magda lena b.

  magda lena b.

  Hej, jestem magda lena b.. Mam na swoim koncie 23 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

  23 Odwiedzone

  2 Planowane

  Podróżnik

  43 Punkty

  25
  43 pkt
  50

  Wszystkie opinie

  Okup
  Okup

  efekt WOW :D

  17.07.2020 | data wizyty: 17.07.2020

  Hmmmm, od czego by tu zacząć :) Chyba od najistotniejszej kwestii, czyli klimatu/otoczki/obsługi. Te były na najwyższym poziomie. Ten pokój zdecydowanie jest ekscytujący (przynajmniej w wersji hard) już na etapie dojazdu na miejsce, potem jest jak u Hitchcocka, czyli każdy wie jak :P Po całej "zabawie" super rozmowa z Mistrzami Gry.

  Jeśli chodzi o zagadki to nie są one najtrudniejsze, ale wystarczająco satysfakcjonujące i wcale nie jest tak łatwo wyjść (nasza średniozaawansowana 3-osobowa ekipa ledwo zmieściła się w 2h). Zagadki wpasowane są w klimat pokoju i nie ma żadnych nielogicznych momentów (nie ma jakiejś zaawansowanej elektroniki, głównie kody i kłódki, ale tu akurat inaczej być nie może, trzeba się też trochę napracować fizycznie ;)). System podpowiedzi zróżnicowany i kapitalny, w zasadzie jest idealnie pasującym do gry puzzlem.

  My bawiliśmy się świetnie, polecamy wszystkim spróbować. Dziękujemy za zabawę ekipie i planujemy odwiedzić "Kemping", jeśli nic nie stanie na przeszkodzie :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Zielona Mila
  Zielona Mila

  Nie tylko dla fanów książki i filmu :)

  23.12.2019 | data wizyty: 23.12.2019

  Pokój wart jest polecenia z kilku względów. Po pierwsze świetna obsługa - miła i zaangażowana, lubimy analizę po grze i tu byliśmy w pełni usatysfakcjonowani :) Po drugie fajne zagadki, pokój jest liniowy, wymaga współpracy, ale raczej nie dla osób, które nie lubią kodów i kłódek. Może też nie w pełni satysfakcjonować osoby, które wcześniej były w Showshank (my byliśmy, ale dla nas nie był to problem). Bardzo ciekawe było też jedno z rozwiązań dotyczących czasu gry, ale nie zdradzam szczegółów :) Po trzecie pokój jest utrzymany w klimacie starego więzienia (stara, bielańska piwnica, ciemny i długi korytarz już wprowadzają w odpowiedni nastrój), więc można poczuć się jak prawdziwy więzień. To już nasz trzeci pokój w tej lokalizacji i wrócimy tam na pewno :)

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  Olimp
  Olimp

  Takie pokoje uwielbiam!

  23.12.2019 | data wizyty: 23.12.2019

  Ten pokój jest kapitalny. Jeszcze lepszy niż "Spisek kardynała". Zadań jest bardzo dużo i w 3 osoby było co robić. Zagadki są zróżnicowane (wymagają logicznego myślenia, spostrzegawczości i zręczności) i wszystkie są zmechanizowane. Tak jak w "Spisku" filmowe wprowadzenie, muzyka i wystrój pokoju świetnie oddają jego klimat. Obsługa pokoju tak jak ostatnio bez zarzutu. Polecam zdecydowanie, bo przejście pokoju daje dużą satysfakcję :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Spisek Kardynała
  Spisek Kardynała

  Kawał świetnej roboty!

  11.11.2019 | data wizyty: 04.11.2019

  Ten pokój zdecydowanie wart jest odwiedzenia. Zagadki są bardzo ciekawe i logiczne (wydaje nam się, że dwie powinny zostać delikatnie zmodyfikowane, bo ciężko jest wpaść na ich rozwiązanie, nie chcę podawać więcej szczegółów, żeby nie psuć nikomu zabawy). Pokój jest prawie całkowicie zmechanizowany. Wstęp, muzyka i wystrój są bardzo klimatyczne. Obsługa pokoju bardzo miła. Generalnie nie mamy nic do zarzucenia, bawiliśmy się wyśmienicie i wrócimy do innych pokojów od tego ER :)

  Ocena ogólna: 9/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Pandemia
  Pandemia

  Chemiczny zawrót głowy :D

  10.05.2018 | data wizyty: 09.05.2018

  Było super! Fajne wprowadzenie do gry przez super sympatyczną obsługę. Pokój spójny, przemyślany, klimatyczny, z różnorodnymi zagadkami, czyli dokładnie taki jak lubimy :) Fajne sprzęty, których nie widzieliśmy w innych miejscach, są zdecydowanie na plus. POLECAMY z całego serca i umysłu!!!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Osadzeni w Bunkrze
  Osadzeni w Bunkrze

  Schron nad schrony!!!

