Someone
 • Escape room Apokalipsa

  Apokalipsa
  iESCAPE
  Olsztyn

  Zdecydowanie polecamy

  11.03.2018 | data wizyty: 10.03.2018

  Nietypowe, oryginalne zagadki. W końcu nie wszystko opiera się na kodach i kłódkach. Więcej takich pokoi!

  Odpowiedź iESCAPE

  Dziękujemy bardzo. Miło nam czytać takie komentarze. Kody i kłódki raczej nigdy do końca u nas nie znikną, ale rzeczywiście sukcesywnie zmniejszamy ich liczbę. Cieszymy się ogromnie, że ten pokój przypadł Wam do gustu.

 • Escape room Zamach na Napoleona

  Zamach na Napoleona
  iESCAPE
  Olsztyn

  Ciekawy pokój

  08.05.2017 | data wizyty: 03.05.2017

  O ile nasza pierwsza wizyta w tym escapie nie była do końca udana, o tyle ta już tak! Bardzo fajny klimat, ciekawe rozwiązania, miła obsługa. Uciec się niestety nie udało :( Jakimś cudem otworzyliśmy nie tę kłódkę i zepsuliśmy sobie kolejność, ale i tak jesteśmy zadowoleni! Jeszcze tu wrócimy :)

  Odpowiedź iESCAPE

  Bardzo dziękujemy za komentarz. Super, że się podobało :) Do zobaczenia niebawem :)

 • Escape room Czołg w jeziorze

  Czołg w jeziorze
  iESCAPE
  Olsztyn

  Ciężko powiedzieć

  30.08.2016 | data wizyty: 29.08.2016

  Pierwszy raz byliśmy w iESCAP-ie. Przyszliśmy trzyosobową ekipą. Ogólnie wrażenia mamy mieszane i ciężko jest się nam wypowiedzieć obiektywnie. Dlaczego? Przybyliśmy na miejsce i musieliśmy dość długo czekać - awaria jednego z pokoi, drobne nieporozumienie i pomylenie ekip. Czekaliśmy w siedem osób w dość małym pomieszczeniu, które niestety dość szybko nas do siebie zraziło swoją ciasnotą i duchotą (a dzień był upalny). W zasadzie był to chyba raczej korytarz niż pomieszczenie. No i tutaj w zasadzie zaczyna się problem z obiektywizmem, bo jak już weszliśmy to całkowicie nic nam nie szło. Osobiście myślę, że niestety była to częściowo (bądź całkowicie) nasza wina, ponieważ z góry się uprzedziliśmy i źle nastawiliśmy. Jakoś to się nam wszystko nie kleiło. Nasze nastawienie pogorszył fakt, że dwa razy (jeśli nie więcej) znając poprawy kod do kłódek, nie potrafiliśmy ich otworzyć! I tutaj niestety nie potrafię stwierdzić czy było to owo wcześniejsze zdenerwowanie, czy kłódki nieco wyrobione, ale szczerze mówiąc szlak nas trafiał. Braliśmy podpowiedzi, żeby się upewnić czy kody są poprawne i były... Także czas, który na to straciliśmy jakoś spotęgował naszą niechęć. W pewnym momencie zaczęliśmy już sobie odpuszczać i niestety nastrój całkowicie siadł, co poskutkowało ogólnym rozluźnieniem i zrezygnowaniem z rozgrywki.

  Obsługa jednak bardzo szła nam na rękę, starała się pomagać i motywować. Również za stracony czas na początku dodała parę minut do gry, także jak najbardziej uważamy to za plus. Sam fakt tego, że można było się dogadać, żeby nie udzielano nam podpowiedzi, też był bardzo pozytywny i rzeczywiście nie rozpraszał jak w niektórych escape roomach.

  Ogólnie niektóre zagadki wydawały się zbyt trudne do załapania, inne niekoniecznie wyraźne, ale możliwe, że to niestety nasz nastrój pokrzyżował nam nieco zabawę. Ogólnie wystrój ciekawy. Aczkolwiek rzeczywiście trzeba uważać na ostre krawędzie (ja sobie lekko rozprułam spodnie przy kokpicie :p). Myślę, jednak, że było za dużo kłódek. Szczególnie tych 3 cyfrowych, co trochę irytowało, kiedy trzeba było sprawdzić 3 cyfrowy kod, który się otrzymało. Plus jednak za niestandardowe kłódki, których do tej pory niespotkaliśmy na swojej drodze.

  Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za pokoje i nowe pomysły!

  Odpowiedź iESCAPE

  Droga ekipo, bardzo dziękujemy za komentarz. Jeszcze raz przepraszamy, że musieliście czekać. Bardzo nam również przykro, że to wpłynęło na Wasz nastrój i ogólne zadowolenie z gry. To była absolutnie wyjątkowa sytuacja, która mam nadzieję, że już więcej się nie powtórzy. Wierzymy również, że w obliczu gorszego nastroju ani zagadki mogły nie iść ani kłódki mogły się nie otwierać. Dołożymy wszelkich starań, żeby następna Wasza wizyta w iESCAPE zakończyła się wyjściem z pokoju i - przede wszystkim - dużym zadowoleniem z gry. Cieszymy się ogromnie, że podobał Wam się wystrój i niestandardowe kłódki. Mamy nadzieję, że niektóre zagadki też oceniacie na plus. My z kolei na pewno popracujemy nad zminimalizowaniem liczby kłódek. Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy Was do kolejnego pokoju - jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii nt. Leśniczówki i Kopernika.

 • Escape room Dom Strachów

  Dom Strachów
  Mr Escape
  Olsztyn

  SUPER!

  26.08.2016 | data wizyty: 22.08.2016

  Początek czadowy! Rekwizyty świetne. Zagadki też fajne. Koniec trochę dziwny...? Jakoś mi to nie pasowało, ale przyznam się, że nie wsłuchałam się w początkowy filmik, więc może czegoś nie załapałam?

 • Escape room Bunt w więzieniu

  Bunt w więzieniu
  Mr Escape
  Olsztyn

  Pozytywnie

  26.08.2016 | data wizyty: 26.07.2016

  W tym pokoju byłam dwa razy. Za pierwszym razem zabrakło nam paru minut, dlatego postanowiłam się wybrać do niego po raz drugi po paru miesiącach z inną ekipią. Za drugim razem przeszliśmy, choć wiadomo coś tam się pamiętało :). Wrażenia bardzo dobre. Sam pomysł z początkiem uważam za bardzo fajny. Do tej pory nie byłam w pokoju, który by się tak zaczynał :) Fajnie by jednak było uczestniczyć w jakiś pokoju, w którym kolejne etapy nie wiązały by się tylko z kluczami czy kłódkami. Jakie przyciski w ścianie, tajne przejścia - to by było super! :D