beras77
 • Escape room Prezydent

  Prezydent
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Diament zdobyty;)

  19.01.2020 | data wizyty: 18.01.2020

  Pokój zdecydowanie w naszym klimacie. Zagadki do pomyślenia, ale w miarę spójne przez co łatwiej było się wczuć w fabułę. Zagadki różne, każdy cos sobie znajdzie
  Szkoda, ze jedna rzecz nie zadziałała, ale obsługa naprawila złe wrażenie:) Szacun dla mistrzyni gry bo pomimo dużej ilości grup dali radę zadbać o wszystko:) polecam

 • Escape room Reaktor

  Reaktor
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Wybuch reaktora...

  18.01.2020 | data wizyty: 18.01.2020

  Pokój ciekawy, na pewno zaawansowany technicznie mimo iz już nie jest najmlodszy. Co prawda dosc skomplikowany jak na 2 osoby, sporo do kombinowania na małej przestrzeni. Zabrakło moze efektu woow i wyczucia logiki twórców, ale warto skorzystać :)

 • Escape room Dwa Oblicza Klauna

  Dwa Oblicza Klauna
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Opinia spoza rankingu

  Klauny są wśród nas:)

  28.12.2019 | data wizyty: 27.12.2019

  Fabryka ma zdecydowanie klimatyczne pokoje, ten również, mimo że słabszy od reszty. Na start plus za fantastyczną obsługę, ktora o nas nie zapominała, mimo że jedna osoba z ekipy wolałaby być niezauważana 😁😁 Dużo śmiechu dzięki temu było:) Zagadki pasujące do tematyki, nie za trudne. Minus jednak ogromny, a szkoda, za zużycie pokoju, jego wystroju. Estetyka wykonania elementów gry zawiodła mnie:/ A mam porównanie... Ale ocena wysoka, wlaśnie za obsługę:)

 • Escape room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Trupy w szafie:))

  26.12.2019 | data wizyty: 22.12.2019

  Szczerze mówiąc bylem w 2 osoby w pokoju i to bylo troche za malo, przez co logika er wydała sie lekko zachwiana. Zagadki nie byly trudne, ale zeby wpasc na logikę ich rozwiązania to chwilę trwało. Obniżam ocenę też za wykonanie zagadek (nalepki w szafie, meble, itd), za estetykę. Obsługa ok, koty wspaniałe!:)

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Smerfna zabawa:)

  26.12.2019 | data wizyty: 22.12.2019

  Świetnie dopracowany pokój, fajne rozwiązania, bardzo łatwy ale dla 2 osób jednak angażujący różne zmysły. Może trochę za mały, ale przestrzeń wykorzystana w 100%;) Polecam dzieciakom ale nie tylko!

 • Escape room Lokator

  Lokator
  SkillHill
  Warszawa

  Wybuchowy lokator!

  20.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

  Pokój bardzooo wymagający, gdyż jest dużo do zrobienia. Zagadki różnorodne i to mocno, co jest ogromnym plusem! Łamigłowki nie łączyły się jakoś specjalnie fabularnie, ale ostatecznie bardziej nam zależy na dobrej zabawie. I tu ona była. Pokój dość prosty, bo wyszliśmy w 69/90min. Jedynie co w naszym odczuciu jest dużym problemem to zużycie elementów gry, widać że najlepsze czasy mają za sobą...no i czystość. Wielki trup pająka, kurz... też nie zachęcają. Wiem, że powierzchnia niemała, ale można o to zadbać. Za to obniżam ocenę obsłudze, a szkoda. Polecam doświadczonym ekipom.

 • Escape room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  W niedzielę do pracy? A czemu nie!

  20.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

  Pokój prosty w wystroju, co pasowało do tematyki. Zagadek trochę było, każdy miał co robić. Niektóre pasujące do fabuły, inne mniej. Żeby odkryć logikę twórców było trzeba trochę pogłówkować, a nawet poprosić o pomoc. I nie ma to jak się dowiedzieć, że wręcz siedzisz na rozwiązaniu haha. Troszkę bym podniósł poziom estetyczny pokoju, ale tak to było fajnie;) Polecam być spostrzegawczym. Mistrz sympatyczny, przez kilka grup naraz zdarzyło mu się czegoś nie zamknąć, ale zaraz to naprawił więc wszystko ok.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Byliśmy pasażerami...ale nie na gapę;)

  20.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

  Pokój, zgodnie z opiniami, ma realistyczny wygląd! Ogromny plus za efekty wizualne i dźwiękowe. Dziewczynie wręcz uruchomił się problem z błędnikiem;) Zagadki ciekawie pochowane, w klimacie. Jak już coś znajdziesz to są proste. Po 35/70min gdy wyszliśmy byliśmy zdziwieni, że to już. Wręcz szkoda, że tak szybko, bo było miło tam posiedzieć. Choć efektu wow innego niż ten po zdjęciu opasek nie było, to i tak polecam pokój!;)

 • Escape room Interactive 2.0

  Interactive 2.0
  Room Escape
  Warszawa

  Ciekawe doświadczenie..

  20.10.2019 | data wizyty: 19.10.2019

  Pokój rzeczywiście troszkę inny, ale to na plus. Co za przyjemność chodzić wciąż do podobnych;) Połowie ekipy podobała się bardziej, połowie mniej. Ale muszę docenić pomysły, wysoki poziom zaawansowania elektronicznego, ale też zagadkę [spojler] szczególnie:) Wymagana jest współpraca w grupie, to jest super. Pokój liniowy, wyszliśmy dosłownie moment po czasie, więc jest co robić w te 60min;) Polecam na sprawdzenie swoich predyspozycji do podboju kosmosu! Aha, plus za fajny wstęp!

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Muszkieterowie do boju!!!

  20.10.2019 | data wizyty: 19.10.2019

  Pokój jest po prostu pięknie wykonany! I takie coś lubimy;) Gadżety na pewno wykonane specjalnie dla tego ER, pomysły pasują do tematyki. Zagadki niektóre, np [spojler] są zawsze mile widziane. Też ze dwa momenty woow;) Co prawda przy niektórych zagadkach nie było widać logiki na pierwszy rzut oka, ale po chwili wszystko się układało. Plus za czystość i urozmaicenie zagadek. Pokój nie jest za łatwy, 52/60min było wypełnione myśleniem i nawet jedną podpowiedzią. Jednakże zabrakło mi prawdziwych muszkieterów, mieczy, szabli, cokolwiek w tym stylu. Polecam!!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 19 20 21