Marta W. 7

Marta W. 7

Hej, jestem Marta W. 7. Mam na swoim koncie 3 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

3 Odwiedzone

0 Planowane

Podróżnik

30 Punkty

25
30 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Polski Skarbiec
Polski Skarbiec

Nuda

04.01.2019 | data wizyty: 30.12.2018

Pokój był niespecjalny. Poszliśmy dużą grupą i nie natrudziliśmy się (no, może poza pierwszym etapem, ale to spoiler i było raczej śmiesznie niż trudno). Skarbiec fajnie zbudowany, ale mimo to nie czuliśmy klimatu, żadna zagadka nie była wieloetapowa. Jedna manualna, reszta do wymyślenia w chwilę. Nic specjalnego.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Ocean's 2
Ocean's 2

Dwie godziny kiepskiej zabawy

15.12.2018 | data wizyty: 14.12.2018

Po raz pierwszy wybraliśmy się do pokoju tylko w 2 osoby, licząc na niesamowitą, dwugodzinną przygodę. Zaczynaliśmy w "Skazanych na Shawshank", a potem mieliśmy ukraść diament w "Różowej panterze". Jesteśmy fanami rozwiązań logicznych i inteligentnych, a nie technicznych i na spostrzegawczość. Właściwie NIC w dwugodzinnej zabawie nie wynikało z siebie logicznie. Wszystkie zagadki opierały się albo na zręczności, albo na spostrzegawczości - w dobie naprawdę fajnych, stojących na wysokim poziomie technologicznych ER, to naprawdę było za mało, by nas zadowolić. Co więcej, pod koniec dwugodzinnej zabawy czuliśmy już tylko frustrację.
Szkoda, że obsługa nie słucha uwag klientów, mogliby więcej na tym zyskać.
Warto dodać, że na negatywną ocenę pokojów (obu, ale bardziej "Różowej pantery") wpływa fakt, że było tam zbyt wiele zagadek-pułapek, które właściwie miały nas tylko spowolnić i sprawić, że zaczniemy się nimi zajmować, zamiast przejść do prawdziwego problemu. Ok, zmyłki są fajne, ale nie wtedy, gdy stanowią połowę pokoju - wyglądało to tak, jakby zagadki same w sobie były słabe i należało sztucznie napompować pokój losowymi przedmiotami, które nie biorą udziału w grze, żeby tylko rozgrywka trwała godzinę (tak naprawdę trwa o wiele krócej, gdy odrzuci się zapychacze).
Nie polecam, jest bardzo drogo, a w ogóle nie przekłada się to na jakość. Dam za to dość wysokie noty za klimat ze względu na "Skazanych na Shawshank", choć uwaga - łatwo się tam ubrudzić i o tym też obsługa moim zdaniem powinna informować.

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni