martuch
 • Escape room Czar PRl-u

  Czar PRl-u
  Dom Kłódek
  Toruń

  Totalny old-school

  13.05.2019 | data wizyty: 12.05.2019

  Pokój jest bardzo dobry, szczerze mogę polecić nawet grupom mającym już pewne doświadczenie. Podobał nam się wystrój, bardzo wiarygodnie oddano "czar" minionego ustroju. Wejście do tego pokoju to istna podróż w czasie. Zagadek jest bardzo dużo, nie są oczywiste i nie są liniowe, co powoduje że nikt z uczestników gry się nie nudził. Wręcz mieliśmy pełne ręce roboty. Miła obsługa, fajne miejsce. Polecam!

 • Escape room Program Goździk

  Program Goździk
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Dziewczynki uratowane

  10.04.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Pokój utrzymany w ciekawym klimacie, udało się wyjść 20 min przed końcem (niestety) z dwoma podpowiedziami. W moim osobistym odczuciu pokój należy do tych, które warto odwiedzić. Nie jest zaskoczył mnie niczym i czasami trochę męczył, zamiast cieszyć, ale ogólnie oceniam go pozytywnie, bo nie było w nim żadnych niedociągnięć, zagadki były spójne, liniowe i niebanalne. Mocne 7/10. Na pewno odwiedzę też inne pokoje tej firmy. Duży plus za bardzo pozytywnie nakręconego mistrza gry - widać, że ER są dla niego pasją :-)

 • Escape room Lądowanie na Księżycu

  Lądowanie na Księżycu
  ENIGMA
  Poznań

  Spoko, ale...

  03.04.2019 | data wizyty: 29.03.2019

  Miałam okazję odwiedzić wszystkie stałe pokoje poznańskiej Enigmy i z przykrością stwierdzam, że ten podobał mi się najmniej. Po wspaniałym Alchemiku i ciekawym Olimpie - przyszła kolej na Lądowanie na księżycu (niestety twarde). Według mnie pokój jest poprawny i ma bardzo ładny wystrój wystrój. Nie mniej jednak uważam, że jest to pokój niewykorzystanych możliwości - wiele efektownych gadżetów po prostu nie bierze udziału w grze. W pokoju zagadek jest bardzo mało, większość z nich wymaga działania wspólnie. Myślę, że nie jest to pokój dla grup z pewnym doświadczeniem w ER. Ogólnie nie było źle, ale liczyliśmy na coś więcej.

 • Escape room Gdzie jest Sherlock?

  Gdzie jest Sherlock?
  ENIGMA
  Poznań

  Znalazł się

  11.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Jak wszystkie pokoje Enigmy ten pokój jest fajnie wykonany, nie mam również uwag do obsługi. Zagadki są spójne, logiczne - bywają proste w wykonaniu, acz trudne. Pokój dobry na pierwszy raz, pobudza szare komórki graczy do działania. Ogólnie ma plus :-)

 • Escape room Smakosz

  Smakosz
  Quest
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Straszno, mrocznie, chłodno

  11.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Chłodno, mrocznie, straszno - tak miało być i tak też było. Dobrze się bawiłam. Zagadki w tym pokoju nie są odkrywcze, większość rozwiązań widziałam w innych pokojach, ale są logiczne i spójne, więc na plus. Daję 10/10 za klimat, bo był to największy atut tego pokoju. Skoro celem twórców było, żeby pokój był bardziej obrzydliwy, niż straszny - to plan wykonali w 100%. Obsługa też bez zarzutu. Prowadzący dobrze wczuł się w rolę. Polecam :-)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Parafrazując klasyka "jak Wyjście Awaryjne zrobi pokój, to nie ma ... we wsi"

  21.01.2019 | data wizyty: 20.01.2019

  To mój trzeci odwiedzony w bydgoskim Wyjściu Awaryjnym pokój. Trzeci pokój i trzecia dziesiątka. Pokój jest dopracowany w każdym szczególiku. Forma zagadek i ich wykonanie wręcz nowatorskie, nigdzie indziej nie znajdzie się podobnych. Dobra robota - ten pokój w pełni zasługuje na swoje oceny i jest warty odwiedzenia. I chociaż z pokoi Wyjścia Awaryjnego najbardziej urzekła mnie Legenda Miecza - daję 10/10. I to bez zastanowienia.

