Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas, czyli team uciekinierów z Gdańska, który zaczął swoją intensywną przygodę z Escape Roomami w czerwcu 2016. Chętnie wymienimy się doświadcz... [więcej]

  417 Odwiedzone

  0 Planowane

  Przewodnik

  516 Punkty

  300
  516 pkt
  999

  Wszystkie opinie

  Dzicy Są
  Dzicy Są

  Kolorowy Wiatr

  18.03.2020 | data wizyty: 05.01.2020

  Z przyjemnością można przyznać, że jest to pokój posiadający urokliwy charakter i czuć, że właścicielki włożyły w tworzenie go dużo serca i własnoręcznej pracy. Prosty pokój z różnorodnymi łamigłówkami. Jest coś dla szperaczy i dla tych, co lubią ruszyć bardziej głową. Wszystko w klimacie i w otoczeniu dekoracji, wykonanych z dużą uważnością i kreatywnością. Warto grać do końca i zdobyć skarb, bo dla zwycięzców czeka nietuzinkowa nagroda.

  Ocena ogólna: 9/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  Wehikuł Czasu - Tajemnica Leonarda
  Wehikuł Czasu - Tajemnica Leonarda

  U mistrza Leonarda

  18.03.2020 | data wizyty: 13.03.2020

  Wehikuł Czasu ma niezwykły klimat. Sam początek bardzo ciekawie wprowadza w niezwykłą przygodę. Daje poczucie immersji i zatopienie w nadzwyczajny świat Leonarda. Bardzo, ciekawe, dopasowane zagadki, które podkręcają poziom spójności całego pokoju. Wystrój jest świetny, a poszczególne rekwizyty to majstersztyk! Zdecydowanie pokój wart odwiedzenia dla wszystkich osób. Bardzo miła obsługa i urokliwa poczekalnia. Dziękujemy za super zabawę.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Krew wikingów
  Krew wikingów

  W świecie Wikingów

  18.03.2020 | data wizyty: 12.03.2020

  Długo czekaliśmy na kolejny pokój w Tczewie i absolutnie warto było czekać. Pokój okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak zawsze przyjazna atmosfera otacza nas już od wejścia do lokalu, dzięki przemiłej Właścicielce, która potrafi bardzo profesjonalnie zadbać o wszystkich graczy. Rzadko powtarzalna tematyka pokoju, nastawia od początku na dobrą zabawę i wzbudza dreszczyk emocji. Później jest jeszcze ciekawiej. Wystrój dopracowany w szczegółach, połączenie elektroniki z klasycznymi rozwiązaniami, kilka zaskoczeń po drodze i nordyckie smaczki na pewno zachwycą niejednego fana ER. Pokój jest bogaty w różnorodne zagadki i łamigłówki na różnym poziomie trudności. Jest co robić, a pokój na pewno nie należy do najłatwiejszych, więc warto zakasać rękawy i brać się do roboty aż do samego intensywnego finału. To najlepszy pokój tej firmy i bardzo trzymamy za niego kciuki. Szczerze polecamy i bardzo dziękujemy za świetną zabawę!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Operacja: Metro
  Operacja: Metro

  Bydgoszcz uratowana!

  01.03.2020 | data wizyty: 29.02.2020

  O Wyjściu Awaryjnym można pisać i pisać – o pokojach, o firmie, o niezwykłych przygodach, które można przeżyć w siedzibie WA. I z każdym kolejnym pokojem nic się nie zmienia, wciąż jest znakomicie! Tematyka Metra przed samymi odwiedzinami pokoju budziła w nas mieszane uczucia. No bo czy można zrobić coś godnego monumentalnych wystrojów historycznych przygodówek w konwencji stacji metra? Okazuje się, że absolutnie tak. Fabuła i scenariusz sprawiają, że poczuliśmy się jak w intensywnym filmie sensacyjnym. W Metrze możemy doświadczyć pełnej immersji, zatopienia się w różnorakie wrażenia w autentycznie odtworzonych przestrzeniach powiązanych z tematyką metra. Różnorodne zagadki na wybranych poziomach trudności wkomponowują się świetnie w całą fabułę. Przede wszystkim, to, co można odnaleźć w tym pokoju to adrenalina, liczne zaskoczenia i bardzo intensywne emocje, co bardzo przypadło nam do gustu. Obsługa i Właściciele jak zawsze na najwyższym poziomie profesjonalizmu oraz tworzenia przyjaznej i bezpiecznej atmosfery. Obowiązkowa stacja dla graczy z całej Polski! Bardzo dziękujemy!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Pachnidło
  Pachnidło

  Zapach z dreszczykiem

  01.03.2020 | data wizyty: 21.02.2020

  To bardzo ważny pokój, bo jedyny, który powstał w 2019 roku w Trójmieście. Dodatkowo nowy ER Escape Times podbija poziom na rynku w naszym mieście. Na ten moment jest to najlepszy pokój wystrojowo w Gdańsku ze świetnym rozegraniem przestrzennym i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi, które zaskoczą nawet bardzo doświadczonych graczy. Fabuła nawiązuje do ciekawej, niejednoznacznej historii, a gracze będąc zaangażowanymi na kolejnych etapach scenariusza mogą poczuć niejeden dreszczyk silnych emocji. Zagadki są różnorodne i pobudzają do myślenia, kombinowania i wychodzenia poza utarte schematy. Ten ER działa na wszystkie zmysły i emocje. Jak zawsze odwiedziny w tej firmie zwiastują świetną obsługę i wymianę rzetelnych uwag w przyjaznej atmosferze. Widać, że Właściciele wkładają wiele serca w swoje pokoje. Dziękujemy za zabawę z dreszczykiem emocji i czekamy na więcej.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Lochy Króla Artura
  Lochy Króla Artura

