Jarek E.
 • Escape room VR Małe przez poufne

  VR Małe przez poufne
  Escape Room BANK
  Warszawa

  Rzeczywista współpraca w wirtualnej przestrzeni

  30.01.2019 | data wizyty: 28.01.2019

  Mając na koncie ponad 50 odwiedzonych pokojów z ogromnym entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość o otwarciu przez znaną nam już ekipę pierwszego pokoju VR! Zacznę od tego, że ludzie, którzy tworzą Escape Room BANK serwują niezmiennie wysoki poziom rozrywki, nie tylko świetnie przygotowując pokoje, ale też przez cały czas zabawy dbając o jak najlepsze wrażenia gości! Ale do rzeczy. Technologię wirtualnej rzeczywistości znaliśmy już przed wizytą w ER BANK, jednak mimo to, nie wiedzieliśmy do końca czego się spodziewać. Pokój, w którym gra się odbywa (mimo, że nie na nim należy się tu skupić) jest przygotowany bardzo porządnie i profesjonalnie! Pierwszy plus jeszcze zanim zaczęliśmy grę!
  Jak już pisałem nie była to nasza pierwsza wizyta w wirtualnej rzeczywistości, jednak na pewno po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się tam z innym graczem! Z łatwością wczuliśmy się w "odgrywane" postaci i wspólnie dążyliśmy do osiągnięcia postawionego celu. Mnóstwo przyjemności dostarcza możliwość (a nawet powiedziałbym: konieczność) współpracy i wspólnego odkrywania wirtualnego "pokoju".
  Podsumowując:
  - scenariusz przygotowany bez zastrzeżeń, zagadki różnorodne i logiczne,
  - kontrolery intuicyjne, więc nie sprawiają trudności w obsłudze,
  - bardzo przyjemna, pomocna obsługa,
  - (informacja szczególnie dla osób, które źle znoszą wizyty w wirtualnej rzeczywistości) poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości następuje w sposób nie powodujący najmniejszego dyskomfortu.

  W 100% polecam! Doznanie zgoła odmienne niż dotychczasowe "rzeczywiste" pokoje, tak więc również doświadczone grupy odnajdą tu masę przyjemności.

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Wciel się w Asasyna!

  01.11.2018 | data wizyty: 15.07.2018

  Bardzo przyjemnie spędzony czas, zagadki różnorodne, na poziomie. Obsługa na najwyższym poziomie! Polecam wszystkim, w szczególności fanom serii Assassin's Creed.

 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Niemożliwie realistyczny

  18.05.2018 | data wizyty: 19.01.2018

  Do odwiedzenia pokoju zachęciło mnie oznaczenie go jako nieodpowiedniego dla...i tu lista różnych grup. Do tego eksperci poziom trudności. Uznałem, że nie może nie być ciekawie. Po wizycie muszę przyznać, że informacja zawarta w opisie pokoju, że został on zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać sytuację, w której znaleźli się uczestnicy zabawy, jest bardziej prawdziwy niż można się spodziewać. Znakomicie przemyślany wystrój pokoju i scenariusz zabawy, pozwalają już od pierwszych minut gry całkowicie skupić się na rozwiązaniu zagadki jaką mamy przed sobą, śmiertelnie poważnie biorąc sytuację, w której jesteśmy z grupą. Do tego bardzo ciekawe, ambitne zagadki! Polecam wszystkim grupom, które mają na swoim koncie już kilka ucieczek.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Cyrk wszechczasów

  18.05.2018 | data wizyty: 06.01.2018

  Nie ulega wątpliwości, że jest to najlepszy cyrk, jaki fani ER mogą odwiedzić. Pełen profesjonalizm, zarówno jeśli chodzi o obsługę, jak i przygotowanie samego pokoju. Klimat jest tak genialny, że już od samego wejścia zapominamy, że to tylko zabawa, wszystko jest przygotowane z taką dbałością o szczegóły, że bardziej realne już być nie mogło. Przechodzenie tego pokoju, odkrywanie w nim kolejnych zagadek daje tak dużą satysfakcję, że, pomimo napięcia, o które zadbała ekipa Escapers, nie chce się stamtąd wychodzić. Prawdziwe arcydzieło i zasłużony numer #1 w Warszawie! Polecam każdemu!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Powstanie Warszawskie

