Paulina Anna Pieńkowska
 • Escape room Tajemnica starej kamienicy

  Tajemnica starej kamienicy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Tajemnica starej kamienicy....

  28.10.2019 | data wizyty: 27.10.2019

  Pokój mały, klimatyczny. Raczej dla 2 osób. Zagadki standardowe, z małymi wyjątkami. Fajna koncepcja na rozplanowanie małej powierzchni i napakowanie jej sporą ilością zagadek. Nie jest to jednak tak dobry pokój jak pozostałe dwa pokoje na Majdańskiej. Mimo wszystko polecam na rozgrzewkę dla grup początkujących. plus za fajną obsługę. Minus za brak możliwości płatności kartą.

 • Escape room Kemping

  Kemping
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Jedziemy na wycieczkę!

  13.09.2019 | data wizyty: 01.09.2019

  Jeden z lepszych ER w Warszawie. Nietypowy, zaskakujący. Klimat kempingu oddany w 100%. Rewelacyjna obsługa z dużym poczuciem humoru. Mimo, że pokój jest na 5 osób to w 6 bawiliśmy się świetnie! Zagadki nie są zbyt trudne, jednakże nie przeszkadza to w niczym. Polecam szczerze!

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  jedzie pociąg

  17.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Pokój niesamowity! Jeden z lepszych pokoi w jakich byłam. Klimat, wystrój przez pierwsze chwile gry nie pozwalał ruszyć się z miejsca przez jedno wielkie "wow" z naszej strony. Prawdą jest, że pokój uchodzi za jeden z najmniejszych z ER-ów. 2 osoby dadzą sobie radę na pewno, a 4 może być ciasnawo :) ale niekoniecznie ;)
  Obsługa godna polecenia i niejeden ER mógłby się na nich wzorować!

  Odpowiedź Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

  Dzięki za wspaniałe emocje, które będziemy wspominać !

 • Escape room Saloon

  Saloon
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Dziki Zachód wita!

  21.01.2019 | data wizyty: 20.01.2019

  Pokój, który trzyma klimat dzikiego zachodu w 100%. Typowo matematyczny, dla osób które lubią też grzebać i przeglądać. Jest to pokój raczej dla osób, które już coś widziały ale zbyt dużego doświadczenia nie mają. Byliśmy w 3-osobowej grupie doświadczonych i bawiłyśmy się świetnie, mimo że dość szybko wyszłyśmy. Super obsługa!

 • Escape room Ekspedycja na Marsa

  Ekspedycja na Marsa
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Misja Mars!

  21.01.2019 | data wizyty: 21.01.2019

  Pokój bardzo fajny, z ciekawymi zagadkami. Obsługa przemiła, bardzo pomocna. Jak się wchodzi do pokoju to w pierwszej chwili brak euforii...dopiero jak zaczęłyśmy rozwiązywać zagadki wszystko się zmieniło. Zagadki mają nie co inny charakter niż w innych ER. Pokój jest bardziej nastawiony na logiczne myślenie. Poziom trudności średni/trudny - są dwie zagadki, które mogą wstrzymać :) I najważniejsze - na LockMe jest błąd...pokój zdecydowanie na 3 osoby, na pewno nie na 6.

 • Escape room Wojna Gangów

  Wojna Gangów
  Escape Room BANK
  Warszawa

  w obronie swojego

  10.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  pokój odwiedziliśmy w pełnym składzie doświadczonych eskejpowiczów ;) no i niestety okazał się stanowczo za prosty i ze zbyt małą ilością zagadek....pokój dobrze trzyma klimat starej Pragi, gdzie niegdyś w niejednym miejscu były robione ciemne interesy. Pokój jest wg mnie dla osób początkujących, ewentualnie średnio zaawansowanych w składzie max 2-3 osoby. Nam poszło za łatwo i za szybko, stąd niedosyt. Jeśli lubicie ER w starym stylu to na pewno się spodoba

 • Escape room Lokator

  Lokator
  SkillHill
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Puk Puk, czy ktoś tam mieszka

  19.10.2018 | data wizyty: 18.10.2018

  Muszę przyznać, że po wizycie w SkillHill to pokój Lokator wydaje mi się najfajniejszy. Być może dlatego, że jest to szperanie po mieszkaniu. Jeśli ktoś nie lubi kłódek - uwaga, jest tam ich mnóstwo! Zagadki o różnym stopniu trudności. Pokój nie jest liniowy, przez co każde z nas mogło coś robić. Byliśmy w 3 osoby i uważam, że była to liczba idealna. Pokój polecam, ale raczej nie na wieczorne wizyty - ze względu na czas pokoju (1,5h) oraz ilość zagadek.

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Archival rating

  Tyle czasu czekania na nowy pokój...i co?

  21.09.2018 | data wizyty: 11.09.2018

  .....i rewelacja! Po pokoju Testament, który był jednym z pierwszych w mojej karierze przyszedł czas na nowo otwartą Teslę. Po pierwszym pokoju oczekiwania były ogromne i zostały w pełni zaspokojone! Pokój jest ciekawy, inny niż większość pokoi w Warszawie. Rozwiązania są zaskakujące, ciekawe. Dla dzieciaków - nauka przez zabawę. Obsługa - jak zawsze doskonała. Pokój do łatwych nie należy, i raczej polecam dla dwóch osób.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Ahaj przygodo!

  21.09.2018 | data wizyty: 19.08.2018

  Pokój od dawna był na naszej liście do odwiedzenia...szkoda tylko, że aż tyle zwlekaliśmy. Tortuga ze względu na sam pokój, jak i obsługę zasługuje na jak najwyższe miejsce w rankingu! Na sporo już odwiedzonych pokoi o klimacie pirackim ten okazał się najlepszy. Poziom zagadek dla grup, które już coś tam mają za sobą...doświadczeni też się nudzić nie będą. Spostrzegawczość bardzo mile widziana. polecam gorąco dla 4 osobowych grup.

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  dusze potępione

  21.09.2018 | data wizyty: 19.08.2018

  Pokój na wstępie wygląda bardzo niepozornie, jednak im dalej tym robi się ciekawiej. Pokazuje on tylko jak na niewielkiej powierzchni można zrobić na prawdę złożony pokój. Do Psychiatryka trafiliśmy z polecenia i nie możemy żałować. Dla lubiących dreszczyk emocji koniecznie wersja dla osób o mocnych nerwach. Pokój ze względu na wielkość maksymalnie dla 3-4 osób. Poziom zagadek dla doświadczonych.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10