 • Escape room Reaktor

  Reaktor
  Tkalnia Zagadek
  Toruń

  Fajny, ale...

  13.01.2019 | data wizyty: 01.09.2018

  Pokój wykonany dobrze, nie ma w nim raczej niedociągnięć, od tej strony nie mam się do czego przyczepić. Udało nam się wydostać z pokoju kilka minut przed końcem gry. O ile technicznie pokój wydaje mi się fajny, o tyle nie porwał mnie za bardzo. Miałyśmy iść z ekipą do Zbrodni, ale z powodu problemów technicznych skończyłyśmy w Reaktorze i wydaje mi się, że to nie była dla nas do końca dobra zamiana. Moja ocena wynika przede wszystkim z tego, że miałam okazję być już wcześniej w pokojach o podobnej tematyce i przez porównanie wydaje mi się, że ten wypadł gorzej. Niemniej jednak polecam - już przez samą konstrukcję zagadek dla niektórych może być to coś innego niż do tej pory w pokojach spotkali :-)

 • Escape room Tajemniczy las

  Tajemniczy las
  Przygodownia
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Ekstra!

  13.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Pokój zasługuje na swoje pozytywne oceny, bo jest naprawdę świetny. Ma nieoklepany i ciekawy temat i niecodzienny klimat. Jakość jego wykonania nie pozostawia nic do życzenia. Zagadki są dobrze wykonane, niejednorodne i jest ich naprawdę sporo, więc każdy z drużyny mia w trakcie gry co robić. Byliśmy we trójkę, wyszliśmy w 40 minut. Dajemy plusik za miłą i profesjonalną obsługę. Polecamy :-) czekamy na więcej pokoi tej firmy.

 • Escape room Alchemik

  Alchemik
  ENIGMA
  Poznań

  Podobało się

  13.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Fajny pokój. Chwilę przed wejściem do niego odwiedziliśmy pokój o tematyce "Olimp" i ten jest jego kompletnym przeciwieństwem -zarówno jeśli chodzi o zagadki, jak i o styl gry. W pokoju jest nie brakuje zagadek - fajnych i ciekawych, nieszablonowych. Wykonanie pokoju jest solidne i widać, że wystrój i tematyka są dobrze przemyślane. Pokój nie wymaga dużej współpracy między graczami, można rozwiązywać zagadki równolegle (to dla mnie maleńki minus, bo przy niektórych zagadkach wiem, że były, ale nie wiem jak je moim współgracze rozwiązali).
  Udał nam się pobić rekord - wyszliśmy w 25 minut bez podpowiedzi :-) polecam ten pokój!

 • Escape room Olimp

  Olimp
  ENIGMA
  Poznań

  Najważniejsza jest współpraca

  13.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Ten pokój jest świetny. Zagadki ułożone tak, że idzie się po kolei - od jednej do drugiej. I idziemy przez zagadki wszyscy - cały zespół bierz udział w rozwiązaniu każdej. Raczej nie ma tu miejsca na pracę równolegle nad różnymi zagadkami. Nie da rady wyjść bez współpracy, co jest moim zdaniem dużym pulsem - mało jest takich pokoi. Polecam drużynom, które chodzą na escape roomy w zgranym i dobrze funkcjonującym składzie. Zagadki były nieszablonowe, dobrze wykonane, jakość pokoju nie pozostawia nic do życzenia, temat pokoju nie jest oklepany. Wyszliśmy w 35 minut bez podpowiedzi. Jest super!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4