Escape room Asasino

Asasino

Partner lockme

Pradawne artefakty skrywają moce o jakich nie śniłeś... Lepiej, żeby nie znalazły się w rękach niepowołanych osób... Niestety są na tym świecie źli ludzie, którzy... [więcej]

120

120 opinii

|

10

Warszawa: 10. miejsce

|

Mazowieckie: 10. miejsce

|

PL 54

Polska: 54. miejsce

|

9.5/10

2-5 osób

60' minut

Przygodowy

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Pradawne artefakty skrywają moce o jakich nie śniłeś... Lepiej, żeby nie znalazły się w rękach niepowołanych osób... Niestety są na tym świecie źli ludzie, którzy pragną władzy tak mocno, że nie cofną się absolutnie przed niczym by ją zdobyć. To miał być typowy dzień na kampusie uniwersyteckim lecz niespodziewanie znalazłeś się w poważnych tarapatach. Czy jesteś gotowy stawić czoła przeznaczeniu? O co tak naprawdę toczy się gra ? Masz tylko 60 minut by ocalić siebie i całą ludzkość przed katastrofą.

POKÓJ DOSTĘPNY W DWÓCH POZIOMACH TRUDNOŚCI. TRUDNYM I BARDZO TRUDNYM - napisz w komentarzu, jaki preferujecie.
Jeżeli dokonujecie rezerwacji w tym samym dniu, w którym ma odbyć się gra prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności rezerwacji oraz jej potwierdzenia.
If you would like to play in english wrote a comment .
Ancient artifacts conceal powers that you have not dreamed of ... Better not to get them in the hands of unauthorized people ... Unfortunately, there are bad people in this world who want power so much that they will destroy everything to get it. It was supposed to be a typical day at the university campus, but unexpectedly you found yourself in serious trouble. Are you ready to face your destiny? What is the game really about? You only have 60 minutes to save yourself and all mankind from disaster.

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Możliwa gra po angielsku

Nie dla epileptyków

Nieodpowiednie dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Pełen kontakt z mistrzem gry

Drzwi zawsze otwarte

Przycisk bezpieczeństwa

Oświetlenie awaryjne

Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

System awaryjnego otwierania drzwi

Adres

Master of Escape - Warszawa

ul.Krakowskie Przedmieście 6 lok. 88
00-325 Warszawa

Dane właściciela

Master Escape Elżbieta Łuniewska
ul.Feliksa Pancera 13 lok. 9
03-187 Warszawa
NIP: 1250335854

Regulamin gry

Regulamin gry

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 120 opinii

Ocena ogólna 9.5/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 10.0/10

125

100

75

50

25

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.7/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

75

60

45

30

15

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

120 opinii

Marcin K. 64
Marcin K. 64

Nawigator
101 pkt

33 opinie

Creed!

02.08.2019 | data wizyty: 02.08.2019

Wiarygodna opinia

Marcin K. 64 33 opinie

Świetna historia i zagadki, pięknie wykonany samodzielnie pokój, wspaniały klimat i super właściciele, na prawdę wysoka brutalność pokoju!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Brygada ER
Brygada ER

Przewodnik
300 pkt

231 opinii

Szukajcie a znajdziecie!

11.08.2019 | data wizyty: 04.08.2019

Brygada ER 231 opinii

Od progu wita nas uśmiechnięta Pani, która idealnie wykonuje swoją pracę. Widać, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wybraliśmy wersję trudniejszą i nie zawiedliśmy się, choć intryguje nas jakie zmiany zachodzą przy wybraniu łatwiejszej ścieżki. Wystrój pokoju robi wrażenie - we wszystkich etapach gry. Zagadki jakie na nas czekają są różnorodne i logiczne. My niestety nie należymy do fanów przeszukiwania pokoju - tu jest to konieczne. Nie popsuło nam to jednak zabawy, tylko zabrało trochę czasu. Duży plus za zagadki elektroniczne - lubimy takie bajery :) Polecamy każdemu komu tematyka AC nie jest obca, lecz nie jest to warunek konieczny. Przejście pokoju daje dużo satysfakcji.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Quara
Quara

