Escape room The Moonshiner

The Moonshiner

Partner Lockme

Przecież od zawsze lubiłeś wędrówki po lesie. Za dnia nie jest on ani trochę groźny, można odnaleźć w nim spokój. Co innego nocą. Właśnie pojawiła się okazja... [więcej]

63

63 opinie

|

26

Gdańsk: 26. miejsce

|

Trójmiasto: 36. miejsce

|

Pomorskie: 39. miejsce

|

PL 359

Polska: 359. miejsce

|

10/10

2-6 osób

75' minut

Przygodowy

doświadczeni

Fabuła pokoju

Przecież od zawsze lubiłeś wędrówki po lesie. Za dnia nie jest on ani trochę groźny, można odnaleźć w nim spokój. Co innego nocą.
Właśnie pojawiła się okazja, której nie masz zamiaru zmarnować. Już za chwilę możesz stać się posiadaczem czegoś bardzo cennego - pod warunkiem, że po to sięgniesz. Czy jesteś w stanie podjąć walkę ze swoimi własnymi lękami i ją wygrać?

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Klimatyzowany

Od 16 lat

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Klucz bezpieczeństwa

Przycisk bezpieczeństwa

Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

System awaryjnego otwierania drzwi

Dostępne języki gry

angielski

polski

Adres

Zorkout Escape Rooms - Gdańsk

Spichrzowa 28
80-750 Gdańsk

Inne pokoje w tym miejscu

Cennik

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
2 osoby - 100 zł
3 osoby - 120 zł
4 osoby - 150 zł
5 osób - 165 zł
6 osób - 190 zł

PIĄTEK - NIEDZIELA/ŚWIĘTA
2 osoby - 110 zł
3 osoby - 130 zł
4 osoby - 160 zł
5 osób - 185zł
6 osób - 210 zł

Godziny otwarcia

Otwarte przez cały tydzień w godzinach 10:00 - 22:00.

Dane właściciela

ZORKOUT Mateusz Czechowski
ul. Spichrzowa 28
80-750 Gdańsk
NIP: 9570973951

Regulamin gry

Regulamin gry

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 63 opinie

Ocena ogólna 10.0/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 10.0/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 10.0/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

50

40

30

20

10

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

63 opinie

Wika
Wika

Świeżak
19 pkt

5 opinii

?

05.01.2020 | data wizyty: 05.01.2020

Wika 5 opinii

Zaskakujący, zadania niespotykane, super wystrój. Pokój petarda ?

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

jimin2109
jimin2109

Podróżnik
26 pkt

2 opinie

Super zabawa :)

04.07.2020 | data wizyty: 03.07.2020

jimin2109 2 opinie

Byliśmy 5 osobową grupą, powiem tak żeby dużo nie zdradzać klimat super, obsługa zarąbista a zabawa ze znajomymi była genialna 😍. Dla osób odwiedzających ten pokój jedna rada ode mnie komunikujcie się kto co znalazł bo to może dużo pomoc, u nas przez jeden błąd komunikacyjny straciliśmy dobra 10 minut 😂. Zagadki ciekawe i niektóre bardzo nowoczesne czego nie widziałam w innych pokojach. Jesteśmy razem ze znajomymi super zadowoleni 😁

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Baggy
Baggy

Podróżnik
26 pkt

3 opinie

Zaskaskująco trudny

19.01.2020 | data wizyty: 12.10.2019

Opinia archiwalna

Baggy 3 opinie

Weszliśmy do pokoju w czwórkę z dwoma niedoświadczonymi znajomymi. Niestety okazało się, że nie starczyło nam czasu na dużą część zagadek. Pokój ma swój klimat, jest ciekawie zrobiony, ale zdecydowanie polecam bardziej zaawansowanym i grupom.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Gruber
Gruber