  12.04.2018 | data wizyty: 11.04.2018

  Kolejny, fantastyczny escape na warszawskich Bielanach :) Tradycyjnie zacznę od docenienia świetnej, bo sympatycznej i zaangażowanej obsługi, pozdrawiamy:) A sam pokój klimatyczny, bo to prawdziwy schron z prawdziwym schronowym wyposażeniem! Pomysł na fabułę bardzo fajny, świetnie wykorzystana przestrzeń, rewelacyjne zagadki, logiczne, wymagające myślenia, nieprzesadzone, jest doskonały element humorystyczny - naprawdę się uśmialiśmy:D wszystko od A do Z nam się podobało, wyszliśmy w ostatniej chwili, pokój dał nam dużo satysfakcji, wszystko było sprawne i zdjęcie pamiątkowe bardzo nam się podoba :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Zbrodnia na płótnie
  Zbrodnia na płótnie

  Nasz ulubiony typ pokoju :) Dla nas rewelacja!

  14.02.2018 | data wizyty: 14.02.2018

  Najpierw ekipa ER - ludzie z pasją, zaangażowani, świetnie wprowadzają w klimat, potrafią mile zaskoczyć i angażują się w niespodzianki :) Wg nas (mnie i męża) to pierwsza i najważniejsza przyczyna sukcesu tego miejsca :)

  A teraz o pokoju słów kilka... dla nas idealny - logiczne mniejsze zagadki łączące się w jedną większą (są i łatwiejsze, i trudniejsze), każda ma uzasadnienie i nie jest niepotrzebna, wszystkie w klimacie pokoju, którego wystrój jest bardzo przyjemny (dodatkowo pomaga wczuć się muzyka), są elementy, których w innych ER nie widzieliśmy, a to zawsze jest dla nas na plus :) istotne jest też to, że wymaga myślenia, ale nie trzeba rozwiązywać miliona kodów, bo kłódka jest tylko jedna! My zdecydowanie odwiedzimy jeszcze pozostałe pokoje, bo pierwsza wizyta pozostawiła super pozytywne emocje :) DZIĘKUJEMY!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Testament
  Testament

  Taki klimat uwielbiam

  11.12.2017 | data wizyty: 30.09.2017

  Opinia archiwalna

  Zdecydowanie wszystko super - przesympatyczna obsługa, super wprowadzenie do pokoju :) Pokój przemyślany, dopracowany, sprawnie działający z klasycznymi, wymagającymi myślenia zagadkami i niesamowitymi kłódkami. Takie pokoje lubię z mężem najbardziej, bo naprawdę wymagają ruszenia głową, a nie tylko biegania od kłódki do kłódki. Tu "historia" się liczy. No i dodatkowy atut to super kot ;) Polecamy i czekamy na kolejną część opowieści :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Tajemnica Atlantydy
  Tajemnica Atlantydy

  Rewelacja!!!

  08.08.2017 | data wizyty: 08.08.2017

  Zdecydowanie polecamy, to drugi nasz pokój w Escape Me i jest na prawdę rewelacyjny :) O obsłudze już pisaliśmy, że jest super i jeszcze raz to potwierdzamy - pozytywnie zakręceni, profesjonalni, nic dodać, nic ująć :) A sam pokój... trzeba po prostu przyjść i zagrać. Dopracowany w każdym szczególe, przemyślany i logiczny. Zagadki bardzo zaskakujące i wcześniej niespotykane, po prostu super rozwiązania, których wcześniej nie widzieliśmy. Byliśmy zachwyceni klimatem i poziomem zadań do wykonania. Nic więcej nie piszemy - musicie sami to przeżyć :) Wg nas najlepszy ER w jakim dotychczas byliśmy - tak trzymajcie Escape Me :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Chatka Hagrida
  Chatka Hagrida

  Świetny!

  06.08.2017 | data wizyty: 06.08.2017

  Pokój ze świetnym klimatem, super zagadkami i przesympatyczną obsługą :) Na prawdę polecamy, bawiliśmy się bardzo dobrze. Zagadki są spójne i logiczne, wystrój jest bardzo fajny i dopracowany. Podpowiedzi były serwowane tak jak lubimy, czyli tylko w ostateczności :) Zdecydowanie polecamy i pozdrawiamy załogę Escape Me :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Strona 1

  Pokaż następne