Izabela K. 4

Izabela K. 4

Hej, jestem Izabela K. 4. Mam na swoim koncie 12 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Fabularny. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

12 Odwiedzone

0 Planowane

Podróżnik

35 Punkty

25
35 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Totem
Totem

Niebiesko mi!

26.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

Świetny pokój, genialna aranżacja miejsca i niesamowite emocje! Wstęp do gry - czegoś takiego jeszcze nie widziałam, świetnie wprowadziło w tematykę i zagrało na emocjach, dreszczyk grozy, mimo, że pokój abstrakcyjny. Zagadki bardzo przemyślane, świetne dla początkujących graczy lub dla dwuosobowej drużyny. Wszystko bardzo spójne, ciekawe, myślę, że ten pokój zapamiętam na długo, to klimaty które uwielbiam. Jako, że mam już na koncie kilkanaście pokoi oceniam, jako prosty, ale to nie znaczy, że nudny! Właśnie tutaj jest wielki pokłon za to, że mimo łatwego poziomu tematyka i zadania były bardzo wciągające. Polecam każdemu :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Sekretny Gabinet Zegarmistrza
Sekretny Gabinet Zegarmistrza

Czas... Start!

26.02.2019 | data wizyty: 14.02.2019

Czas nie ma litości. Ucieka jak szalony. A w Sekretnym Gabinecie Zegarmistrza... staje w miejscu! Przepiękna sceneria, niesamowity wystrój, bardzo klimatyczne miejsce. Czujesz się tam, jak przeniesiony w czasie, to po prostu połączenie baśni z rzeczywistością. Wielki szacun za stworzenie czegoś tak pięknego! Do tego niestandardowe zagadki i ich rozwiązania, dreszczyk emocji i nutka tajemniczości gwarantowana! Do tego wielki plus za to, że to chyba jedyny pokój tylko dla dwojga, jaki do tej pory mieliśmy przyjemność odwiedzić. Idealny na niestandardowa randkę, bardzo gorąco polecam!!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Odpowiedź firmy Trap Away

!!!

Buzia sama cieszy się na widok takiej opinii! :)

Bardzo dziękujemy za docenienie naszej perełki zarówno pod względem wystroju, jak i zagadek.

Mamy nadzieję, że jak najwięcej grup będzie mogło przekonać się o jego zaletach na własnej skórze oraz zrozumieć paradoks na temat czasu z początku recenzji :))

Serdecznie pozdrawiamy, do zobaczenia w kolejnych pokojach! :)

Escape room Piła
Piła

I want to play a game...

17.01.2019 | data wizyty: 16.01.2019

Zacznę od pochwały przesympatycznego właściciela, który samą swoją osobą zaraża pozytywną energią i odpowiednio wprowadza w klimat pokoju :). Duży plus za zorganizowanie niespodzianki urodzinowej dla jednego z uczestników naszej wyprawy. Natomiast sam pokój - bardzo w moim klimacie. Surowy, bardzo realny, nie przesadzony, urządzony z dużym pomysłem i czujesz się w nim, jakby to co robisz, cała ta historia, w której bierzesz udział, to była po prostu rzeczywistość, a nie gra :). Zagadki - bardzo trudne, nie standardowe, kiedy myślisz, że już masz odpowiedź, Bang! Błąd, wcale jej nie masz! Presja czasu i ograniczona ilość prób sprawiają, że adrenalina działa na maksie, a 50 minut ucieka jak z bicza strzelił. To naprawdę walka o życie! Bardzo polecam pokój grupom już doświadczonym. Obowiązkowy punkt w Rzeszowie!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

Escape room Sprawa nr 666
Sprawa nr 666

Piekielnie dobre to było!

16.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

Sprawa nr 666, czyli 6 za klimat, 6 za zagadki i 6 za obsługę! Jestem pod wielkim wrażeniem, w tym pokoju każdy szczegół był dopracowany i dopieszczony do granic możliwości. Do tego niektóre rozwiązania przyprawiały o gęsią skórkę i nawet raz zdażyło mi się krzyknąć ?. Brawa za pomysł i za wykonanie, uwielbiam pokoje, w których mam satysfakcję z wyjścia 5 minut przed czasem, ale z drugiej strony jest niedosyt, bo ja bym mogła tam siedzieć godzinami i rozkminiać Wasze zagadki ? Rzeszów pozdrawia i na pewno wrócimy po więcej ?❤️

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Hrabia Drakula
Hrabia Drakula

Upiorrrny wieczór

08.12.2018 | data wizyty: 07.12.2018

Wrażenia nieziemskie! Wszystko w Lock Ness było na TAK: tematyka, wystrój, klimat, zagadki, nieoczekiwane rozwiązania. Poziom rzeczywiście był zaawansowany, co tylko dodawało mobilizacji, a satysfakcja wyjścia przed czasem jest niesamowita! Chciało by się tu wrócić raz po raz, bo takich emocji chce się po prostu więcej. Dziękujemy za świetny wieczór, a my ze swojej strony, jako już weterani, możemy śmiało ocenić ten Escape Room jako jeden z lepszych w Rzeszowie :-).

