Beztroskie dzieciństwo

  Partner Lockme

  Beztroskie dzieciństwo

  Pamiętasz czasy, kiedy byłeś dzieckiem? Jak się wtedy czułeś? A pamiętasz swoją ukochaną zabawkę z dzieciństwa, tę którą zgubiłeś bawiąc się na podwórku? Ma... [więcej]

  2-6 osób

  60' minut

  Abstrakcyjny

  śr. zaawansowani

  11 opinii

  Polska: 448. miejsce
  Olsztyn: 8. miejsce

  Fabuła pokoju

  Pamiętasz czasy, kiedy byłeś dzieckiem? Jak się wtedy czułeś? A pamiętasz swoją ukochaną zabawkę z dzieciństwa, tę którą zgubiłeś bawiąc się na podwórku?
  Masz teraz jedyną szansę, aby ją odzyskać. Przenieś się do czasów, kiedy byłeś dzieckiem :)
  Pokój został zbudowany z myślą o daniu frajdy dorosłym, a także o rodzinach z dziećmi. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Przyjazny dzieciom

  Możliwość płatności kartą

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Drzwi zawsze otwarte

  Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

  Dostępne języki gry

  polski

  Adres i inne pokoje

  Escape Us - Olsztyn

  Lubelska 19
  10-406 Olsztyn

  Inne pokoje w tym miejscu

  Oceny pokoju

  6 .3

  6,3/10 Obsługa: 10/10 Klimat: 7,4/10 Poziom trudności: Trudny Ilość opinii: 11
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  beras77
  beras77

  Globtroter
  262 pkt

  230 opinii

  Dziecięco prosty? Niekoniecznie:)

  30.09.2020 | data wizyty: 27.09.2020

  beras77 230 opinii

  Generalnie pokój cukierkowy, kolorowy i przestronny. Na plus miejsce, którego chyba każdy dorosły od razu skorzysta;) Natomiast co do zagadek... nie wszystkie wpasowane w dziecięcy klimat. Dużo matematyki, ale to by dało się ogarnąć, jednak jedna rzecz - straszny pożeracz czasu. I nawet pół naszej ekipy, która ma anielską cierpliwość i doświadczenie w grach komputerowych - musiała odpuścić. Ponadto brakowało efektu woow... Niestety. Ale dla dzieciaków na pewno fajna zabawa;)

  Ocena ogólna: 5/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 6/10

  Poziom trudności: Średni

  fylypek
  fylypek

  Świeżak
  12 pkt

  3 opinie

  Magiczne miejsce

  17.07.2019 | data wizyty: 13.04.2019

  fylypek 3 opinie

  Rewelacja! Jak tam wszedłem, to miałem ochotę odpuścić sobie rozwiązywanie zagadek, a spędzić czas na samej zabawie tym, co znaleźliśmy w środku. Wystrój może bez super-ekstra-hiper-turbo wodotrysków, ale jest w pełni zgodny z fabułą pokoju i trochę przeszkadza, bo jak już powiedziałem odciąga człowieka od tego po co tu przyszedł :)
  Zupełną nowością dla mnie było to, że musieliśmy "grać w grę" (ale nie Tomb Rider :D) aby przejść dalej. Prosta[spoiler] na pewno nikogo nie przerośnie, a świetnie wpisuje się w ten pokój. Brawo za kreatywność.
  Czytałem w jakiejś recenzji, że są tu zagadki wymagające umiejętności z zakresu wyższej matematyki... Jeżeli dla kogoś dodawanie i mnożenie z maksymalnie dwucyfrowymi wynikami to wyższa matematyka, to szczerze współczuję.
  Pokój zapewnia super rozrywkę, do najłatwiejszych nie należy, ale o to przecież chodzi. Zawsze można poprosić o pomoc, a najgorzej by było przejść gładko przez wszystkie zagadki.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Dzięki wielkie za miłe słowa :)
  niosący_światło
  niosący_światło

  Nawigator
  125 pkt

  67 opinii

  #61 Szczęśliwe dzieciństwo?! Każdy ma jakąś niewyleczoną traumę!

  06.07.2019 | data wizyty: 05.06.2019

  niosący_światło 67 opinii

  ak każda szanująca się ekipa fanatyków ER urlopy traktujemy jako szczególny okres, w którym można odwiedzić więcej pokoi, do których zwykle nie mamy możliwości zajrzeć. Urlop wiosna 2019 to Warmia i Mazury. Zabawę więc czas zacząć! Na Olsztyn!

  Długo walczyłem z sobą przy pisaniu tej opinii. Zresztą o drugim pokoju tego dostawcy również. Jak zważyć wszystkie za i przeciw. Jak zrobić to rzetelnie i bez stronniczości.
  Mam nadzieję, że wybrnąłem z tego dobrze i przekazałem to, co chciałem.

