martuch
 • Escape room Faraon

  Faraon
  CentEr Poznań
  Poznań

  Faraon miał fantazję

  29.12.2019 | data wizyty: 29.12.2019

  Fajna przygoda w wakacyjnym klimacie, pokój wykonany bardzo starannie, udekorowany jak należy. Zagadki to nie były żadne niespotykane dotąd konstrukcje, ale w swej prostocie sprawdziły się świetnie, było ich na tyle dużo, że nie można było się nudzić. Praca nad zagadkami bardzo teamowa, nastawiona na kooperację. Plusem jest też pozytywnie zakręcony mistrz gry. Wyszliśmy 4 minuty przed czasem z jedną wskazówką, której wzięcia trochę teraz żałujemy. Wspaniale się bawiliśmy, nie mamy uwag i gorąco polecamy :-)

 • Escape room Wikingowie · Amulety Mocy

  Wikingowie · Amulety Mocy
  Escape ARENA
  Poznań

  Istna wędrówka na północ

  29.12.2019 | data wizyty: 29.12.2019

  Pokój wielowątkowy, rozbudowany, doinwestowany. Polecam wszystkim, którzy lubią pokoje przygodowe, dobra zabawa gwarantowana. Wystrój wnętrz bywa zaskakujący, na każdym kroku widać zaangażowanie jakie zostało włożone w jego urządzenie. Pokój cechuje zmienna dynamika gry, czasem jest liniowy (od zagadki do zagadki), a czasem pozwala na pracę w dwóch niezależnych od siebie drużynach. Zagadki nie należą do grupy tych najtrudniejszych, ale trzeba się nagłówować i wykazać spostrzegawczością + jest ich dużo. Cała ekipa bawiła się bardzo dobrze.
  Pokój jest względnie świeży, istnieje od listopada, więc w naszej ocenie należy dopracować pewne drobne szczególiki, ale widząc entuzjazm właściciela obiektu mam pewność, że będzie umiał się wsłuchać w sugestie graczy i za jakiś czas pokój stanie się jeszcze lepszy. Z tego powodu borykając się straszliwie sama ze sobą podczas wystawienia oceny - między 9 a 10 - daję 10 "na kredyt" wierząc przy tym, że za jakiś czas będzie to cacuszko jakiego Polska nie widziała (właściciel zresztą sam mówił, że nieustannie coś jeszcze przy tym pokoju dłubie).
  Na pewno odwiedzę inne pokoje w tej lokalizacji :-)

 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Coś fajnego

  01.12.2019 | data wizyty: 30.11.2019

  Pokój całkiem zaskakujący, nawet tak racjonalny człowiek jak ja czuł się w nim może nie wystraszony, ale na pewno nieswój. Zagadki bez niedociągnięć, nie należą jednak do najbardziej skomplikowanych. W pokoju jest co robić, nie czuje się niedosytu po skończonej grze. Pokój jak należy oddaje klimat klasycznego amerykańskiego horroru sprzed kilkudziesięciu lat. Dobrze się bawiliśmy, polecamy tym, którzy lubią czasami opuścić swoją strefę komfortu i trochę się pobać :-)
  Wyszliśmy 15 minut przed czasem, z jedną podpowiedzią.

 • Escape room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Test na inteligencję

  23.11.2019 | data wizyty: 23.11.2019

  Pokój jest bardzo dopracowany, z pozoru prosty wystrój kryje dużo łamigłówek. Łamigłówek, bo do rozwiązania niektórych trzeba się nieźle nakminić. Rekwizyty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wystrój bardzo estetyczny i przemyślany. Polecam tym, którzy chcą oszukać schematy myślenia i trochę poćwiczyć swoje szare komórki. Pokój jest bardzo liniowy, zagadki raczej rozwiązuje się jedna po drugiej, a nie równolegle, co może stanowić problem, jeśli graczy będzie więcej - optymalnie to 3-4 osoby.
  Wyszliśmy otrzymawszy 2 podpowiedzi, 8 minut przed końcem gry.

