Jasne i proste zasady

  Najważniejsze jest bezpieczeństwo

  Korzystaj mądrze z escape roomów

  Jeśli źle się czujesz odwołaj wizytę

  Bądźcie ostrożni

  Pokoje zagadek
  otwarte!

  Poznaj zasady bezpieczeństwa

  Twoja drużyna

  W czasie panowania koronawirusa zalecamy wycieczki do escape roomów w zaufanym gronie znajomych i rodziny. Zwracajcie uwagę, czy wszyscy dobrze się czujecie i nie macie objaw choroby - aby nie zarazić obsługi pokoi i innych graczy.

  Wizyta w ER

  Odwiedziny w escape roomie przez jakiś czas będą wyglądać inaczej, niż do tej pory. Obsługa pokoi zadba o to, aby zminimalizować Wasz kontakt z innymi grupami oraz będzie dbać o sterylność pokoi. W trakcie gry zalecamy noszenie maseczek oraz rękawiczek. W escape roomach znajdziecie też środki do dezynfekcji rąk. Prosimy abyście przychodzili do pokoi dokładnie na wyznaczoną godzinę - pomoże to w zachowaniu odstępów między grupami

  Oznaczenia pokoi

  Wprowadziliśmy na Lockme specjalne oznaczenia, dzięki którym możecie łatwo sprawdzić, jakie dodatkowe środki ostrożności czekają Was na miejscu. Prosimy, zwracajacie na to uwagę przy rezerwacji i stosujcie się do zaleceń obsługi pokoi.

  Możliwe utrudnienia

  Może się zdarzyć, że przed wizytą zostaniecie poproszeni o poczekanie na swoją kolej na korytarzu czy na zewnątrz. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie firmy robią wszystko co mogą, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo oraz komfortową zabawę - czasem może się to wiązać z drobnymi niedogodnościami.

  Podczas wizyty w escape roomie

  Przygotowaliśmy zestaw kilku dobrych praktyk podczas wizyty w escape roomie. Zapoznaj się z nimi i jeśli to możliwe stosuj się do nich tak aby samemu czuć się bezpiecznie jak i nie narażać innych.

  Przeglądaj i rezerwuj
  escape roomy ze świata!

  Escape roomy, zwane również pokojami zagadek są świetną formą spędzania czasu. Scenariusze mają różnorodne tematyki, jak przygodowa, kryminalna, thriller, horror i inne. Możesz je śmiało odwiedzać z rodziną, znajomymi, dziećmi czy znajomymi z pracy. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie pokoje skatalogowane według ceny, czasu gry, poziomu trudności i innych cechach. Znajdź pokój dla siebie i zarezerwuj wygodnie przez Lockme.

  Australia

  174 escape roomy Australia Przeglądaj kraj

  Austria

  126 escape roomów Austria Przeglądaj kraj

  Chorwacja

  42 escape roomy Chorwacja Przeglądaj kraj

  Niemcy

  1 166 escape roomów Niemcy Przeglądaj kraj

  Polska

  518 escape roomów Polska Przeglądaj kraj

  Stany Zjednoczone

  6 016 escape roomów Stany Zjednoczone Przeglądaj kraj

  Szwajcaria

  102 escape roomy Szwajcaria Przeglądaj kraj