Świeżak
13 pkt

1 opinia

Dla fanów szukania

08.08.2019 | data wizyty: 07.08.2019

Opinia archiwalna

Gruber 1 opinia

Pozwolę sobie zacząć od tego, że wraz z partnerem odwiedziliśmy ponad 30 pokojów w całej Europie, więc mamy z czym porównywać.
Do zarezerwowania pokoju zachęciła nas wysoka ocena oraz pochlebne opinie bardziej doświadczonych graczy. My pokój niestety oceniamy na średni.
Większość czasu w pokoju spędzicie na szukaniu. Wybierając pokoje o poziomie trudnym liczymy na skomplikowane łamigłówki, nad którymi trochę trzeba się pogłowić. Natomiast trudność Moonshinera polega na tym, że poszukiwane elementy gry czy przedmioty schowane są naprawdę głęboko i właśnie na przeczesywanie pokoju centymetr po centymetrze traci się najwięcej czasu. Na początku gry dodatkową trudnością jest fakt, że odbywa się to w ciemnościach, za czym specjalnie nie przepadamy. Samych zagadek jest w zasadzie niewiele - w większości przypadków trzeba znaleźć świetnie ukryty kluczyk i pasująca do niego kłódkę. Wiadomo, że szukanie jest integralną częścią zabawy, ale w tym przypadku naprawdę dominuje ono grę.
Na początku gry okazało się, że jeden z elementów był nieprzygotowany (otwarty), a szkoda, bo w kilku opiniach przeczytaliśmy, że to się już zdarzało, wobec czego właściciel powinien zwrócić większą uwagę, żeby tego typu wpadek unikać. W naszym przypadku trochę straciliśmy zaufanie, że pozostałe elementy będą na miejscu - do tego stopnia, że otwierając pustą skrzynię wydało nam się, że może ktoś zapomniał w niej coś schować.
Na plus oryginalna tematyka, miła obsługa, parę ciekawych mechanizmów.
Mamy nadzieję, że ta opinia spotka się z konstruktywną reakcją właścicieli, bo z tego co widzieliśmy poniżej komuś dostało się mocno za nieco negatywną opinię.
Serdecznie pozdrawiamy.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Zorkout Escape Rooms

Ja pozwolę sobie zacząć od tego, że 30 pokoi to nie jest doświadczenie na tyle duże by próbować podjąć wyzwanie w pokoju dla grup zaawansowanych tym bardziej grając tylko w dwie osoby - o czym z resztą poinformowaliśmy. Bardziej doświadczone grupy właśnie nie mają z tym problemów. Będąc we dwoje mogliście odnieść takie wrażenie, że spędzacie cały czas na szukaniu, grupy w większej ilości osób nie mają z tym najmniejszego kłopotu. Wybierając pokój, który opowiada o losach Bimbrownika, który od dekad mieszka w lesie, mogliście chociaż lekko się domyślać, że starał się on pilnować wszystkiego w swojej chacie bardzo dokładnie i będą skrytki, pułapki itd - nic w tym dziwnego. Po za tym złota zasada, to po rozpoczęciu gry należy wszystko dokładnie sprawdzić, zajrzeć, przeszukać, gdyby tak stało się w tym przypadku nie mielibyście problemów. Nie ma najmniejszej konieczności przeszukiwać pokoju centymetr po centymetrze, było tam dosłownie kilka miejsce, które należy sprawdzić. Nie starczyło by nikomu czasu gdyby miał ktoś przeszukiwać pokój tak jak Pani mówi - "centymetr po centymetrze". Jednego elementu nie zamknął nowy pracownik, który dostał reprymendę i po tym rzeczywiście mogliście czuć niesmak, od tamtego momentu sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Proszę nie odnosić się do opinii kogoś, kto wraz z partnerem zaspojlerowali cały pokój, nie zna Pani sytuacji. A dla mnie jest to niesamowitym faktem dodam, że po grze byliście zachwyceni, zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy, rozwiałem wszelkie wątpliwości, które się pojawiły. o tym całym "szukaniu" nic nie mówiliście, tylko o tym, że było, ale jakoś nie tak agresywnie jak w opinii, a wrażenia widziałem, że były pozytywne, ale jak to często bywa łatwiej napisać opinie w internecie niż powiedzieć to komuś prosto w oczy :).
Pozdrawiamy i zapraszamy :) !

Klaudia V.
Klaudia V.

