Escape room Psychuszka

Psychuszka

zamknięty

Nie tego spodziewaliście się zapuszczając się do starego budynku na przedmieściach. Prawda, którą odkrywacie wewnątrz, napawa Was przerażeniem. Oto znajdujec... [więcej]

Pokój zamknięty

2-4 osoby

70' minut

Fabularny

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Nie tego spodziewaliście się zapuszczając się do starego budynku na przedmieściach. Prawda, którą odkrywacie wewnątrz, napawa Was przerażeniem. Oto znajdujecie się w skrywanym przed światem szpitalu psychiatrycznym, w którym wcale nie są przetrzymywani chorzy, lecz ludzie, którzy narazili się władzy.

Co gorsza, zostajecie w środku przyłapani przez personel. A to oznacza, że będziecie musieli zostać tam na zawsze, dołączając do grona 'pacjentów'. Sanitariusze zamykają Was w jednym z pokoi, a sami idą powiadomić ordynatora.

To jest Wasz moment. Macie jedyną szansę, żeby uciec i poinformować świat o swoim odkryciu. Pamiętajcie, pozostali pacjenci bardzo na Was liczą! Działajcie szybko i postarajcie się nie ulec szaleństwu.

Dodatkowe informacje

Od 16 lat

Nie dla kobiet w ciąży

Bezpieczeństwo

Pełen kontakt z mistrzem gry

Drzwi zawsze otwarte

Adres

Cennik

120 zł - 3-4 osoby
100 zł - 2 osoby

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 5 opinii

Ocena ogólna 9.9/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 10.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.6/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

5 opinii

namida1312
namida1312

Skaut
66 pkt

19 opinii

Psychopata

13.06.2019 | data wizyty: 02.06.2019

namida1312 19 opinii

Pokój na pewno klimatyczny, w paru momentach BARDZO zaskakujący, oczywiście pozytywnie. Byliśmy we 2, więc była to walka z czasem, mamy już dość sporo pokoi za sobą dlatego jakoś daliśmy radę, ale jeżeli jesteś początkujący radzę wybrać się większą grupą. W razie problemów są oczywiście do dyspozycji podpowiedzi, których forma nas również miło zaskoczyła. Pan z obsługi bardzo miły, w zasadzie wszystko na plus :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

olalola_p
olalola_p

Skaut
50 pkt

8 opinii

Wyszliśmy

05.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

olalola_p 8 opinii

Zamiast do circusa poszliśmy na psychuszkę. Powitał nas bardzo miły I pełen pomysłów Pan. Wyjaśnił o co chodzi I mistrzowsko wprowadził do gry. Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się że gra jest spersonalizowana ( Ale to sami musicie zobaczyć). Zagadki niektóre prostsze, niektóre tak zagmatwane, że nie obeszło się bez podpowiedzi. Sposób podpowiedzi wpasowal się w klimat psychuszki. Plusem jest to, że przychodziły one w odpowiednim momencie. Zadania były bardzo pomysłowe I było ich dużo, ale to oczywiście plus! Jedno wynikało z drugiego dlatego grało się dobrze I spójnie. Naprawdę jesteśmy zachwycone. to 2 pokój który tak bardzo spodobał mi się I wzbudził we mnie podziw i zachwyt. Myślę że jest najlepszy w Opolu. Napewno jeszcze przyjedziemy ❤

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Lilith
Lilith

Skaut
63 pkt

41 opinii

Prozac? Dlaczego nie!

09.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

Lilith 41 opinii

Pierwsze wrażenie? Bardzo miła obsługa! Gadatliwa, wiecznie uśmiechnięta i bardzo pomocna. Wprowadzenie do pokoju rozwiewa wszelkie pytania na temat rozgrywki bo wszystko jest wiadome ;) wyznaczamy sobie cel i trzeba go zrealizować!
Wystrój pokoju dość prosty jednak klimatyczny. Każdy element jest nam do czegoś potrzeby i bierze udział w grze. Bardzo fajnym elementem jest spersonalizowanie gry, żeby zrozumieć o co chodzi trzeba przyjść i zagrać! ;)
Zagadki wow! Z racji tego, że jest to ich pierwszy pokój nie liczyliśmy na zbyt dużo. Spodziewaliśmy się dużej ilości kłódek, zadań matematycznych- ogólnie niczego nowego. Jednak na tej płaszczyźnie pokój nas zachwycił. Są zagadki chemiczne, elektroniczne, jak i również takie, których działania dalej nie ogarniamy. Brakuje mi troszkę bardziej rozbudowanej ścieżki logicznej (aby podpowiedzi bardziej nakierowywały na sposób wykonania zadania). Pokój jest linowy, ale nam to pasuje.
System podpowiedzi? Również spotkaliśmy się z czymś nowym! Pasuje do tematyki pokoju. Jest prosty, ale ma klasę!
Pokój z bardzo dużym potencjałem. Liczę, że firma będzie się rozwijać, a ja będę ich wspierać ;) zagadki są oryginalne co się ceni w takich małych miejscowościach.
Dla mnie jest to 8,5 na 10. Odejmuję te półtora gwiazd za małe niedopatrzenia w pokoju.
Aaaa i jeszcze jedno! Bardo fajnie jest to, że właściciele po grze omawiają rozgrywkę. Pytają się czy wszystko było jasne, jak nam się gra podobała i proszą o uwagi.
Dałabym 8, ale z racji na poziom obsługi i zagadek oraz na zachętę podwyższe tą ocenę o 1 punkcik ;)
Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Trudny

Liskowna
Liskowna

Skaut
54 pkt

25 opinii

Bardzo zadowoleni

13.09.2018 | data wizyty: 11.09.2018

Liskowna 25 opinii

Pokój nas zaskoczył oczywiście bardzo pozytywnie. Widzieliśmy już sporo pokoi, ale ten wiele przebił. Cieszymy się tym bardziej, że znalazł się w Opolu. Zaskakujący, czasem śmieszny, czasem dziwny, oryginalny. Obsługa i podpowiedzi na duży plus. Nawet nie trzeba o te podpowiedzi prosić, one przychodzą w odpowiednim momencie, ani za szybko ani za późno, pierwszy raz spotkaliśmy się z takim rozwiązaniem. Pokój polecam każdemu i mam nadzieję, że w niedługim czasie pojawią się inne pokoje :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

NataliaK91
NataliaK91

Świeżak
7 pkt

1 opinia

Najbardziej absurdalny pomysł może okazać się tym najsensowniejszym!

07.09.2018 | data wizyty: 04.09.2018

NataliaK91 1 opinia

Przedpremierowe wejście do Psychuszki wygrałam w konkursie. Spodziewałam się dość łatwego i raczej niedopracowanego pokoju, z uwagi na debiut Time Is Up. Bardzo szybko okazało się, jak mylne było moje nastawienie. Już samo wprowadzenie w klimat gry, zanim jeszcze ruszył czas, wyzwoliło dreszcz emocji i podekscytowanie zabawą. Wystrój pokoju na pierwszy rzut oka skromny i surowy, i choć dobrze oddaje klimat starego szpitala, to sugeruje niewielką ilość zagadek. Tu wielkie zaskoczenie, bo łamigłówki wyrastały jak grzyby po deszczu i było ich tym więcej, im mniej pozostawało czasu na ich rozwiązanie! Wszystkie zagadki są w temacie pokoju i trzymają poziom, nie ma co liczyć na przypadkowość i łut szczęścia. Do każdego rozwiązania trzeba dojść, ale nie wymaga to żadnej specjalistycznej wiedzy, jedynie myślenia, kreatywności i odrobiny... szaleństwa. W Psychuszce najbardziej absurdalny pomysł może okazać się tym najsensowniejszym!
Pokój oceniam jako trudny z uwagi na wielość zagadek i ilość wykorzystanych przez naszą grupę podpowiedzi, a i tak nie zmieściliśmy się w czasie. Polecam graczom mającym już doświadczenie z ER i grupom liczącym 3-4 osoby, nie będziecie się nudzić. Poziom pokoju, przemyślane zagadki i zastosowane rozwiązania techniczne sprawiły, że z niecierpliwością będę wyglądać następnych pokojów w wykonaniu Time Is Up.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Zmierz się z zagadkami Sherlocka

Tu czekają na Ciebie mroczne sekrety i nieoczekiwane zwroty akcji

Historia pokojami pisana

Przeżyj fantastyczne historie ze swoimi znajomymi