Trapped

Trapped

Partner lockme

228

228 opinii

|

PL 82

Polska: 82. miejsce

|

8.9/10

Forma Trapped posiada 4 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 180 minut. [więcej]

4 4 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Forma Trapped posiada 4 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 180 minut.

Adres oddziału Wrocław

Wrocław

ul. Kazimierza Wielkiego 67, Wejście A, piętro II, 50-077 Wrocław

Pokoje dostępne w oddziale Wrocław

Zamknięte pokoje w oddziale Wrocław

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Gra terenowa

Gra terenowa

Escape room we Wrocławiu ale poza siedzibą naszej firmy. Zabawa toczy się częściowo w lesie a częściowo w kompleksie fortecznym. Możliwość zorganizowania ogniska. Szczegóły do uzgodnienia. Cena uzależniona od wielkości grupy, czasu zabawy i terminu. Zabawa przeznaczona przede wszystkim dla większych grup/ firmowych wyjść integracyjnych.
Istnieje możliwość modyfikacji scenariusza i dodania elementów na zamówienie ( wspinaczka itp.)
Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Metoda zamawiania: telefon 608 111 661, mail biuro@trapped.com.pl

mobilny escape room

mobilny escape room

Ostatnie opinie

robertszw
robertszw

Skaut
85 pkt

47 opinii

Jesteś w bajce...

20.10.2019 | data wizyty: 14.10.2019

robertszw 47 opinii

Pokój fantastyczny: wystrój bardzo dopracowany pod każdym najmniejszym szczegółem. Pokój bez kłódek, ale za to zagadki świetnie wkomponowane w fabułę, tworzą z nią całość. Zagadki nie dość trudne, nawet udało się wyjść pomijając jedną ☺️ obsługa pokoju na wysokim poziomie. Bardzo fajna, miła i długa rozmowa, zarówno przed, jak i po grze. Gorąco polecamy i czekamy na jakiś nowy pokój.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Rebell_em
Rebell_em

Nawigator
129 pkt

34 opinie

Powrót do Baśni

18.10.2019 | data wizyty: 14.10.2019

Wiarygodna opinia

Rebell_em 34 opinie

Bardzo fajny pokój z dużym potencjałem, największą zaletą jest przepięknie wystrojone wnętrze, super klimat, ciekawe zagadki, polecam raczej grupom z doświadczeniem. I duży plus za obsługę :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Isia
Isia

Nawigator
101 pkt

37 opinii

U Jagi Baby!

16.10.2019 | data wizyty: 15.10.2019

Isia 37 opinii

Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy! Pokój z fajnymi zagadkami, logicznymi, liniowymi. Nie są one może jakoś bardzo trudne, jednak warto mieć doświadczenie. W środku swojej przygody z exit roomami wpasuje się idealnie. Bardzo miła Mistrzyni Gry - pozdrawiamy! :) Myślę, że spodoba się każdemu.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

justTina
justTina

Podróżnik
33 pkt

4 opinie

Pokój palce lizać :D

15.10.2019 | data wizyty: 14.10.2019

justTina 4 opinie

Wielu z nas drżało w dzieciństwie w obawie przed złą wiedźmą, wielu z nas słyszało, że porywa ona niegrzeczne dzieci i jedynym ratunkiem jest nie sprawiać kłopotu rodzicom. Jak dobrze wiemy, udało nam się uniknąć smutnego końca jako potrawka w jej piecu, ale czy to oznacza, że byliśmy tak idealnymi dziećmi? No, szczerze wątpię :D. Czy zatem Baba Jaga faktycznie istnieje?

Zasłyszeliśmy o pewnym miejscu, głęboko w lesie, gdzie niewielu się zapuszcza, pewno nawet światło tam nie dociera, i nie mogliśmy oprzeć się pokusie, by przekonać się na własne oczy, jaka jest prawda. W końcu dziećmi już nie jesteśmy*, więc co miałoby się stać? To tylko baje i wytwory fantazji! Baba Jaga nie istnieje – kierując się tą myślą, wyruszyliśmy w miejsce, gdzie rzekomo znajduje się jej chatka.

