Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs

  Tak się złożyło, że zostaliście nowymi członkami najpotężniejszego i najsłynniejszego gangu na świecie, który zasłynął ze spektakularnych napadów. Dzisiaj do... [więcej]

  2-5 osób

  75' minut

  Przygodowy

  doświadczeni

  112 opinii

  Fabuła pokoju

  Tak się złożyło, że zostaliście nowymi członkami najpotężniejszego i najsłynniejszego gangu na świecie, który zasłynął ze spektakularnych napadów. Dzisiaj dostaliście nowy plan napadu - idziecie wraz z ekipą zwinąć GOLDEN HAJS. Wasz kolega z zespołu zwiadowczego pozyskał informację, że bank jest już pusty! Jesteście pewni, że dobrze przygotowaliście się do tego napadu? Stań przed wyzwaniem – rozszyfruj wskazówki, złam zabezpieczenia i co najważniejsze wydostań się z banku, zanim przyjedzie policja!

  Nadszedł…. Czas… Obrabować Bank.

  Pokój inspirowany serialem La Casa de Papel

  Uwaga! Czasem w pokoju może towarzyszyć nam Phill - mały pogodny piesek, który ma włos zamiast sierści, więc nie uczula :)
  Od 06.06.2020 r. pokój został mocno naszpikowany elektroniką.

  Live Cam Escape Room

  Live Cam Escape Room

  Ten pokój jest dostępny też w wersji Live Cam Escape Room. Zagraj w nim ze znajomymi z drugiego końca świata już za "5 minut" bez ruszania się z domu!

  Sprawdź tę ofertę

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Możliwość płatności kartą

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Przycisk bezpieczeństwa

  Oświetlenie awaryjne

  Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

  System awaryjnego otwierania drzwi

  Dostępny żel antybakteryjny

  Dezynfekowane pokoje

  Dostępne języki gry

  polski

  Adres i inne pokoje

  Escapelandia - CluERoom

  ul. Lechicka 59
  61-695 Poznań

  Oceny pokoju

  9 .8

  9,8/10 Obsługa: 10/10 Klimat: 9,9/10 Poziom trudności: Trudny Ilość opinii: 112
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  olekjat
  olekjat

  Świeżak
  11 pkt

  2 opinie

  La Casa De Visionario

  02.11.2020 | data wizyty: 31.10.2020

  olekjat 2 opinie

  Długo się zastanawiałem jakich słów użyć do opisania tego pokoju. Świetny, zjawiskowy, perfekcyjny...natomiast żadne z powyższych nie odzwierciedli odczuć jakie mnie orazj moim znajomym towarzyszyły po wyjściu z Golden Hajs. Jest to na tą chwilę najwspanialsze doświadczenie "Escape Roomowe" odkąd poznałem ten sposób spędzania czasu. Klimat i schludność pokoju od razu rzuca się w oczy. Sam projekt wystroju pozwala wczuć się klimat napadu na bank. Natomiast wszystko to drobiazg, drobiazg w szufladzie zagadek i mechanizmów, które czekają na rozwiązanie. Podczas zabawy nie mogłe wyjść z podziwu w jak niewiarygodny sposób właściciele zaprojektowali każdy najmniejszy szczegół. Jako przeciwnik kłódek a fanatyk elektroniki i gadżeciarstwa poczułem jakby Golden Hajs został stworzony specjalnie dla mnie. Kusi, żeby zdradzić każdą zagadkę i mechanikę, która za tym idzie bo wszyscy powinni wiedzieć jakich wspaniałości doświadczyłem. Serdecznie polecam każdemu odwiedzić pokój wraz z przesympatycznymi właścicielami, do których chce się wrócić!!!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  filipsurdyk
  filipsurdyk

  Podróżnik
  33 pkt

  7 opinii

  Napad na bank!

  01.11.2020 | data wizyty: 31.10.2020

  Wiarygodna opinia

  filipsurdyk 7 opinii

  Pokój dopracowany w najmniejszych szczegółach, od początku do końca świetnie się bawiliśmy! Świetna obsługa, dziękujemy za miłą rozmowę po zakończeniu rozgrywki!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  nataaria

  Skaut
  85 pkt

  20 opinii

  Napad na bank? Co może pójść nie tak?...

  30.10.2020 | data wizyty: 29.10.2020

  Wiarygodna opinia

  nataaria 20 opinii

  Na wstępie zaznaczę, że nie oglądałam serialu La Casa de Papel (ale po zagraniu w tym ER z pewnością się za niego wezmę - czy to nie wystarczająca opinia?). Z mojej perspektywy - świetny ER akcji, w którym odnajdzie się każdy, niezależnie od znajomości serialu. Oczywiście mój współtowarzysz w zbrodni, który więcej czasu poświęcił Netflixowi, wyłapał troszkę więcej smaczków :) Zagadki są logiczne, bardzo życiowe - takie, jakie faktycznie mogłyby się znaleźć podczas napadu na bank (kolega mówił), nic nie bierze się "z powietrza" i wszystko jest wpasowane w klimat pokoju. Kłódek brak - wszak to nowoczesny bank ;) Trochę nowoczesnej technologii, trochę starych dobrych rozwiązań, kilka zadań manualnych też się znajdzie. System podpowiedzi również nie odstaje od motywu przewodniego.
  Podsumowując - polecam! :D

  Ocena ogólna: 9/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Łatwy

  pufa.augustyniak
  pufa.augustyniak

  Świeżak
  6 pkt

  1 opinia

  REWELACJA!

  17.10.2020 | data wizyty: 17.10.2020

  pufa.augustyniak 1 opinia

  Bardzo miła obsługa i świetnie zrobiony pokój - Money Heist! Mnóstwo zagadek mniej lub bardziej czasochłonnych, ale przy dobrej współpracy udaje się wyjść i wcale nie trzeba znać fabuły serialu, który swoją drogą też gorąco polecam ;) Dodatkowo zabawę ułatwiają i znacząco przyspieszają elektryczne zamki (nie to co czułe kłódki na szyfr) Razem z całą rodziną polecamy!! 10/10!!!!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  katarzyna.gaw
  katarzyna.gaw

  Świeżak
  13 pkt

  3 opinie

  Golden hajs in golden room :)

  12.10.2020 | data wizyty: 10.10.2020

  katarzyna.gaw 3 opinie

  Pokój odwiedziliśmy w grupie 4 -osobowej, na swoim koncie mieliśmy po 2 ER, więc jesteśmy świeżakami :) Zagadki nie były do końca liniowe, ale za to baardzo spójne i w świetnym klimacie - można było się poczuć, jakbyśmy naprawdę rabowali bank. Odwiedzić ER można bez znajomości serialu, jednakże nam jako ogromnym jego fanom dał wiele frajdy i uśmiechów na twarzy :) Przejście Pokoju zajęło nam ponad godzinę, potrzebowaliśmy kilku małych podpowiedzi (tak swoją drogą - świetny system podpowiedzi). Super miła obsługa!!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Zobacz wszystkie opinie (112)

  Pokoje idealne na pierwszy raz

  Świetne miejsca na rozpoczęcie przygody z escape roomami

  Pokoje dla doświadczonych graczy

  Zmierz się z prawdziwym wyzwaniem w najtrudniejszych pokojach