Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron

  ⚜??NOWY POKÓJ T4S ??⚜ Krwawy Baron to specjalny pokój, w którym możecie wybrać wersję pokoju z aktorem lub bez. Wystarczy, że podczas robienia rezerwacji wp... [więcej]

  2-6 osób

  60' minut

  Przygodowy

  śr. zaawansowani

  89 opinii

  Fabuła pokoju

  ⚜??NOWY POKÓJ T4S ??⚜
  Krwawy Baron to specjalny pokój, w którym możecie wybrać wersję pokoju z aktorem lub bez. Wystarczy, że podczas robienia rezerwacji wpiszecie taką informację w wiadomości dodatkowej.

  Na czym polega wersja pokoju z aktorem?

  W wersji dla dorosłych aktor wprowadza dodatkowy mroczny klimat i rozwija fabułę. Natomiast w przypadku, gdy w zabawie biorą udział dzieci jest świetnym animatorem i zadba by dzieci dobrze się bawiły.

  Krwawy Baron to escape room ery wiktoriańskiej rewolucji technicznej, gdzie starożytna magia łączy się z nowoczesną techniką. Jako agenci brytyjskiego wywiadu musicie rozszyfrować plany Krwawego Barona, który para się czarną magią i wraz ze swoimi wyznawcami chce zniszczyć Wielką Brytanię. Czy Krwawy Baron podpisał pakt z diabłem czy to zwykła iluzja wybitnego konstruktora… na te pytania będziecie musieli znaleźć odpowiedź. Pamiętajcie to na Waszych barkach spoczywa przyszłość Wielkiej Brytanii, a być może i Całego świata

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Przyjazny dzieciom

  Przyjazny niepełnosprawnym

  Klimatyzowany

  Nie dla epileptyków

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Przycisk bezpieczeństwa

  Oświetlenie awaryjne

  System awaryjnego otwierania drzwi

  Dostępny żel antybakteryjny

  Dezynfekowane pokoje

  Dostępne języki gry

  polski

  Adres i inne pokoje

  Time 4 Secrets - Time4secrets Os. Orła Białego 74

  Os. Orła Białego 74
  61-251 Poznań

  Oceny pokoju

  9 .4

  9,4/10 Obsługa: 9,6/10 Klimat: 9,7/10 Poziom trudności: Trudny Ilość opinii: 89
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  Fillipo
  Fillipo

  Skaut
  90 pkt

  36 opinii

  Krwawy baron - technika kontra magia i przesądy

  20.11.2020 | data wizyty: 24.10.2020

  Wiarygodna opinia

  Fillipo 36 opinii

  Pokój z bardzo dobrym wystrojem, [spojler]. Różnorodne, ciekawe zagadki, jak przystało na ere wiktoriańską i rozwój mechanizmów, a jednocześnie połączenie z przesądami i magią starożytnych.
  Klimat zachowany od początku do końca :)
  Polecam

  Ocena ogólna: 9/10

  Obsługa: 9/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  MEL Force One
  MEL Force One

  Nawigator
  126 pkt

  69 opinii

  Klawy baron

  03.08.2020 | data wizyty: 03.08.2020

  MEL Force One 69 opinii

  Mega mega mega klimat! Od początku gry czuliśmy się jak w innym świecie.
  Zagadki są naprawdę niespotykane, jak w każdym pokoju Time4Secrets. I musimy przyznać, że były dość wymagające.
  Obsługa jest super fajna!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Artur L. 1
  Artur L. 1

  Podróżnik
  28 pkt

  2 opinie

  Przyjemnie

  13.07.2020 | data wizyty: 11.07.2020

  Artur L. 1 2 opinie

  Klimat pokoju super. Zagadki bardzo proste. Obsługa niestety słaba, pani podobno była pierwszy dzień. Czytała z kartki, myliła się, krótkofalówka nie działała i była jedyną latarką. Nie było dla nas oczywiste, czy możemy jej w ten spób używać.

  Ocena ogólna: 7/10

  Obsługa: 5/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Bardzo łatwy

  mihahauke
  mihahauke

  Skaut
  58 pkt

  15 opinii

  Nie było krwi

  12.07.2020 | data wizyty: 11.07.2020

  Wiarygodna opinia

  mihahauke 15 opinii

  Klimat bardzo fajny, zagadki bardzo łatwe, ale bardzo przyjemne, zdecydowanie fajna opcja dla niedoświadczonych i dzieci.

