Escape room Kopalnia

  Kopalnia

  [Pokój 1. generacji, istniejący od 2015 roku - rekomendowany początkującym] Tunel wyrobiska starej kopalni. Pewne elementy wskazują na to, że nie jesteście... [więcej]

  2-6 osób

  60' minut

  Przygodowy

  na pierwszy raz

  90 opinii

  Fabuła pokoju

  [Pokój 1. generacji, istniejący od 2015 roku - rekomendowany początkującym]
  Tunel wyrobiska starej kopalni. Pewne elementy wskazują na to, że nie jesteście w niej sami. Dźwięki nadchodzących kroków, ciemność oraz upływający czas... Poziom metanu właśnie przekroczył normę. Uciekajcie jak najszybciej!

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Przyjazny dzieciom

  Klimatyzowany

  Możliwość płatności kartą

  Możesz kupić tutaj Escape Tales

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Drzwi zawsze otwarte

  Klucz bezpieczeństwa

  Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

  Dostępne języki gry

  angielski

  polski

  Adres i inne pokoje

  Open The Lock - Gliwice

  44-100 Gliwice
  ul. Zwycięstwa 50/8 (4.piętro) - Smocza Skała, Kopalnia, Stacja Kosmiczna
  ul. Zwycięstwa 17/1 (1.piętro) - Świątynia Zagłady, Szlak Nieumarłych, Antygrawitacja

  Inne pokoje w tym miejscu

  Oceny pokoju

  5 .8

  5,8/10 Obsługa: 7/10 Klimat: 6/10 Poziom trudności: Średni Ilość opinii: 90
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  Dexon11
  Dexon11

  Świeżak
  15 pkt

  3 opinie

  Bez szału

  27.09.2020 | data wizyty: 26.09.2020

  Wiarygodna opinia

  Dexon11 3 opinie

  Wybraliśmy się stałą 5 osobową grupą do naszego pierwszego pokoju w Gliwicach. Jakie wrażenia? No można powiedzieć, że dosłownie takie jak opisane w opiniach innych graczy. Pokój faktycznie już starszy, widać, że z pierwszej generacji pokoi. Myślę, że miejsca było troszkę za mało ale potwierdzam, że w 5 osób można się zmieścić więc nie ma tragedii. Klimat został zachowany ale mimo wszystko wyobrażaliśmy sobie inaczej jak jest na "dole". Fabularnie nie zostaliśmy porwani ani wciągnięci w tematykę co niestety odbiło się na zabawie. Być może wynikało to z powodu, że Pani z obsługi miała sporo grup do ogarnięcia więc nie będziemy się nad tym rozwodzić. Najgorzej muszę ocenić zagadki, niestety mieliśmy mały problem techniczny co zniszczyło nam ciąg gry. Pokój obfitował głownie w kłódki, znalazło się parę ciekawych zagadek ale można było dobrać ciekawsze zagadki do tej tematyki. Ogólnie pokój był OK, był starszy więc oddajemy mu szacunek za to, że długo już służy w tej branży. Na pewno wrócimy, żeby sprawdzić resztę pokoi a ten pokój polecamy początkującym grupom.

  Ocena ogólna: 5/10

  Obsługa: 5/10

  Klimat: 6/10

  Poziom trudności: Łatwy

  Grzegorz M. 14
  Grzegorz M. 14

  Podróżnik
  41 pkt

  5 opinii

  Rozczarowanie

  05.04.2019 | data wizyty: 04.04.2019

  Wiarygodna opinia

  Grzegorz M. 14 5 opinii

  Przed odwiedzeniem pokoju przeczytałem komentarze które mnie skutecznie zniechęciły do odwiedzenia tego miejsca, jednak w naszej grupie jest górnik - tak więc na jego prośbę podjęliśmy wyzwanie! Miałem jednak nadzieję, że pod wpływem negatywnych opinii właściciele coś w nim zmienią. Niestety - nic się nie zmieniło! Pokój wygląda jak szatnia sztygara, a nie chodnik górniczy! Zagadki nie mają nic wspólnego z tematem górnictwa! Jesteśmy na śląsku - ten pokój powinien być wręcz idealny, a jest po prostu nudny! Zagadki nie sprawiają większych problemów - jedynie przy ostatniej trzeba się więcej naliczyć. Z pokoju wyszliśmy 13 min przed czasem - niestety bez satysfakcji! Nie ma w nim elementów zaskoczenia i tego wow! A na dodatek została tam użyta [spojler].... Pokój przeznaczony zdecydowanie dla grup mocno początkujących. Póki co to najgorszy pokój w jakim byłem.

  Ocena ogólna: 4/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 1/10

  Poziom trudności: Łatwy

  kilerro95

  Podróżnik
  26 pkt

  4 opinie

  Mała, stara kopalnia

  05.04.2019 | data wizyty: 12.03.2019

  kilerro95 4 opinie

  Byliśmy w pokoju w 6 osób, po razy pierwszy w tak licznym gronie. Zdecydowanie za mały pokój jak na taką liczbę ludzi, jak większość pokojów z resztą. Nie winimy za to Open The Lock, lecz jest to rada dla przyszłych graczy.

  Zagadki proste, zbyt logiczne, totalnie bez fajerwerków.

  Warto tu zajrzeć jeśli dopiero zaczynacie przygodę z escape roomami. Pokój na pierwszą lub drugą grę w karierze, żeby poznać jak to wszystko działa, a później zabierać się za zarąbiste pokoje z wypasioną elektroniką.

  Ocena ogólna: 6/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 7/10

  Poziom trudności: Łatwy

  Anna F. 7
  Anna F. 7

  Świeżak
  16 pkt

  3 opinie

  Idymy na gruba...

  04.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Anna F. 7 3 opinie

  Pokój bardzo fajny, klimatyczny, bawiliśmy się świetnie! Ale po kolei...
  Wprowadzenie
  Wprowadzenie na bardzo fajnym poziomie - bez zbędnych komentarzy , na pierwszy rzut oka(i ucha) dziewczyna która nas wprowadzała robiła to nie pierwszy raz i bardzo profesjonalnie - a przy tym z humorem :) Do przeczytania był regulamin/zasady i wszystko było opisane bardzo jasno :)
  Pokój
  Pokój w fajnym kopalnianym stylu, ciemność rozświetlały latarki - bardzo fajna opcja ponieważ "znajdźki" nie rzucały się od razu w oczy i faktycznie trzeba było trochę pofedrować i posznupać :)
  Z minusów to to, że jak wejdzie się w 6 osób to po jakichś 10 minutach robi się dość duszno i ciepło, więc radzimy się nie ubierać za ciepło :) Kilka rzeczy było już poniszczonych przez, wydaje mi się, zbyt zapalonych poszukiwaczy(typu zerwana kartka , rozerwana dekoracja), ale generalnie pokój w fajnym stanie i klimacie.
  Klimat
  Bardzo kopalniany :D Ciemno, czarno, duszno :D Ale było też sporo elementów górniczych, które w większości służyły dekoracji i fajnie "dokonywały dzieła".
  Zagadki
  Nie jakieś bardzo trudne, jak najbardziej ułożone logicznie i generalnie liniowo i raczej nie są do przeoczenia :)

  Ocena ogólna: 9/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Łatwy

  Liskowna

  Skaut
  89 pkt

  29 opinii

  Stara kopalnia

  09.11.2018 | data wizyty: 10.09.2018

  Liskowna 29 opinii

  Przyjemny i dosyc latwy pokoj. Widac ze ma juz swoje lata, ale to nie przeszkadza. Jedynym minusem bylo to, ze akurat w naszym przypadku jedna klodka nie byla zamknieta :( pewnie jakies przeoczenie obslugi, ewentualnie, wyeksploatowanie materialu. Generalnie polecamy ten pokój:)

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 9/10

  Klimat: 8/10

  Poziom trudności: Łatwy

  Zobacz wszystkie opinie (90)

  Przeżyj niesamowitą przygodę

  Zostań bohaterem i rozwiąż zadania ukryte w ekscytujących historiach

  Historia pokojami pisana

  Przeżyj fantastyczne historie ze swoimi znajomymi