Mrs.
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Podejrzana robota.

  26.03.2019 | data wizyty: 22.12.2018

  Niekiedy ER potrafią jeszcze porządnie zszokować. Wszystko przygotowane jest w najdrobniejszych szczegółach, a przygoda rozpoczyna się już po wejściu do firmy, gdzie czeka nas porządne wprowadzenie (może nawet trochę zbyt porządne). Będąc już w trakcie rozgrywki nie da się nie docenić mechanizmów, o których przychodzi na myśl czy na pewno coś takiego może znajdować się w ER? Może. I za to kochany ten świat :)

  Zagadki, mechanizmy, historia dla każdej z tych rzeczy warto przyjść.

 • Escape room Winiarnia

  Winiarnia
  Escape Room Katowice
  Katowice

  W winiarni.

  26.03.2019 | data wizyty: 22.12.2018

  Pokój zaskoczył nas przede wszystkim dużą powierzchnią, jest w nim co robić, a byliśmy w 4. Myślę, że w mniejszej grupie może być już ciężko wyrobić się w czasie. ER jest przyjemnie zaaranżowany, a zagadki są logiczne i różnorodne. Przyda się też umiejętność szukania i odrobina doświadczenia.

  Bawiliśmy się dobrze, dobra propozycja dla większej grupy, która nie lubi ciasnoty w pokoju :)

  Obsługa 10/10.

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Niebezpieczna gra.

  07.03.2019 | data wizyty: 22.12.2018

  Na pierwszy rzut oka w tym pokoju nie ma niczego wyjątkowego, ale jednak mi wystrój wyjątkowo przypadł do gustu, ten barowy klimat, hazard, tak realistyczny.

  Ale nie o to w tym miejscu chodzi, tu miał być nacisk na zagadki i to nie łatwe. I był. W 3 osoby mieliśmy pełne ręce roboty, mimo, że każdy zajmował się czymś innym. Takie ER są bardzo potrzebne, głowy parują, każdemu doświadczonemu graczowi polecam zmierzyć się z zagadkami, warto :) początkującym raczej odradzam.

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Pan Twardowski.

  07.03.2019 | data wizyty: 14.11.2018

  Już sami traciliśmy nadzieję...czy ten pokój w końcu się otworzy? Długo kazali nam czekać, ale opłacało się.

  Znajdziemy tu wszystko za co kocha się escape roomy, od klasycznych rozwiązań, przez ciekawą elektronikę po elementy zaskoczenia. Niektóre elementy wystroju (choć wszystko jest super :)) zaskoczą nie jedną osobę, widać włożony ogrom pracy.
  Na deser miła rozmowa z właścicielami, wymiana doświadczeń. Do takich miejsc chce się wracać.

 • Escape room Sekretny Gabinet Zegarmistrza

  Sekretny Gabinet Zegarmistrza
  Trap Away
  Rzeszów

  Nasz przyjaciel zegarmistrz.

  07.03.2019 | data wizyty: 10.11.2018

  To kolejny pokój, który pokazuje, że można zrobić coś ciekawego w małym pomieszczeniu i dodatkowo upchnąć tam dużo zagadek.
  Wystrój i zagadki mocno trzymają się tematu, zadania są ciekawe i logiczne (jedno budziła naszą wątpliwość :)), Pan z obsługi bardzo miły, fajnie było spotkać się ponownie w innej lokalizacji :)

  Trap Away

  Odpowiedź Trap Away

  Hej!

  Serdecznie dziękujemy za recenzję, miło słyszeć takie słowa z ust bardzo doświadczonych graczy! :)

  Przepraszamy za zwłokę w podziękowaniach - okoliczności były jednak wyjątkowe, a nam aż do teraz zeszło pozbieranie wszystkiego do kupy. Liczymy na ponowną wizytę na wiosnę, gdyż budujemy już kolejne nasze dzieło. :)

  Pozdrawiamy!

 • Escape room Hrabia Drakula

  Hrabia Drakula
  Lock Ness Strefa Zagadek
  Rzeszów

  Zamek Drakuli

  07.03.2019 | data wizyty: 11.11.2018

  Miło wspominam ten pokój, stoi na wysokim poziomie zarówno pod względem wystroju jak i zagadek. Szkoda tylko jednego pomieszczenia, że nie było bardziej zagospodarowane.

  Obsługa na najwyższym poziomie.

 • Escape room Lochy Hrabiego

  Lochy Hrabiego
  Trap Away
  Rzeszów

  Zamek.

  09.02.2019 | data wizyty: 10.11.2018

  Początkowo surowe wnętrze dobrze pasuje do tematu i daje dobry klimat, w dalszej części ten klimat niestety gdzieś ucieka. Jeśli chodzi o zagadki to nie spotkało nas jakieś wielkie zaskoczenie, ale są pomysłowe i fajnie przechodzi się od jednej do drugiej. Można się dobrze bawić, ale nie zachwyca.


  Obsługa bez zarzutu.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wow.

  09.02.2019 | data wizyty: 21.10.2018

  To jest prawdziwe wow, dostałam dokładnie to czego oczekuje. Na wstępie powiem, że taka tematyka pokoju jest jedną z moich ulubionych, a że jeszcze wykonana w ten sposób? Wiedziałam, że się nie zawiodę, a dostałam dużo, dużo więcej.

  Klimat jest mocny, czuć niepokój i takie emocje towarzyszą przez całą rozgrywkę (i to w wersji bez aktora). W niektórych momentach trzeba było uważać, żeby nie zbierać szczęki z podłogi. Twórcy bardzo starali się dopiąć wszystko na ostatni guzik i udało się im w 100%. Zagadki również udowodniły, że można wpaść na coś oryginalnego czego jeszcze nigdzie indziej nie było, nawet w podobnej odsłonie. Zdecydowanie jeden z najlepszych ER w jakim byłam.

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Niebezpieczny samolot.

  09.02.2019 | data wizyty: 20.10.2018

  Samolot w autobusie? Rzeczywiście. Jak to mogło się udać? Udało się. Już samo to wywiera wrażenie.

  Z tego pokoju (autobusu :D) wyniosłam same pozytywne wspomnienia. Bawiliśmy się bardzo dobrze, obiecane w pełni elektroniczne zagadki takie właśnie były. A my czuliśmy się jak w prawdziwym samolocie. Drobne niedociągnięcia jeśli były to wcale ich nie widziałam ;)

  Szczerze polecam, jako coś trochę innego, a do tego dającego wiele dobrej zabawy.

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Quest Cage
  Katowice

  Dzielna załoga.

  09.02.2019 | data wizyty: 23.07.2018

  Na pierwszy rzut oka nasza łódź może wydawać się pusta, ale kryje wiele ciekawych zagadek. I te właśnie zagadki wraz z fabułą są mocniejszą stroną pokoju. W wystroju coś mi brakowało, ale to nie znaczy, że w środku nie znajdziemy wielu rekwizytów typowych dla tematu.

  Polecam raczej dla początkujących uciekinierów. Obsługa standardowo na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 19 20 21