  Beztroskie dzieciństwo to cukierkowy świat w jaskrawych kolorach. Jak z dzieciństwa trochę młodszego pokolenia ode mnie, gdzie zabawki były już trochę ciekawsze niż zwykła szmaciana lalka, a elektronika ze wszystkimi piszczałkami jeszcze nie była tak wszędobylska. Jest także trochę współczesności w wyglądzie. Rodzice mogą przyjść z najmłodszym pokoleniem, a ono zajmie się sobą!
  Pokój wygląda bardzo przyjemnie. Duża przestrzeń. Dobra jakość materiałów. Na wypasie. Ma prawo się podobać.

  Sam wygląd jednak bardzo zwodzi, bowiem pokój z takim wyglądem sugeruje, że będzie to spacerek. Tym czasem okazuje się, że wymaga bardzo mocnego kombinowania. Odczuwam z tego powodu lekki dysonans. Zagadki są trudne i to chwilami dziwnie trudne. Jedna z nich oparta jest na elemencie nie z dzieciństwa, ale raczej z czasów buntowniczych nastolatków. Tak trochę nie przystaje do realiów tematycznych.
  Pokój także nie podpadł zagadkowo pod nasze gusta z innych powodów:
  Po pierwsze zagadki matematyczne są w mojej ocenie anachronizmem z czasów pierwszych ER'ów. Można dać jedną, ale więcej. I to bez wyższej matematyki. A tu zostały włożone równania, które wymagały zewnętrznej wiedzy o sposobie ich rozwiązywania. Nie o to chodzi w tym sporcie.
  Drugi zarzut to zagadki sprawnościowe na elektronice. W każdym razem, gdy taką spotykamy okazuje się, że ostatni etap jest trochę za trudny na człowieka, który nie gra w gry komputerowe. Koordynacja oko - ręka okazuje się trochę za słaba. Przy jednej z takich zagadek w tym pokoju stało się coś więcej. Usłyszeliśmy od przemiłego Pana z obsługi, że szybkość jej rozwiązania trochę zależy od szczęścia w losowaniu kombinacji. O wyjściu z pokoju nie powinno decydować szczęście tylko umiejętności. Przy ekipie trzyosobowej nie ma problemu. Przy ekipie dwuosobowej jest się na łasce algorytmu, który momentalnie może dać Ci dobrą kombinację, albo usadzić na pół godziny. Nie gram tak!!!

  Obsługa przemiła, ale to nie jest w stanie uratować pokoju.
  Moim zdaniem pokój wymaga zasadniczego przemyślenia warstwy zagadkowej.

  Ocena ogólna: 6/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Trudny

  Q
  Q

  Przewodnik
  496 pkt

  346 opinii

  #221

  20.06.2019 | data wizyty: 24.03.2019

  Wiarygodna opinia

  Q 346 opinii

  Pokój, w którym gier i zabawek pod dostatkiem. Jest kolorowo i dziecięco. Zrealizowanie wytyczonego na wstępie celu nie należy jednak do dziecinnie prostych a w zagadkach są momenty, które potrafią zastopować. Wyzwaniem dla dwóch osób może okazać się zwłaszcza jedno zadanie, wymagające sporej zręczności i dobrego zgrania. Bardziej lub mniej znane gry i elektroniczne gadżety, wplecione w tradycyjne rozwiązania, tworzą przyjemną mieszankę, taką w sam raz na niedzielne popołudnie. Pokój jest dobrą opcją dla dorosłych, ale też i na wspólną grę z dziećmi. To z uwagi nie tylko na tematykę, ale i ogromną wagę jaką właściciele przywiązali do kwestii bezpieczeństwa rozgrywki. Są tu elementy, w których dzieci będą mogły się wykazać, a nawet jeśli nie – wokół znajdą tak dużo atrakcji, że dorośli na spokojnie będą mogli zająć się rozwiązywaniem tych trudniejszych zadań.

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy. Mamy dzieci, więc wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. Poza tym uwielbiamy chodzić po ER, a mając dzieci stanowi to czasami wyzwanie. Pokój został stworzony m.in. dl a takich osób jak my ;) dzięki za każde słowo, ocenę i krytykę :)
  Anna Murdzia
  Anna Murdzia

  Świeżak
  20 pkt

  4 opinie

  Wesoły, miły

  05.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Anna Murdzia 4 opinie

  Niespodziewany, wesoły i przyjemny pokój. Jedyny w swoim rodzaju (pierwszy i jedyny w którym jak dotąd byłam, który wyrwał się z klimatu napawającego niepokojem)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy za opinię. Ten pokój zadedykowaliśmy naszym córkom :)
  Zobacz wszystkie opinie (11)

  Pokoje dla doświadczonych graczy

  Zmierz się z prawdziwym wyzwaniem w najtrudniejszych pokojach Dodaj pokój

  Popularne pokoje w okolicy

  Sprawdź pokoje popularne wśród graczy z okolicy Dodaj pokój