Podróżnik
30 pkt

10 opinii

Miłe zaskoczenie

03.08.2019 | data wizyty: 01.08.2019

Opinia archiwalna

Klaudia V. 10 opinii

Kiedy człowiek ma za sobą ponad 20 pokoi (w tym prawie wszystkie z czołówki), ciężko go zaskoczyć - łatwiej się rozczarować. Gdy wchodzę ER, zwracam zawsze uwagę na dekorację oraz zagadki. Przyznam, że niesprawiedliwie założyłam z góry, że pokój będzie przeciętny, więc nie spodziewałam się zastać niczego więcej poza kilkoma badylami i kłódkami. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy weszłam do środka i zobaczyłam scenerię dopracowaną w każdym szczególe. Co tu dużo mówić... ,,pokój" się przechodziło z radością. Czułam ekscytację jak przy swoim pierwszym ER. Mogłabym z czystym sercem wejść do niego drugi raz, żeby po prostu posiedzieć i pogapić się na kłódki. Grzechem byłoby również nie wspomnieć o obsłudze (i pięknym kocie), która stanowiła ,,wisienkę na torcie". Przemiły pan, która znalazł dla nas czas, żeby na spokojnie porozmawiać, przeanalizować i wyjaśnić... a, i zrobić serię zdjęć - dziękujemy, zdjęcia wyszły super :D. Bardzo doceniam i szanuję, kiedy człowiek już od progu wita nas szerokim uśmiechem.
Co do zagadek... Niektóre zręcznie ******** podpowiedzi potrafią dać pstryczka w nos nawet najbardziej doświadczonym osobom - także zalecam wzmożoną czujność. Przy 3 podpowiedziach wyszliśmy z pokoju z 15-minutowym wyprzedzeniem, więc nic tylko polecam pójście do ,,Moonshinera" i przekonanie się, jak bardzo człowiek nie jest w stanie dostrzec czegoś, co ma przed albo pod swoimi oczami - DOSŁOWNIE;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Rudy Pudel
Rudy Pudel

Nawigator
131 pkt

47 opinii

Bimbru, bimbru, bimbru dajcie, a jak nie, to s...

25.07.2019 | data wizyty: 22.07.2019

Wiarygodna opinia Opinia archiwalna

Rudy Pudel 47 opinii

Jak mawiał Jakub Wędrowycz "prawo pędzenia bimbru jest prawem człowieka". Ale żeby napić się bimbru uwarzonego przez ekipę Zorkout'u trzeba się mocno nakombinować. Rzeczywiście, co przewija się w wielu opiniach, sporo jest przeszukiwania. No, ale to przecież chatka bimbrownika i dostęp do jego "nektaru" nie może być prosty! Poza tym zagadek logicznych też jest niemało. W czteroosobowej ekipie mieliśmy co robić cały czas i wcale dużo nam go nie zostało.
Przestrzeń w pokoju zaaranżowana bardzo pomysłowo. Wnętrze wykorzystane naprawdę "na maksa" i bardzo w klimacie fabuły. I pomysłowy wystrój będący dowodem na to, że i bez milionów monet można stworzyć całkiem niezłą scenografię.
Pokój polecam ekipom w miarę doświadczonym, "świeżaki" raczej będą sfrustrowani, bo tu zdecydowanie przyda się pewne ER-owe "obycie.
Mistrz Gry tradycyjnie nie zawodzi. Obsługa prima sort!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Dagmara Sokołowska
Dagmara Sokołowska

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Mega

27.03.2019 | data wizyty: 23.03.2019

Opinia archiwalna

Dagmara Sokołowska 1 opinia

Pokoj przygotowany ze smakiem i bardzo na poziomie. Wszystko działa, a zagadki przygotowane starannie i dokladnie. Pokoj jest bezpieczny, jest wyjscie awaryjne, co przeklada sie na wydarzenia zwiazane z eskejprumami. Historia pokoju bardzo mega ciekawa. Jestem zachwycona obsługą, pokojem i zagadkami. Pokoj z przeznaczeniem zdecydowanie dla doświadczonych poszukiwaczy przygod. Nowicjusze mogliby sobie nie poradzic. Podpowiedzi ze smakiem. Genialny pokoj. Najlepszy, w którym dotychczas bylam.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

