And Peggy.

And Peggy.

Hej, jestem And Peggy.. Mam na swoim koncie 87 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

87 Odwiedzone

0 Planowane

Podróżnik

42 Punkty

25
42 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Stara Szafa
Stara Szafa

Szafa pełna tajemnic!

05.02.2020 | data wizyty: 04.02.2020

Na ten pokój czekaliśmy baaaardzo długo, więc i oczekiwania były ogromne. I nie zawiedliśmy się! Pokój jest przepięknie wykonany, a w miarę gry szczęka opadała nam coraz bardziej :D Na chwilę aż przerwaliśmy rozwiązywanie zagadek żeby po prostu pooglądać i nacieszyć się tą magiczną krainą :D Zagadki różnorodne i logiczne, idealnie wpasowane w klimat! We dwójkę wyszliśmy w 70 min bez podpowiedzi, cały czas było coś do roboty! Bardzo fajne wprowadzenie i zakończenie - super pomysł, dzięki któremu od samego początku jesteśmy wciągnięci w historię tajemnicy pana Ambrożego i do samego końca czuliśmy się jak prawdziwi dziennikarze :D
Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie - po grze spędziliśmy jeszcze dobre półtorej godziny na rozmowach o escape roomach :) Widać, że właściciele to pasjonaci, którzy robią to z sercem, a których niestety już coraz mniej na rynku escape roomowym.
Polecam wszystkim bardzo odwiedziny w Świecie Zagadek i odkrycie tajemnicy Starej Szafy :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Tajemnica Władcy Nilu
Tajemnica Władcy Nilu

Tajemnica rozwiązana!

03.01.2020 | data wizyty: 02.01.2020

Och jak ja uwielbiam egipskie klimaty! Mimo kilku pokoi o podobnej tematyce już odwiedzonych, Tajemnica Władcy Nilu zaskakuje niektórymi rozwiązaniami. A wystrojem zachwyca! Zagadki bardzo różnorodne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa super! Podsumowując - trzy razy tak! :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Superheroom
Superheroom

Supermoce wróciły!

02.01.2020 | data wizyty: 02.01.2020

Długo czekaliśmy żeby odwiedzić ten pokój i w końcu się udało! Już od samego początku wspaniały Mistrz Gry wprowadza w klimat rozgrywki, wielki plus za tak ogromne zaangażowanie! :)
A potem jest już tylko lepiej - zagadek mnóstwo, wszystkie spójne, logiczne, płynnie przechodzące jedna w drugą, a do tego naszpikowane smaczkami dla fanów Marvela czy DC :) W dwie osoby mieliśmy pełne ręce roboty, ale udało nam się uciec 50 sekund przed końcem :)
Polecamy wszystkim fanom Marvela ale i tym, którzy niekoniecznie się orientują w tym temacie - pokój jest tak zrobiony, że każdy powinien się w nim odnaleźć.
Dziękujemy za super zabawę i czekamy na kolejny pokój :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Lochy Króla Artura
Lochy Króla Artura

Wow.

23.06.2019 | data wizyty: 23.06.2019

Po wyjściu z pokoju mogłam powiedzieć tylko tyle. Totalnie skradł moje serce. Zagadek jest mnóstwo, wszystkie wpasowane w klimat rycersko-zamkowy. Bardzo fajne zakończenie, także w razie przestoju naprawdę warto wziąć podpowiedź żeby nic Was nie ominęło ;)
Obsługa bardzo profesjonalna i bardzo sympatyczna, pozdrwiamy serdecznie Patryka ;)
Zdecydowane must see! :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Syreni Śpiew
Syreni Śpiew

Moje marzenie się spełniło...

23.06.2019 | data wizyty: 23.06.2019

...wzięłam udział w Turnieju Trójmagicznym! :D Pokój jest przepiękny, nie wiem jak to inaczej opisać :) Wystrój mistrzowski, klimat oddany w 200%, ale u Fox O'clock to norma :) Zagadki różnorodne, nietypowe i wszystkie bardzo w klimacie. Jak zawsze u Foxów fabuła rewelacyjnie płynie, wszystko się klei i do siebie pasuje, takie pokoje lubimy najbardziej :D Obsługa jak zawsze daleko poza skalą oceniania :) dzięki za kolejne fantastyczne emocje! :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz

Gdzie są zagadki?

