Escape room Syndrom Strachu

Syndrom Strachu

modernizowany

19

19 opinii

|

58

Warszawa: 58. miejsce

|

Mazowieckie: 63. miejsce

|

PL 493

Polska: 493. miejsce

|

7.8/10

Mroczna tajemnica lekarska, niepewne losy pacjentek, strach, który paraliżuje. Macie 60 minut, by poznać historię życia jednego z najbardziej pokręconych lek... [więcej]

2-4 osoby

60' minut

Horror

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Mroczna tajemnica lekarska, niepewne losy pacjentek, strach, który paraliżuje. Macie 60 minut, by poznać historię życia jednego z najbardziej pokręconych lekarzy w Warszawie i nie stracić przy tym zmysłów oraz okiełznać lęk przed nieznaną podróżą poza ciało i własną wyobraźnię...

Dodatkowe informacje

Możliwość płatności kartą

Od 18 lat

Nie dla epileptyków

Nie dla kobiet w ciąży

Nieodpowiednie dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Pełen kontakt z mistrzem gry

Klucz bezpieczeństwa

Oświetlenie awaryjne

Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

System awaryjnego otwierania drzwi

Dostępne języki gry

angielski

polski

Adres

FunEscape - Warszawa

ul. Powsińska 64a/3 piętro
02-903 Warszawa

Inne pokoje w tym miejscu

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 19 opinii

Ocena ogólna 7.8/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 7.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 7.5/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

19 opinii

GiorgioGio
GiorgioGio

Globtroter
230 pkt

86 opinii

No. 86 - Najlepszy pokój FunEscape

19.01.2020 | data wizyty: 06.01.2020

Wiarygodna opinia

GiorgioGio 86 opinii

Klimat, Klimat i jeszcze raz Klimat!! Wybraliśmy się do pokoju we dwójkę i to był strzał w dziesiątkę, pewnie przy większej ekipie emocje byłyby mniejsze. Bez wątpienia to najlepszy pokój Fun Escape. Dreszcze i napięcie towarzyszą przez większość czasu. Jedyne "ale" to jakość pierwszej części pokoju, której zabrakło w wykonaniu. Mimo to od nas mocna "10" by jasno podkreślić że jest to pokój który zasługuje na solidne miejsce w świecie Warszawskich ER.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Panda Express
Panda Express

Globtroter
291 pkt

74 opinie

Strasznie, ale z niedociągnięciami

24.01.2020 | data wizyty: 20.12.2019

Wiarygodna opinia

Panda Express 74 opinie

Największą zaletą pokoju jest zdecydowanie jego klimat, który jak zapowiada nazwa cały czas trzyma w napięciu. Zagadki też wspiują się w ten mroczny temat pokoju i łączą się spójną fabułą.
Pokojowi brakuje jednak trochę dopracowania. Jedna latarka na całą grupę sprawia, że trudno się rozdzielić żeby każdy mógł zająć się czymś innym, szczególnie, że sporo opiera się na szukaniu. Jedną z zagadek pominęliśmy i przeszliśmy dalej, a później okazało się, że była ona niezbędna dalej, a ciężko było już do niej wrócić, więć ktoś z obsługi musiał nam ją przynieść - w liniowym pokoju nie powinno się tak zdarzyć. W pokoju znaleźliśmy też przełącznik do światła, który okazał się nie być zagadką, a elementem techinczynm zostawionym przez nieuważną obsługę.

Jednak mimo tych paru niedogoności wypad był całkiem udany i dobrze bawiliśmy się w pokoju. Po drobnym dopracowaniu mogłoby być jeszcze lepiej.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 7/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Randall Martin
Randall Martin

Pionier
167 pkt

16 opinii

Coś poszło nie tak

18.01.2020 | data wizyty: 17.01.2020

Wiarygodna opinia

Randall Martin 16 opinii

Pokój zasługuje na inną ocenę niż ocena naszej wizyty. Zachęcony pozytywnymi ocenami i tym że pokój jest nowy bardzo chciałem go odwiedzić, mimo że nie lubię strasznych pokoi, bo po prostu jestem strachliwy i boję się...
Dom śmierci czy Pokój warrenów miały dla mnie mocny klimat, tu miało być jeszcze bardziej, ale co tam zaryzykujmy.

