Noc Zagadek w Lublinie

12 lis 2019
Polska

Noc Zagadek w Lublinie

Noc. Pusta galeria handlowa. Zaraz, czy aby na pewno taka pusta? Przed wszystkimi fanami ucieczek pochodzących z Lublina i okolic nie lada wyzwanie - już w nocy z 7 na 8 grudnia w Galerii Olimp odbędzie się Noc Zagadek, czyli połączenie masowego escape roomu z grą miejską. Lubelska edycja koordynowana będzie przez firmę LetMeOut.

Co czeka nas w grudniową noc?

Tym razem wirus przemieniający ludzi w zombie zawędrował aż do Lublina, gdzie zagraża wszystkim jego mieszkańcom. To właśnie w tutejszej Galerii Olimp, jednym z największych centrów handlowych w Lublinie, gracze będą musieli podołać bardzo wymagającemu i odpowiedzialnemu zadaniu - trzeba znaleźć szczepionkę. A wszystko to połączone będzie z tym, co lubimy najbardziej, czyli z zagadkami! Bądźcie spostrzegawczy i myślcie logicznie, nie będzie potrzebna Wam żadna wiedza z zewnątrz.


Podczas gry będziecie wspierani przez aplikację, w związku z czym warto naładować telefon przed wybraniem się na nocny podbój lublińskiej galerii handlowej. Aplikacja będzie udzielać Wam podpowiedzi i sprawdzać postępy gry. Być może będziecie najszybsi - to już zweryfikujemy na miejscu!


Oprócz zagadek będzie towarzyszyła Wam zgraja zombie, żołnierzy oraz epidemiologów. Ale nie bójcie się - nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona obiektu, koordynatorzy zabawy oraz ratownicy medyczni, a w razie potrzeby będziecie mogli opuścić galerię w każdej chwili. Miejsc jest 600, a zabawa potrwa od północy do maksymalnie 4 nad ranem.

Dane wydarzenia

Termin: noc z 7 na 8 grudnia 2019
Godziny: 0:01 - 4:00
Miejsce: Galeria Olimp w Lublinie
Strona wydarzenia i bilety: KLIK
Facebook: KLIK
Wydarzenie na FB: KLIK

O tym wydarzeniu z edycji w Legnicy napisaliśmy już jeden artykuł na blogu, który możecie przeczytać tu: LINK

Przeczytaj również:

Podsumowanie PolandEscape 2019 oczami Lockme

Podsumowanie PolandEscape 2019 oczami Lockme

13.01.2020

7 grudnia 2019 był dla nas jako organizatorów kolejnym dniem po niezbyt przespanym tygodniu, a nawet miesiącu - przygotowania do półfinału oraz finału PolandEscape to duże przedsięwzięcie, które w historii zawodów miało miejsce już po raz trzeci. Tym razem odbyły się one nie jak co roku we Wrocławiu, a w Warszawie, w firmie Black Cat Escape Room przy Grochowskiej.

Czytaj więcej
Lista akcji branży escape room na WOŚP

Lista akcji branży escape room na WOŚP

10.01.2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku bije kolejne rekordy, a popularność samego finału już dawno wyszła poza granice naszego kraju. Wiele państw przyłącza się do zbiórki, a wieści z podsumowaniem akcji podawane są w zagranicznych wiadomościach - docierają nawet do odległego Chile. Z każdą edycją pojawia się wiele ciekawych akcji, a licytacje obejmują niekiedy tak niecodzienne oferty, że kreatywność w ich wymyślaniu jest czymś, co należy docenić.

Czytaj więcej

Znajdź idealny pokój dla siebie