16.06.2019 | data wizyty: 15.06.2019

Z wycieczką do nowej firmy Game Over czekaliśmy dosyć długo, ponieważ kosmiczne ceny nas odstraszały. W końcu udało się trafić na promocję i wybraliśmy się do "Kuby Rozpruwacza".
Pokój wykonany jest ładnie, ale nie ma w nim żadnych efektów wow. Zagadek jest tu mało i raczej są bardzo proste, ale 2 z nich naszym zdaniem były mocno naciągane i nie do końca jasne. Do tego do jednej z nich dostaliśmy jeszcze bardziej niejasną podpowiedź, która nas zmyliła i przez to straciliśmy na nią jeszcze więcej czasu. Fabuła jest w miarę ok, ale wciąż dla nas niektóre jej elementy były niejasne. Generalnie wyszliśmy chwilę przed czasem, ale raczej mocno zawiedzeni. Tym bardziej, że ceny nawet po czerwcowej obniżce nie należą do najniższych - za te same pieniądze dostajemy pokoje z czołówki Polski, jak chociażby "W cieniu piramid".
Pani z obsługi była bardzo miła, ale widać, że temat escape roomów jest dla właścicieli jeszcze czymś zupełnie nowym i nie do końca odkrytym.
Reasumując, szkoda, że pokój, w który zostało włożone trochę pieniędzy, z dużym potencjałem, zawodzi ze względu na to, co w escape roomach najważniejsze - na zagadki.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Escape room W 80 dni dookoła świata
W 80 dni dookoła świata

Rekord na Dzień Matki :D

26.05.2019 | data wizyty: 26.05.2019

Do escape roomów chodzimy nie po rekordy, wolimy raczej na spokojnie wszystko obejrzeć i nacieszyć się pokojem :) tym razem jednak poszło nam tak sprawnie, że po wyjściu usłyszeliśmy "gratulacje, pobiliście rekord!" :D Co nie ukrywam dało dodatkową satysfakcję :)
Natomiast nie udałoby nam się to gdyby pokój nie był zrobiony bardzo logicznie, za co mega plus :) Zagadki różnorodne, mi najwięcej frajdy sprawiły te wymagające współpracy między członkami drużyny :) Fabuła się klei, wszystko działa jak trzeba, bardzo przyjemnie nam się grało :) Jedyny minusik to cena - myślę, że jest ciut za wysoka. Ale ogólnie polecam :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room W cieniu piramid
W cieniu piramid

Brak mi słów!

07.03.2019 | data wizyty: 07.03.2019

Na ten pokój czekałam baaardzo długo. Po tych wszystkich zachwytach, których się nasłuchałam oczekiwania urosły już tak bardzo, że bałam się, że ciężko będzie im dorównać. A jednak! Pokój nawet przerósł te oczekiwania i wszystkie zachwyty! Wystrój jest nieziemski, zagadki logiczne i bardzo oryginalne, w tym kilka perełek, które skradły moje serce :D Do tego bardzo fajnie prowadzona, ciekawa fabuła i rewelacyjne zakończenie! Wciąż nie mogę wyjść z podziwu! Dzięki Wyjście Awaryjne, jak zawsze po wizycie u Was mam mega świetny humor! :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Cela nr 4
Cela nr 4

Super!

04.04.2017 | data wizyty: 14.01.2017

Fantastyczny pokój!
Wprowadzenie bardzo fajne, sprawia, że od razu wczuwamy się w klimat i temat przewodni :)
Zagadki świetne, różnorodne i logiczne. Byliśmy we trójkę i ani przez chwilę nikt się nie nudził, cały czas mieliśmy pełne ręce roboty :D
Żałuję tylko, że nie zdecydowaliśmy się na wyścig - byłaby to dodatkowa atrakcja i coś, czego jeszcze w escape roomach nie było ;)
Zdecydowanie polecam i czekam na następny pokój! :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Bezludna Wyspa
Bezludna Wyspa

Niedosyt...

04.04.2017 | data wizyty: 10.09.2016

Na Bezludną Wyspę wybraliśmy się w 8 osób. Wystrój pokoju robi wrażenie od samego początku, to na plus. Jednak zagadki nas nieco rozczarowały. W większości były nielogiczne i słabo ze sobą połączone. Podpowiedzi momentami niejasne. No i niestety minus za obsługę - pani, która nas wprowadzała nieco zgasiła nasz entuzjazm już na samym początku. Ogromna szkoda, że miejsce z tak dużym potencjałem rozczarowuje :(

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne