Darmowe konto podstawowe

Łatwa promocja Twojej firmy

Wiele zaawansowanych funkcji

Dedykowany system rezerwacyjny

Jedna platforma do zarządzania i promocji pokoju

Lockme posiada zestaw zaawansowanych i ciągle rozwijanych funkcji, które pozwalają dotrzeć z ofertą do nowych klientów i rozwijać biznes. Co najważniejsze: podstawowa wizytówka firmowa na Lock.me jest zupełnie bezpłatna.
Main offer
1

Wybierz swoje konto

Zdecyduj czy chcesz zostać naszym Partnerem i od razu korzystać ze wszystkich funkcji i pełnego wsparcia czy wolisz zacząć od darmowej wizytówki?

2

Uzupełnij profil firmy

Po założeniu konta otrzymasz dostęp do panelu zarządzania, poprzez który dodaje się pokoje, uzupełnia informacje oraz konfiguruje rezerwacje.

3

Zbieraj opinie

Zdobywając opinie klientów Twoje pokoje pozycjonują się w rankingu. W połączeniu z mechanizmami promocyjnymi pozwala to budować zainteresowanie klientów i docelowy ruch.

4

Zacznij sprzedawać

Jako partner Lock.me poprzez kalendarz umożliwiasz klientom dokonywanie rezerwacji. W intuicyjny sposób pozwala on przejść przez cały proces i zarezerwować wybrany termin gry.

Zalety Lockme

Serwis odwiedza bardzo wielu użytkowników, dla których jesteśmy głównym źródłem informacji na temat pokoi. Pod kątem wyszukiwań dbamy również o SEO i "aktualizujemy się” w tym temacie, dlatego nie musisz martwić się o dotarcie do klienta. Jesteśmy miejscem w internecie, gdzie możesz powiedzieć o sobie całemu światu - przynajmniej temu escape roomowemu.

Prezentacja firmy

Na Lockme w czytelny i atrakcyjny sposób zaprezentujesz swoją ofertę. Wizytówki są bardzo przejrzyste, a wewnętrzny sposób prezentacji zachęca do dokonywania rezerwacji. Pokój można wyróżnić za pomocą multimediów.

Wygodne zarządzanie

Panel zarządzania pozwala na pełną kontrolę nad prezentacją firmy i jej oferty. Dodawanie pokoi, przeglądanie komentarzy czy zarządzanie rezerwacjami odbywa się z jednego miejsca.

Ranking pokoi

Zbierając dobre oceny Twoje pokoje będą pięły się w rankingu. Dzięki temu będą coraz bardziej widoczne i atrakcyjne dla potencjalnych klientów przeszukujących ofertę.

System rezerwacyjny

System rezerwacji jest zaprojektowany specjalnie dla właścicieli escape roomów. Jest on odpowiedzią na specyfikę prowadzenia tego typu firmy i ułatwia zarządzenia oraz promocję. <a href={link}>Więcej dowiesz się o nim tutaj</a>.

Komunikacja z klientami

Lockme skupia wokół siebie coraz liczniejszą, międzynarodową społeczność klientów i pasjonatów escape roomów. Mogą oni pisać do Ciebie wiadomości czy dodawać komentarze do opinii.

Aktywny marketing

Prowadzimy działania marketingowe, PR, akcje specjalne, wspieramy SEO, organizujemy zawody i komunikujemy o najważniejszych dla branży tematach. Jesteśmy otwarci na inicjatywy właścicieli i pasjonatów.

Live Cam ready

Nasz system jest dostosowany do oferty typu Live Cam escape room. Wspieramy ten model prowadzenia rozgrywki poprzez aktywną promocję i PR – szczególnie teraz, w dobie pandemii.

Mobilne pokoje

Za naszym pośrednictwem możesz zaprezentować ofertę pokoi mobilnych. Współpracujemy z wieloma markami i agencjami eventowymi i przekierowujemy ich zainteresowanie do Was.

Funkcje dla partnerów

Wiele zaawansowanych funkcji dostępnych jest tylko dla Partnerów. Taka forma współpracy daje dostęp m.in. do wiarygodnych opinii użytkowników czy dodawania filmów do swoich profilów.

Darmowe konto

Bezpłatne, podstawowe konto w serwisie w ramach którego możesz zaprezentować swoją firmę oraz dostępne pokoje.

Jak działa wizytówka na Lockme

showcase

Zapoznaj się z przykładowym, podstawowym i bezpłatnym profilem firmy z opisem dostępnych funkcji.
Sprawdź

System rezerwacji dla escape roomów

Calendar example

Tutaj znajdziesz szczegółową ofertę systemu rezerwacji dla escape roomów. Zostając Partnerem Lock.me będziesz miał do niego pełen dostęp.
Sprawdź

Ile to kosztuje?

Nie istnieje jedna, stała opłata za Partnerstwo Lock.me. Pobieramy wyłącznie prowizję od rezerwacji, które zostaną dokonane przez nasz system - prowizja ta wynosi 20%. Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas: support@lock.me

Korzystaj z naszego systemu Już teraz!

Aby zgłosić swoją firmę do lockme wypełnij formularz znajdujący się obok. Możesz wybrać pomiędzy kontem zwykłym a kontem partnerskim. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły współpracy.
  • Otrzymasz dostęp do konta Lock.me.
  • Korzystaj w pełni z naszego systemu!

Dane kontaktowe

Wybierz swoje konto