Pionier
193 pkt

51 opinii

Totalnie fenomenalny

26.07.2019 | data wizyty: 02.06.2019

Quara 51 opinii

Zatkało mnie - może dlatego tak długo zwlekałam z opinią ;)
Pokój jest po prostu fenomenalny - świetna fabuła, bardzo ładny, klasyczny wystrój, niesamowite zagadki.
Genialna, sympatyczna i otwarta autorka, z którą po prostu ma się ochotę pójść na piwo.
Dużo zróżnicowanych zagadek, dużo czytania, trochę kombinowania - co tu dużo mówić, pokój po prostu trafił do mnie, zdobył moje serce i już nigdy nikomu nie odda :) Nie jest łatwo, ale trudno też nie jest, poziom trudności dostosowywany jest do grupy tak, że dla każdego może stanowić lekkie wyzwanie (podobno pokój może podpowiadać bardziej lub mniej). To pokój absolutnie dla każdego, jest tak cudownie zróżnicowany, że poruszy komórki mózgowe każdego członka zespołu.

Byliśmy w 4 osoby, choć warto przyjść w mniej, ale wcale nie dlatego, że było było ciasno; chodzi o "śledzenie" zagadek, czego jestem ogromną fanką.

Czekam na następny pokój i następne pomysły właścicielki! Polecam!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pomeranian Runaways
Pomeranian Runaways

Skaut
86 pkt

24 opinie

Asasyni czy Templariusze?

02.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

Pomeranian Runaways 24 opinie

Ostatni escape room jaki odwiedziliśmy podczas naszej krótkiej wyprawy to właśnie Asasyno w wersji trudniejszej. I prawdę mówiąc nie było najłatwiej. Sam pokój nas nie zawiódł, co po genialnej "Przeklętej Wyspie", którą robiliśmy zaledwie 3 godziny przed nim, było sporym wyzwaniem.

Zaczynając od klimatu i fabuły. Ta druga, chociaż szczątkowa, dostarczy wielu wspaniałych smaczków i radości fanom serii gier wideo. Wydaje mi się, że w tym punkcie osoby, które nie są zaznajomione z tematem, sporo stracą. Co innego klimat. Ten, naprawdę świetny i uniwersalny, zaspokoi każdego odwiedzającego.

Zagadki za to są różne. Wszystkie klimatyczne i większość logiczna. Nie spodobały mi się osobiście niektóre "zagadki szukane", ale to może być kwestia indywidualna, sam nie lubię owych i drużynie zawsze słabo z nimi idzie. Tak poza tym - były zagadki klasyczne, ale i takie, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły pod kątem budowy.

Podsumowując - dla każdego fana AC to absolutny must-be. Dla każdego fana escape room'ów- bardzo dobry pokój, do którego warto zajrzeć. Sam pokój jest dosyć trudny, dlatego polecam grupom, które już trochę za sobą mają. Ewentualnie można wziąć opcję łatwiejszą, ale nie wiem jak w tym wypadku wychodzi trudność, więc nie jestem w stanie ocenić. Dziękuję za wspaniałą zabawę i, mam nadzieję, do zobaczenia następnym razem!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

JediPrzemo
JediPrzemo

Nawigator
110 pkt

30 opinii

Szukając Fragmentu Edenu

10.07.2019 | data wizyty: 07.07.2019

JediPrzemo 30 opinii

Jako fan serii Assassin's Creed miałem ten escape room na oku już od dłuższego czasu. Wybraliśmy się do niego w trzy osoby i myślę, że jest to optymalny skład: dla dwójki za dużo jest do zrobienia, zaś czwórka to byłby już tłok. Zagadki były bardzo zróżnicowane, przy czym twórcy postawili na jak najmniejszą liczbę kłódek. Znajdziemy tu sporo elektroniki, trochę elementów zręcznościowych, niemało matematyki (ale dość prostej) i sporo spostrzegawczości. Wszystkie łamigłówki na tyle się od siebie różniły, że nie czuliśmy znużenia. Dużym plusem była ich logiczność- szybko się orientowaliśmy, który element do czego służy, a każda kolejna wskazówka prowadziła do następnej. Co prawda, znajdziemy kilka rozpraszaczy, ale jeśli podążymy za śladami, to nie powinny sprawić nam problemów. Graliśmy na poziomie normalnym i wyszliśmy jakieś 10 minut przed czasem.

