Jasne i proste zasady

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Korzystaj mądrze z escape roomów

Jeśli źle się czujesz odwołaj wizytę

Bądźcie ostrożni

Pokoje zagadek
znów otwarte!

Poznaj zasady bezpieczeństwa

Twoja drużyna

W czasie panowania koronawirusa zalecamy wycieczki do escape roomów w zaufanym gronie znajomych i rodziny. Zwracajcie uwagę, czy wszyscy dobrze się czujecie i nie macie objaw choroby - aby nie zarazić obsługi pokoi i innych graczy.

Wizyta w ER

Odwiedziny w escape roomie przez jakiś czas będą wyglądać inaczej, niż do tej pory. Obsługa pokoi zadba o to, aby zminimalizować Wasz kontakt z innymi grupami oraz będzie dbać o sterylność pokoi. W trakcie gry zalecamy noszenie maseczek oraz rękawiczek. W escape roomach znajdziecie też środki do dezynfekcji rąk. Prosimy abyście przychodzili do pokoi dokładnie na wyznaczoną godzinę - pomoże to w zachowaniu odstępów między grupami

Oznaczenia pokoi

Wprowadziliśmy na Lockme specjalne oznaczenia, dzięki którym możecie łatwo sprawdzić, jakie dodatkowe środki ostrożności czekają Was na miejscu. Prosimy, zwracajacie na to uwagę przy rezerwacji i stosujcie się do zaleceń obsługi pokoi.

Możliwe utrudnienia

Może się zdarzyć, że przed wizytą zostaniecie poproszeni o poczekanie na swoją kolej na korytarzu czy na zewnątrz. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie firmy robią wszystko co mogą, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo oraz komfortową zabawę - czasem może się to wiązać z drobnymi niedogodnościami.

Podczas wizyty w escape roomie

Przygotowaliśmy zestaw kilku dobrych praktyk podczas wizyty w escape roomie. Zapoznaj się z nimi i jeśli to możliwe stosuj się do nich tak aby samemu czuć się bezpiecznie jak i nie narażać innych.

Przeglądaj i rezerwuj
escape roomy ze świata!

Escape roomy, zwane również pokojami zagadek są świetną formą spędzania czasu. Scenariusze mają różnorodne tematyki, jak przygodowa, kryminalna, thriller, horror i inne. Możesz je śmiało odwiedzać z rodziną, znajomymi, dziećmi czy znajomymi z pracy. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie pokoje skatalogowane według ceny, czasu gry, poziomu trudności i innych cechach. Znajdź pokój dla siebie i zarezerwuj wygodnie przez Lockme.

Australia

167 escape roomów Przeglądaj kraj

Austria

126 escape roomów Przeglądaj kraj

Niemcy

1 169 escape roomów Przeglądaj kraj

Online

16 escape roomów Przeglądaj kraj

Polska

522 escape roomy Przeglądaj kraj

Szwajcaria

102 escape roomy Przeglądaj kraj