwycona! Jeden z absolutnie najlepszych pokojów, w których byłam (to mój 26.).

 • Escape room Osadzeni w Bunkrze

  Osadzeni w Bunkrze
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Klimatycznie i różnorodnie

  19.03.2017 | data wizyty: 18.03.2017

  Bardzo klimatyczny pokój, przemiła obsługa, dużo ciekawych i różnorodnych zagadek - jeden z najfajniejszych pokojów, w których byłam. Dość trudny, ale dzięki temu ucieczka bardziej satysfakcjonująca. Byliśmy we trójkę i bawiliśmy się fantastycznie, polecamy!

  8 Gates Escape Room

  Odpowiedź 8 Gates Escape Room

  Cieszymy się że się podobało.
  Zapraszamy ponownie!

 • Escape room Piraci z Karaibów

  Piraci z Karaibów
  Team Exit
  Warszawa

  udane wyjście integracyjne

  28.10.2015

  Na Piratów wybraliśmy się w ramach firmowego wyjścia integracyjnego. Pokój spełnił swoją rolę znakomicie - żeby uciec, musieliśmy współpracować (szczególnie na początku; nie chcę zdradzać zadania, kto był, zrozumie :)), wspólnie rozwiązywaliśmy zagadki, omawialiśmy pomysły i szukaliśmy wskazówek. Pokój jest bardzo klimatyczny, a zagadki ciekawe - nie chodzi tu o ślepe szukanie kluczyków, ale także odpowiednie użycie dostępnych przedmiotów, tak by np wprawić w ruch inne, i dopiero ten ruch spowoduje otwarcie skrytki etc. Dziękuję!

 • Escape room Laboratorium

  Laboratorium
  Room Escape
  Warszawa

  warto

  16.08.2015

  Aktualnie mój numer 2 w Warszawie. Fajny pokój, trudny (ale da się uciec :-) i daje to dużą satysfakcję), z nietypowymi zagadkami (również zręcznościowymi). Polecam!

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Ekstra!

  15.08.2015

  Najlepszy pokój, w którym do tej pory byłam - zagadek jest dużo, są różnego rodzaju: i łamigłówki logiczne, i zadania bardziej zręcznościowe. Nie wszystkie "skrzynki" są na "kłódki" - w niektórych zagadkach nie chodzi o wymyślenie kodu, ale spowodowanie mechanicznej akcji.
  Zgadzam się z jedną z poprzednich opinii, że to pokój, z którego żal uciekać :) Niecierpliwie czekam na następne w Domu Zagadek!