piotrkrzciuk
 • Escape room Indiana Jones i Święty Graal

  Indiana Jones i Święty Graal
  Escape Graal
  Bytom

  Wiarygodna opinia

  Graal w Bytomiu?

  06.10.2019 | data wizyty: 06.10.2019

  Czy święty Graal naprawdę mógł trafić do Bytomia? Pokój bardzo fajny, byliśmy we dwójkę, zagadek idealna ilość na godzinę, zagadki mieszane, dominują szyfrowe kłódki, ale rozwiązania do nich prowadzące są bardzo satysfakcjonujące. Dużo dobrych, małych szczegółów, dobry flow gry, grało się bardzo przyjemnie. Następny krok - Ubik.

 • Escape room Night Club

  Night Club
  Come Come
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Impra jest tu1

  02.01.2019 | data wizyty: 30.12.2018

  Mega dobry! W pełni zasłużone krakowskie top 5. Wystrój bomba, bez zastrzeżeń, znajdziecie wszystko, czego spodziewacie się w nocnym klubie, a nawet więcej ;) Zagadki świetnie powiązane z tematyką w pokoju, różnorodne, w tym kilka widziałem po raz pierwszy, wszystkie raczej łatwe, ale jest ich sporo. Fabuła bogatsza niż się spodziewałem, doskonale prowadzona przez cały pokój. Pan z obsługi bardzo sympatyczny, odstresował na początku, dobrze prowadził grę, chętnie pokazał pokój na koniec. Świetny pokój na imprezy, ale nie tylko! Polecam każdemu (chociaż grupy zaawansowane powinny być nastawione raczej na zabawę niż wyzwanie :P)

 • Escape room kaMASHe

  kaMASHe
  Sekretny Pokój
  Kielce

  W kamasze!

  12.04.2018 | data wizyty: 10.04.2018

  Nowość na kieleckiej scenie ER. Świetny wystrój pokoju, doskonale wpisuje się w klimat! Sam pokój raczej z tych łatwych, ale zagadki ciekawe, dosyć klimatyczne. Może fajniej by było, gdyby prowadzący nie wchodził z grupą do pokoju. Idealne miejsce, dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z ucieczkami albo dla składu dwuosobowego. Podsumowując, fajny wystrój, fajne zagadki, polecam na początek! Może jeszcze jakby dodać jakiś dźwięk do pokoju, to już w ogóle byłoby miodzio.

 • Escape room Krakowska Bestia

  Krakowska Bestia
  Combinator Kraków
  Kraków

  Odjazd Panie Zielonka !

  14.05.2017 | data wizyty: 01.05.2017

  Polecamy pokój zarówno Krakusom jak i przyjezdnym. Klimat czuć już po przekroczeniu progu. Znajdziecie tam nie tylko średniowieczny wystrój, ale także zajęcia jakimi oddawali się władcy. Zdecydowanie nie dało się lepiej wykonać pokoju. Początkujący jak i bardziej doświadczeni gracze będą dobrze się bawić. Mnogość i zróżnicowanie zagadek sprawiło, że w gronie 26-50 letnim znakomicie się bawiliśmy. Każda rozwiązana łamigłówka dawała dużo przyjemności i satysfakcji. Pokój polecamy grupie 4- osobowej. Ps. Jedna osoba wyszła z siniakiem?

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Co za zabawa!

  06.03.2017 | data wizyty: 04.03.2017

  Toż to jest statek, pełną gębą! Żona jak tam wpadła, to zaczęła się bawić wszystkim zamiast rozwiązywać zagadki!

  Klimat obłędny, wszystkie detale znakomicie współgrają, dźwięk, światło, scenografia (tylko grzejnik trochę psuje, ale rozumiem uroki kamienicy :/). Człowiek totalnie czuje się jak na pirackim statku - jest wszystko, co wpada ci do głowy, gdy słyszysz hasło "Piraci".

  Zagadki ciekawe i klimatyczne (!) , różnorodne, trochę manualnych, trochę logicznych, trochę mieszanych. Jest bardzo dużo zagadek, co jest wielkim plusem, cztery osoby mają co robić, pokój jest duży. Poziom trudności określiłbym jako trudny, nasza początkująca ekipa potrzebowała dwóch podpowiedzi, żeby wyjść z pokoju.

  Na minus brak na pokładzie czegokolwiek odliczającego czas.

 • Escape room Tajemnica Hrabiego Cromwell'a

  Tajemnica Hrabiego Cromwell'a
  It's a Trap
  Kraków

  Najlepszy ER w jakim byłem!

  28.01.2017 | data wizyty: 26.01.2017

  Przede wszystkim kapitalny klimat, kapiący ze wszystkiego dookoła - muzyki, wystroju, układu pomieszczenia. Najwięcej klimatu kryje się jednak za zagadkami, z których wszystkie opowiadają pewną historię i nie pozwalają zapomnieć, że jesteście tam, żeby znaleźć testament hrabiego. Obsługa bardzo sympatyczna, atmosfera fajna, spokojna, bardzo chętnie słuchali naszych wrażeń z zabawy.

  Zagadki bardzo różnorodne, trudne, łatwe, każde wymagające różnych umiejętności. Byliśmy w 5 osób i momentami było nas za dużo, 3-4 osoby to optymalna grupa IMO.

  Gorąco polecamy!