Kamila L.
 • Escape room Izba przyjęć

  Izba przyjęć
  Mr Escape
  Olsztyn

  Warto

  09.02.2019 | data wizyty: 08.02.2019

  Fantastyczne miejsce już po pierwszym wejściu do lokalu. Pokój bardzo klimatyczny, świetnie stworzony klimat, wygląda bardzo realistycznie. Zagadki tematyczne, niektóre niezwykle oryginalne i pomysłowe, choć nie uważam, żeby były trudne. Wymagają raczej skupienia i logicznego myślenia. Gra przepływa bardzo płynnie. Jakość wystroju, zagadek i obsługi na bardzo wysokim poziomie. Była to nasza pierwsza wizyta w tym lokalu, ale jestem pewna że nie ostatnia. Obsługa na 10+.

 • Escape room Tajemnica 61. Kilometra

  Tajemnica 61. Kilometra
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Świetna zabawa :)

  08.02.2019 | data wizyty: 02.02.2019

  Był to nasz drugi pokój w tym lokalu i kolejny raz się nie zawiedliśmy. Klimat zrobiony w fajny sposób, każdy element przemyślany. Świetna zabawa nawet dla osób, do których owy temat nie wydaje się kuszący. Siostra, która nie była przekonana do tematu- bawiła się świetnie ( podobnie jak pozostałe osoby). Zagadki świetne, niespotykane do tej pory. Najlepszy element zaskoczenia na sam koniec :) :) Pokój zdecydowanie ma swój poziom trudności i nie polecam na pierwszy czy drugi raz. Obsługa- rewelacja. Pan rozpoznał nas już na samym wejściu, choć byliśmy tam kilka miesięcy wcześniej :D (Chyba musieliśmy sobie coś przeskrobać :) ) Za obsługę dalibyśmy nie 10, a co najmniej 20, ale niestety nie ma takiej możliwości :)

 • Escape room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Top 3

  07.08.2018 | data wizyty: 08.08.2017

  Zdecydowanie POLECAM. Jeden z najlepszych pokoi w jakim byłam. Myślę, że spokojnie mogłabym go wpisać na swoje TOP 3 . Zabawa rewelacyjna, jeśli ktoś lubi się bawić. Jeśli podejdzie do pokoju na poważnie, ze złym nastawieniem, może nie być do końca zadowolonym. Choć dorośli, bawiliśmy się w 3 jak dzieci. Wyszłam z tego pokoju z takim uśmiechem, jaki dawno nie gościł na mojej twarzy.Zagadki ciekawe i dość trudne. W naszym wypadku potrzebne były 2 podpowiedzi, ale udało się wyjść chwilkę przed czasem. Na samą myśl o pokoju, do tej pory się uśmiecham. Warto go odwiedzić,fantastyczna zabawa. Czuć w nim pomysł, serce i zaangażowanie. Sam w sobie pokój nie raz mnie zaskoczył. Wszystkie zagadki na temat. ŚWIETNA ZABAWA i chętnie odwiedziłabym go jeszcze 1000000 razy.

 • Escape room Alicja w Krainie Czarów

  Alicja w Krainie Czarów
  Enigmat Escape
  Gdańsk

  Czary mary

  07.08.2018 | data wizyty: 08.08.2017

  Pokój na prawdę fantastyczny. W trójkę bawiliśmy się świetnie. Zagadki może do najtrudniejszych nie należą, ale są na prawdę ciekawe. Ogromny plus za kłódki, których nie spotkaliśmy do tej pory w żadnym innym escape'ie. A trochę ich na swoim koncie już mamy. Sporo zagadek było dla nas nowych, co zasługuje na ogromny plus. Zdecydowanie polecam ten pokój! Klimat jest świetny. Bardzo bardzo przyjemnie się tam czuliśmy już od pierwszego wejścia :)

 • Escape room Skarb Gdańskich Korsarzy

  Skarb Gdańskich Korsarzy
  Enigmat Escape
  Gdańsk

  Historia

  07.08.2018 | data wizyty: 08.08.2017

  Pokój wykonany w fajny sposób, połączenie ciekawych zagadek, kreatywnych rozwiązań i genialnego wykonania. Ogólnie pokój świetny, ale dla miłośników legend, historii. Dla mnie, osoby nie przepadającej za tego typu tematyką, nie znajdzie się w mojej top 5, jednak to sprawa indywidualna. Jest na prawdę świetny, choć dość trudny. Byliśmy w 3, po dość długiej przerwie od Escape Roomów, co też najpewniej wpłynęło na eskalację poziomu trudności :) Pokój na prawdę godny polecenia. Spójnie, z sensem, klimatycznie. Jedyny minus to taki, że kiedy w pewnym momencie potrzebowaliśmy podowiedzi, machaliśmy kilkakrotnie i niestety nikt się nie odzywał. Rozumiemy jednak, że to kwestia tego, że pewnie nie byliśmy jedyną grupą w tym lokalu. Ogólne wrażenie zdecydowanie na plus :)

 • Escape room Czarnobyl

  Czarnobyl
  Hard Lock Warsaw
  Warszawa

  Trudny Czarnobyl

  09.11.2016

  Pokój trudny, ale udało się z niego wyjść. Byliśmy mega zmęczeni po podróży, co spotęgowało tylko jego poziom trudności. Nad niektórymi zagadkami zdecydowanie trzeba pokombinować, ale wszystko jest do przejścia. Wspomnienia pozytywne, zabawa udana, więc i goście zadowoleni :) Pani z obsługi bardzo miła, a pamiątkowe zdjęcie przypomina nam o tej miłej wizycie :)

 • Escape room Noc w Las Vegas

  Noc w Las Vegas
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Co działo się w Vegas...

