gosiabron
 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Żałuj jeśli jeszcze nie byłeś!

  20.02.2019 | data wizyty: 13.02.2019

  WOW! WOW! WOW! Naprawdę warto przejechać pół Polski żeby odwiedzić Nautilusa! Wiedziałam, że jest w czołówce ale pokój przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Od wystroju, poprzez pomysłowe zagadki aż do nieziemskich mechanizmów wszystko było perfekcyjne i wywoływało opad szczęki co chwilę! Wprawdzie nie udało nam się wyjść w 2-osobowej ekipie ale byliśmy blisko. Ilość zagadek trochę za duża dla dwóch osób więc polecam większym ekipom, tym bardziej że jest przestrzennie i jest co robić. Mój osobisty No 1 no może na równi z poznańskim Frankesteinem ;)

 • Escape room Dom szaleńca

  Dom szaleńca
  FearEscape
  Poznań

  Nie udało się uciec przed psychopatą

  20.02.2019 | data wizyty: 13.02.2019

  Pokój bardzo dobry i klimatyczny. Jest element grozy, jest sporo ciekawych zagadek. Nie wszystkie moim zdaniem dopracowane więc parę razy był zonk. Byłyśmy we dwie i niestety jak na dwie osoby trochę za dużo było do zrobienia żeby uciec w 60 minut ale byłyśmy blisko :) Polecam ale raczej dla 3-4 osób

 • Escape room Save Yourself - Nowe Wcielenie

  Save Yourself - Nowe Wcielenie
  Look Around
  Poznań

  Matko co tam się wyprawiało!!!

  20.02.2019 | data wizyty: 11.11.2018

  Byłam w wersji łączonej i tam wystawiłam szczegółową opinię. Tutaj tylko powtórzę WOW!!! naprawdę warto!!!

 • Escape room Dom (NIE)Marzeń

  Dom (NIE)Marzeń
  Look Around
  Poznań

  Rewelacja!

  20.02.2019 | data wizyty: 11.11.2018

  Byłam w wersji łączonej i tam wystawiłam szczegółową opinię. Tutaj tylko powtórzę WOW, rewelacja, naprawdę warto!!!

 • Escape room Olimp

  Olimp
  ENIGMA
  Poznań

  Spotkanie z bogami :)

  04.02.2019 | data wizyty: 04.02.2019

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - naprawdę bardzo ładny wystrój pokoju i wszystkie elementy trzymały się konwencji mitologicznej. Zagadaki ciekawe i fajnie że położono nacisk na pracę zespołową. Wszystkie mechanizmy zadziałały bez zarzutu. Wyszłyśmy 2 osobową ekipą w 50 min bez podpowiedzi co oznacza, że poziom trudności nie był bardzo wysoki, ale zabawa naprawdę fajna :)

 • Escape room Cosa nostra

  Cosa nostra
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Dopadli nas

  31.01.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  No cóż wiedzieliśmy, że pokój ma opinię bardzo trudnego a jednak moja ekipa bardzo ambicjonalna przez 30 min nie chciała brać podpowiedzi no więc popłynęliśmy. Zagadaki rzeczywiście bardzo trune a czasu jak zawsze trochę za mało. Nie daliśmy rady bo niektóre elementy nie zagrały tak jak trzeba a niektóre rekwizyty wręcz rozpraszały uwagę - panowie się przynajmniej pobawili ;) Nie do końca to były moje klimaty bo zagdaki bardzo czysto matematyczne i logiczne, mało nowoczesnych rozwiązań. No ale ten pokój ma już swój wiek a widać że firma jednak idzie z duchem czasu bo ich ostatni pokój jest MEGA! Polecam tym którzy lubią sprzwdzić siłę swoje go umysłu i raczej ekipom dwuosobowym dla 4 osób było już ytrochę za ciasno.

 • Escape room Antidotum

  Antidotum
  Tajemnicza Kraina
  Poznań

  Receptura antidotum odkryta!

  31.01.2019 | data wizyty: 08.01.2019

  Bardzo przyjemny pokój :) Byłyśmy we dwójkę ale dla 3 czy 4 osób przestrzeni też by wystarczyło. Zagadki fajne niektóre na spostrzegawczość inne na porządne pogłówkowanie. Miałyśmy kilka zawieszeń w procesach myślowych ale generalnie poszło nieźle. Wystrój fajnie osadzony w klimacie pokoju a obsługa wzorowa !

 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Straszliwa przygoda

  31.01.2019 | data wizyty: 27.12.2018

  Pokój dla ludzi o mocnych nerwach!!! Na mojej osobistej liście horrorów poznańskich mocny nr 2. Klimat mroczny od pierwszej minuty, początek w pokoju taki, że trudno wykombinować jak umknąć mordercy, potem coraz więcej emocji i w miarę zbliżania się czasu powrotu mordercy naprawdę poziom adrenaliny rósł do granic możliwości. Jeśli ktos lubi takie klimaty goraco polecam. Zagadki ciekawe, niebanlane i wcale niełatwe. Obsługa na 5.

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Tropikalna wyspa grudniową porą

  29.12.2018 | data wizyty: 08.12.2018

  WoW! tu naprawdę można się poczuć jak na gorącej wyspie, tylko nie do końca wakacyjny luzik złapaliśmy bo coś zamieszkującego wyspę wyraźnie starało się nam popsuć błogi nastrój. Wystrój oddaje klimat niesamowicie, wchodząc żałowałam, że nie mamy klapek i plażowych kostiumów ;) Zagadki bardzo ciekawe wcale nie łatwe, urozmaicone i nietypowe. Jest sporo główkowania jest tez trochę zręcznościowych. Fajny mix żeby stworzyć ciekawą przygodę. Bawiłam się fantastycznie i polecam każdemu, zwłaszcza gdy za oknem zimowa szaruga!

 • Escape room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  CentEr Poznań
  Poznań

  Niezły sekret skrywa dziadek!

  29.12.2018 | data wizyty: 29.12.2018

  Długo czekałam na wizytę w szopie dziadka. W końcu ze sporym wyprzedzeniem zrobiona rezerwacja i udało się! Po opiniach oraz wcześniej odwiedzonym Domu Pogrzebowym wiedziałam, że mogę się spodziewać wiele i absolutnie się nie zawiodłam! Pokój genialnie oddaje klimat dziadkowej szopy, wystrój dopracowany i bardzo realistyczny. Niezaprzeczalnie najmocniejszą stroną tego ER są zagadki. Świetne, pomysłowe, niespotykane, ciekawe i niełatwe. Fajnie, że zagadki są nieliniowe, bo faktycznie trzeba było kombinować co z czym połączyć. Byliśmy ekipą 4 osobową i były momenty kiedy nie wszyscy mieli co robić ale i tak bawiliśmy się fantastycznie. Odkrycie skrywanego przez dziadka sekretu dało nam nie lada frajdę ! Zasłużone 10/10. Polecam :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5