Lalina84
 • Escape room Odmęty Angkor Wat

  Odmęty Angkor Wat
  EGO
  Bydgoszcz

  Ahoj Przygodo :)

  03.02.2020 | data wizyty: 03.02.2020

  Od samego wejścia pokój cieszył nasze oczy. Ogrom pracy i dbałość o najmniejsze szczegóły widać na każdym kroku, a estetyczny wystrój pieczołowicie oddaje ducha przygody. Skrzętnie ukryta elektronika nie niszczy klimatu a wręcz przeciwnie - odkrywa kolejne tajemnice kambodżańskiej świątyni. Zagadki logiczne, zaskakujące i ułożone w sposób liniowy. Według nas ich ilość była odpowiednia. Gra toczy się do końca a pomysły na rozwiązania zagadek skutkują wybuchami salw śmiechu i odkryciem nieznanych dotąd pokładów kreatywności ;)
  Przesympatyczny Mistrz Gry budzi pozytywne emocje od samego początku. Po przejściu pokoju, spędziliśmy jeszcze drugie tyle czasu na escape roomowych pogawędkach :) Polecamy Wszystkim Żądnym Przygód :) Według nas jest to ścisła czołówka bydgoskich ER.

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Bajecznie

  05.05.2019 | data wizyty: 05.05.2019

  Pokój przysporzył nam wiele radości. Z zachwytem przechodziliśmy od zagadki do zagadki nie mogąc napatrzeć się na skrupulatnie przygotowane otoczenie. Wkład pracy w nadanie klimatu i odtworzenie realizmu jest niesamowity. Całość logiczna i spójna. Do tego przesympatyczna obsługa. Polecamy

 • Escape room Ahoj żeglarzu

  Ahoj żeglarzu
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Hej ho żagle staw :)

  10.09.2018 | data wizyty: 01.09.2018

  Fajny, przyjemny pokój :) Nóżka sama chodzi w rytm szantowych hiciorów :) Zagadki logiczne, zróżnicowane i ściśle związane z tematyką. Pojawia się nienachalnie wkomponowana elektryka. Obsługa bardzo sympatyczna i niezwykle pomocna :)

 • Escape room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  CentEr Poznań
  Poznań

  To chyba przez spirytus ;)

  05.08.2018 | data wizyty: 05.08.2018

  Pokój rewelacyjny. Początkowo oczom ukazuje się ogrom rekwizytów, które podkreślają charakter dziadkowej szopy. Szybko jednak można znaleźć logicznie poukładane zagadki. A jest ich cała masa. Rozwiązanie większości sprawiło nam wielką frajdę i wywoływało okrzyki typu "O ja, ale czad!!!", "A zobacz to!!! " Jeśli chodzi o fabułę to w życiu nie spodziewaliśmy się, że gra potoczy się w tym kierunku. Co jest oczywiście na plus :) Z resztą zaskoczeń było całe mnóstwo ;)
  Pokój nie jest trudny, o ile grupa potrafi ze sobą współpracować i posiada pewne zasoby cierpliwości ;)
  P. S. Wielka 10 dla Państwa z obsługi za pomoc w dostaniu się do pokoju osobie poruszającej się na wózku :)

 • Escape room Napad na skarbiec Sknerusa

  Napad na skarbiec Sknerusa
  No Rules Escape Room
  Bydgoszcz

  Takie Kaczki lubimy :)

  24.07.2018 | data wizyty: 24.07.2018

  Świetnie się bawiliśmy. Dopiero po opuszczeniu pokoju dotarło do nas, ile pracy włożono w wystrój i zagadki. Na małej przestrzeni umieszczono wiele ciekawych rozwiązań zarówno elektronicznych, jak i manualnych. Z niektórymi łamigłówkami spotkaliśmy się poraz pierwszy mimo, że troszkę pokoi już odwiedziliśmy. Wszystko było logiczne i spójne. Obsługa jak zwykle przesympatyczna :)

 • Escape room Poligon Wojskowy

  Poligon Wojskowy
  Tajemniczy Świat
  Bydgoszcz

  Żołnierze, pupa niżej ;)

  01.07.2018 | data wizyty: 26.06.2018

  Świetny pokój w pełni oddający klimat koszar. Zagadki niezbyt trudne, intuicyjne i dobrze wkomponowane. Fajne przeszkody stanowią atrakcyjny i całkiem zabawny dodatek :) Dziewczyny z Tajemniczego Świata jak zwykle przesympatyczne :) Niepowetowana szkoda dla Bydgoszczy, że traci taki fajny pokój.

 • Escape room Szkoła Magii

  Szkoła Magii
  EscapeOut
  Poznań

  Harry? Kto to jest ten Harry? ;)

  22.04.2018 | data wizyty: 07.04.2018

  Jak w tytule, coś tam kojarzymy ale nie do końca ;) Nie jesteśmy może mega fanami serii o małym czarodzieju, ale czarodzejskich pokojów już tak :) Pokój miał w sobie sporo magicznych elementów i ciekawych zagadek jednak nasza nieznajomość tematu trochę nas ograniczała. Rozwój gry jednak z każdym krokiem nas zaskakiwał. A i bacznie przyglądający się Mistrz Gry dodawał klimatu :) Wystrój również jak najbardziej na plus. Jedynym minusem było sporo rzeczy zakazanych, które trochę nas wystraszyły i myliły. Bo w końcu nie wiedzieliśmy czego można a czego nie można dotykać.

 • Escape room Świat bajek

  Świat bajek
  Escape Me
  Poznań

  Znów być dzieckiem :)

  22.04.2018 | data wizyty: 07.04.2018

  Bardzo fajny pokój zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Świetny i całkowicie zmienny wystrój. Zagadki bardzo zróżnicowane i nienachalnie wkomponowane w klimat. Wszystko miało sens i dało się logicznie rozwiązać. Polecam

 • Escape room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Najpierw wejdź :)

  28.03.2018 | data wizyty: 17.03.2018

  Jestem z Bydgoszczy ale do tej firmy wracałabym nawet z Tajlandii :) Jak zwykle na niczym się nie zawiodłam. Zagadki bardzo zróżnicowane i angażujące wszystkich. Sporo elektroniki. Bardzo ciekawe zwroty akcji i rozwiązania niespotykane wcześniej. Polecam :) Jedynym mankamentem jest brak widocznych oznaczeń ER.

 • Escape room Skazani na śmierć

  Skazani na śmierć
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Strrrrrasznie fajny pokój :)

  19.02.2018 | data wizyty: 18.02.2018

  Pokój petarda. Już od drzwi wejściowych do samego końca rozgrywki trzyma w napięciu i nie puszcza. Klimat w pełni oddaje tematykę. Zagadki bardzo zróżnicowane, wymagające współpracy. Sporo ciekawie zaaranżowanej elektroniki. Mistrz Gry- Rewelka. Myślę że jeśli chodzi o Bydgoszcz ale i nie tylko, to pokój z Top Topów listy Must Do :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5