Escape room Beztroskie dzieciństwo

  Beztroskie dzieciństwo

  Partner Lockme

  11

  11 opinii

  |

  8

  Olsztyn: 8. miejsce

  |

  Warmińsko-Mazurskie: 17. miejsce

  |

  PL 462

  Polska: 462. miejsce

  |

  6.2/10

  Pamiętasz czasy, kiedy byłeś dzieckiem? Jak się wtedy czułeś? A pamiętasz swoją ukochaną zabawkę z dzieciństwa, tę którą zgubiłeś bawiąc się na podwórku? Ma... [więcej]

  2-6 osób

  60' minut

  Abstrakcyjny

  śr. zaawansowani

  Fabuła pokoju

  Pamiętasz czasy, kiedy byłeś dzieckiem? Jak się wtedy czułeś? A pamiętasz swoją ukochaną zabawkę z dzieciństwa, tę którą zgubiłeś bawiąc się na podwórku?
  Masz teraz jedyną szansę, aby ją odzyskać. Przenieś się do czasów, kiedy byłeś dzieckiem :)
  Pokój został zbudowany z myślą o daniu frajdy dorosłym, a także o rodzinach z dziećmi. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie

  Zarezerwuj ten pokój

  Wszystkie prezentowane godziny rozpoczęcia zabawy są podane w czasie lokalnym (Europe/Warsaw).

  Uwzględnij to rezerwując pokój.

  Zarezerwuj ten pokój

  Wszystkie prezentowane godziny rozpoczęcia zabawy są podane w czasie lokalnym (Europe/Warsaw).

  Uwzględnij to rezerwując pokój.

  Dodatkowe informacje

  Przyjazny dzieciom

  Możliwość płatności kartą

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Drzwi zawsze otwarte

  Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

  Dostępne języki gry

  polski

  Adres

  Escape Us - Olsztyn

  Lubelska 19
  10-406 Olsztyn

  Inne pokoje w tym miejscu

  Dane właściciela

  M&M Michał Piasecki
  Lubelska 19
  10-406 Olsztyn
  NIP: 7661840580

  Zarezerwuj pokój

  Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

  Oceń ten pokój

  Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

  Zaloguj się

  Oznacz pokój

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  Zaloguj się

  Oceny pokoju - 11 opinii

  Ocena ogólna 6.2/10

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  Obsługa 10.0/10

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  Klimat 7.3/10

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  Poziom trudności Średni

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  Bardzo łatwy

  Łatwy

  Średni

  Trudny

  Bardzo trudny

  11 opinii

  beras77
  beras77

  Globtroter
  262 pkt

  230 opinii

  Dziecięco prosty? Niekoniecznie:)

  30.09.2020 | data wizyty: 27.09.2020

  beras77 230 opinii

  Generalnie pokój cukierkowy, kolorowy i przestronny. Na plus miejsce, którego chyba każdy dorosły od razu skorzysta;) Natomiast co do zagadek... nie wszystkie wpasowane w dziecięcy klimat. Dużo matematyki, ale to by dało się ogarnąć, jednak jedna rzecz - straszny pożeracz czasu. I nawet pół naszej ekipy, która ma anielską cierpliwość i doświadczenie w grach komputerowych - musiała odpuścić. Ponadto brakowało efektu woow... Niestety. Ale dla dzieciaków na pewno fajna zabawa;)

  Ocena ogólna: 5/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 6/10

  Poziom trudności: Średni

  Q
  Q

  Przewodnik
  496 pkt

  333 opinie

  #221

  20.06.2019 | data wizyty: 24.03.2019

  Wiarygodna opinia

  Q 333 opinie

  Pokój, w którym gier i zabawek pod dostatkiem. Jest kolorowo i dziecięco. Zrealizowanie wytyczonego na wstępie celu nie należy jednak do dziecinnie prostych a w zagadkach są momenty, które potrafią zastopować. Wyzwaniem dla dwóch osób może okazać się zwłaszcza jedno zadanie, wymagające sporej zręczności i dobrego zgrania. Bardziej lub mniej znane gry i elektroniczne gadżety, wplecione w tradycyjne rozwiązania, tworzą przyjemną mieszankę, taką w sam raz na niedzielne popołudnie. Pokój jest dobrą opcją dla dorosłych, ale też i na wspólną grę z dziećmi. To z uwagi nie tylko na tematykę, ale i ogromną wagę jaką właściciele przywiązali do kwestii bezpieczeństwa rozgrywki. Są tu elementy, w których dzieci będą mogły się wykazać, a nawet jeśli nie – wokół znajdą tak dużo atrakcji, że dorośli na spokojnie będą mogli zająć się rozwiązywaniem tych trudniejszych zadań.

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy. Mamy dzieci, więc wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. Poza tym uwielbiamy chodzić po ER, a mając dzieci stanowi to czasami wyzwanie. Pokój został stworzony m.in. dl a takich osób jak my ;) dzięki za każde słowo, ocenę i krytykę :)
  niosący_światło
  niosący_światło

  Nawigator
  125 pkt

  67 opinii

  #61 Szczęśliwe dzieciństwo?! Każdy ma jakąś niewyleczoną traumę!

