Escape room Space Wars

Space Wars

zamknięty

Minęły 2 lata od zaginięcia Lancera 19A - flagowego okrętu Ziemskiej Bojowej Floty Kosmicznej. Imperium już prawie kontratakuje, aż pojawia się nowa nadziej... [więcej]

Pokój zamknięty

3-7 osób

60' minut

Przygodowy

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Minęły 2 lata od zaginięcia Lancera 19A - flagowego okrętu Ziemskiej Bojowej Floty Kosmicznej.
Imperium już prawie kontratakuje, aż pojawia się nowa nadzieja! Lancer został ponownie namierzony pośrodku Pola Asteroid. Zadaniem Waszej załogi jest odzyskanie okrętu, zbadanie przyczyn jego zniknięcia i bezpieczny powrót Jedi!

Dodatkowe informacje

Przyjazny dzieciom

Możliwość płatności kartą

Nie dla epileptyków

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Pełen kontakt z mistrzem gry

Drzwi zawsze otwarte

Przycisk bezpieczeństwa

Oświetlenie awaryjne

Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

System awaryjnego otwierania drzwi

Dostępne języki gry

angielski

polski

Adres

GAME OVER Escape Rooms - Warszawa - Warszawa

ul. Garażowa 5
02-651 Warszawa

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 5 opinii

Ocena ogólna 7.9/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.4/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 8.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

5 opinii

moai-pp
moai-pp

Globtroter
246 pkt

187 opinii

Fajny kosmos

11.11.2019 | data wizyty: 03.10.2019

moai-pp 187 opinii

Jeden z czterech pokoi w tej lokalizacji i musze przyznac, ze wszystkie 4 robia bardzo dobra robote: jakosc wykonania na wysokim poziomie, lamiglowki zroznicowane, wszystko spojne i pasuje do fabuly - naprawde kawal dobrej roboty!
Troche szkoda, ze pokoj jest 3-osobowy, ale dzieki kreatywnosci obslugi dalismy rade we dwoch z niewielka pomoca ;-)
A obsluga nie dosc, ze kreatywna, to do tego mega przyjazna i znajaca sie na rzeczy - czego chciec wiecej? :-)
Zdecydowanie warto odwiedzic!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

lukwych l.
lukwych l.

Przewodnik
430 pkt

266 opinii

Dziś w bardzo bardzo bardzo odległym od SW świecie.

31.03.2019 | data wizyty: 31.03.2019

lukwych l. 266 opinii

Ta recenzja będzie specyficzna z kilku powodów. Po pierwsze jest jedną z czterech dotyczących pokoi w warszawskim GameOver i z góry uprzedzam wszystkie będą bardzo podobne, bo opinie, sugestie, uwagi itp. są zbliżone. Po drugie pisana jest na gorąco, czego zazwyczaj unikam, ale tym razem robię wyjątek, bo uważam, że jest to konieczne. Po trzecie wreszcie zacznę bardzo nietypowo, bo od opisu okoliczności naszej wizyty i samokrytyki. Niedzielny poranek to słaba pora na wizyty w ER, zwłaszcza po zmianie czasu na letni. 4 pokoje na raz, jeden po drugim, nawet z doświadczeniem, zazwyczaj nie są dobrym pomysłem. Uciekanie z migreną i bólem brzucha w drużynie może powodować roztargnienie i łatwiejszą irytację. Zabieranie nieletnich do pokoju 16+ też może mieć wpływ na kiepski "flow" i niewłaściwy odbiór pokoju. Jeżeli uważasz, że te argumenty mogły sprawić, że moja opinia jest niesprawiedliwa, to nie czytaj dalej.

Skoro nadal czytasz to wiedz, że mamy na koncie ponad 200 pokoi (dzieciaki około 150), maratony po 4 pokoje dziennie to dla nas pikuś (nasz rekord to 8 bydgoskich ER i na koniec były chęci na kolejny), złe samopoczucie trafiało się nam wielokrotnie i nigdy nie wpłynęło na opinie, a dzieciaki najbardziej przestraszone i w efekcie psujące wrażenia były w Grobowcu Smoka (czyli raczej familijnym pokoju). Przejdźmy jednak do opinii o samym pokoju.

Fabuła niby jest, ale nawiązań do Gwiezdnych Wojen praktycznie brak. To równie dobrze mógłby być dowolny inny temat s-f. Wystrój na wysokim poziomie, ale miałem poczucie przerostu formy nad treścią. W SW króluje plastik i w efekcie zamiast sporej liczby fajnych bajerów mamy "puste" ściany. Zagadek jest dosłownie kilka, ale są ciekawe (zwłaszcza ostatnia). Jedna nie jest jednoznaczna (choć właściwe rozwiązanie jest oczywiste w zestawieniu z drugim). Niestety kolejny raz duża przestrzeń plus mała liczba elementów i zagadek równa się poczucie pustki. Obsługa/właściciele są sympatyczni i gadatliwi, pozytywnie nastawieni do klientów, ale bardzo słabo zorientowani w temacie ER. Brak doświadczenia jest zrozumiały, ale pewnych niedociągnięć można było łatwo uniknąć. Nie wiem jakie były grupy testowe i czy ich uwagi zostały uwzględnione, ale potencjał jest raczej zmarnowany. Ogólnie pokój w obecnej formie na pół godziny gdyby nie upierdliwość/czasochłonność kilku zadań. Jeżeli dodatkowo spojrzymy na to przez pryzmat ceny (płatne od osoby!) to narzuca się stwierdzenie użyte dziś przez znajomego - "skok na kasę". Dlatego proszę zagłosujcie portfelami i zrezygnujcie z wizyty w GameOver do czasu znaczącej poprawy pokoi (scenariusz plus zagadki) lub równie znaczącej obniżki cen. Co mam nadzieję nastąpi szybko (trzymam kciuki za właścicieli), bo to mogą być naprawdę świetne pokoje.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 4/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Karol Przybyła
Karol Przybyła

Świeżak
12 pkt

2 opinie

Space Wars

04.09.2019 | data wizyty: 31.08.2019

Karol Przybyła 2 opinie

Mój drugi pokój tego dnia. Po wizycie w Maniaku była to zupełna odmiana. Z ciemnej piwnicy do statku kosmicznego. Poziom trudności trochę łatwiejszy, ale trzeba było przestawić myślenie na inne tory. Opcja z grą wideo i strzelaniem do asteroidów - jak powrót do dzieciństwa i Amigi ;). Nie jestem fanem sci-fi, ale było spoko.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Lech O.
Lech O.

Nawigator
123 pkt

43 opinie

Star Trek

04.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

Lech O. 43 opinie

Pokój bardziej w klimacie serialowego Star Treka niż SW.
W trakcie gry czułem się bardziej jak na planie zdjęciowym serialu, niż w statku kosmicznym ale bardzo mi to odpowiadało.
Zagadki bardzo proste wiec pokój raczej dla mniej doświadczonych graczy. W 3 niezbyt doświadczone osoby bez podpowiedzi wyszliśmy w 35min. Mimo, że lubię wyzwania intelektualne nie przeszkodziło mi to się świetnie bawić.
Genialny na początek przygody z ER, dla dzieci albo grup, które bardziej skupiają się na dobrej zabawie, niż ambitnych łamigłówkach.

Obsługa 12/10 - po grze ponad godzinę rozmawialiśmy o ERach i nie tylko.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Pokoje idealne na pierwszy raz

Świetne miejsca na rozpoczęcie przygody z escape roomami

Historia pokojami pisana

Przeżyj fantastyczne historie ze swoimi znajomymi