Nie wchodząc w całą historię, pokój jest naprawdę spoko, są wszystkie elementy pokoju strasznego. Zagadki co prawda są bardzo podstawowe, dla wyjadaczy nie ma tu nic czego by już nie widzieli i mimo pewnych niejasności i z częstymi zapytaniami czy to można czy tak można, nie sprawiło nam nic większej trudności. Są elementy których nie spotkałem nigdy, zwłaszcza początek który niestety kompletnie nie wykorzystał potencjału który miał... ale pokój ma swoje tajemnice i zwroty akcji, zaskoczenia i wszystko co powoduje że pokój należy do tych lepszych.

I teraz puenta, niestety firma o której słyszałem wiele niepochlebnych opinii nie jest jedynie ERem, tam są równierz imprezy i lasery itp. I własnie na takie urodziny dziewczynek z podstawówki trafiliśmy.
Przez cały nasz pobyt, jedyne co za ścianą pokoju słyszeliśmy to były, krzyki, darcie się, śpiewy, muzę dudniącą i ogólny bałagan. Komunikacja z MG była nie możliwa bo z WalkieTalkie słyszeliśmy całą imprezę jeszcze bardziej.
Nie było tam nic przez to strasznego, Cały klimat został wykastrowany do niemal zera. Prze kilka minut było ok i zapowiadało się strasznie, ale dalej tylko żarty i nic więcej...

I coś na co cierpi większość pokoju, anty klimatyczna końcówka która wynika z tego że pani przychodzi i mówi że koniec, a nie z tego że wiemy że wykonaliśmy misję czy znaleźliśmy finałowy skarb czy jakieś rozwiązanie początkowej fabuły która miała potencjał

Dodatkowo pokój wymaga sprawności fizycznej co dla osób XXL niestety jest trudne i uciążliwe, zalecane luźne ubranie.

Czy warto iść? Myślę że tak, ale upewnić się że nie ma w tym czasie imprezy, odradzam więc weekendy i wieczory.
Moim zdaniem powinniśmy dostać za tą wizytę zwrot lub jakiś rabat, zachętę na kolejną wizytę, a tak niestety nie było. Więc ocena niestety średnia mimo że zasługuje na więcej.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 3/10

Poziom trudności: Łatwy

Mary&Monter
Mary&Monter

Pionier
216 pkt

58 opinii

Jest się czego bać

21.11.2019 | data wizyty: 18.11.2019

Wiarygodna opinia

Mary&Monter 58 opinii

Był to jeden z najstraszniejszych escape roomów w jakich byliśmy. Postawił wysoką poprzeczkę, jeśli chodzi o escape roomu w kategorii horror. Wróżymy szybki awans do topki w Warszawie. Wyróżniło go coś, czego nie spotkaliśmy nigdzie indziej, ale o tym musicie przekonać się sami. Klimat wpasowany w tematykę, jednak momentami mieliśmy wrażenie, jakby niektóre części były jeszcze niedokończone. Poszliśmy do niego bardzo spontanicznie, ponieważ opinie o tej firmie słyszeliśmy średnie. Jednak naprawdę zaskoczył nas mega pozytywnie! Wyróżnia się wśród ER. Emocje zeszły z nas po długiej chwili od wyjścia z pokoju.
Zagadki nie były trudne. Jeśli ktoś jest odważny, można wybrać ten pokój jako jeden z pierwszych.
Niestety obsługa to dramat. Jeszcze nikt nigdy nas tak nie potraktował. Po wyjściu z pokoju nie zamieniliśmy nawet kilku zdań. Mieliśmy pytania, a nie mogliśmy ich zadać. Jest to bardzo zniechęcające, jednak sam pokój warty odwiedzenia.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Łatwy

rude_boy
rude_boy

Pionier
152 pkt

28 opinii

Chcieli dobrze, wyszło jak zawsze.

