Escape room Dom Śmierci

  Dom Śmierci

  UWAGA! Oficjalnie informujemy, że system rezerwacji został wstrzymany na okres zimowy. Od dnia 01.12.2019 scenariusz jest nieczynny ze względu na brak ogrzew... [więcej]

  2-4 osoby

  120' minut

  Horror

  śr. zaawansowani

  66 opinii

  Fabuła pokoju

  UWAGA!
  Oficjalnie informujemy, że system rezerwacji został wstrzymany na okres zimowy. Od dnia 01.12.2019 scenariusz jest nieczynny ze względu na brak ogrzewania co znacząco wpływa na jakość rozgrywki. Nocni mieszkańcy Domu Śmierci zapadli w zimowy sen, gdy tylko się obudzą zmierzycie się z ich siłami.

  Na pierwszy rzut oka jest to zwykły dom. Jego wnętrze kryje jednak wiele zagadek i nieodkrytych tajemnic. To tutaj w latach dziewięćdziesiątych doszło do licznych zbrodni związanych ze składaniem ofiary przez zamieszkującą ten dom tajemniczą rodzinę. Na budynek w Falenicy natrafiła grupa ciekawych studentów, którzy jako pasjonaci zjawisk paranormalnych postanowili wejść do środka i zmierzyć się z własnymi słabościami. Duch to nie jedyna zagadka, która czeka przybyszów.

  Dom Śmierci jest opuszczonym budynkiem, w którym spotkać można duchy osób zmarłych podczas składania ofiar. Po zmroku uwydatnia się przerażający klimat prosto z horroru. Oni budzą się wraz z ciemnością i chcą pokazać ci prawdziwy bieg wydarzeń z przeszłości. Chcą, byś usłyszał. Chcą, byś zobaczył.
  Dom Śmierci jest pierwszym obiektem na terenie Warszawy, w którym gra odbywa się na ok. 800 m2.

  Odwiedź Dom Śmierci i rozwiąż największą tajemnicę tego miejsca. Uważaj jednak, by nie zostać tam na zawsze i nie stać się samemu tą tajemnicą...

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Możliwość płatności kartą

  Od 18 lat

  Nie dla kobiet w ciąży

  Nieodpowiednie dla osób z klaustrofobią

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Drzwi zawsze otwarte

  Dostępne języki gry

  polski

  Adres i inne pokoje

  Creepy Story - Warszawa Falenica

  Regionalna 8
  Warszawa

  Oceny pokoju

  9 .6

  9,6/10 Obsługa: 10/10 Klimat: 9,9/10 Poziom trudności: Trudny Ilość opinii: 66
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  Sabina Z.
  Sabina Z.

  Skaut
  68 pkt

  30 opinii

  EscapeHouse

  28.12.2019 | data wizyty: 02.11.2019

  Sabina Z. 30 opinii

  Tego szukałam odkąd zaraziłam się pasją do escape roomów! Ba, to nie jest escape room, to escape house, a nawet i więcej! Dodatkowo połączenie z klimatem domu strachów to dla mnie strzał w dziesiątkę. Naprawdę polecam, niezapomniane wrażenia, wreszcie brak niedosytu, że to już, koniec gry, a ledwo co się zaczęła. Nawet więcej, gra zaczęła się szybciej niż myślałam! Z rozwiązywaniem zagadek szło nam różnie, może trochę sparaliżował nad strach :) Oby więcej takich miejsc, czekam z niecierpliwością na kolejne scenariusze!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Mary&Monter
  Mary&Monter

  Pionier
  216 pkt

  67 opinii

  Sprawdź, co skrywa ten Dom

  20.11.2019 | data wizyty: 16.11.2019

  Mary&Monter 67 opinii

  Potrzebowaliśmy dużej dawki emocji i Dom Śmierci zdecydowanie zaspokoił nasze potrzeby. Było to coś zupełnie nowego, to już nie pokój, a cały dom. Chyba każdy miał sytuację, że przechodząc obok opuszczonego budynku, pomyślał, że ciekawie byłoby wejść do środka. Teraz jest okazja, idźcie i sprawdźcie, co kryje każdy kąt.
  Zagadki są liniowe, ale jest ich dużo. Naprawdę jest co robić i żeby wyjść o czasie nie można za bardzo się zaciąć-lepiej wziąć podpowiedź.
  Jeśli chodzi o obsługę, nie mamy się do czego przyczepić. Dostaliśmy od Pani ciekawe sugestie, jakie ER warto dowiedzieć i na pewno to wykorzystamy. :) Śpieszcie się, aby odwiedzić Dom Śmierci, bo otwarty jest tylko do końca listopada!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Bardzo trudny

  Magdalena Z. 8
  Magdalena Z. 8

  Podróżnik
  38 pkt

  23 opinie

  Mega klimat!

  16.11.2019 | data wizyty: 16.08.2019

  Magdalena Z. 8 23 opinie

  Dla Właścicieli ogromne brawa !! Daliście temu miejscu świetny klimat, atmosferę o pełno super zagadek !! Polecam każdemu! Czekam na kolejne pokoje z niecierpliwością!!

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Julia G.
  Julia G.

  Podróżnik
  35 pkt

  12 opinii

  Satysfakcjonujące 2 h

  13.10.2019 | data wizyty: 13.10.2019

  Julia G. 12 opinii

  Najfajniejsze w domu śmierci jest to, że mamy, aż 2 godziny na zabawę. Wreszcie poczułam się usatysfakcjonowana długością przebywania w escape roomie. Sam dom dość klimatyczny, zakurzony i z ciekawą historią. Zagadki raczej łatwe i średnio trudne, na rozwiązanie jednej na pewno sami byśmy nie wpadli. Jak dla mnie zagadki bardziej z typu znajdź i połącz, niżli takie typowo logiczne na kombinowanie. Generalnie bawiliśmy się dobrze, polecamy po zmroku, bo wówczas na pewno jeszcze + do klimatu.

  Ocena ogólna: 7/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  Zabójcze Pandy
  Zabójcze Pandy

  Skaut
  89 pkt

  63 opinie

  Fajny, ale nie aż tak

  28.09.2019 | data wizyty: 24.08.2019

  Zabójcze Pandy 63 opinie

  130/3

  Mieliśmy duże oczekiwania, ale trochę się zawiedliśmy. Być może dlatego że nie byliśmy tu po zmroku, co ponoć dodaje bardzo dużo klimatu. Pomysł bardzo fajny, ale zagadki raczej średnie i nie wszystkie do końca logiczne, przynajmniej dla naszej ekipy.

  Ocena ogólna: 6/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Bardzo trudny

  Zobacz wszystkie opinie (66)

  Pokoje dla całej rodziny

  Wybierz jeden z pokoi idealnych dla całej rodziny

  Przeżyj niesamowitą przygodę

  Zostań bohaterem i rozwiąż zadania ukryte w ekscytujących historiach