Escape room Rock & Roll

Rock & Roll

zamknięty

Pokój zamknięty

Życie kolekcjonera autografów nie jest lekkie. Stanie w kolejkach i przedzieranie się przez tłumy ludzi, po to, by mieć ten gryzmoł naszego idola w klaserze.... [więcej]

2-5 osób

60' minut

Fabularny

doświadczeni

Fabuła pokoju

Życie kolekcjonera autografów nie jest lekkie. Stanie w kolejkach i przedzieranie się przez tłumy ludzi, po to, by mieć ten gryzmoł naszego idola w klaserze. Kiedy dowiadujesz się, że popularny zespół rockowy, który znany jest z tego, że nie rozdaje autografów, gra dziś wieczorem w Twoim mieście, zbierasz drużynę i ruszacie! Macie swoją metodę: zaskoczenie zespołu w ich garderobie. Jednak ten zespół nie bez powodu szczyci się tym, że fenomenalnie unika łowców autografów. Kiedy zamykają się za Wami drzwi garderoby, w której nie znajdujecie swoich idoli, za to drzwi nie chcą Was wypuścić, wiecie że macie przerąbane. Zagadki, które prowadzą do wyjścia dotyczą wielu dziedzin muzyki, są trudne i wymagające, nie wystarczy znać tekst Smell like teen spirit Nirvany.

Pamiętajcie! Macie tylko godzinę bo inaczej spotkacie się z Zenkiem Martyniukiem, który jeszcze dziś daje tutaj koncert!

Dodatkowe informacje

Przyjazny dzieciom

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Pełen kontakt z mistrzem gry

Klucz bezpieczeństwa

Dostępne języki gry

polski

Adres

Wejdź i Wyjdź - Toruń

ul. Jęczmienna 13
87-100 Toruń

Cennik

2 osoby- 80 zł
3-5 osób- 100 zł
studenci- pn-czw- 80zł (za okazaniem ważnej legitymacji)

Godziny otwarcia

pn- czw - 17-22
Pt- 16-23
sb- ndz- 10-23
Przy wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość otwarcia lokalu wcześniej.

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 31 opinii

Ocena ogólna 6.4/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 6.2/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 6.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

31 opinii

Dawid K. 21
Dawid K. 21

Skaut
65 pkt

6 opinii

Pokój

14.07.2019 | data wizyty: 13.07.2019

Wiarygodna opinia

Dawid K. 21 6 opinii

Po opisie pokoju spodziewaliśmy się czegoś więcej. Klimat całkiem ok, ale spoiler od obsługi przed wejściem trochę popsuł zabawę. Zagadki czasem wymagają pomyślenia, a czasem umiejętności manualnych. Pomimo pewnych niedociągnięć miło spędzony czas.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 4/10

Klimat: 5/10

Poziom trudności: Trudny

king_kahuka
king_kahuka

Nawigator
128 pkt

29 opinii

Zawiedliśmy się

05.12.2018 | data wizyty: 01.12.2018

Wiarygodna opinia

king_kahuka 29 opinii

Escape room'y istnieją na rynku już ładnych kilka lat - stają się coraz ciekawsze, bogatsze, bardziej inspirujące i zaskakujące. Ten pokój natomiast to krok wstecz. Brak ciekawych rekwizytów, nie było na czym zawiesić oka. Mało zagadek, za to trudne i wieloetapowe. Utraciliśmy przez to dynamikę zabawy i zwykle 2 osoby z 4 nudziły się w danym momencie. Wiele przedmiotów wykonanych mało profesjonalnie i mało estetycznie. Pokój zdecydowanie niedopieszczony. Obsługa beznamiętna, mało otwarta, nie nadawaliśmy na tych samych falach. Pokój duży, ale jego potencjał zupełnie niewykorzystany.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 1/10

Poziom trudności: Trudny

Daniel Kardach
Daniel Kardach

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Pokój OK - obsługa tragiczna.

13.12.2019 | data wizyty: 12.12.2019

Daniel Kardach 1 opinia

Pokój jest w miarę ok - żadnego efektu wow, ale też nie jest zły. Obsługa natomiast... Człowiek przyszedł się zabawić ale obsługa zrujnowała doświadczenie. Pan podpowiadał cały czas nieproszony! W pewnym momencie nawet wszedł do pokoju i zaczął pokazywać co gdzie i jak... Spieszyło mu się ewidentnie do domu.

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 1/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

kurczaczek
kurczaczek

Skaut
76 pkt

69 opinii

For those about to rock

09.08.2018 | data wizyty: 06.08.2018

kurczaczek 69 opinii

Podobno pokój do łatwych nie należy. Nam problem sprawił tylko początek, gdzie widoczne jest wszystko, czym będzie trzeba zająć się w przyszłości, ale nic kompletnego, ani nic, z czym można by to wszystko połączyć. Razem z rozwojem gry nie wszystko staje się do końca jasne, dzięki czemu trzeba stale intensywnie główkować. Znajomość muzyki z poprzednich dekad przydaje się tylko w jednym momencie, ale towarzyszy ona w tle przez całą rozgrywkę, co bardzo podbija klimat pokoju, który w wystroju mógłby być nieco lepiej wyrażony. Zagadki są liniowe, ale nie jest to mocno odczuwalne, bo długi czas szuka się jakiegokolwiek kroku w przód, nie skupiając się samemu na jednej konkretnej zagadce. Prowadzący mega sympatyczny i bardzo pozytywny, przypominamy o tabeli rekordów ;)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Monika G. 31
Monika G. 31

Skaut
82 pkt

68 opinii

Muzyka jest w nas....

27.09.2018 | data wizyty: 09.08.2018

Monika G. 31 68 opinii

Pokój dość trudny ale zachowany fajny klimat fana rocka. Mógłby być bardziej rozbudowany. . ale grało się fajnie :-)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

babka_kiepska
babka_kiepska

Nawigator
108 pkt

61 opinii

Let's rock

19.08.2018 | data wizyty: 06.08.2018

babka_kiepska 61 opinii

Ciekawie zapowiadająca się tematyka pokoju, jednak chyba nie do końca wykorzystana. Potencjał w klimacie i wystroju jest obecny, jednak przydałoby się jego ulepszenie, dla lepszego efektu końcowego. Zagadki same w sobie dosyć trudne i wymagające cały czas skupienia. Mieliśmy problem z jedną niedziałającą rzeczą, przez co straciliśmy cenne 10 min nad rozwiązaniem i uzyskaniem kodu. Bardzo żałujemy też iż, mając ostatni dostępny kod (pozostało jego wbicie i wyjście z pokoju) nie mogliśmy tego uczynić, bowiem Mistrz Gry stwierdził, iż "nie wbijajcie tego kodu, bo będę musiał to zaraz sprzątać". Po czym zaraz prosił o rozliczenie i mieliśmy iść. Szkoda, że nie znalazł dla nas chwili na porozmawianie o pokoju i wyjaśnienie pewnych mechanizmów. Takie podejście nieco popsuło nam odbiór całokształtu pokoju.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 6/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Trudny

beras77
beras77

Globtroter
262 pkt

212 opinii

Zagrajmy...rocka;)

11.06.2018 | data wizyty: 23.04.2018

beras77 212 opinii

Klimat pokoju jest czymś nowym na mapie er i za to duży plus. Ciekawe gadżety, widać że oryginalne. Wystrój nie powala, ale pasuje do tematyki. Natomiast zagadki.. no cóż, szkoda, ale niektóre nielogiczne. I to nawet obsługa nie potrafiła wyjaśnić kluczowej zagadki (za co minus), a my daliśmy sugestie jak to zrobić. Minął już rok pod wizyty, może coś się poprawiło w tym zakresie;) Myślę, że po dopracowaniu er ma szansę zajść wyżej;)

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Tairee
Tairee

Podróżnik
32 pkt

3 opinie

Wiele do poprawy

27.08.2018 | data wizyty: 24.08.2018

Wiarygodna opinia

Tairee 3 opinie

Pomysł na pokój dobry, ale wykonanie fatalne.
Szczerze dziwi mnie, że wiele osób pisze o problemach z tym pokojem a jednak dają wysokie oceny.

Pokój urządzony bardzo biednie. Bardziej wygląda jak pokój nastoletniego narkomana melomana, który sprzedał co się dało (oprócz muzyki), a nie jak garderoba dla zespołu.
Pracownik nie zrobił żadnego wprowadzenia. Zapytał czy byliśmy już w jakichś ER, dał krótkofalówkę i nas zamknął. Kiedy przejrzeliśmy wszystko się dało w pokoju (w 10min z ponownym sprawdzaniem), okazało się, że nie wiadomo co mamy zrobić ze zdobytą wiedzą. Potrzebne były podpowiedzi, bo zagadki są tak skonstruowane, że ciężko się domyślić co, do czego i jak. Zazwyczaj w ER po rozwiązaniu jakiejś zagadki jest ekscytacja, radość i szybka burza mózgów co z tym zrobić. Często odkryte elementy już na pierwszy rzut oka do czegoś pasują i zostaje rozgryzanie czego nam jeszcze brakuje. Tutaj każdy kolejny element budził coraz większą konsternacje i rozczarowanie, bo mimo, że coś znaleźliśmy to nie wiadomo co z tym zrobić. Niby tak mało wszystkiego w tym pokoju a mimo wszystko nie wiadomo co robić. Pierwsza krótkofalówka rozładowała się już przy pierwszej próbie użycia. Dostaliśmy drugą, która łapała dyskusje Pracownika z innym pokojem i chyba jakąś restauracje. Co chwile słyszeliśmy rozmowy. Nie wiedzieliśmy czy te podpowiedzi są dla nas czy dla drugiego pokoju, w którym też co chwilę pytali o podpowiedzi. Dostaliśmy też informację, że jeden z elementów gry nie został przygotowany, bo Pan zapomniał, ale w sumie to nie wpływa to na grę więc nic szkodzi. Znaleziona wskazówka do jednej z zagadek nijak się miała do faktycznego rozwiązania a szkoda, bo pomysł fajny. Doszliśmy do tego metodą prób i błędów, straciliśmy wiele czasu. Byliśmy w 3 osoby i jak już udało nam się rozgryźć jakąś zagadkę to tak naprawdę jedna osoba coś robiła a reszta siedziała i czekała, bo nie było co robić. Kiedy Pracownik wszedł do pokoju po raz kolejny, żeby znów wymienić krótkofalówkę mieliśmy już dość i zrezygnowaliśmy z dalszej gry. Chciał nam pokazać jak wygląda reszta rozwiązań, ale zrobił to bardzo byle jak.

Pokój ma potencjał. Wiele trzeba poprawić, ale jeszcze może być z tego naprawdę fajny ER, bo pomysł jest świetny, tylko wykonanie słabe.
1. Wprowadzenie do gry jest dość ważnym elementem budowania klimatu.
2. Dobrze by było wzbogacić trochę wystrój, bo klimatu zamknięcia w garderobie nie było. Muzyka z płyty w tle i to zastaliśmy to zdecydowanie za mało.
3. Zagadki i wskazówki umieszczone w pokoju nie powinny wymagać aż w takim stopniu wyjaśnień od obsługi. Po otrzymaniu podpowiedzi zastanawialiśmy się jak mieliśmy na to wpaść.
4. Przydały by się kartka i długopis.
5. Wchodzenie do pokoju w czasie gry i to kilka razy psuje zabawę (dawanie źle przygotowanych krótkofalówek również).

Jako osoby lubiące muzykę rockową weszliśmy do tego pokoju pełni entuzjazmu, a wyszliśmy rozgoryczeni i rozczarowani. Byliśmy już w wielu pokojach i jak z jakiegoś nie udało nam się wyjść i dostawaliśmy wyjaśnienia co nam poszło źle, to faktycznie mogliśmy mieć pretensje tylko do siebie, że na coś nie wpadliśmy a mieliśmy przed nosem. A tu nie wiem jak mieliśmy wpaść na większość rozwiązań.

Ocena ogólna: 1/10

Obsługa: 1/10

Klimat: 2/10

Poziom trudności: Trudny

Sylwia.p
Sylwia.p

Skaut
71 pkt

33 opinie

Colours of rock!

13.01.2018 | data wizyty: 13.01.2018

Sylwia.p 33 opinie

Pokój, mimo że niepozorny to jednak dający w kość! Jest nad czym myśleć :) Był to nasz 21wszy pokój, "oczko" dało nam popalić ale udało się! ;) Fajnie się kręci wszystko wokół muzyki, muzyki rockowej ;) I ładnie pachnie na wejściu :P Polecam!

Colours of rock!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

miuosh121
miuosh121

Skaut
84 pkt

33 opinie

Let's Rock !

14.01.2018 | data wizyty: 13.01.2018

miuosh121 33 opinie

Pokój mimo swoich niepozornych rozmiarów sprawił dużo frajdy i frustracji z powodu zagadek, które okazały się mocno wymagające. Jednak Pan z obsługi(pozytwny wariat) naprowadzał w senswony sposób,który nie zabierał frajdy z rozwiązania.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Strona 1 z 4

Pokaż następne

Pokoje z filmowym klimatem

Escape roomy, w których poczujesz się jak bohater filmu

Pokoje idealne na pierwszy raz

Świetne miejsca na rozpoczęcie przygody z escape roomami