  Rycerska Legenda

  01.03.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Lochy Króla Artura, to pokój przygoda z wieloma zadaniami i zagadkami do wykonania. Przez pokój przyjemnie się płynie. Zagadki są logiczne i dają mocnego kopa podczas całej rozgrywki. Ułożenie przestrzeni i detalów podbija klimat. A dekoracja sprawia, że można poczuć się bardzo osadzonym w klimacie i poczuć tą zabawę mocno na własnej skórze. Zróżnicowany poziom trudności zagadek oraz tematyka, która trafia do większości serc, zapewnia świetną zabawę w niezwykłym klimacie. Bardzo profesjonalna i miła obsługa w Exit 19. Dziękujemy za pobyt.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Klątwa Skarbu Majów
  Klątwa Skarbu Majów

  Skarb Majów

  01.03.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Na początku musimy przyznać, że spotkaliśmy się w firmie Exit19 z bardzo miłą, profesjonalną i zaangażowaną obsługę, która super nas ugościła.
  We fragmencie Skarbu Majów mieliśmy okazję już grać na Poland Escape, a chcieliśmy zobaczyć, jak pokój prezentuje się w pełnej okazałości. Pierwsze, co robi wrażenie, to ciekawa, wciągająca tematyka, kojarząca się z przyjemną przygodówką. Później jest już ciut gorzej, bo pokój pod względem elementów dekoracji wydaje się być trochę wyeksploatowany i dobrze by mu zrobiły elementy liftingu. Warto też zastanowić się nad linią scenariusza zagadek.
  W naszym przypadku, po wejściu do pokoju, w trakcie wykonywania jednego z zadań, zadziałała nam zagadka, która była do wykonania w późniejszej fazie rozgrywki a z pokoju wyszliśmy nie otwierając dwóch elementów. Ponadto jedna skrytka nie działała i obsługa musiała wejść i ją wyłamać abyśmy mogli kontynuować dalszą grę.
  Podsumowując, pokój ma potencjał do bycia przygodówką, zapewniającą fajną zabawę, ale zdecydowanie potrzebuje uważności twórców, aby wyeliminować powyższe trudności. Jesteśmy przekonani, że w takiej firmie jak Exit19 to nie będzie żaden problem.

  Ocena ogólna: 6/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 6/10

  Poziom trudności: Średni

  Kraina Wiecznej Nocy
  Kraina Wiecznej Nocy

  Noc i Dzień

  01.03.2020 | data wizyty: 04.01.2020

  Fabuła na samym starcie wydaje się zapowiadać interesujący przebieg rozgrywki. Pomysł przywrócenia światła w krainie nocy brzmi jak zapowiedź ciekawego finału. Sam ER przez większość zabawy wydawał się mieć logiczny, płynny ciąg. Choć do jednego rozwiązania mieliśmy małe wątpliwości, co ostatecznie pozostawiło nam mieszane uczucia po całej grze. Dekoracja w klimacie, rekwizyty i muzyka pomagają wczuć się w klimat. Miła, profesjonalna obsługa.

  Ocena ogólna: 7/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 7/10

  Poziom trudności: Średni

  Przeklęty Pierścień
  Przeklęty Pierścień

  Pierścień Mocy

  01.03.2020 | data wizyty: 04.01.2020

  Przeklęty Pierścień to prosty pokój, zagadki układają się w logiczny ciąg prowadząc prosto do przyjemnego finału. To dobry pokój, żeby złapać bakcyla na Escape Roomy i zapoznać się z podstawowymi zasadami i mykami w ER. Wystrój przypomina bardziej bajkowy klimat niż mroczne fantasy. Dla nas był to szybki, łatwy i przyjemny pokój, choć nie pozostawił po sobie emocji, które wspominałoby się godzinami. Dobry pokój dla małych grup i początkujących osób.

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 8/10

  Klimat: 8/10

  Poziom trudności: Średni

  American School Story
  American School Story

  Amerykański Mikrokosmos

  24.02.2020 | data wizyty: 05.01.2020

  To pokój, który jednocześnie jest czymś dużo, dużo więcej. Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć. Pełna immersja, zachowany klimat i ogromne zaangażowanie Mistrzów gry. Wielokrotnie będąc w pokoju, zadawaliśmy sobie pytanie „co się jeszcze może zdarzyć?” i żadna osoba nie była w stanie przewidzieć psychodelicznego finału, który później nastąpił. Znakomita, nieprzewidywalna mieszanka, po której uśmiechy nie schodziły nam z twarzy jeszcze długo. Świetni, zaangażowani Właściciele, którzy stworzyli swój wyjątkowy mikrokosmos. No i przecudne dwa kociaki na dokładkę. Trzeba tego doświadczyć! Bardzo polecamy!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Strona 1

  Pokaż następne