Zdradzę jedynie, że niełatwo było się tam dostać a jeszcze ciężej uciec. Mrok wyzierał z niemal każdego miejsca. Niektórzy mogą się lekko wystraszyć, innych przejdzie dreszcz lub poczują się niekomfortowo. Jeśli chodzi o wystrój i zbudowany klimat to przerósł on moje oczekiwania (wzorowane na dotychczas odwiedzonych, temu podobnych tematyką, pokojach). Konstrukcja pokoju (dbałość o drobiazgi, działanie na zmysły i igranie nimi, trafne nawiązywanie do baśniowych skojarzeń) to zdecydowanie najmocniejsza strona tego pokoju. Warto zostać chwilę po zakończeniu gry, aby dokładniej się mu przyjrzeć i żeby żaden smaczek nas nie ominął.

Zagadki są bardzo zróżnicowane. Wiele z nich jest na tyle precyzyjnie dobranych, że współtworzą one opowieść znaną nam z dzieciństwa. Niektóre mogą wydawać się mniej wpasowane, ale to może zależeć od indywidualnej interpretacji. Wszystkie są jak najbardziej do rozwiązania. Przyjemnością było głowić się nad nimi. Jako grupa (dwuosobowa drużyna :D) mająca już spore doświadczenie oceniliśmy pokój na dość łatwy – zagadki nam podpasowały i dobrze czujemy się w takich przygodówkach.

Z naszą mistrzynią gry długo dzieliliśmy się wrażeniami o tym i innych pokojach. Gdyby nie przyjście kolejnej grupy to nie wiem, ile byśmy tam czasu jeszcze spędzili (akurat po pół godzinie stanie i rozmawiania postanowiliśmy wszyscy usiąść by wygodniej gadało się dalej). Była zainteresowana naszą opinią odnośnie pokoju i co najważniejsze – była prawdziwą pasjonatką escape roomów :).

*Oczywiście, że to stwierdzenie mija się z prawdą. Do escape roomów chodzi się poniekąd, dlatego że jesteśmy dużymi dziećmi.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

wawym0077
wawym0077

Skaut
57 pkt

22 opinie

Coś tu mocno nie zagrało...

07.10.2019 | data wizyty: 04.10.2019

wawym0077 22 opinie

Długo zastanawiałem się jak ocenić ten pokój, bo dla mnie odczucia były zwyczajnie słabe. Zaczęło się od tego, że 0,5 godziny musieliśmy czekać na Panią z obsługi, a wcześniej zadzwonić, czemu nikogo nie ma. Pierwsze wrażenie popsute. Co prawda dostaliśmy później zniżkę za grę, ale mimo to gracze nie lubią takich sytuacji. Dalej przed samym pokojem zero wprowadzenia fabularnego. Kompletnie nic. Mogę powiedzieć tylko, że szkoda, bo kilka zdań daje zdecydowanie dużo dla ogólnego odbioru rozgrywki.
W środku najtrudniejszy początek, bo pośród wielu elementów na raz, nie wiadomo, na których dokładnie się skupić. Jednak gdy zrobi się pierwszą zagadkę, następne idą bardzo szybko. Niestety wiele z nich jest trochę nudna i zdecydowanie można je lepiej dopracować/przerobić. Za mało, naszym zdaniem, było zagadek "typowo pirackich"; owszem były symbole, drobne elementy i akcesoria, ale powinno być tego więcej. Bez efektu "wow" i szczególnie innowacyjnych zagadek.
W "Piratach" byliśmy w 4 osoby, co raczej odradzamy, bo samej przestrzeni jest mało, a w tyle osób jest zdecydowanie zbyt ciasno. 2-3 osoby dadzą radę.
Jeśli chodzi o klimat, to tu można powiedzieć, że jest fajnie. Były dekoracje, przedmioty pirackie. Jedyne czego nam zabrakło to muzyka, bez której atmosfera była średnia, a odpowiednio dobrane dźwięki bardzo wpływają na klimat każdego pokoju.
Moim zdaniem, warto byłoby wymienić niektóre elementy, bo trochę baliśmy się ich ruszać w obawie, że coś popsujemy.
Podsumowując pokój uważam za niskiej jakości, na maks. 3 osoby mało doświadczone. Obsługa średnia. Raczej polecam wybrać inny pokój.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 4/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy