Kraina Czarów

  Partner Lockme

  Kraina Czarów

  Czy jest stąd jakieś wyjście? Czy można stąd uciec? Dlaczego wszystko wokół jest takie czarodziejskie i magiczne? Czy to tylko złudzenie? [więcej]

  2-5 osób

  60' minut

  Abstrakcyjny

  początkujący

  102 opinie

  Polska: 329. miejsce
  Wrocław: 44. miejsce

  Fabuła pokoju

  Czy jest stąd jakieś wyjście? Czy można stąd uciec? Dlaczego wszystko wokół jest takie czarodziejskie i magiczne? Czy to tylko złudzenie?

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Przyjazny dzieciom

  Klimatyzowany

  Możliwość płatności kartą

  Możesz kupić tutaj Escape Tales

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Drzwi zawsze otwarte

  Klucz bezpieczeństwa

  Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

  Dostępne języki gry

  angielski

  polski

  Adres i inne pokoje

  LetMeOut - Wrocław

  ul. Bernardyńska 4, II PIĘTRO
  Wrocław

  Inne pokoje w tym miejscu

  Oceny pokoju

  7 .9

  7,9/10 Obsługa: 9,6/10 Klimat: 8,9/10 Poziom trudności: Średni Ilość opinii: 102
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  aneta.aza
  aneta.aza

  Świeżak
  23 pkt

  7 opinii

  Magiczna Kraina

  28.08.2020 | data wizyty: 24.06.2020

  aneta.aza 7 opinii

  Świetna zabawa, to był mój pierwszy pokój. Zagadki były przyjemne, wystrój magiczny i kolorowy. Polecam

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Łatwy

  Adashi (dezERterzy)
  Adashi (dezERterzy)

  Globtroter
  290 pkt

  298 opinii

  Let me out 5/5

  26.12.2019 | data wizyty: 11.10.2019

  Adashi (dezERterzy) 298 opinii

  Bajkowe pokoje są bardzo przyjemne w odbiorze. Zwłaszcza jak widziało się ekranizację tego co jest ich tematem.
  W Krainie Czarów wszystko wydaje się magiczne. Jak na tak małą powierzchnię pokoju i nie za dużą ilość zagadek to w moim zdaniem przeznaczony on powinien być dla max dwóch osób, no chyba że z bardzo małym doświadczeniem. Pomimo tego, że zagadki są bardzo zróżnicowane i wykorzystujące nie tylko zmysł wzroku jak to przeważnie bywa w eskejpach to są tak intuicyjne, że my w 4 osoby, gdzie każdy ma na koncie grubo ponad 200 ER rozwiązaliśmy całość w 16 minut co pozostawiło lekki niedosyt.

  Ocena ogólna: 7/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 8/10

  Poziom trudności: Bardzo łatwy

  Michalina G.
  Michalina G.

  Podróżnik
  40 pkt

  17 opinii

  Zabrakło Królowej Kier

  22.11.2019 | data wizyty: 22.11.2019

  Michalina G. 17 opinii

  Pokój rzeczywiście nie jest trudny i mogłoby być więcej zagadek. Podobały mi dokładne instrukcje na sejfach, w innych pokojach czesem tego brakowało. Plus za ciekawy wystrój i dekoracje.
  Ogólnie miło spędzony czas.

  Ocena ogólna: 7/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Łatwy

  Miłosz Kaczmarek
  Miłosz Kaczmarek

  Skaut
  61 pkt

  27 opinii

  Niewykorzystany potencjał..

  15.11.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  Miłosz Kaczmarek 27 opinii

  Fajny pomysł lecz b.niewykorzystany potencjał. Zagadki okazały się czasem aż banalne. Polecam firmie LetMeOut trochę podkręcić ten pokój.