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Szpital Psychicznie Chory
Szpital Psychicznie Chory

Ześwirowani

27.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

Pokój bardzo klimatyczny, podobał mi się wystrój i złowrogi nastrój w nim panujący. Było tam wszystko co powinno znaleźć się w pokoju szpitala psychiatrycznego, bez zbędnych szczegółów. Zagadki dość trudne, niestandardowe, bez podpowiedzi ciężko byłoby na nie wpaść. Ale w końcu wymyślił je czlowiek, który był chory, a ja mam wrażenie, że po przygodzie w tym pokoju również zaczyna być coś ze mną nie tak :D. Obsługa bardzo miła, wszystko na plus.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Rzeszowski Skarb Narodów
Rzeszowski Skarb Narodów

Wielkie wow!!!

10.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

Niesamowita przygoda, naprawdę poczułam się, jak poszukiwacz skarbów! Nawet nie wiem co napisać, żeby nic nie zaspoilerować :). Także powiem tyle - każdy powinien iść i zobaczyć to na własne oczy! Świetne zagadki, dużo zaskoczeń i naprawdę znakomita zabawa. Do tego obsługa niezwykle sympatyczna i świetnie wprowadzająca w klimat. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem! A największym dowodem na to jest to, że siedzimy teraz w domu i ciągle od paru godzin opowiadamy sobie o tych wrażeniach. Dziękujemy!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Chata Wiedźmy
Chata Wiedźmy

Sabat w IV Noc Escape Roomów

28.10.2018 | data wizyty: 26.10.2018

Zacznę od plusów: ciekawe zagadki, duża pochwała za muzykę z mojego ukochanego filmu, fajny nastrój, aranżacja i klimat. Jedna zagadka sprawiła nam problem, ale po naprowadzeniu udało się ją rozwiązać. Ogólnie wrażenia świetne, z początku chaos, bo w pokoju bardzo dużo się dzieje i nie wiadomo od czego zacząć, ale to jest właśnie w tym fajne! Minusem jest zebranie towarzyskie w recepcji, które trochę psuło nam grę, głośne śmiechy czy uderzenia w drzwi dekoncentrowały nas i chwilami irytowały. Mała prośba do właścicieli, żeby takie spotkania urządzać po godzinach odwiedzin klientów, bo psuje to klimat i koncentrację. No i witanie na korytarzu, gdzie my stoimy zmoknięci w kurtkach, z torebkami (a dostajemy na korytarzu na wycieraczce instrukcje i do ręki krótkofalowki, które nie wiemy gdzie wlożyć, bo jesteśmy w kurtkach) było troszkę niemiłe... Bo w środku na recepcji nie ma miejsca dla klienta, bo są znajomi... Ogólnie pokój na plus, tylko organizacja kiepska.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room The Ring
The Ring

Upiorrrrrne urrrodziny z Samarą!

26.10.2018 | data wizyty: 20.10.2018

Nie-sa-mo-wi-te wrażenia! Wielki szacun za stworzenie tak upiornego (w dobrym tego słowa znaczeniu) pokoju. Obłędny klimat, świetne zagadki, dużo zaskoczeń i przede wszystkim mnóstwo strachu! Wielkie podziękowania dla ekipy za ściągnięcie Samary specjalnie na ten urodzinowy wypad. Bez niej nie byłoby tego klimatu, także polecam wszystkim wersję z aktorką. Zaraz.. Jaką aktorką?! To nie aktorka, to prawdziwa Samara, która do dzisiaj śni mi się po nocach! Minął już tydzień, a cała nasza ekipa nadal w emocjach. Aż chce się wrócić i jeszcze raz paść ofiarą klątwy The Ring... :) dziękujemy!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Laboratorium Tesli
Laboratorium Tesli

Ge-nia-lny!

21.03.2017 | data wizyty: 17.03.2017

Miałam przyjemność testować ten pokój, kiedy był jeszcze w fazie przygotowania. Śmiało mogę napisać więc jedno - w takim pokoju jeszcze nie byłam,bo nie ma po prostu takiego drugiego. Tematyka - obłęd. Zagadki - magia. Podziwiam twórców pokoju za zorganizowanie tak starannego i niespotykanego miejsca, które gwarantuje świetną zabawę i niezapomniane wrażenia! A jednocześnie można też dowiedzieć sie mnóstwa ciekawych rzeczy... ?

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Pokaż następne