magda  lena b.

magda lena b.

Hej, jestem magda lena b.. Mam na swoim koncie 22 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

22 Odwiedzone

2 Planowane

Podróżnik

42 Punkty

25
42 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Zielona Mila
Zielona Mila

Nie tylko dla fanów książki i filmu :)

23.12.2019 | data wizyty: 23.12.2019

Pokój wart jest polecenia z kilku względów. Po pierwsze świetna obsługa - miła i zaangażowana, lubimy analizę po grze i tu byliśmy w pełni usatysfakcjonowani :) Po drugie fajne zagadki, pokój jest liniowy, wymaga współpracy, ale raczej nie dla osób, które nie lubią kodów i kłódek. Może też nie w pełni satysfakcjonować osoby, które wcześniej były w Showshank (my byliśmy, ale dla nas nie był to problem). Bardzo ciekawe było też jedno z rozwiązań dotyczących czasu gry, ale nie zdradzam szczegółów :) Po trzecie pokój jest utrzymany w klimacie starego więzienia (stara, bielańska piwnica, ciemny i długi korytarz już wprowadzają w odpowiedni nastrój), więc można poczuć się jak prawdziwy więzień. To już nasz trzeci pokój w tej lokalizacji i wrócimy tam na pewno :)

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Olimp
Olimp

Takie pokoje uwielbiam!

23.12.2019 | data wizyty: 23.12.2019

Ten pokój jest kapitalny. Jeszcze lepszy niż "Spisek kardynała". Zadań jest bardzo dużo i w 3 osoby było co robić. Zagadki są zróżnicowane (wymagają logicznego myślenia, spostrzegawczości i zręczności) i wszystkie są zmechanizowane. Tak jak w "Spisku" filmowe wprowadzenie, muzyka i wystrój pokoju świetnie oddają jego klimat. Obsługa pokoju tak jak ostatnio bez zarzutu. Polecam zdecydowanie, bo przejście pokoju daje dużą satysfakcję :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Spisek Kardynała
Spisek Kardynała

Kawał świetnej roboty!

11.11.2019 | data wizyty: 04.11.2019

Ten pokój zdecydowanie wart jest odwiedzenia. Zagadki są bardzo ciekawe i logiczne (wydaje nam się, że dwie powinny zostać delikatnie zmodyfikowane, bo ciężko jest wpaść na ich rozwiązanie, nie chcę podawać więcej szczegółów, żeby nie psuć nikomu zabawy). Pokój jest prawie całkowicie zmechanizowany. Wstęp, muzyka i wystrój są bardzo klimatyczne. Obsługa pokoju bardzo miła. Generalnie nie mamy nic do zarzucenia, bawiliśmy się wyśmienicie i wrócimy do innych pokojów od tego ER :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Pandemia
Pandemia

Chemiczny zawrót głowy :D

10.05.2018 | data wizyty: 09.05.2018

Było super! Fajne wprowadzenie do gry przez super sympatyczną obsługę. Pokój spójny, przemyślany, klimatyczny, z różnorodnymi zagadkami, czyli dokładnie taki jak lubimy :) Fajne sprzęty, których nie widzieliśmy w innych miejscach, są zdecydowanie na plus. POLECAMY z całego serca i umysłu!!!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Osadzeni w Bunkrze
Osadzeni w Bunkrze

Schron nad schrony!!!

12.04.2018 | data wizyty: 11.04.2018

Kolejny, fantastyczny escape na warszawskich Bielanach :) Tradycyjnie zacznę od docenienia świetnej, bo sympatycznej i zaangażowanej obsługi, pozdrawiamy:) A sam pokój klimatyczny, bo to prawdziwy schron z prawdziwym schronowym wyposażeniem! Pomysł na fabułę bardzo fajny, świetnie wykorzystana przestrzeń, rewelacyjne zagadki, logiczne, wymagające myślenia, nieprzesadzone, jest doskonały element humorystyczny - naprawdę się uśmialiśmy:D wszystko od A do Z nam się podobało, wyszliśmy w ostatniej chwili, pokój dał nam dużo satysfakcji, wszystko było sprawne i zdjęcie pamiątkowe bardzo nam się podoba :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Przeklęty Obraz
Przeklęty Obraz

Nasz ulubiony typ pokoju :) Dla nas rewelacja!

14.02.2018 | data wizyty: 14.02.2018

Najpierw ekipa ER - ludzie z pasją, zaangażowani, świetnie wprowadzają w klimat, potrafią mile zaskoczyć i angażują się w niespodzianki :) Wg nas (mnie i męża) to pierwsza i najważniejsza przyczyna sukcesu tego miejsca :)

A teraz o pokoju słów kilka... dla nas idealny - logiczne mniejsze zagadki łączące się w jedną większą (są i łatwiejsze, i trudniejsze), każda ma uzasadnienie i nie jest niepotrzebna, wszystkie w klimacie pokoju, którego wystrój jest bardzo przyjemny (dodatkowo pomaga wczuć się muzyka), są elementy, których w innych ER nie widzieliśmy, a to zawsze jest dla nas na plus :) istotne jest też to, że wymaga myślenia, ale nie trzeba rozwiązywać miliona kodów, bo kłódka jest tylko jedna! My zdecydowanie odwiedzimy jeszcze pozostałe pokoje, bo pierwsza wizyta pozostawiła super pozytywne emocje :) DZIĘKUJEMY!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Testament
Testament

Taki klimat uwielbiam

11.12.2017 | data wizyty: 30.09.2017

Opinia archiwalna

Zdecydowanie wszystko super - przesympatyczna obsługa, super wprowadzenie do pokoju :) Pokój przemyślany, dopracowany, sprawnie działający z klasycznymi, wymagającymi myślenia zagadkami i niesamowitymi kłódkami. Takie pokoje lubię z mężem najbardziej, bo naprawdę wymagają ruszenia głową, a nie tylko biegania od kłódki do kłódki. Tu "historia" się liczy. No i dodatkowy atut to super kot ;) Polecamy i czekamy na kolejną część opowieści :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Tajemnica Atlantydy
Tajemnica Atlantydy

Rewelacja!!!

08.08.2017 | data wizyty: 08.08.2017

Zdecydowanie polecamy, to drugi nasz pokój w Escape Me i jest na prawdę rewelacyjny :) O obsłudze już pisaliśmy, że jest super i jeszcze raz to potwierdzamy - pozytywnie zakręceni, profesjonalni, nic dodać, nic ująć :) A sam pokój... trzeba po prostu przyjść i zagrać. Dopracowany w każdym szczególe, przemyślany i logiczny. Zagadki bardzo zaskakujące i wcześniej niespotykane, po prostu super rozwiązania, których wcześniej nie widzieliśmy. Byliśmy zachwyceni klimatem i poziomem zadań do wykonania. Nic więcej nie piszemy - musicie sami to przeżyć :) Wg nas najlepszy ER w jakim dotychczas byliśmy - tak trzymajcie Escape Me :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Chatka Hagrida
Chatka Hagrida

Świetny!

06.08.2017 | data wizyty: 06.08.2017

Pokój ze świetnym klimatem, super zagadkami i przesympatyczną obsługą :) Na prawdę polecamy, bawiliśmy się bardzo dobrze. Zagadki są spójne i logiczne, wystrój jest bardzo fajny i dopracowany. Podpowiedzi były serwowane tak jak lubimy, czyli tylko w ostateczności :) Zdecydowanie polecamy i pozdrawiamy załogę Escape Me :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Czarnobyl – ostatnia godzina
Czarnobyl – ostatnia godzina

MEGA!!!

04.08.2017 | data wizyty: 04.08.2017

Zdecydowanie polecam ten pokój, jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) w jakich dotychczas byliśmy z mężem :) Dużo zróżnicowanych, spójnych i logicznych zagadek, których rozwiązanie daje dużą satysfakcję. Klimat idealnie wpisuje się w tematykę pokoju. Pokój ma parę rozwiązań, których wcześniej nie widzieliśmy :) Obsługa to gigantyczny plus Questrooms - przesympatyczna i zaangażowana. Widać, że jest zakręcona na punkcie tego, co robią. Można pogadać przed i po wizycie i wszystko omówić. Warto podkreślić, że podpowiedzi są podawane w idealnym momencie i nic nie jest podane na tacy, co dla nas ma ogromne znaczenie. Na pewno wrócimy tu do kolejnego pokoju. Dziękujemy za super spędzony czas, było warto :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Pokaż następne