  Powstanie Warszawskie
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Niepowtarzalny klimat

  13.02.2018 | data wizyty: 17.12.2017

  Pokój przygotowany bardzo starannie i solidnie. Zagadki przemyślane i przede wszystkim bardzo pomysłowe! Całej "przygodzie" przyświeca ciekawy, nieszablonowy cel, a wszystko odbywa się w tak świetnie urządzonym pomieszczeniu, że z ciekawością i zachwytem odkrywa się kolejne tajemnice tego miejsca! Polecam w 100% i zapewniam, że nie musi obawiać się ten, kto nie zna dobrze historii związanej z PW :)

 • Escape room Wojna Gangów

  Wojna Gangów
  Escape Room BANK
  Warszawa

  Wojna gangów z udziałem Bank Escape to czysta przyjemność!

  13.09.2017 | data wizyty: 12.09.2017

  Jestem jedną z tych osób, które odwiedziły wszystkie pokoje Escape Room Bank. Każdy na wysokim poziomie i dający mnóstwo frajdy. Ale najmłodsze dziecko ekipy Escape Room Bank, Wojna Gangów, zasługuje na szczególne wyróżnienie! Świetnie zaplanowany i zrealizowany, do tego w wyśmienitym klimacie! Zagadki bardzo różnorodne, a ich rozwiązywanie dostarcza tyle satysfakcji, że chciałoby się nigdy stamtąd nie wychodzić! Do tego naprawdę fantastyczna obsługa. Polecam każdemu! Jeden z punktów obowiązkowych na mapie warszawskich ER!

 • Escape room Rycerski

  Rycerski
  Room Escape
  Warszawa

  Tutaj sprawna głowa ponad miecz!

  22.06.2017 | data wizyty: 10.12.2016

  Naprawdę bardzo dobrze przemyślany pokój. Wszystko do siebie pasuje, otrzymujemy różnorodne zagadki do rozwiązania oraz mądrze sformułowane wskazówki. Ciekawe rozwiązania techniczne, których odkrywanie dawało nam mnóstwo radości i satysfakcji. Polecam!

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Awionetkę da się jeszcze uruchomić!

  22.06.2017 | data wizyty: 17.11.2016

  Pokój już od progu zaskakuje wystrojem. Ekipa z pewnością włożyła mnóstwo pracy w jego przygotowanie, ale spisali się znakomicie, gdyż klimat rozgrywki utrzymany jest od pierwszej do ostatniej minuty rozgrywki. Zagadki nie należą do najprostszych, jednak ich różnorodność jest na idealnym poziomie i znajdziemy tam wszystko od kłódek po genialne i niespotykane rozwiązania techniczne! Polecam odwiedzić ten pokój, zwłaszcza doświadczonym ekipom!

 • Escape room Powrót

  Powrót
  Dom Zagadek
  Warszawa

  W przyszłości na pewno "Powrót do Domu Zagadek"

  07.06.2017 | data wizyty: 18.09.2016

  Doskonale przemyślany i przygotowany pokój! Mnóstwo odwołań do filmu, będących prawdziwą gratką dla wielbicieli Marty'ego McFly czy prof. Browna. Pokój wypełniony elektroniką, co zdecydowanie pomaga utrzymać klimat. Twórcy pokoju zadbali także o elementy, przy których ja z grupą płakaliśmy ze śmiechu.
  Ponieważ pokój nie należy do najłatwiejszych, polecam zwłaszcza grupom, które już rozpoczęły przygodę z ER.

 • Escape room Mistrz Zen

  Mistrz Zen
  FunEscape
  Warszawa

  Pokój godny Mistrza

  07.06.2017 | data wizyty: 20.11.2016

  Pokój już od samego wejścia cieszy zmysły sposobem i poziomem przygotowania! Na cały czas zabawy zapomnicie, że jesteście na Powsińskiej w Warszawie, a będziecie szukać wskazówek w mieszkaniu w Japonii. Świetne połączenie zagadek logicznych, zręcznościowych i "kolekcjonerskich". Pokój jak najbardziej przyjazny dzieciom i moim zdaniem dosyć prosty.

Zobacz więcej opinii: 1 2