Jeśli chodzi o klimat i wystrój to mam mieszane uczucia. Z jednej strony widać wysiłek włożony w uczynienie pokoju jak najbardziej asasyńskim i mamy sporo mrugnięć okiem do fanów gier, ale z drugiej nie mogę się pozbyć wrażenia, że klimat był tylko dodatkiem do całej mechaniki i poza jednym momentem nie łączył się z nią zbyt mocno. Tym niemniej, nadal mamy do czynienia z bardzo dobrze wykonanym pokojem, w którym wszystko działa jak należy. Fani gier na pewno się tu odnajdą, ja tylko oczekiwałem trochę więcej klimatu.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Włóczykij
Włóczykij

Nawigator
113 pkt

112 opinii

Wesołe jest życie... studenta :)

11.07.2019 | data wizyty: 02.06.2019

Włóczykij 112 opinii

Właścicielka przywitała nas z uśmiechem już w progu, zaprosiła do uroczej poczekalni, a następnie wprowadziła w fabułę pokoju.

Szybko, ale oczywiście w pełni świadomie pozwoliliśmy się zamknąć w niepozornym, a jednak kryjącym tak wiele tajemnic gabinecie. Scenografii nic nie mogę zarzucić- wystrój na piątkę!

Zagadki z dużą przewagą ciekawej, momentami zaskakującej elektroniki, różnorodne, niektóre bardziej, inne mniej wymagające.

Nie znając Assasin Creed, w czasie gry nie mogłam docenić pewnych elementów, jak to się mówi "smaczków" nawiązujących do niego, ale mimo to w pokoju bawiłam się naprawdę dobrze.

Wracając jeszcze na koniec do obsługi- widać, że Właścicielka lubi to, co robi i jest mocno wkręcona w świat ER.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Alicja Machnik
Alicja Machnik

Podróżnik
40 pkt

28 opinii

Assasino

29.07.2019 | data wizyty: 08.06.2019

Alicja Machnik 28 opinii

Tematyka pokoju jest mi odległa, poza tym, ze kojarzę postać, nie znam fabuły, więc nie wiem na ile ona jest spójna z założonym tematem. Sam pokój pod względem zagadek jest naprawdę dobry, wiec polecam go osobom, które bardziej są zainteresowane zagadkami, a nie wystrojem - on Was nie zaskoczy. Super, że można wybrać poziom trudności. Obsługa bardzo miła, mamy nadzieję, że nowy pokój będzie równie dobry, czekamy!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Chantal L.
Chantal L.

Skaut
77 pkt

7 opinii

Warto !

07.05.2019 | data wizyty: 07.05.2019

Wiarygodna opinia

Chantal L. 7 opinii

Pokój naprawdę świetny. Wiele przeróżnych zagadek, dzięki czemu pokój jest urozmaicony. Dużo rozwiązań elektronicznych, które potrafią momentami zaskoczyć swoim rozwiązaniem. W dwie osoby pokój jest jak najbardziej do przejścia. Obsługa przemiła i od początku wprowadza w klimat! Naprawdę polecam. Jeden z lepszych pokoi.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Rafał W. 9
Rafał W. 9

Skaut
57 pkt

5 opinii

.

19.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

Wiarygodna opinia

Rafał W. 9 5 opinii

Pokój idealny dla grup 4 osobowych, każda miał co robić i nikt się nie nudził, czy szwendał. Bardzo duże przywiązanie do fabuły oraz logiczne, głównie mechaniczne zagadki.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

faustrat
faustrat

Pionier
192 pkt

149 opinii

ekstra

13.02.2019 | data wizyty: 24.01.2019

Wiarygodna opinia

faustrat 149 opinii

Pokój jest świetny. Fajna fabuła, dopracowany wizualnie, bardzo nam się podobał. Bylismy we dwojkę i ledwo zmiescilismy sie w czasie. Pewne elementy gry nas zaskoczyły, a lubimy to:D Czekamy na kolejny pokój, poprzeczka zawieszona jest wysoko:) Poza tym obsługa super fajna no i lokalizacja też. Jedyny element ktory nam nie podpasował to matematyka;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy