magda lena b.
 • Escape room Zielona Mila

  Zielona Mila
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  Nie tylko dla fanów książki i filmu :)

  23.12.2019 | data wizyty: 23.12.2019

  Pokój wart jest polecenia z kilku względów. Po pierwsze świetna obsługa - miła i zaangażowana, lubimy analizę po grze i tu byliśmy w pełni usatysfakcjonowani :) Po drugie fajne zagadki, pokój jest liniowy, wymaga współpracy, ale raczej nie dla osób, które nie lubią kodów i kłódek. Może też nie w pełni satysfakcjonować osoby, które wcześniej były w Showshank (my byliśmy, ale dla nas nie był to problem). Bardzo ciekawe było też jedno z rozwiązań dotyczących czasu gry, ale nie zdradzam szczegółów :) Po trzecie pokój jest utrzymany w klimacie starego więzienia (stara, bielańska piwnica, ciemny i długi korytarz już wprowadzają w odpowiedni nastrój), więc można poczuć się jak prawdziwy więzień. To już nasz trzeci pokój w tej lokalizacji i wrócimy tam na pewno :)

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Takie pokoje uwielbiam!

  23.12.2019 | data wizyty: 23.12.2019

  Ten pokój jest kapitalny. Jeszcze lepszy niż "Spisek kardynała". Zadań jest bardzo dużo i w 3 osoby było co robić. Zagadki są zróżnicowane (wymagają logicznego myślenia, spostrzegawczości i zręczności) i wszystkie są zmechanizowane. Tak jak w "Spisku" filmowe wprowadzenie, muzyka i wystrój pokoju świetnie oddają jego klimat. Obsługa pokoju tak jak ostatnio bez zarzutu. Polecam zdecydowanie, bo przejście pokoju daje dużą satysfakcję :)

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Kawał świetnej roboty!

  11.11.2019 | data wizyty: 04.11.2019

  Ten pokój zdecydowanie wart jest odwiedzenia. Zagadki są bardzo ciekawe i logiczne (wydaje nam się, że dwie powinny zostać delikatnie zmodyfikowane, bo ciężko jest wpaść na ich rozwiązanie, nie chcę podawać więcej szczegółów, żeby nie psuć nikomu zabawy). Pokój jest prawie całkowicie zmechanizowany. Wstęp, muzyka i wystrój są bardzo klimatyczne. Obsługa pokoju bardzo miła. Generalnie nie mamy nic do zarzucenia, bawiliśmy się wyśmienicie i wrócimy do innych pokojów od tego ER :)

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Chemiczny zawrót głowy :D

  10.05.2018 | data wizyty: 09.05.2018

  Było super! Fajne wprowadzenie do gry przez super sympatyczną obsługę. Pokój spójny, przemyślany, klimatyczny, z różnorodnymi zagadkami, czyli dokładnie taki jak lubimy :) Fajne sprzęty, których nie widzieliśmy w innych miejscach, są zdecydowanie na plus. POLECAMY z całego serca i umysłu!!!

 • Escape room Osadzeni w Bunkrze

  Osadzeni w Bunkrze
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Schron nad schrony!!!

  12.04.2018 | data wizyty: 11.04.2018

  Kolejny, fantastyczny escape na warszawskich Bielanach :) Tradycyjnie zacznę od docenienia świetnej, bo sympatycznej i zaangażowanej obsługi, pozdrawiamy:) A sam pokój klimatyczny, bo to prawdziwy schron z prawdziwym schronowym wyposażeniem! Pomysł na fabułę bardzo fajny, świetnie wykorzystana przestrzeń, rewelacyjne zagadki, logiczne, wymagające myślenia, nieprzesadzone, jest doskonały element humorystyczny - naprawdę się uśmialiśmy:D wszystko od A do Z nam się podobało, wyszliśmy w ostatniej chwili, pokój dał nam dużo satysfakcji, wszystko było sprawne i zdjęcie pamiątkowe bardzo nam się podoba :)

 • Escape room Przeklęty Obraz

  Przeklęty Obraz
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Nasz ulubiony typ pokoju :) Dla nas rewelacja!

  14.02.2018 | data wizyty: 14.02.2018

  Najpierw ekipa ER - ludzie z pasją, zaangażowani, świetnie wprowadzają w klimat, potrafią mile zaskoczyć i angażują się w niespodzianki :) Wg nas (mnie i męża) to pierwsza i najważniejsza przyczyna sukcesu tego miejsca :)

  A teraz o pokoju słów kilka... dla nas idealny - logiczne mniejsze zagadki łączące się w jedną większą (są i łatwiejsze, i trudniejsze), każda ma uzasadnienie i nie jest niepotrzebna, wszystkie w klimacie pokoju, którego wystrój jest bardzo przyjemny (dodatkowo pomaga wczuć się muzyka), są elementy, których w innych ER nie widzieliśmy, a to zawsze jest dla nas na plus :) istotne jest też to, że wymaga myślenia, ale nie trzeba rozwiązywać miliona kodów, bo kłódka jest tylko jedna! My zdecydowanie odwiedzimy jeszcze pozostałe pokoje, bo pierwsza wizyta pozostawiła super pozytywne emocje :) DZIĘKUJEMY!

 • Escape room Testament

  Testament
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Opinia archiwalna

  Taki klimat uwielbiam

  11.12.2017 | data wizyty: 30.09.2017

  Zdecydowanie wszystko super - przesympatyczna obsługa, super wprowadzenie do pokoju :) Pokój przemyślany, dopracowany, sprawnie działający z klasycznymi, wymagającymi myślenia zagadkami i niesamowitymi kłódkami. Takie pokoje lubię z mężem najbardziej, bo naprawdę wymagają ruszenia głową, a nie tylko biegania od kłódki do kłódki. Tu "historia" się liczy. No i dodatkowy atut to super kot ;) Polecamy i czekamy na kolejną część opowieści :)

 • Escape room Tajemnica Atlantydy

  Tajemnica Atlantydy
  Escape Me
  Gdynia

  Rewelacja!!!

  08.08.2017 | data wizyty: 08.08.2017

  Zdecydowanie polecamy, to drugi nasz pokój w Escape Me i jest na prawdę rewelacyjny :) O obsłudze już pisaliśmy, że jest super i jeszcze raz to potwierdzamy - pozytywnie zakręceni, profesjonalni, nic dodać, nic ująć :) A sam pokój... trzeba po prostu przyjść i zagrać. Dopracowany w każdym szczególe, przemyślany i logiczny. Zagadki bardzo zaskakujące i wcześniej niespotykane, po prostu super rozwiązania, których wcześniej nie widzieliśmy. Byliśmy zachwyceni klimatem i poziomem zadań do wykonania. Nic więcej nie piszemy - musicie sami to przeżyć :) Wg nas najlepszy ER w jakim dotychczas byliśmy - tak trzymajcie Escape Me :)

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Gdynia

  Świetny!

  06.08.2017 | data wizyty: 06.08.2017

  Pokój ze świetnym klimatem, super zagadkami i przesympatyczną obsługą :) Na prawdę polecamy, bawiliśmy się bardzo dobrze. Zagadki są spójne i logiczne, wystrój jest bardzo fajny i dopracowany. Podpowiedzi były serwowane tak jak lubimy, czyli tylko w ostateczności :) Zdecydowanie polecamy i pozdrawiamy załogę Escape Me :)

 • Escape room Czarnobyl – ostatnia godzina

  Czarnobyl – ostatnia godzina
  Questrooms
  Sopot

  MEGA!!!

  04.08.2017 | data wizyty: 04.08.2017

  Zdecydowanie polecam ten pokój, jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) w jakich dotychczas byliśmy z mężem :) Dużo zróżnicowanych, spójnych i logicznych zagadek, których rozwiązanie daje dużą satysfakcję. Klimat idealnie wpisuje się w tematykę pokoju. Pokój ma parę rozwiązań, których wcześniej nie widzieliśmy :) Obsługa to gigantyczny plus Questrooms - przesympatyczna i zaangażowana. Widać, że jest zakręcona na punkcie tego, co robią. Można pogadać przed i po wizycie i wszystko omówić. Warto podkreślić, że podpowiedzi są podawane w idealnym momencie i nic nie jest podane na tacy, co dla nas ma ogromne znaczenie. Na pewno wrócimy tu do kolejnego pokoju. Dziękujemy za super spędzony czas, było warto :)

Zobacz więcej opinii: 1 2