Opętanie

  Partner Lockme

  Opętanie

  Rzuciliście wszystko i wyjechaliście ze znajomymi w Bieszczady, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Na opuszczonym szlaku zgubiliście się. Rozdzielenie się... [więcej]

  2-8 osób

  75' minut

  Thriller

  doświadczeni

  55 opinii

  Polska: 149. miejsce
  Toruń: 3. miejsce

  Fabuła pokoju

  Rzuciliście wszystko i wyjechaliście ze znajomymi w Bieszczady, aby odpocząć od miejskiego zgiełku.
  Na opuszczonym szlaku zgubiliście się. Rozdzielenie się było jedyną słuszną decyzją , aby odnaleźć drogę powrotną. Tymczasem zapadł zmrok...
  Dostaliście od znajomych informację, że odnaleźli opuszczoną chatę, w której można spędzić noc, ale drzwi się zatrzasnęły. Próbujecie się do nich dostać, tymczasem z piwnicy zaczynają dobiegać jakieś niepokojące dźwięki, czujecie ogromny niepokój, chcecie jak najszybciej stamtąd uciec, jednak nie jest to takie proste...

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Możliwość płatności kartą

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Drzwi zawsze otwarte

  Przycisk bezpieczeństwa

  Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

  Dostępny żel antybakteryjny

  Dostępne rekawiczki

  Dezynfekowane pokoje

  Dostępne języki gry

  angielski

  polski

  Adres i inne pokoje

  Dom Kłódek - Toruń

  ul. Wielkie Garbary 13/3
  (I piętro, naprzeciwko Empik’u i cukierni Lenkiewicz)
  87-100 Toruń

  Inne pokoje w tym miejscu

  Oceny pokoju

  9 .3

  9,3/10 Obsługa: 9,8/10 Klimat: 9,7/10 Poziom trudności: Trudny Ilość opinii: 55
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  Adashi (dezERterzy)
  Adashi (dezERterzy)

  Przewodnik
  321 pkt

  298 opinii

  Opętani

  14.09.2020 | data wizyty: 19.07.2020

  Adashi (dezERterzy) 298 opinii

  Szczerze przyznam, że na ten pokój czekaliśmy bardzo długo, już podczas pierwszej wizyty w Domu Kłódek kusił nas lecz wtedy graliśmy nie w naszym standardowym składzie, więc Opętanie zostawiliśmy na kolejny raz.
  Takie eskejpy to my uwielbiamy. Początek jest niby zwyczajny, nie zaskakuje niczym szczególnym, choć trzeba przyznać, że na wysokim poziomie przygotowania i bardzo przemyślany. Zadania głównie opierające się na komunikacji, wymagające współpracy wszystkich członków ekipy. Ale to co się dzieje potem, to prawdziwa petarda. Choć w naszym akurat przypadku druga część rozgrywki szła nam dużo gorzej, pewnie przez to, że poziom trudności diametralnie się podwyższył no i my bardzo często lubimy przekombinowywać ;)
  Opętanie moim zdaniem jak i całej naszej ekipy jest zdecydowanie najlepszym pokojem toruńskiej firmy i ciężko będzie go pobić. No ale wiele razy byliśmy już tak bardzo zaskakiwani, że wiemy iż nie ma co zakładać, że czegoś nie da się zrobić jeszcze lepiej. Czekamy na więcej.
  Opętani Opętani

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  oskar.kordus
  oskar.kordus

  Świeżak
  19 pkt

  5 opinii

  Possessionem

  23.08.2020 | data wizyty: 21.08.2020

  oskar.kordus 5 opinii

  Kolejny świetny pokój z Domu Kłódek. I, jak zawsze, jestem zachwycony, ale tym razem, także przerażony! To zasługa genialnej scenografii, pełnej nie tylko efektów wizualnych, ale także audio. Imersja oczywiście na najwyższym poziome, faktycznie czułem się jak w opuszczonej chacie. Zagadki bardzo intuicyjne, co nie znaczy, że łatwe, wręcz przeciwnie, sporo trzeba się nagłowić, ale za to odczuwa się wielką satysfakcję, zwłaszcza, że cały czas odczuwa się chęć ucieczki z tego strasznego miejsca! Obsługa, jak zwykle, na najwyższym poziome. Świetnie przedstawione wprowadzenie, a system podpowiedzi (jeśli jest konieczny ;p) nawet trochę nie zaburzył klimatu. Bez wątpienia najlepszy pokój, który odwiedziłem.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Trudny

  Hekate2707
  Hekate2707

  Skaut
  63 pkt

  5 opinii

  Uciec w̶... z Bieszczad!

  19.08.2020 | data wizyty: 15.08.2020

  Hekate2707 5 opinii

  Był to drugi odwiedzony przez nas pokój tego dnia w Domu Kłódek. I zdecydowanie zrobił na nas większe wrażenie.

  Widac, że każdy element wystroju jest tu dokładnie przemyślany i dopasowany do całości. Dzięki temu klimat bardzo dobrze odzwierciedla miejsca, w jakich kolejno się znajduje - na początku jest dość spokojny, by później zmienić się w tajemniczy i nieco mroczny. Efekt potęgują fajnie dobrane efekty świetlne i dźwiękowe.

  Pokój zdecydowanie trudniejszy od poprzedniego i w większej mierze nastawiony na współpracę - bez tego i dobrej komunikacji ani rusz. Zagadki w pokoju są bardzo zróżnicowane, od prostych i standardowych, po nietypowe i mocno złożone. W ich rozwiązywaniu przyda się zarówno spostrzegawczość i logiczne myślenie jak i... wytrzymałość fizyczna!

  GM tak jak w przypadku poprzedniego pokoju przesympatyczna. Sprawne wprowadzenie, kontakt w trakcie gry bez zarzutu i wyczerpująca, miła rozmowa na koniec.

  Pokój naprawdę robi wrażenie! Wysokie oceny i pierwsze miejsce w Toruniu zdecydowanie zasłużone. Polecamy zgranym grupom, które mają już kilka pokoi na koncie.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Włóczykij
  Włóczykij

  Przewodnik
  354 pkt

  244 opinie

  Niepozorna chatka w Bieszczadach

  20.07.2020 | data wizyty: 26.06.2020

  Włóczykij 244 opinie

  Współpraca, współpraca i jeszcze raz współpraca, bo w tym pokoju bez dobrej komunikacji ani rusz. Byłyśmy we dwie zgrane osoby, dlatego dość szybko przeszłyśmy ten pierwszy etap zabawy. Potem zaczęły się trochę schody, ale bardzo dobrze- lubimy złożone, bardziej wymagające zagadki! Tutaj było wiele zróżnicowanych, nieszablonowych łamigłówek (z niektórymi spotkałam się pierwszy raz).

  Klimat bardzo dobrze odzwierciedlał miejsca, w jakich się znajdowałyśmy- na początku dość spokojny, potem nieco mroczny i tajemniczy (plus za te zmiany klimatu w czasie gry). Elementy wystroju i cała scenografia przemyślana, dostosowana do tematyki. Do tego fajnie dobrane efekty świetlne i dźwiękowe.

  Mistrz Gry kontaktowy, w pełni profesjonalny, rozmowny.
  Myślę, że room zasłużenie znajduje się na pierwszym miejscu w mieście. Same chętnie jeszcze kiedyś wrócimy do pozostałych pokojów w Domu Kłódek! ;)

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  jakubbanas1
  jakubbanas1

  Podróżnik
  49 pkt

  9 opinii

  Trochę grozy, trochę myślenia.

  07.07.2020 | data wizyty: 06.07.2020

  Wiarygodna opinia

  jakubbanas1 9 opinii

  Pokój naprawdę fajny, w tym trochę zaskakujących zagadek, jedna bardzo oryginalna. Udało się pokonać go w 90 minut (tyle wynosi czas dla 2 osób). Klimat zaiste thrillerowy, czuć na sobie oddech psychopaty. Uwijać trzeba się dość szybko, a co ważne - trzeba postawić na współpracę - inaczej nie [spojler]. Miejsce fajne, z czystym sumieniem godne polecenia i bardzo miła obsługa, warto!

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 9/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  Zobacz wszystkie opinie (55)

  Przeżyj niesamowitą przygodę

  Zostań bohaterem i rozwiąż zadania ukryte w ekscytujących historiach Dodaj pokój

  Popularne pokoje w okolicy

  Sprawdź pokoje popularne wśród graczy z okolicy Dodaj pokój