malgorzata.portjanko
malgorzata.portjanko

Nawigator
102 pkt

32 opinie

Rewelacja

11.03.2019 | data wizyty: 11.03.2019

Wiarygodna opinia Opinia archiwalna

malgorzata.portjanko 32 opinie

Jeden z najlepszych (jesli nie najlepszy) pokój jaki mieliśmy okazję odwiedzić. Zagadki zróżnicowane, niełatwe, ale logiczne, żadna nie była przekombinowana. Pokój zdecydowanie dla spostrzegawczych i dociekliwych. MG rewelacyjny. Podpowiedzi udziela nienachalnie, wprowadza ciekawie, po grze znajduje czas by porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokój obowiązkowy na Gdańskiej liście ER, ale warto na niego poczekać i odwiedzić dopiero mając za sobą conajmniej kilkanaście pokoi :) Całą czwórką gorąco polecamy!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pasterz
Pasterz

Nawigator
117 pkt

30 opinii

W lesie w nocy jest jednak ciemno

11.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

Opinia archiwalna

Pasterz 30 opinii

Przykro nam z powodu niskiej oceny, ale oceny zawsze są subiektywne. Jest to też ocena pozytywna - tak więc nie jest źle.

Zagadki są w większości bardzo fajne i logiczne, fajnie składające się w jedną, spójną całość. Żadna z nich nie była wyrwana z kontekstu, wszystko było do siebie dopasowane.
Na obsługę nie możemy narzekać, wszystko było w jak najlepszym porządku.

Postaram się teraz przedstawić jedyny, za to bardzo duży minus pokoju w sposób, który nie zdradzi zbyt wiele z fabuły ani z rozwiązań zagadek. Chodzi o to, na co położony jest nacisk w pokoju. Nie są to zagadki logiczne, myślenie czy nawet spostrzegawczość - tylko przeszukiwanie terenu gry praktycznie centymetr po centymetrze. Dłonią, bo oczy nie pomogą.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

Aleks Andra
Aleks Andra

Skaut
52 pkt

37 opinii

Ucieczka bimbrownika

04.03.2019 | data wizyty: 03.03.2019

Opinia archiwalna

Aleks Andra 37 opinii

Oj.... co to za pokój ?. Na taki jeszcze nie natrafiliśmy, a już trochę mamy ich na koncie. To co pierwsze rzuca się w oczy, to przemiły MG, który z uśmiechem na twarzy, spokojnie opowiadając, wprowadza w arkana gry. Drugie, to klimat pokoju. Dopracowany, dopieszczony, dzięki dźwiękom dochodzącym z głośników, mamy wrażenie, że znajdujemy się w środku lasu. I ta perełka na koniec..... czyli, nieliniowość pokoju. A tu się dzieje. Szperania, szukania i przetrząsania pokoju jest tyle, że momentami nie wiadomo, gdzie zacząć, a gdzie skończyć. Zagadki są tak sprytnie ukryte, że po raz pierwszy szukałam na czworaka?. A zabawa przy tym rewelacyjna.To co jeszcze zasługuje na uwagę, to to, że trzeba oddzielać prawdziwe informacje, od tych fałszywych. Bo kilka bardzo ciekawie wprowadza w błąd. Ale tym też byliśmy zachwyceni, bo to pierwszy pokój, w którym trafiliśmy na coś takiego. A to jeszcze bardziej podkręciło Nam rozgrywkę . Będąc w czwórkę z ledwością zamieściliśmy się w czasie. A po wyjściu z pokoju, każdy z Nas stwierdził, że mamy poczucie pełnej satysfakcji z udanej ucieczki. Jednym słowem REWELACJA. Oczywiście polecamy, ale osobom z jakimś doświadczeniem, żeby mogły poczuć smak dobrej zabawy i docenić wszystkie niuanse spotkane po drodze.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Strona 1 z 7

Pokaż następne

Pokoje idealne na pierwszy raz

Świetne miejsca na rozpoczęcie przygody z escape roomami

Historia pokojami pisana

Przeżyj fantastyczne historie ze swoimi znajomymi