  Ocena ogólna: 6/10

  Obsługa: 8/10

  Klimat: 7/10

  Poziom trudności: Bardzo łatwy

  cruelandglorious
  cruelandglorious

  Nawigator
  120 pkt

  31 opinii

  Wcale nie taka magiczna ta pięćdziesiątka

  04.11.2019 | data wizyty: 29.09.2019

  Wiarygodna opinia

  cruelandglorious 31 opinii

  Kraina zachęcała mnie swoim profilem na lockme już dłuższy czas, zatem gdy pojawiła się sprzyjająca okoliczność, nawet chwili się nie wahałam, Kraina miała zostać moim pokojem numer pięćdziesiąt. Postanowiłam zabrać do niej przyjaciela, którego przygoda z ER właśnie tutaj miała się rozpocząć i niestety nie był to zbyt dobry wybór, bo nie tak wyobrażałam sobie przedstawienie mu świata escape roomów.
  Ale po kolei... Sam klimat pokoju jakoś nie zachwycał, szczególnie, że wydaje się on być dopracowany tylko w pewnej części. Całkiem sporo zmyłek i rzeczy, które nie biorą udziału w grze, nie ma to jako takiego wpływu na ocenę, jednak myślę, że warto to zaznaczyć. Zagadki: znaczna większość całkiem logiczna, nie zmienia to jednak faktu, że nie idą one raczej zbyt płynnie. Mieliśmy lekki problem z określeniem "co dalej" i marnowaliśmy na tym całkiem sporo czasu. Pojawiły się także zagadka, przy których musiała nam interweniować obsługa, ponieważ coś nie zadziałało tak jak powinno, a myślę, że każdy kto ma na koncie kilka pokoi rozumie jak bardzo psuje klimat taka interwencja. Niestety potem bardzo ciężko znów wczuć się w pokój.
  Jeśli chodzi natomiast o samą obsługę... także niestety nie tego się spodziewałam. Samo nasze wejście nie zrobiło na nikim wielkiego wrażenia. Trójka Pań zajmowała się innym pokojem, jednocześnie zawzięcie dyskutując. W porządku, może akurat nadarzyła się taka okazja. Nie oceniam. Gdy jednak wreszcie udało nam się zdobyć zainteresowanie jednej z Pań (w międzyczasie zdążyłam przyjacielowi dokładnie opisać działanie kłódek, które były na stolikach), od razu oznajmiłam, iż mój towarzysz nie ma na sobie żadnego bagażu doświadczeń, licząc na przykład na wzmiankę o kwestiach bezpieczeństwa. Przy obecnej niechlubnej opinii na temat ER, wydaje mi się to szczególnie ważne w przypadku nowych graczy. Niestety, przeliczyłam się. Pani powtórzyła działanie kłódek i wpuściła nas do pokoju.
  Oprócz interwencji w pokoju problematyczny jest też fakt, że bardzo dobrze słychać co dzieje się zarówno w pokoju obok, jak i w poczekalni. Niejednokrotnie także prosząc o podpowiedź musieliśmy czekać na jakikolwiek odzew Mistrzyni Gry, potem gdy Pani pojawiła się prawdopodobnie przy kamerach, powtórzyć pytanie, a mimo to Pani i tak nie wiedziała w jakim jesteśmy momencie, co sprawiało, że nasze podpowiedzi składały się z zadań, które już wykonaliśmy. Nie można było także liczyć na jakiekolwiek wskazówki, było to raczej z góry powiedzenie co dokładnie mamy zrobić.
  W ogólnym rozrachunku firma zrobiła wręcz beznadziejne wrażenie. Nie jest to klimat, do którego zdążyłam się już przyzwyczaić w wielu miastach, brakowało tam przyjaznej, miłej atmosfery, a traktowani byliśmy tylko jak kolejni klienci, a szkoda.

  P.S. przy krótkiej rozmowie już po przejściu pokoju, Pani wydawała się być bardzo miła, niestety nie była chyba zbyt wielką pasjonatką tej branży...

  Ocena ogólna: 1/10

  Obsługa: 3/10

  Klimat: 1/10

  Poziom trudności: Średni

  Zobacz wszystkie opinie (102)

  Historia pokojami pisana

  Przeżyj fantastyczne historie ze swoimi znajomymi

  Zmierz się z zagadkami Sherlocka

  Tu czekają na Ciebie mroczne sekrety i nieoczekiwane zwroty akcji