Jarek E.

Jarek E.

Zapalony gracz w gry typu ER. Regularnie odwiedzam pokoje od początku historii ER w Polsce. Razem z moimi braćmi mamy już wiele rekordów czasowych na swoim k... [więcej]

38 Odwiedzone

2 Planowane

Skaut

53 Punkty

50
53 pkt
100

Wszystkie opinie

Escape room VR Małe przez poufne
VR Małe przez poufne

Rzeczywista współpraca w wirtualnej przestrzeni

30.01.2019 | data wizyty: 28.01.2019

Mając na koncie ponad 50 odwiedzonych pokojów z ogromnym entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość o otwarciu przez znaną nam już ekipę pierwszego pokoju VR! Zacznę od tego, że ludzie, którzy tworzą Escape Room BANK serwują niezmiennie wysoki poziom rozrywki, nie tylko świetnie przygotowując pokoje, ale też przez cały czas zabawy dbając o jak najlepsze wrażenia gości! Ale do rzeczy. Technologię wirtualnej rzeczywistości znaliśmy już przed wizytą w ER BANK, jednak mimo to, nie wiedzieliśmy do końca czego się spodziewać. Pokój, w którym gra się odbywa (mimo, że nie na nim należy się tu skupić) jest przygotowany bardzo porządnie i profesjonalnie! Pierwszy plus jeszcze zanim zaczęliśmy grę!
Jak już pisałem nie była to nasza pierwsza wizyta w wirtualnej rzeczywistości, jednak na pewno po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się tam z innym graczem! Z łatwością wczuliśmy się w "odgrywane" postaci i wspólnie dążyliśmy do osiągnięcia postawionego celu. Mnóstwo przyjemności dostarcza możliwość (a nawet powiedziałbym: konieczność) współpracy i wspólnego odkrywania wirtualnego "pokoju".
Podsumowując:
- scenariusz przygotowany bez zastrzeżeń, zagadki różnorodne i logiczne,
- kontrolery intuicyjne, więc nie sprawiają trudności w obsłudze,
- bardzo przyjemna, pomocna obsługa,
- (informacja szczególnie dla osób, które źle znoszą wizyty w wirtualnej rzeczywistości) poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości następuje w sposób nie powodujący najmniejszego dyskomfortu.

W 100% polecam! Doznanie zgoła odmienne niż dotychczasowe "rzeczywiste" pokoje, tak więc również doświadczone grupy odnajdą tu masę przyjemności.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Asasino
Asasino

Wciel się w Asasyna!

01.11.2018 | data wizyty: 15.07.2018

Bardzo przyjemnie spędzony czas, zagadki różnorodne, na poziomie. Obsługa na najwyższym poziomie! Polecam wszystkim, w szczególności fanom serii Assassin's Creed.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Łowca Głów
Łowca Głów

Niemożliwie realistyczny

18.05.2018 | data wizyty: 19.01.2018

Do odwiedzenia pokoju zachęciło mnie oznaczenie go jako nieodpowiedniego dla...i tu lista różnych grup. Do tego eksperci poziom trudności. Uznałem, że nie może nie być ciekawie. Po wizycie muszę przyznać, że informacja zawarta w opisie pokoju, że został on zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać sytuację, w której znaleźli się uczestnicy zabawy, jest bardziej prawdziwy niż można się spodziewać. Znakomicie przemyślany wystrój pokoju i scenariusz zabawy, pozwalają już od pierwszych minut gry całkowicie skupić się na rozwiązaniu zagadki jaką mamy przed sobą, śmiertelnie poważnie biorąc sytuację, w której jesteśmy z grupą. Do tego bardzo ciekawe, ambitne zagadki! Polecam wszystkim grupom, które mają na swoim koncie już kilka ucieczek.

Niemożliwie realistyczny

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Cyrk dziwadeł
Cyrk dziwadeł

Cyrk wszechczasów

18.05.2018 | data wizyty: 06.01.2018

Nie ulega wątpliwości, że jest to najlepszy cyrk, jaki fani ER mogą odwiedzić. Pełen profesjonalizm, zarówno jeśli chodzi o obsługę, jak i przygotowanie samego pokoju. Klimat jest tak genialny, że już od samego wejścia zapominamy, że to tylko zabawa, wszystko jest przygotowane z taką dbałością o szczegóły, że bardziej realne już być nie mogło. Przechodzenie tego pokoju, odkrywanie w nim kolejnych zagadek daje tak dużą satysfakcję, że, pomimo napięcia, o które zadbała ekipa Escapers, nie chce się stamtąd wychodzić. Prawdziwe arcydzieło i zasłużony numer #1 w Warszawie! Polecam każdemu!

