Ryjek+
 • Escape room Baza Szpiega

  Baza Szpiega
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Szpion

  11.09.2019 | data wizyty: 03.09.2019

  Chyba najtrudniejszy pokój z tych, które odwiedziłem ER Tczew. Tutaj najważniejszym jest dobra spostrzegawczość i umiejętność przeszukiwania pomieszczeń... Mam wrażenie, że w pewnym momencie gubi się trochę fabuła, ale jeden bardzo, bardzo zaskakujący patent powoduje, że i tak dałem 10 punktów za ten pokój :)

 • Escape room Spętani w raju

  Spętani w raju
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Adam i Ewa

  11.09.2019 | data wizyty: 03.09.2019

  Bardzo ładnie zrobiony, chociaż niewielki w rozmiarze pokój. Zagadki bardzo spójne i różnorodne. Dla niektórych może być za dużo liczenia/szyfrowania, ale co kto lubi. Osobiście zachwycony jestem zabawą z pieńkiem... Tutaj ku ogromnemu zaskoczeniu Mistrza gry pobiliśmy rekord pokoju :)

 • Escape room Komnata Króla Artura

  Komnata Króla Artura
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Miecz

  11.09.2019 | data wizyty: 03.09.2019

  Teoretycznie pokój jest średnio trudny, ale jakoś cały czas nam nie szło :) Niby wiadomo co do czego, ale pojawiało się ciągle jakieś ale. Wystrój pasujący do tematyki, jeden element bardzo zaskakujący :) a fragment finały wymaga drobnej naprawy.

 • Escape room Pogrzebane Tajemnice

  Pogrzebane Tajemnice
  No Way Out
  Gdańsk

  Mrocznie i strasznie, albo strasznie i mrocznie

  08.09.2019 | data wizyty: 04.09.2019

  To był chyba jeden z trudniejszych pokoi, w jakich miałem przyjemność się bawić. Jest dużo do zrobienia, dużo do znalezienia, a czasu mało :) Na szczęście tutaj obsługa podchodzi do tematu rozsądnie i pokój ma jakby dwa etapy — obowiązkowy i rozszerzony. W środku znajdują się rożnorodne zagadki, od dość prostych "znajdź mnie i użyj", po naprawdę wyszukane mechanizmy oraz patenty... Do tego wszystkiego mrok i dźwięki wprowadzają bardzo dziwną atmosferę.

 • Escape room 3miasto 44

  3miasto 44
  No Way Out
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Ale historia!

  08.09.2019 | data wizyty: 04.09.2019

  Fantastyczny, chociaż nieduży pokój. Masa zagadek, które mają sens i można tutaj odnaleźć zarówno typowe i proste podejścia, jak i trudne wyzwania. Ogromny plus, a w zasadzie 10 za zaprzęgnięcie prawdziwej historii do zabawy ER. Rekwizyty idealnie dobrane, a obsługa to już inna historia :) Czekam na dalszy ciąg...

 • Escape room Tajne więzienie C.I.A.

  Tajne więzienie C.I.A.
  Dom Gier
  Elbląg

  Z celi do celu

  08.09.2019 | data wizyty: 01.09.2019

  To trzeci z odwiedzonych przez nas pokoi w Domu Gier i chyba najlepszy. Tutaj jest najlepszy klimat, największa liczba zagadek, największa powierzchnia, a także ciekawa atmosfera. Podobnie jak u rzeźnika i tutaj gracze [spojler]. Niestety w pokoju znajduje się kilka elementów, które wyraźnie do czegoś powinny służyć, a tak nie jest i traci się na nie zbyt dużo czasu. Jest kilka ciekawych rozwiązań i kilka klasycznych kłódek. Jest też jeden element średnio logiczny i co ciekawe można go rozwiązać inaczej niż autorzy mieli w planach :)

 • Escape room Testament Rzeźnika

  Testament Rzeźnika
  Dom Gier
  Elbląg

  Krew i krew...

  08.09.2019 | data wizyty: 01.09.2019

  W środku jest dziwnie i bardzo krwiście. Zagadki są raczej oparte na zasadzie — szukaj, szukaj, a jak znajdziesz, to sprawdź gdzie tego można użyć. Pojawia się też kilka zagadek wymagających współpracy między graczami i to zapisuje na bardzo duży plus. Osobiście nie przepadam za krwistymi pokojami i zawsze liczę, na to że będzie w nich coś zaskakującego, co "przykryje" tę krew, tutaj trochę tego zabrakło.

 • Escape room Pokój Sherlock'a Holmes'a

  Pokój Sherlock'a Holmes'a
  Dom Gier
  Elbląg

  Gabinet

  08.09.2019 | data wizyty: 01.09.2019

  Pokój ma zaskakujący początek, ale potem wszystko jest już klasyczne. Trochę za klasyczne... Nic nas nie zaskoczyło jakoś specjalnie, może poza rozwiązaniem jednej zagadki, której ostatecznie nie musieliśmy rozwiązywać. Na minus muszę zapisać konieczność pamiętania czegoś z historii Sherlocka albo szukania tego w Internecie. Co więcej, w pokoju można sobie zepsuć jedną z informacji potrzebnych do rozwiązania zagadki i nawet o tym nie wiedzieć...

 • Escape room Opuszczona klinika

  Opuszczona klinika
  Unlock the door
  Kielce

  Klinika

  08.09.2019 | data wizyty: 29.08.2019

  Pokój dość tradycyjny, ale zawiera kilka ciekawych i ładnych zagadek. Warto dobrze się rozglądać, bo można nie zauważyć ważnych elementów i stracić trochę czasu :) Przyznam, że miałem pewien niedosyt, coś jeszcze mogłoby pojawić się w tym pokoju, a może to jedynie kwestia tego, że był raczej łatwy...

 • Escape room Po prostu horror

  Po prostu horror
  Sekretny Pokój
  Kielce

  Krwiście

  08.09.2019 | data wizyty: 29.08.2019

  Z jednej strony pokój łatwy, ale z drugiej strony pojawiło się kilka problemów. Ja nie przepadam za krwistymi pokojami, więc i tutaj podszedłem z pewnym dystansem. Pokój pozostawia pewien niedosyt, ale trudno ocenić czego zabrakło. Nadal mój numer 1 w Sekretnym Pokoju to kaMASHe :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12