Wifee
 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wow.

  23.06.2019 | data wizyty: 23.06.2019

  Po wyjściu z pokoju mogłam powiedzieć tylko tyle. Totalnie skradł moje serce. Zagadek jest mnóstwo, wszystkie wpasowane w klimat rycersko-zamkowy. Bardzo fajne zakończenie, także w razie przestoju naprawdę warto wziąć podpowiedź żeby nic Was nie ominęło ;)
  Obsługa bardzo profesjonalna i bardzo sympatyczna, pozdrwiamy serdecznie Patryka ;)
  Zdecydowane must see! :D

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Moje marzenie się spełniło...

  23.06.2019 | data wizyty: 23.06.2019

  ...wzięłam udział w Turnieju Trójmagicznym! :D Pokój jest przepiękny, nie wiem jak to inaczej opisać :) Wystrój mistrzowski, klimat oddany w 200%, ale u Fox O'clock to norma :) Zagadki różnorodne, nietypowe i wszystkie bardzo w klimacie. Jak zawsze u Foxów fabuła rewelacyjnie płynie, wszystko się klei i do siebie pasuje, takie pokoje lubimy najbardziej :D Obsługa jak zawsze daleko poza skalą oceniania :) dzięki za kolejne fantastyczne emocje! :)

 • Escape room Kuba Rozpruwacz

  Kuba Rozpruwacz
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Gdzie są zagadki?

  16.06.2019 | data wizyty: 15.06.2019

  Z wycieczką do nowej firmy Game Over czekaliśmy dosyć długo, ponieważ kosmiczne ceny nas odstraszały. W końcu udało się trafić na promocję i wybraliśmy się do "Kuby Rozpruwacza".
  Pokój wykonany jest ładnie, ale nie ma w nim żadnych efektów wow. Zagadek jest tu mało i raczej są bardzo proste, ale 2 z nich naszym zdaniem były mocno naciągane i nie do końca jasne. Do tego do jednej z nich dostaliśmy jeszcze bardziej niejasną podpowiedź, która nas zmyliła i przez to straciliśmy na nią jeszcze więcej czasu. Fabuła jest w miarę ok, ale wciąż dla nas niektóre jej elementy były niejasne. Generalnie wyszliśmy chwilę przed czasem, ale raczej mocno zawiedzeni. Tym bardziej, że ceny nawet po czerwcowej obniżce nie należą do najniższych - za te same pieniądze dostajemy pokoje z czołówki Polski, jak chociażby "W cieniu piramid".
  Pani z obsługi była bardzo miła, ale widać, że temat escape roomów jest dla właścicieli jeszcze czymś zupełnie nowym i nie do końca odkrytym.
  Reasumując, szkoda, że pokój, w który zostało włożone trochę pieniędzy, z dużym potencjałem, zawodzi ze względu na to, co w escape roomach najważniejsze - na zagadki.

 • Escape room W 80 dni dookoła świata

  W 80 dni dookoła świata
  Enigma Room
  Warszawa

  Rekord na Dzień Matki :D

  26.05.2019 | data wizyty: 26.05.2019

  Do escape roomów chodzimy nie po rekordy, wolimy raczej na spokojnie wszystko obejrzeć i nacieszyć się pokojem :) tym razem jednak poszło nam tak sprawnie, że po wyjściu usłyszeliśmy "gratulacje, pobiliście rekord!" :D Co nie ukrywam dało dodatkową satysfakcję :)
  Natomiast nie udałoby nam się to gdyby pokój nie był zrobiony bardzo logicznie, za co mega plus :) Zagadki różnorodne, mi najwięcej frajdy sprawiły te wymagające współpracy między członkami drużyny :) Fabuła się klei, wszystko działa jak trzeba, bardzo przyjemnie nam się grało :) Jedyny minusik to cena - myślę, że jest ciut za wysoka. Ale ogólnie polecam :)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Brak mi słów!

  07.03.2019 | data wizyty: 07.03.2019

  Na ten pokój czekałam baaardzo długo. Po tych wszystkich zachwytach, których się nasłuchałam oczekiwania urosły już tak bardzo, że bałam się, że ciężko będzie im dorównać. A jednak! Pokój nawet przerósł te oczekiwania i wszystkie zachwyty! Wystrój jest nieziemski, zagadki logiczne i bardzo oryginalne, w tym kilka perełek, które skradły moje serce :D Do tego bardzo fajnie prowadzona, ciekawa fabuła i rewelacyjne zakończenie! Wciąż nie mogę wyjść z podziwu! Dzięki Wyjście Awaryjne, jak zawsze po wizycie u Was mam mega świetny humor! :D

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Super!

  04.04.2017 | data wizyty: 14.01.2017

  Fantastyczny pokój!
  Wprowadzenie bardzo fajne, sprawia, że od razu wczuwamy się w klimat i temat przewodni :)
  Zagadki świetne, różnorodne i logiczne. Byliśmy we trójkę i ani przez chwilę nikt się nie nudził, cały czas mieliśmy pełne ręce roboty :D
  Żałuję tylko, że nie zdecydowaliśmy się na wyścig - byłaby to dodatkowa atrakcja i coś, czego jeszcze w escape roomach nie było ;)
  Zdecydowanie polecam i czekam na następny pokój! :)

 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Niedosyt...

  04.04.2017 | data wizyty: 10.09.2016

  Na Bezludną Wyspę wybraliśmy się w 8 osób. Wystrój pokoju robi wrażenie od samego początku, to na plus. Jednak zagadki nas nieco rozczarowały. W większości były nielogiczne i słabo ze sobą połączone. Podpowiedzi momentami niejasne. No i niestety minus za obsługę - pani, która nas wprowadzała nieco zgasiła nasz entuzjazm już na samym początku. Ogromna szkoda, że miejsce z tak dużym potencjałem rozczarowuje :(

 • Escape room Pegazus

  Pegazus
  Dom Zagadek
  Warszawa

  BRAK MI SŁÓW!!!

  04.04.2017 | data wizyty: 03.04.2017

  Coś NIE-SA-MO-WI-TE-GO!!!
  Od wczoraj zbieram szczękę z podłogi :D Zdecydowanie mój numer jeden!
  Wystrój pokoju mnie powalił od pierwszej sekundy i to do tego stopnia, że zapomniałam, że mam rozwiązywać zagadki, przeznaczając pierwsze 10 minut na oglądanie i zachwycanie się wszystkimi szczegółami dopracowanymi w 100%!
  Zagadki rewelacyjne, różnorodne, przechodzące płynnie jedna w drugą. Naprawdę czułam się nie jak w escape roomie, ale w prawdziwej grze komputerowej :D
  Do tego przemiła obsługa jako wisienka na torcie :D
  Ogromne dzięki za stworzenie czegoś tak wspaniałego - z niecierpliwością czekam na następne pokoje! :)

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Świetny!

  20.11.2016 | data wizyty: 14.10.2016

  Podobnie jak Grobowiec Smoka, pokój zachwycił nas klimatem, różnorodnością zagadek i rozwiązaniami technicznymi. Czekamy na następny! :)

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Jeden z najlepszych pokoi!

  20.11.2016 | data wizyty: 07.10.2016

  Jeden z najlepszych pokoi w jakich byłam!
  Wystrój świetny, wszystko dopracowane w 100%, zagadki bardzo różnorodne, ciekawe rozwiązania techniczne, z jakimi nie spotkałam się jeszcze w żadnym innym pokoju. Byliśmy we 4 i nie było momentu, żebyśmy się nudzili ;)
  Obsługa przemiła! :)

Zobacz więcej opinii: 1 2