  06.07.2019 | data wizyty: 05.06.2019

  niosący_światło 67 opinii

  ak każda szanująca się ekipa fanatyków ER urlopy traktujemy jako szczególny okres, w którym można odwiedzić więcej pokoi, do których zwykle nie mamy możliwości zajrzeć. Urlop wiosna 2019 to Warmia i Mazury. Zabawę więc czas zacząć! Na Olsztyn!

  Długo walczyłem z sobą przy pisaniu tej opinii. Zresztą o drugim pokoju tego dostawcy również. Jak zważyć wszystkie za i przeciw. Jak zrobić to rzetelnie i bez stronniczości.
  Mam nadzieję, że wybrnąłem z tego dobrze i przekazałem to, co chciałem.

  Beztroskie dzieciństwo to cukierkowy świat w jaskrawych kolorach. Jak z dzieciństwa trochę młodszego pokolenia ode mnie, gdzie zabawki były już trochę ciekawsze niż zwykła szmaciana lalka, a elektronika ze wszystkimi piszczałkami jeszcze nie była tak wszędobylska. Jest także trochę współczesności w wyglądzie. Rodzice mogą przyjść z najmłodszym pokoleniem, a ono zajmie się sobą!
  Pokój wygląda bardzo przyjemnie. Duża przestrzeń. Dobra jakość materiałów. Na wypasie. Ma prawo się podobać.

  Sam wygląd jednak bardzo zwodzi, bowiem pokój z takim wyglądem sugeruje, że będzie to spacerek. Tym czasem okazuje się, że wymaga bardzo mocnego kombinowania. Odczuwam z tego powodu lekki dysonans. Zagadki są trudne i to chwilami dziwnie trudne. Jedna z nich oparta jest na elemencie nie z dzieciństwa, ale raczej z czasów buntowniczych nastolatków. Tak trochę nie przystaje do realiów tematycznych.
  Pokój także nie podpadł zagadkowo pod nasze gusta z innych powodów:
  Po pierwsze zagadki matematyczne są w mojej ocenie anachronizmem z czasów pierwszych ER'ów. Można dać jedną, ale więcej. I to bez wyższej matematyki. A tu zostały włożone równania, które wymagały zewnętrznej wiedzy o sposobie ich rozwiązywania. Nie o to chodzi w tym sporcie.
  Drugi zarzut to zagadki sprawnościowe na elektronice. W każdym razem, gdy taką spotykamy okazuje się, że ostatni etap jest trochę za trudny na człowieka, który nie gra w gry komputerowe. Koordynacja oko - ręka okazuje się trochę za słaba. Przy jednej z takich zagadek w tym pokoju stało się coś więcej. Usłyszeliśmy od przemiłego Pana z obsługi, że szybkość jej rozwiązania trochę zależy od szczęścia w losowaniu kombinacji. O wyjściu z pokoju nie powinno decydować szczęście tylko umiejętności. Przy ekipie trzyosobowej nie ma problemu. Przy ekipie dwuosobowej jest się na łasce algorytmu, który momentalnie może dać Ci dobrą kombinację, albo usadzić na pół godziny. Nie gram tak!!!

  Obsługa przemiła, ale to nie jest w stanie uratować pokoju.
  Moim zdaniem pokój wymaga zasadniczego przemyślenia warstwy zagadkowej.

  Ocena ogólna: 6/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Trudny

  Patryk U
  Patryk U

  Podróżnik
  43 pkt

  31 opinii

  Abstrakcyjne dziecko

  04.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

  Patryk U 31 opinii

  Ciekawy wystrój pokoju przypominający pokój dziecka wypełniony różnymi zabawkami. Można poczuć się jak dziecko :)

  Zagadki elektroniczne bardzo fajne i wprowadzające powiew świeżości w pokojach pełnych kłódek. Mimo to dość wymagające pod względem zręcznościowym i wymagające determinacji.

  Jedynym minusem dla mnie jest ogólna mała ilość zagadek, które są zastąpione czasochłonnymi zagadkami elektronicznymi co w dość liniowym pokoju potrafi zatrzymać drużynę na dłużej. Jedna z zagadek była na tyle skomplikowana pod względem "co autor miał na myśli" że bez sporej dawki podpowiedzi nasza doświadczona drużyna rozłożyła ręce.

  Obsługa bardzo miła i uprzejma. Podobnie jak w innych pokojach w Olsztynie dostajemy krótkofalówkę dzięki której możemy poprosić o małe podpowiedzi lub wskazówki.