Cyrk wszechczasów

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Powstanie Warszawskie
Powstanie Warszawskie

Niepowtarzalny klimat

13.02.2018 | data wizyty: 17.12.2017

Pokój przygotowany bardzo starannie i solidnie. Zagadki przemyślane i przede wszystkim bardzo pomysłowe! Całej "przygodzie" przyświeca ciekawy, nieszablonowy cel, a wszystko odbywa się w tak świetnie urządzonym pomieszczeniu, że z ciekawością i zachwytem odkrywa się kolejne tajemnice tego miejsca! Polecam w 100% i zapewniam, że nie musi obawiać się ten, kto nie zna dobrze historii związanej z PW :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Wojna Gangów
Wojna Gangów

Wojna gangów z udziałem Bank Escape to czysta przyjemność!

13.09.2017 | data wizyty: 12.09.2017

Jestem jedną z tych osób, które odwiedziły wszystkie pokoje Escape Room Bank. Każdy na wysokim poziomie i dający mnóstwo frajdy. Ale najmłodsze dziecko ekipy Escape Room Bank, Wojna Gangów, zasługuje na szczególne wyróżnienie! Świetnie zaplanowany i zrealizowany, do tego w wyśmienitym klimacie! Zagadki bardzo różnorodne, a ich rozwiązywanie dostarcza tyle satysfakcji, że chciałoby się nigdy stamtąd nie wychodzić! Do tego naprawdę fantastyczna obsługa. Polecam każdemu! Jeden z punktów obowiązkowych na mapie warszawskich ER!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Rycerski
Rycerski

Tutaj sprawna głowa ponad miecz!

22.06.2017 | data wizyty: 10.12.2016

Naprawdę bardzo dobrze przemyślany pokój. Wszystko do siebie pasuje, otrzymujemy różnorodne zagadki do rozwiązania oraz mądrze sformułowane wskazówki. Ciekawe rozwiązania techniczne, których odkrywanie dawało nam mnóstwo radości i satysfakcji. Polecam!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Grobowiec smoka
Grobowiec smoka

Awionetkę da się jeszcze uruchomić!

22.06.2017 | data wizyty: 17.11.2016

Pokój już od progu zaskakuje wystrojem. Ekipa z pewnością włożyła mnóstwo pracy w jego przygotowanie, ale spisali się znakomicie, gdyż klimat rozgrywki utrzymany jest od pierwszej do ostatniej minuty rozgrywki. Zagadki nie należą do najprostszych, jednak ich różnorodność jest na idealnym poziomie i znajdziemy tam wszystko od kłódek po genialne i niespotykane rozwiązania techniczne! Polecam odwiedzić ten pokój, zwłaszcza doświadczonym ekipom!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Powrót
Powrót

W przyszłości na pewno "Powrót do Domu Zagadek"

07.06.2017 | data wizyty: 18.09.2016

Doskonale przemyślany i przygotowany pokój! Mnóstwo odwołań do filmu, będących prawdziwą gratką dla wielbicieli Marty'ego McFly czy prof. Browna. Pokój wypełniony elektroniką, co zdecydowanie pomaga utrzymać klimat. Twórcy pokoju zadbali także o elementy, przy których ja z grupą płakaliśmy ze śmiechu.
Ponieważ pokój nie należy do najłatwiejszych, polecam zwłaszcza grupom, które już rozpoczęły przygodę z ER.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Mistrz Zen
Mistrz Zen

Pokój godny Mistrza

07.06.2017 | data wizyty: 20.11.2016

Pokój już od samego wejścia cieszy zmysły sposobem i poziomem przygotowania! Na cały czas zabawy zapomnicie, że jesteście na Powsińskiej w Warszawie, a będziecie szukać wskazówek w mieszkaniu w Japonii. Świetne połączenie zagadek logicznych, zręcznościowych i "kolekcjonerskich". Pokój jak najbardziej przyjazny dzieciom i moim zdaniem dosyć prosty.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Pokaż następne