26.01.2020 | data wizyty: 25.01.2020

rude_boy 28 opinii

Po wcześniejszych - słabych - doświadczeniach z Fun Escape do pokoju trafiłem z polecenia. Wiarygodne źródło sprawiło, że postanowiłem dać FE kolejną szansę.
Chcieli dobrze, wyszło jak zawsze. Niestety pokoje "z dreszczykiem" w tej lokalizacji są z góry skazane na porażkę. Obecny w całej rozciągłości pokoju harmider radosnych dziecięcych okrzyków skutecznie psuje klimat.
Ogromna wpadka jeśli chodzi o ciągłość rozgrywki. Zwróciłem na to uwagę obsłudze ale po opiniach widzę, że nie ja pierwszy. Wniosków najwyraźniej nie wyciągnięto - szkoda.
Skąd tyle skrajnych opinii? Sam byłem zaskoczony póki nie przekonałem się na własnej skórze. Otóż pokój istnieje w dwóch DIAMETRALNIE różnych wersjach. Oczywiście cena pozostaje niezmienna co wydaje się chorym żartem. Na którą wersję trafimy nie wiadomo bo jak widać nie ma opcji wyboru.
W cieniu tego wszystkiego jest jeszcze wystrój, niestety jak i w przypadku poprzednich pokoi FE, w których miałem okazję przebywać - pozostawiający sporo do życzenia. Najwyraźniej w FE uważa się, że zgaszone światło "robi robotę". Owszem wnosi klimat ale niedociągnięć w ten sposób nie ukryjemy.
Potencjał jest. Niestety zmarnowany.

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 3/10

Poziom trudności: Łatwy

Blazej_bebetter
Blazej_bebetter

Nawigator
104 pkt

32 opinie

Interesujący pokój, niecodzienne rozwiązania ale to wszystko.

27.12.2019 | data wizyty: 26.12.2019

Blazej_bebetter 32 opinie

Bylismy we dwójkę. Bez spojlerów. Wystrój słaby. Na wstępie rzucają się w oczy spadające ze ściany elementy dekoracji ale nie dlatego, że tak ma być. Niestarannie zawieszone. Buja się mebel jakby miało to czemuś służyć ale nie służy. Buja sie bo jest źle ustawiony. W pierwszej lokacji bardzo wyraźnie słychać rozmowy z recepcji- bardzo bardzo psuje to klimat. Wiele pozostałości po chyba poprzedniej wersji zabawy. Elementy ewidentnie niektóre mylą. Chcesz ich używać do rozwiazania zagadek a sie okazuje, że do niczego nie służą- bywalcy pokojów zauważą, ze to pozostałości po poprzedniej wersji. W pokoju bardzo zimno. Żadnej oprawy audio. Krótkofalówka nie działa dobrze i przerywa. Dodatkowo Pani prowadząca się pomyliła i powiedziała nam, że mamy szukać elementu jednego a okazało się, że to był element w poprzedniej wersji gry i ona nie wiedziała o tym. Elementy scenografii słabe, plastikowe, tanie. Fabuła niespójna a to co się dzieje w pokoju nie wynika z fabuły. Zagadki nie są logiczne a całość to: znajdź klucz, zeby otworzyć skrzynkę, w której jest klucz... Za duzo rodzajów kłódek a na tych które nie biorą udziału w grze brak naklejek. Duży plus za niespodzianke na początku zabawy i przerazające przeżycie. Niestety efekt mija i pozniej jest zimno i nudno. Ocena 5/10 za wytworzenie wrażenia, że jest się w wielopoziomowym domu.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 4/10

Poziom trudności: Trudny

moai-pp
moai-pp

Globtroter
246 pkt

191 opinii

Wreszcie doskonaly pokoj od FunEscape

11.11.2019 | data wizyty: 11.11.2019

moai-pp 191 opinii

Troche zrzedzilismy na ostatnie pokoje FunEscape, bo naszym zdaniem - wraz z dynamicznym rozwojem dzialanosci - dosyc mocno obnizyli loty jesli chodzi o jakosc wykonania i grywalnosc swoich pokoi (w porownaniu do poczatkow firmy).
Dlatego tez wchodzilismy do Syndromu z mieszanymi uczuciami i raczej niewielkimi oczekiwaniami. I to chyba bylo jedno z najwiekszych eskejpowych zaskoczen tego roku - pokoj jest REWELACYJNY i zaskakuje jeszcze przed przekroczeniem progu i rozpoczeciem zabawy, a potem wszystko sie rozkreca!
Chyba wypada napisac, ze nie polecamy graczom o slabych nerwach ;-) Natomiast wszyscy pozostali (zwlaszcza gracze z wieksza iloscia pokoi na koncie) na pewno docenia ten niecodzienny pokoj. Dla nas jest to jeden z najepszych horrorow w jakie gralismy.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Paula N. 2
Paula N. 2