  Ocena ogólna: 9/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że udało nam się sprawić, że poczuł się Pan jak dziecko! Do zobaczenia w następnych pokojach!
  Anna Murdzia
  Anna Murdzia

  Świeżak
  20 pkt

  4 opinie

  Wesoły, miły

  05.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Anna Murdzia 4 opinie

  Niespodziewany, wesoły i przyjemny pokój. Jedyny w swoim rodzaju (pierwszy i jedyny w którym jak dotąd byłam, który wyrwał się z klimatu napawającego niepokojem)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy za opinię. Ten pokój zadedykowaliśmy naszym córkom :)
  fylypek
  fylypek

  Świeżak
  12 pkt

  3 opinie

  Magiczne miejsce

  17.07.2019 | data wizyty: 13.04.2019

  fylypek 3 opinie

  Rewelacja! Jak tam wszedłem, to miałem ochotę odpuścić sobie rozwiązywanie zagadek, a spędzić czas na samej zabawie tym, co znaleźliśmy w środku. Wystrój może bez super-ekstra-hiper-turbo wodotrysków, ale jest w pełni zgodny z fabułą pokoju i trochę przeszkadza, bo jak już powiedziałem odciąga człowieka od tego po co tu przyszedł :)
  Zupełną nowością dla mnie było to, że musieliśmy "grać w grę" (ale nie Tomb Rider :D) aby przejść dalej. Prosta[spoiler] na pewno nikogo nie przerośnie, a świetnie wpisuje się w ten pokój. Brawo za kreatywność.
  Czytałem w jakiejś recenzji, że są tu zagadki wymagające umiejętności z zakresu wyższej matematyki... Jeżeli dla kogoś dodawanie i mnożenie z maksymalnie dwucyfrowymi wynikami to wyższa matematyka, to szczerze współczuję.
  Pokój zapewnia super rozrywkę, do najłatwiejszych nie należy, ale o to przecież chodzi. Zawsze można poprosić o pomoc, a najgorzej by było przejść gładko przez wszystkie zagadki.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Dzięki wielkie za miłe słowa :)
  Anisława Shepardowska
  Anisława Shepardowska

  Świeżak
  9 pkt

  1 opinia

  Świetna zabawa :)

  20.02.2019 | data wizyty: 19.02.2019

  Anisława Shepardowska 1 opinia

  Powrót do korzeni, świetny pomysł i świetne wykonanie. Mój starszak (6l.) zachwycony, co chwilę pyta, kiedy idziemy rozwiązywać zagadki. Obsługa również świetna. Gorąco polecam

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy za opinię :) My też czekamy na Starszaka!!! Na Państwa oczywiście też :D Cudownie było Państwa gościć :)
  Jolanta Przybyszewska
  Jolanta Przybyszewska

  Świeżak
  18 pkt

  3 opinie

  Beztroskie dzieciństwo

  24.04.2019 | data wizyty: 11.04.2019

  Jolanta Przybyszewska 3 opinie

  Idealny pokój dla każdego!
  Dla mnie dużymi plusami są:
  - brak zegara odmierzającego czas - nie rozprasza to podczas zabawy i można skupić się na zagadkach :)
  - Pozytywne przejście ewakuacji
  - Dbanie o bezpieczeństwo klienta
  - nie ingerowanie w zabawę
  a w minusach:
  -brak szafki na rzeczy ale z tego co wiem ma się ona niebawem pokazać :)
  Pokój dla osób zaawansowanych
  Pokój oddaje swój klimat więc polecam z całego serca! :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Adrianna K. 6
  Adrianna K. 6

  Podróżnik
  37 pkt

  9 opinii

  Ach! Te zabawki

  03.03.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Adrianna K. 6 9 opinii

  Po wejściu do pokoju możemy zapomnieć o jakichkolwiek zagadkach i też spędzić fantastyczne 60 minut! Tylko od was zależy czy zatopicie się (dosłownie) w zabawki czy jednak będziecie główkować nad rozwiązaniem i jednak wyjściem z tej bawialni. Bardzo ciekawe rozwiązania, mało kłódek, zadania nie tylko na myślenie. Zagadki dla mnie osobiście dość trudne, ale obsługa z anielską cierpliwością służy pomocą :) Polecam - tematyka pokoju bardzo nowatorska :)

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy! Nasze dwuletnie dziecko potrafi bawić się przez godzinę i nie, nie rozwiązuje zagadek :D a my pomożemy zawsze! Dobra, bezpieczna zabawa to dla nas priorytet! :)
  Natalia C. 14
  Natalia C. 14

  Świeżak
  14 pkt

  4 opinie

  polecam

  26.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Natalia C. 14 4 opinie

  świetna zabawa dla małych i dużych - można wybrać się z dziećmi - nie będą się nudzić. poziom bardzo wymagający, rozwiązania zaskakujące. serdecznie polecam. najlepiej jak są więcej niż 2 osoby dorosłe.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Odpowiedź firmy Escape Us
  Bardzo dziękujemy za opinię ! Dzieciństwo budowaliśmy z myślą o dorosłych. Udało nam się jednak stworzyć miejsce, w którym dzieciaki mogą się dobrze bawić, nie koniecznie rozwiązując zagadki ;) Bardzo dziękujemy za odwiedziny!

  Strona 1

  Pokaż następne

  Pokoje z filmowym klimatem

  Escape roomy, w których poczujesz się jak bohater filmu

  Pokoje dla doświadczonych graczy

  Zmierz się z prawdziwym wyzwaniem w najtrudniejszych pokojach