 • Escape room Czar PRl-u

  Czar PRl-u
  Dom Kłódek
  Toruń

  Totalny old-school

  13.05.2019 | data wizyty: 12.05.2019

  Pokój jest bardzo dobry, szczerze mogę polecić nawet grupom mającym już pewne doświadczenie. Podobał nam się wystrój, bardzo wiarygodnie oddano "czar" minionego ustroju. Wejście do tego pokoju to istna podróż w czasie. Zagadek jest bardzo dużo, nie są oczywiste i nie są liniowe, co powoduje że nikt z uczestników gry się nie nudził. Wręcz mieliśmy pełne ręce roboty. Miła obsługa, fajne miejsce. Polecam!

 • Escape room Program Goździk

  Program Goździk
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Dziewczynki uratowane

  10.04.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Pokój utrzymany w ciekawym klimacie, udało się wyjść 20 min przed końcem (niestety) z dwoma podpowiedziami. W moim osobistym odczuciu pokój należy do tych, które warto odwiedzić. Nie jest zaskoczył mnie niczym i czasami trochę męczył, zamiast cieszyć, ale ogólnie oceniam go pozytywnie, bo nie było w nim żadnych niedociągnięć, zagadki były spójne, liniowe i niebanalne. Mocne 7/10. Na pewno odwiedzę też inne pokoje tej firmy. Duży plus za bardzo pozytywnie nakręconego mistrza gry - widać, że ER są dla niego pasją :-)

 • Escape room Lądowanie na Księżycu

  Lądowanie na Księżycu
  ENIGMA
  Poznań

  Spoko, ale...

  03.04.2019 | data wizyty: 29.03.2019

  Miałam okazję odwiedzić wszystkie stałe pokoje poznańskiej Enigmy i z przykrością stwierdzam, że ten podobał mi się najmniej. Po wspaniałym Alchemiku i ciekawym Olimpie - przyszła kolej na Lądowanie na księżycu (niestety twarde). Według mnie pokój jest poprawny i ma bardzo ładny wystrój wystrój. Nie mniej jednak uważam, że jest to pokój niewykorzystanych możliwości - wiele efektownych gadżetów po prostu nie bierze udziału w grze. W pokoju zagadek jest bardzo mało, większość z nich wymaga działania wspólnie. Myślę, że nie jest to pokój dla grup z pewnym doświadczeniem w ER. Ogólnie nie było źle, ale liczyliśmy na coś więcej.

 • Escape room Gdzie jest Sherlock?

  Gdzie jest Sherlock?
  ENIGMA
  Poznań

  Znalazł się

  11.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Jak wszystkie pokoje Enigmy ten pokój jest fajnie wykonany, nie mam również uwag do obsługi. Zagadki są spójne, logiczne - bywają proste w wykonaniu, acz trudne. Pokój dobry na pierwszy raz, pobudza szare komórki graczy do działania. Ogólnie ma plus :-)

 • Escape room Smakosz

  Smakosz
  Quest
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Straszno, mrocznie, chłodno

  11.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Chłodno, mrocznie, straszno - tak miało być i tak też było. Dobrze się bawiłam. Zagadki w tym pokoju nie są odkrywcze, większość rozwiązań widziałam w innych pokojach, ale są logiczne i spójne, więc na plus. Daję 10/10 za klimat, bo był to największy atut tego pokoju. Skoro celem twórców było, żeby pokój był bardziej obrzydliwy, niż straszny - to plan wykonali w 100%. Obsługa też bez zarzutu. Prowadzący dobrze wczuł się w rolę. Polecam :-)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Parafrazując klasyka "jak Wyjście Awaryjne zrobi pokój, to nie ma ... we wsi"

  21.01.2019 | data wizyty: 20.01.2019

  To mój trzeci odwiedzony w bydgoskim Wyjściu Awaryjnym pokój. Trzeci pokój i trzecia dziesiątka. Pokój jest dopracowany w każdym szczególiku. Forma zagadek i ich wykonanie wręcz nowatorskie, nigdzie indziej nie znajdzie się podobnych. Dobra robota - ten pokój w pełni zasługuje na swoje oceny i jest warty odwiedzenia. I chociaż z pokoi Wyjścia Awaryjnego najbardziej urzekła mnie Legenda Miecza - daję 10/10. I to bez zastanowienia.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5