Podróżnik
29 pkt

4 opinie

Lekko przerażająvy

28.12.2019 | data wizyty: 28.12.2019

Wiarygodna opinia

Paula N. 2 4 opinie

Nasz pierwszy horror i wydaje się być całkiem spoko. Nie do końca rozumielismy sens niektórych zagadek co powodowało pewne zamieszanie. Mistrz gry super. Scenografia ciekawa jednak w niektórych miejscach brak oznaczeń że nie są to elementy gry.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Magdalena Z. 8
Magdalena Z. 8

Podróżnik
38 pkt

23 opinie

Świetna zabawa

16.11.2019 | data wizyty: 16.11.2019

Magdalena Z. 8 23 opinie

Bardzo fajny i wciągający scenariusz!! Atmosfera w pokoju w 100% odpowiadała moim oczekiwaniom po przeczytaniu informacji o pokoju na stronie. Ambitnie stworzone zagadki ! Gorąco polecam dla każdego fana horrów. Gratulacje :) Bardzo sympatyczna Pani, która czekała na nas po wydostaniu się z pokoju.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Os lunatum [Śnięte Łosie]
Os lunatum [Śnięte Łosie]

Nawigator
103 pkt

6 opinii

(Nie)Odrealnienie #150

26.12.2019 | data wizyty: 22.12.2019

Os lunatum [Śnięte Łosie] 6 opinii

Coś nie zagrało. Może pokój jeszcze nie jest ograny, może za mało grup testowych, może mieliśmy za duże oczekiwania z powodu bardzo pochlebnych recenzji... Niestety ER nie oczarował, nie odrealnił, nie wciągnął w zabawę. Wiem, że może nie należę do specjalnie bojących się osób, ale w tym pokoju jedyne ciarki miałam po przeczytaniu regulaminu...

Na pewno rozgrywka ma niesamowity potencjał, którego niestety w ogóle nie wykorzystuje. Fabuła niespójna, efekty dźwiękowe słabe, zagadek jest mało i są proste, a przynajmniej byłyby, gdyby było więcej niż 1 źródło światła na 4 osoby. Cześć zdecydowanie niedopracowana. Poza tym podnoszenie poziomu trudności nie powinno polegać na tym, że pół grupy w zasadzie stoi i nie ma co robić... Albo "zagadki" nie powinny polegać na szukaniu, bo jednak bez oświetlenia nijak się tego zrobić nie da. Sama scenografia nie jest zła, ale efekt niknie przy tak wielu niedociągnięciach.

Dodatkowy dyskomfort spowodował fakt, że jak się zaplątaliśmy (ciemność widzę, ciemność!) to obsługa nie wiedziała w którym jesteśmy miejscu i dawała zupełnie nieadekwatne wskazówki.
Obsługa bardzo miła, ale niestety nie wymazuje to problemów z płynnością gry oraz małą ilością doświadczonych emocji. Pod koniec rozgrywki staraliśmy się dopytać o sens poszczególnych elementów, żeby postarać się odkryć jakąś myśl przewodnią, która być może nam umknęła. Niestety, nasze pytania pozostają bez odpowiedzi.

Widać, że był jakiś fajny pomysł i przebłyski w realizacji, ale na dzień dzisiejszy to nie jest dobry pokój. Potencjał jest. I to duży. Oby znalazła się kreatywność, żeby nad tym pokojem popracować.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 4/10

Klimat: 4/10

Poziom trudności: Łatwy

Strona 1 z 2

Pokaż następne

Popularne pokoje w okolicy

Sprawdź pokoje popularne wśród graczy z okolicy

Pokoje z filmowym klimatem

Escape roomy, w których poczujesz się jak bohater filmu