  09.11.2016

  Kocham pokoje w Tczewie. Chyba nigdzie nie ma tak magicznego klimatu i tak fantastycznej atmosfery jak w tym lokalu. W pokoju graliśmy kilka miesięcy temu i wzięliśmy go sobie jako jeden z pierwszych w naszej przygodzie i bardzo tego żałujemy. Stąd ocena "Bardzo trudna". Myślę, że teraz lepiej byśmy sobie z nim poradzili i poczekam aż minie jeszcze kilka miesięcy i na pewno do niego wrócę. Klimat był fenomenalny. Zarówno wystrój i zagadki były tak fantastyczne, że pamiętam niemal wszystko z tego pokoju, choć minęło tyle czasu. Jeśli pokój nie zrobi na mnie wrażenia, zapominam po kilku dniach. Ten pamiętam przez kilka miesięcy, więc wrażenie jest. I to ogromne. Zdecydowanie polecam zaawansowanym grupom.

 • Escape room Baza Szpiega

  Baza Szpiega
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Szpiegowie jak się patrzy :)

  09.11.2016

  Nie można być niezadowolony z wizyty w Tczewie. Pokój fantastyczny jak wszystkie inne. Zagadki zróżnicowanie. Kilka łatwych, kilka nieco trudniejszych. Ogólny poziom trudności sprawia sporo problemów i bez pomocy się nie obyło, a udało się wyjść tylko kilka minut przed czasem. Panią z obsługi jestem zachwycona, co powtarzam w opinii pod każdym z Tczewskich pokoi :) Klimat zrobiony w bardzo dobry sposób. Czekamy na nowe pokoje tego escape roomu i wtedy na pewno będziemy jednymi z pierwszych gości :)

 • Escape room Komnata Króla Artura

  Komnata Króla Artura
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Średniowiecze

  09.11.2016

  Klimat i historia stworzone w pokoju są super. Zagadki są raczej łatwe, choć nad niektórymi trzeba się chwilę zatrzymać. Nie wiem czy to takie przyzwyczajenie, ale zawsze szukamy drugiego dna zamiast zrozumieć zagadkę i znaleźć najprostsze rozwiązanie. Ale taki nasz urok :) Obsługa rewelacyjna. Żałuję, że nie mogę dać więcej niż 5 bo pani zasługuje co najmniej na 100 :) Pokój polecam każdemu, ale ze wszystkich 3 zdecydowanie najłatwiejszy.

 • Escape room Izba wytrzeźwień 2.0 – Impreza na sali

  Izba wytrzeźwień 2.0 – Impreza na sali
  Zamknieciwpokoju.pl
  Poznań

  Jak dla nas rozczarowanie

  09.11.2016 | data wizyty: 04.11.2016

  Nie wiem czy mieliśmy aż takiego pecha, ale za dużo rzeczy nas tam rozczarowało. Kiedy weszliśmy do pokoju poczuliśmy, że to będzie fajna zabawa. Niestety się zawiedliśmy. Wystrój i pomysł na pokój na prawdę fantastyczny. Jednak mankamenty techniczne- słabo. Zacięliśmy się na sejfie i przyznajemy się- zablokowaliśmy sejf, bo wpisaliśmy zły kod, ok. Ale odczekaliśmy narzucone kilka minut i potem przez 20 minut sejf był tak zblokowany, że pomimo prawidłowego kodu (na co wskazywała sekwencja zapalonych lampeczek w sejfie) nie chciał się otworzyć. 20 minutach postanowiliśmy wezwać pomoc techniczną. I tak. Za pierwszym razem odpowiedziała nam cisza. Zero odpowiedzi od pracownika, za drugim razem próba się powiodła, ale pani powiedziała "Pewnie macie zły kod. Spróbujcie znaleźć dobry" No tak, skąd miała to wiedzieć, skoro kamera umieszczona w pokoju- nie działała. Kiedy cudem otworzyliśmy sejf i ruszyliśmy dalej atmosfera w pokoju była taka, że po raz pierwszy odechciało nam się grać dalej (a jesteśmy dość doświadczoną grupą). Potem okazało się, że w kuferku odkleiła się przydatna do wyjścia cyferka i po prostu jej nie było, więc kod został nam podany przez krótkofalówkę. Kiedy udało nam się wyjść, obsługa nawet tego nie zauważyła i mijając nas poszła do pokoju, kiedy my czekaliśmy w korytarzu. Może trafiliśmy na taki dzień, może mieliśmy pecha, ale nikt z nas niestety nie był zadowolony z wizyty. Po raz pierwszy w naszej historii. A szkoda, bo wystrój, historia, jak i same zagadki miały olbrzymi potencjał.

Zobacz więcej opinii: 1 2