Przybyl
 • Escape room Midnight Killer MK II

  Midnight Killer MK II
  Piwnica Quest
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Świetne zakończenie

  04.09.2019 | data wizyty: 12.03.2019

  Pokój ma dość prosty wystrój, ale to wystarczy żeby oddać jego klimat. Dobrze wykorzystanie przestrzeni całego pomieszczenia na plus.

  Zagadki nie do końca liniowe, co lekko dodaje trudności, kilka standardowych oraz kilka na prawdę świetnych. Zakończenie zdecydowanie oryginalne i niespodziewane.

  W czteroosobowej grupie z różnym doświadczeniem, przy kilku podpowiedziach udało się wyjść kilka minut przed czasem.

  Zdecydowanie godny polecenia każdemu fanowi Escape Room'ów!

 • Escape room Niepokój

  Niepokój
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Archival rating

  Obowiązkowy dla fanów mocnych wrażeń!

  02.10.2018 | data wizyty: 30.09.2018

  Całe pomieszczenie nie jest w żaden sposób specjalnie ucharakteryzowane, a mimo to budzi niesamowity klimat i grozę! Zadbano o świetne rekwizyty i szczegóły, które połączone w całość tworzą świetną, mroczną atmosferę budzącą pełno niepokoju!

  Zagadki nie koniecznie liniowe, świetnie wkomponowane w fabułę i klimat pokoju, kilka standardowych, kilka na prawdę świetnych i oryginalnych w tym kilka motywów, które szczególnie przypadły nam do gustu, ale to już trzeba przeżyć samemu, czasami warto wyjść przed szereg :)

  Pomimo przebywania w pięcioosobowej grupie dało się cały czas wyczuć niepokój.. Przy jednej małej podpowiedzi wyszliśmy kilka minut przed czasem. Obsługa bardzo miła, przyjazna i sympatyczna, od początku do samiutkiego końca rozgrywki..:)

  Pokój na te chwilę dla mnie to absolutna horrorowa czołówka i nie tyle co godny polecenia, a wręcz obowiązkowy do zaliczenia dla każdego fana mocnych wrażeń i Escape Room'ów!

 • Escape room Schron

  Schron
  Pokój 74
  Września

  Polecam, szczególnie dla początkujących

  02.10.2018 | data wizyty: 30.09.2018

  Pokój w militarnym klimacie, można byłoby pokusić się o trochę lepszy wystrój, żeby bardziej zasłonić ściany i podkreślić gdzie się znajdujemy. Na plus rekwizyty, które dodają klimatu.

  Pokój jest liniowy i raczej dla grup, które dopiero zaczynają swoją zabawę z Escape Room'ami. Niektóre zagadki ciekawe, idealnie wpisujące się w klimat pokoju.

  W pięcioosobowej grupie udało się wyjść ze sporym zapasem czasu. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Na lekki minus zacinająca się kłódka z którą trochę się siłowaliśmy. Mamy nadzieję, że została wymieniona :)

  Mimo tego pokój godny polecenia, dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę z Escape Room'ami!

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Niesamowicie klimatyczny, czapki z głów!

  27.09.2018 | data wizyty: 27.09.2018

  Pokój jest zrobiony wzorcowo, zadbano o najmniejsze detale jak i świetne rekwizyty co tworzy fajny, mroczny klimat. Widać tutaj kawał dobrej roboty i masę poświęconego czasu. Świetne wykorzystanie przestrzeni całego pomieszczenia, również na plus.

  Zagadki nie koniecznie liniowe, świetnie wkomponowane w fabułę pokoju, kilka standardowych, kilka na prawdę świetnych i oryginalnych w tym jeden motyw, który szczególnie przypadł nam do gustu, ale to już trzeba przeżyć samemu :) Na pewno na plus postawienie na fabułę, która nie daje o sobie zapomnieć i w którą wciągamy się wraz z kolejnymi rozwiązanymi zagadkami..

  W dwuosobowej grupie przy kilku podpowiedziach udało się wyjść kilka minut przed czasem, dość oryginalny sposób wskazywania ile czasu nam pozostało. Obsługa bardzo miła i sympatyczna.

  Pokój na te chwilę dla mnie to absolutna wrocławska czołówka i nie tyle co godny polecenia, a wręcz obowiązkowy do zaliczenia dla każdego fana Escape Room'ów!

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Excalibur zdobyty!

  27.09.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Całe pomieszczenie utrzymane w doskonałym stanie, zadbano o każdy najmniejszy detal oraz rekwizyty co daje świetne wrażenie. Wystarczy wejść i od razu wiemy gdzie się znajdujemy oraz jaka jest nasza misja. Widać tutaj kawał dobrej roboty i masę poświęconego czasu.

  Pokój jest liniowy i raczej dla grup, które mają już jakiś bagaż doświadczeń z pokojami, ale myślę że początkujący też dadzą radę. Zagadki bardzo ciekawe i tego kilka oryginalnych, znalazła się nawet jedna zręcznościowa, nie taka łatwa jak mogłoby się wydawać :)

  W trzyosobowej grupie przy kilku małych podpowiedziach udało się wyjść bez problemu przed czasem, każdy miał coś do roboty. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Na lekki minus sposób wprowadzenia. Wprowadzanie 2 grup do 2 pokoi jednocześnie do których wejścia są obok siebie mija się z celem, ponieważ obie osoby wprowadzające próbują się przekrzyczeć nawzajem.

  Mimo tego pokój nawet nie tyle co godny polecenia, a wręcz obowiązkowy do zaliczenia dla każdego fana Escape Room'ów!

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Prawdziwa podmorska przygoda

  27.09.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Całe pomieszczenie utrzymane w doskonałym stanie, zadbano o każdy najmniejszy detal co daje świetne wrażenie. Wystarczy wejść i od razu wiemy gdzie się znajdujemy oraz jaka jest nasza misja, aż ma się ochotę wyruszyć w podmorską przygodę! Widać tutaj kawał dobrej roboty i masę poświęconego czasu.

  Pokój raczej dla grup, które mają już jakiś bagaż doświadczeń z pokojami. Zagadki bardzo ciekawe i tego oryginalne, czegoś takiego nie spotyka się w innych pokojach i po tym można poznać prawdziwą czołówkę Espace Room'ów w Polsce. Kilka motywów szczególnie przypadło nam do gustu.

  W trzyosobowej grupie przy kilku podpowiedziach udało się wyjść rzutem na taśmę. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Na lekki minus sposób wprowadzenia. Wprowadzanie 2 grup do 2 pokoi jednocześnie do których wejścia są obok siebie mija się z celem, ponieważ obie osoby wprowadzające próbują się przekrzyczeć nawzajem.

  Mimo tego pokój nawet nie tyle co godny polecenia, a wręcz obowiązkowy do zaliczenia dla każdego fana Escape Room'ów!

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Klimat, który ciężko opisać jakimikolwiek słowami!

  26.09.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Pokój, a właściwie całe pomieszczenie utrzymane w doskonałym klimacie, zadbano o każdy najmniejszy detal. Wystarczy wejść i od razu wiemy gdzie się znajdujemy oraz po co tutaj przyszliśmy. Nawet sposób podpowiedzi jest świetnie wkomponowany. Widać tutaj kawał dobrej roboty i masę poświęconego czasu.

  Raczej dla grup, które mają już jakiś bagaż doświadczeń z pokojami. Zagadki bardzo ciekawe, budujące napięcie i do tego oryginalne, czegoś takiego nie spotyka się w innych pokojach. Kilka motywów było dla nas dość zaskakujących i szczególnie przypadły do gustu.

  W trzyosobowej grupie przy małych podpowiedziach udało się wyjść przed czasem. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Widać, że dla pracowników to prawdziwa pasja, na plus też luźne rozmowy przed jak i po rozgrywce.

  Pokój nawet nie tyle co godny polecenia, a wręcz obowiązkowy do zaliczenia dla każdego fana Escape Room'ów!

 • Escape room Carmilla. Zanim wybije północ.

  Carmilla. Zanim wybije północ.
  BlackOut
  Ostrów Wielkopolski

  Klimatycznie, polecam!

  13.09.2018 | data wizyty: 09.09.2018

  Pomieszczenia utrzymane w odpowiednim klimacie, wystarczy wejść i od razu wiemy, że trzeba stąd jak najszybciej uciekać!

  Ze względu na liniowość pokój raczej dla grup początkujących, chociaż ekipy z dużo większym doświadczeniem też znajdą tam coś dla siebie. 1-2 zagadki ciekawe i do tego, niespotykane w innych pokojach.

  W czteroosobowej grupie przy dwóch podpowiedziach spowodowanych naszym brakiem spostrzegawczości udało się wyjść przed czasem. Obsługa bardzo miła i sympatyczna.

 • Escape room Tajemnica Backsville

  Tajemnica Backsville
  Outroom
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Tajemnica odkryta!

  01.09.2018 | data wizyty: 29.08.2018

  Pokój utrzymany w odpowiednim klimacie, wystarczy wejść i od razu wiemy gdzie i w jakich czasach się znajdujemy, nawet sposób podpowiedzi jest idealnie wpasowany, zmieniłbym może tylko wystrój sufitu, który nie pasuje do reszty.

  Raczej godny polecenia grupom które mają już jakiś mały bagaż doświadczeń, chociaż ekipy z dużo większym doświadczeniem też znajdą tam coś dla siebie. Kilka zagadek bardzo ciekawych i do tego oryginalnych, niespotykanych w innych pokojach. Szczególnie jeden motyw był dla nas dość zaskakujący i przypadł do gustu.

  W dwuosobowej grupie przy małych problemach udało się wyjść przed czasem. Obsługa bardzo miła i sympatyczna, na plus luźne rozmowy przed jak i po rozgrywce.

  Pokój zdecydowanie godny polecenia każdemu fanowi Escape Room'ów!

 • Escape room Na zapleczu sklepu z zabawkami

  Na zapleczu sklepu z zabawkami
  Na zapleczu sklepu z zabawkami
  Krotoszyn

  Tajemnica sklepikarza odkryta!

  30.08.2018 | data wizyty: 28.08.2018

  Pokój utrzymany w odpowiednim klimacie, wystarczy wejść i od razu wiemy gdzie się znajdujemy. Samo ulokowanie escape room'u faktycznie na zapleczu dodaje miejscu mega klimatu!

  Poleciłbym go raczej dla grup które mają już jakiś mały bagaż doświadczeń, chociaż ekipy z dużo większym doświadczeniem też znajdą tam coś dla siebie. Mimo naszpikowania kłódkami i braku jakiejś zaawansowanej elektroniki nie przeszkadzało mi to w żaden sposób w zabawie, która była przednia.

  W czteroosobowej grupie z jedną podpowiedzią udało się spokojnie wyjść przed czasem. Obsługa bardzo miła i sympatyczna, na plus luźne rozmowy przed jak i po rozgrywce, do zalet dodam też ciekawy sposób podpowiedzi :)

  Jeśli wydaje się wam, że po wyjściu z pokoju wasza zabawa się kończy to jesteście w błędzie :) jako mały spoiler powiem tylko, że polecam rozwiązać kolejną "zagadkę" od razu na miejscu.

  Pokój zdecydowanie godny polecenia każdemu fanowi Escape Room'ów! Fajnie, że w mniejszych miastach powstają tak solidnie i klimatycznie zrobione miejsca.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3