Paulina Anna Pieńkowska
 • Escape room Rozdział I: Szepty

  Rozdział I: Szepty
  Forest Escape
  Łódź

  Strach ma wielkie oczy!

  26.11.2019 | data wizyty: 23.11.2019

  Kolejna odsłona Forest Escape i po raz kolejny miłe zaskoczenie! Klimat jak z horroru, szczególnie jeśli wybiera się taka godzinę jak my, czyli 23:30. Tematyka "pokoju" przyprawiła o gęsią skórkę. Wszystko działało bardzo na naszą fantazje. Jest to chyba ich najstraszniejsza odsłona. Dopiero w drugiej połowie gry strach trochę opadł i pozwolił nam śmielej podejść do zagadek. Zagadki raczej trudne....albo trudne ze względu na panującą aurę ;) na pewno zupełnie inne niż te w Prologu czy w Postapo. Dekoracja, mechanika zabawy - po prostu super :) jedyny minus to chyba to, że troszkę mało zagadek. Szepty podkręciły apetyt, tak zs chciało się jeszcze. Czekamy niecierpliwie na kolejny "pokój. Pokój jest raczej liniowy: zagadka-przejscie. Pokój polecam szczególnie nocą.

 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Z wizytą w u Króla Artura

  19.11.2019 | data wizyty: 18.11.2019

  Pokój fenomalny! Najlepszy z najlepszych we Wrocławiu, a na pewno najlepszy w Polsce pod względem swojej tematyki. Bawiliśmy się świetnie. Zagadki logiczne, utrzymane w klimacie. Było nas czworo i każdy miał co robić. Zazwyczaj pracowaliśmy w parach, dlatego wydaje mi się że dla doświadczonych grup to pokój będzie odpowiedni maksymalnie dla 4 osób. Od samego początku zabawy, aż do końca byliśmy pod wrażeniem dekoracji, mechaniki pokoju. Exit19 odwalił kawał dobrej roboty. Był to nasz pierwszy pokój tego dnia...i skończyło się na tym, że zrobiliśmy tego dnia u nich jeszcze dwa pokoje. Exit19 jesteście niesamowici! I macie super obsługę :)

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Strach ma wielkie oczy

  19.11.2019 | data wizyty: 18.11.2019

  Exit19 jak zwykle nie zawiódł. Pokój idealny na to, żeby się przestraszyć...ale o dziwo, najbardziej straszy wygląd pokoju. Byliśmy w wersji z aktorem i szczerze polecam. Podkręca on atmosferę i może fajnie przestraszyć. Zagadki logiczne. Pokój nie jest liniowy, dzięki czemu każdy z naszej czwórki miał co robić. Niektóre zadania wymagają pracy grupowej. Pokój w całym calu dopieszczony. Obsługa jak zawsze fantastyczna!

 • Escape room Tajemnica starej kamienicy

  Tajemnica starej kamienicy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Tajemnica starej kamienicy....

  28.10.2019 | data wizyty: 27.10.2019

  Pokój mały, klimatyczny. Raczej dla 2 osób. Zagadki standardowe, z małymi wyjątkami. Fajna koncepcja na rozplanowanie małej powierzchni i napakowanie jej sporą ilością zagadek. Nie jest to jednak tak dobry pokój jak pozostałe dwa pokoje na Majdańskiej. Mimo wszystko polecam na rozgrzewkę dla grup początkujących. plus za fajną obsługę. Minus za brak możliwości płatności kartą.

 • Escape room Kemping

  Kemping
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Jedziemy na wycieczkę!

  13.09.2019 | data wizyty: 01.09.2019

  Jeden z lepszych ER w Warszawie. Nietypowy, zaskakujący. Klimat kempingu oddany w 100%. Rewelacyjna obsługa z dużym poczuciem humoru. Mimo, że pokój jest na 5 osób to w 6 bawiliśmy się świetnie! Zagadki nie są zbyt trudne, jednakże nie przeszkadza to w niczym. Polecam szczerze!

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  jedzie pociąg

  17.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Pokój niesamowity! Jeden z lepszych pokoi w jakich byłam. Klimat, wystrój przez pierwsze chwile gry nie pozwalał ruszyć się z miejsca przez jedno wielkie "wow" z naszej strony. Prawdą jest, że pokój uchodzi za jeden z najmniejszych z ER-ów. 2 osoby dadzą sobie radę na pewno, a 4 może być ciasnawo :) ale niekoniecznie ;)
  Obsługa godna polecenia i niejeden ER mógłby się na nich wzorować!

  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

  Odpowiedź Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

  Dzięki za wspaniałe emocje, które będziemy wspominać !

 • Escape room Saloon

  Saloon
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Dziki Zachód wita!

  21.01.2019 | data wizyty: 20.01.2019

  Pokój, który trzyma klimat dzikiego zachodu w 100%. Typowo matematyczny, dla osób które lubią też grzebać i przeglądać. Jest to pokój raczej dla osób, które już coś widziały ale zbyt dużego doświadczenia nie mają. Byliśmy w 3-osobowej grupie doświadczonych i bawiłyśmy się świetnie, mimo że dość szybko wyszłyśmy. Super obsługa!

 • Escape room Ekspedycja na Marsa

  Ekspedycja na Marsa
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Misja Mars!

  21.01.2019 | data wizyty: 21.01.2019

  Pokój bardzo fajny, z ciekawymi zagadkami. Obsługa przemiła, bardzo pomocna. Jak się wchodzi do pokoju to w pierwszej chwili brak euforii...dopiero jak zaczęłyśmy rozwiązywać zagadki wszystko się zmieniło. Zagadki mają nie co inny charakter niż w innych ER. Pokój jest bardziej nastawiony na logiczne myślenie. Poziom trudności średni/trudny - są dwie zagadki, które mogą wstrzymać :) I najważniejsze - na LockMe jest błąd...pokój zdecydowanie na 3 osoby, na pewno nie na 6.

 • Escape room Wojna Gangów

  Wojna Gangów
  Escape Room BANK
  Warszawa

  w obronie swojego

  10.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  pokój odwiedziliśmy w pełnym składzie doświadczonych eskejpowiczów ;) no i niestety okazał się stanowczo za prosty i ze zbyt małą ilością zagadek....pokój dobrze trzyma klimat starej Pragi, gdzie niegdyś w niejednym miejscu były robione ciemne interesy. Pokój jest wg mnie dla osób początkujących, ewentualnie średnio zaawansowanych w składzie max 2-3 osoby. Nam poszło za łatwo i za szybko, stąd niedosyt. Jeśli lubicie ER w starym stylu to na pewno się spodoba

 • Escape room Lokator

  Lokator
  SkillHill
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Puk Puk, czy ktoś tam mieszka

  19.10.2018 | data wizyty: 18.10.2018

  Muszę przyznać, że po wizycie w SkillHill to pokój Lokator wydaje mi się najfajniejszy. Być może dlatego, że jest to szperanie po mieszkaniu. Jeśli ktoś nie lubi kłódek - uwaga, jest tam ich mnóstwo! Zagadki o różnym stopniu trudności. Pokój nie jest liniowy, przez co każde z nas mogło coś robić. Byliśmy w 3 osoby i uważam, że była to liczba idealna. Pokój polecam, ale raczej nie na wieczorne wizyty - ze względu na czas pokoju (1,5h) oraz ilość zagadek.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11