Bogusia S.
 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  historia z dreszczykiem w tle

  04.04.2019 | data wizyty: 19.03.2019

  Cała gra osadzona w fajnie poprowadzonej historii, pewien element dekoracji tak idealnie dopasowany, że aż niemożliwe dla nas okazało się znalezienie tam wskazówki :) cudny [spojler] :)

 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  ś(n)ięty mikołaj ??? ;)

  04.04.2019 | data wizyty: 21.12.2018

  Do pokoi Do Not Enter mam szczególny sentyment :) Fajny pokój, a odwiedzenie go w okresie bożonarodzeniowym tylko dodaje mu smaczku. Pozdrawiam chłopaków i z niecierpliwością czekam na kolejne. Odejmuję trochę punkcików za klimat (a w zasadzie wystrój) i nie dlatego, że nie był fajny tylko dlatego, że niestety widziałam już lepsze ;) - przy czym absolutnie nie wpływa to na jakość gry i zadowolenia z zabawy, bo ta jak zwykle wielka :)

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  piękny wystrój wnętrz

  04.04.2019 | data wizyty: 19.03.2019

  Dbałość o szczegóły w pokoju imponująca :) Nie dajcie się zwieźć - to nie pokój wyłącznie dla dzieci. Bardzo się nam podobało

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  bardzo na plus

  04.04.2019 | data wizyty: 04.04.2019

  myślałam, że już mnie nic w escape`ach nie zaskoczy.... a jednak ;) pokój słusznie wysoko oceniany, warto to przeżyć, fajna historia, zagadki na logikę (lubię takie) choć nie bardzo trudne i oczywiście konieczność współpracy, o której tyle tu piszą - świetny test na zgranie się ekipy pracowniczej - pracodawcy powinni tu robić rekrutacje ;) świetnie wykorzystane fajne miejsce. ... No i ten [spojler]&3 :) jeden punkcik odjęty za rzeczywiście [spojler]- piszę z punktu widzenia "dużej" baby

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  wart swej ceny

  04.04.2019 | data wizyty: 28.02.2019

  Po wyjściu z pokoju opad szczęki (w pokoju nie było czasu, żeby ja pozbierać ;)) Uwielbiam fabularne pokoje, a tu wszystko jeszcze z najmniejszym detalem oddane w rekwizytach i... dźwiękach :) Pokoje drożeją, ale powiem szczerze, że ten wart jest swojej ceny, widać, że wpompowano tam milionymonet ;)

 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Komnata Tajemnic
  Moszna

  ...ciąg dalszy nastąpi

  30.05.2018 | data wizyty: 13.05.2018

  Pokój bardzo klimatyczny, jak wszyscy piszą fajna scenografia. Same zagadki zróżnicowane, ciekawe, większość dość łatwa, choć u nas trochę spostrzegawczość zawiodła, trochę manualnego manipulowania. Jak już ktoś napisał, nie chodzi o to, by wyjść, ale znaleźć klucz - słowo. Zabrakło mi jednak jakiejś wisienki na torcie, czegoś do czego to słowo byłoby potrzebne, bo tak wyszło trochę jak na sprawdzianie z języka obcego. Genialnym natomiast rozwiązanie kontynuujące grę już po opuszczeniu pokoju -świetny pomysł!

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Set Me Free
  Rybnik

  Fajnie

  29.05.2018 | data wizyty: 04.04.2018

  Fajnie (zaskakująco) się zaczyna, a później coraz lepiej ;)

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  26

  29.03.2017 | data wizyty: 28.02.2017

  Bardzo fajnie przygotowany pokój, świetny klimat, rekwizyty i obsługa. Zasłużone wysokie miejsce w rankingu. Tortuga przed nami, do której wybierzemy się z wielką przyjemnością.

 • Escape room Piła

  Piła
  DO NOT ENTER
  Wodzisław Śląski

  27

  29.03.2017 | data wizyty: 03.03.2017

  Klasyczny escape wymagający na starcie dużej współpracy grupy. Nie oglądałam filmu "Piła", więc nie wiem na ile oddaje jej charakter, ale pokój fajny. Zaskoczenie gdy odkryliśmy, że gra się nie kończy w momencie kiedy myśleliśmy, że to już. To chyba nie był nasz najlepszy dzień, bo pokój nas pokonał. Oczywiście niezmiennie zakochana jestem w obsłudze tejże eskejpowej firmy, chłopaki swoją energią i sympatią zdobywają moje serce za każdym razem.

 • Escape room Nuclear strike

  Nuclear strike
  Survival Room
  Gliwice

  28

  29.03.2017 | data wizyty: 13.03.2017

  Niestety pokój przyniósł ROZCZAROWANIE. Głównie tym, że zagadki i ich rozwiązania nie „działały”. Kod który miał się gdzieś pojawić był na tyle nieczytelny, że Pani z obsługi nie potrafiła go odczytać, dobrze, że go znała, bo nie poszlibyśmy w ogóle dalej. Z kolei inny kod – mimo że właściwy bo podany przez obsługę i przez nią wpisany we właściwe miejsce – nie otwierał tego co miał otworzyć. Pani z obsługi otworzyła to w jakiś inny tajemniczy sposób, kiedy straciliśmy ją z oczu. Jedna z kłódek (która miała brać udział w grze) okazała się zupełnie zbyteczna, bo jej otwarcie nie wnosiło niczego do dalszej gry. Jeden z kluczy otwierał dwie kłódki, co nie jest standardem w ER, zwykle danej kodu czy klucza używa się tylko raz – to zostało przez Panią z obsługi skwitowane słowami: „no musimy zmienić kłódkę”. Jeden ze sposobów rozkodowywania zupełnie nielogicznie wytłumaczony i jak później – szukając w sieci – się dowiedziałam zupełnie inaczej jest stosowany. Sporo tego typu wpadek zepsuło nam radość gry. Osoba prowadząca – owszem miła i sympatyczna, ale zupełnie nieogarnięta, jakby była tam przez przypadek, a ponoć pracująca tam już piąty miesiąc – nie wiem może to za mało. Ogólnie ROZCZAROWANIE :(

Zobacz więcej opinii: 1 2 3