  Aleeee, na wejściu chyba 5 minut czekaliśmy aż krótkofalówka zacznie działać następnie Pani prowadząca zaczęła czytać flavor tekst i 3 razy się zacinała dodając, że to jej pierwszy dzień. No to wchodzimy do pokojów, przechodzimy przez wszystko "Otwórzcie oczy, no to wiecie co robić, ja wychodzę". Chyba nigdy nie miałem mniej klimatycznego wejścia do escape roomu co samo w sobie nie było takie złe gdyby sam pokój nie był mocno nastawiony na klimat. Teraz post factum sobie myślę, że nie było za bardzo dźwięków/ muzyki, dość szkoda. [Spojler] też były dziwne, wiem, że pierdoła, ale było to odrobinkę irytujące. Jedna zagadka miała elementy które nijak nie pasowały do klimatu, ja wiem, że prąd i steampunk, albo Arduino czy Raspberry pie (czy co to tam było) na widoku to trochę przesada, dałoby się to zakryć i zrealizować zagadkę w mniej leniwy sposób.

  Niestety jedną zagadkę odblokowaliśmy przypadkiem nie w sposób wymyślony przez autora (dopiero później zrobiliśmy to właściwie).

  Wspomniana wcześniej krótkofalówka, która była wielka i nieporęczna służyła też jako jedyna latarka, co było niezwykle denerwujące bo w jednym z pokoi było ciemnawo i efektywnie przeszukiwać mogła tylko jedna osoba. Dodatkowy problem był taki, że wymacywanie rzeczy było utrudnione po ciemku, a wszystko było delikatne i łatwe do zniszczenia. Do tego czasem natrafialiśmy na elementy techniczne, co do których nie byliśmy pewni czy techniczne były czy nie (po ciemku jeszcze ciężej to ogarnąć), a w połączeniu z tym, że klimat pokoju obejmował urządzenia na prąd z kablami luzem to się zastanawiałem czy mnie coś czasem nie dziabnie.

  Niestety było bez aktora bo koronawirus więc tego nie mogę ocenić : (.

  Ocena ogólna: 7/10

  Obsługa: 5/10

  Klimat: 8/10

  Poziom trudności: Bardzo łatwy

  Pomeranian Runaways
  Pomeranian Runaways

  Nawigator
  132 pkt

  40 opinii

  Na herbatce u Barona

  29.04.2020 | data wizyty: 08.02.2020

  Pomeranian Runaways 40 opinii

  Na wyprawę do „Krwawego Barona” zachęcił chyba najbardziej klimat. Niewiele jest Escape Room’ów w klimacie steampunkowym, także każdy jest wręcz na wagę złota. Także nadzieje były spore, a czy doświadczenie się z nimi pokryło?

  Na początek warto pochwalić wystrój, rzeczywiście, jest cudowny, klimat steampunku czuć, ale nie jest też przytłaczający. Świetnie się komponuje z kolejnymi etapami gry, i dzięki niemu realnie można wsiąknąć w ten świat. Jednak fabuła jest już dosyć typowa. Dobrze poprowadzona, przyjemnie łącząca się z zagadkami.

  Te nie należą do najtrudniejszych, ale kilka rzeczy trzeba znaleźć, co akurat naszej drużynie zawsze utrudnia życie. Dodatkowo jest pewien moment, w którym komunikat, że zagadka została rozwiązana jest tak nikły, że spędziliśmy 10 minut siedząc nad rozwiązaną i zastanawiając się, co robimy nie tak. W każdym razie, nie należą raczej do najtrudniejszych i można do tego pokoju podejść mając kilka Escape Room’ów za sobą.

  I to rzeczywiście jest raczej pokój, który jest dobry dla osób zaczynających swoją przygodę. Zdecydowanie zachęca do dalszego wgłębiania się świat tej rozgrywki. Jednak dla kogoś, kto już trochę pokoi już przeszedł, ten wypada, w moim odczuciu, troszkę blado. Jest dobrze zrobiony, nie można się do niczego przyczepić, ale czegoś mu brakuje. Jest to typowy pokój z kategorii „dobry, ale bez efektu wow”. I nie jest to tylko moje wrażenie, ale całej drużyny.
  W każdym razie, bawiliśmy się dobrze, ten pokój też był 60. na mojej skromnej liście, także powoli dochodzę do 100. Dziękujemy za zabawę i mam nadzieję, do zobaczenia.

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Zobacz wszystkie opinie (89)

  Pokoje z filmowym klimatem

  Escape roomy, w których poczujesz się jak bohater filmu

  Zmierz się z zagadkami Sherlocka

  Tu czekają na Ciebie mroczne sekrety i nieoczekiwane zwroty akcji