Time 4 Secrets

Time 4 Secrets

Partner Lockme

1647

1 647 opinii

|

PL 43

Polska: 43. miejsce

|

9.7/10

Time4Secrets to nowy wymiar gier typu Escape Room. W naszych pokojach główny nacisk postawiliśmy na unikalne zagadki oraz niesamowity klimat, który wprowa... [więcej]

4 4 pokoje

2 2 oddziały

Opis firmy

Time4Secrets to nowy wymiar gier typu Escape Room.

W naszych pokojach główny nacisk postawiliśmy na unikalne zagadki oraz niesamowity klimat, który wprowadzi Was w sam środek akcji i poczujecie się jak bohaterowie thrillera, filmu przygodowego lub gangsterskiego.
Przed otwarciem byliśmy tylko w 2 pokojach i właśnie ta czystość umysłów oraz ogromne zamiłowanie do filmów gangsterskich, przygodowych oraz miłość do horrorów i różnego rodzaju gier komputerowych sprawiła, że stworzyliśmy miejsce naprawdę wyjątkowe.
W pokoju Kolekcjoner wprowadziliśmy niespotykane do tego czasu w Polsce rozwiązania, dzięki którym świetnie się bawicie i jeszcze długo przeżywacie emocje, nie mogąc o nas zapomnieć.

Time4Secrets to nie tylko niezwykłe pokoje ale i ludzie, którzy je tworzyli.
Dzięki pozytywnie zakręconej załodze zapomnicie o wszystkich swoich problemach i będziecie się świetnie bawić.

?? Przez cały 2016 firma Time4Secrets utrzymywała się na 1 miejscu w Polsce jako najlepsza firma :D To wszystko dzięki Wam, ponieważ z każdym dniem pomagacie nam rozwijać się i uczyć czegoś nowego, dajecie nam wskazówki i dużo energii do dalszego działania nad naszymi nowymi pokojami. Mamy nadzieję, że i tym razem Was nie zawiedziemy i nowe pokoje będą jeszcze lepsze od tych, które już odwiedziliście :D
Dziękujemy Wam za wsparcie, odwiedziny, rozmowy, spotkania, dobrą zabawę i przede wszystkim za ZAUFANIE, którym nas obdarzyliście. Nabieramy rozpędu więc do zobaczenia niebawem w nowych pokojach!!!

Zapraszamy

Kasia i Błażej

Zespół Time4Secrets

Adres oddziału Time4secrets. Os. Oświecenia 23 (Polska)

Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Os. Oświecenia 23
61-206 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Adres oddziału Time4secrets Os. Orła Białego 74 (Polska)

Time4secrets Os. Orła Białego 74

Os. Orła Białego 74
61-251 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Time4secrets Os. Orła Białego 74

Ostatnie opinie

MEL Force One
MEL Force One

Nawigator
126 pkt

69 opinii

Klawy baron

03.08.2020 | data wizyty: 03.08.2020

MEL Force One 69 opinii

Mega mega mega klimat! Od początku gry czuliśmy się jak w innym świecie.
Zagadki są naprawdę niespotykane, jak w każdym pokoju Time4Secrets. I musimy przyznać, że były dość wymagające.
Obsługa jest super fajna!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

natalia.bala23
natalia.bala23

Podróżnik
39 pkt

15 opinii

Kolejny pokój do kolekcji

01.08.2020 | data wizyty: 30.07.2020

natalia.bala23 15 opinii

W pokoju kolekcjonera było mrocznie i strasznie. Dreszczyk emocji można było czuć już od pierwszych sekund. Wszystkie zagadki bardzo logiczne, pomimo że jedna z nich była dla nas nie do przejścia przez totalne przeoczenie. Pomimo że zazwyczaj staramy sie wyjść bez podpowiedzi, to w tym przypadku musieliśmy poprosić o pomoc i tu właśnie miejsce na mały minus, bo naszą subiektywną opinią, nie była ona zbyt czytelna. Pomimo tego ocena jak najbardziej pozytywna.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Artur L. 1
Artur L. 1

Świeżak
21 pkt

1 opinia

Przyjemnie

13.07.2020 | data wizyty: 11.07.2020

Artur L. 1 1 opinia

Klimat pokoju super. Zagadki bardzo proste. Obsługa niestety słaba, pani podobno była pierwszy dzień. Czytała z kartki, myliła się, krótkofalówka nie działała i była jedyną latarką. Nie było dla nas oczywiste, czy możemy jej w ten spób używać.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

mihahauke
mihahauke

Skaut
58 pkt

13 opinii

Nie było krwi

12.07.2020 | data wizyty: 11.07.2020

Wiarygodna opinia

mihahauke 13 opinii

Klimat bardzo fajny, zagadki bardzo łatwe, ale bardzo przyjemne, zdecydowanie fajna opcja dla niedoświadczonych i dzieci.

Aleeee, na wejściu chyba 5 minut czekaliśmy aż krótkofalówka zacznie działać następnie Pani prowadząca zaczęła czytać flavor tekst i 3 razy się zacinała dodając, że to jej pierwszy dzień. No to wchodzimy do pokojów, przechodzimy przez wszystko "Otwórzcie oczy, no to wiecie co robić, ja wychodzę". Chyba nigdy nie miałem mniej klimatycznego wejścia do escape roomu co samo w sobie nie było takie złe gdyby sam pokój nie był mocno nastawiony na klimat. Teraz post factum sobie myślę, że nie było za bardzo dźwięków/ muzyki, dość szkoda. [Spojler] też były dziwne, wiem, że pierdoła, ale było to odrobinkę irytujące. Jedna zagadka miała elementy które nijak nie pasowały do klimatu, ja wiem, że prąd i steampunk, albo Arduino czy Raspberry pie (czy co to tam było) na widoku to trochę przesada, dałoby się to zakryć i zrealizować zagadkę w mniej leniwy sposób.

Niestety jedną zagadkę odblokowaliśmy przypadkiem nie w sposób wymyślony przez autora (dopiero później zrobiliśmy to właściwie).

Wspomniana wcześniej krótkofalówka, która była wielka i nieporęczna służyła też jako jedyna latarka, co było niezwykle denerwujące bo w jednym z pokoi było ciemnawo i efektywnie przeszukiwać mogła tylko jedna osoba. Dodatkowy problem był taki, że wymacywanie rzeczy było utrudnione po ciemku, a wszystko było delikatne i łatwe do zniszczenia. Do tego czasem natrafialiśmy na elementy techniczne, co do których nie byliśmy pewni czy techniczne były czy nie (po ciemku jeszcze ciężej to ogarnąć), a w połączeniu z tym, że klimat pokoju obejmował urządzenia na prąd z kablami luzem to się zastanawiałem czy mnie coś czasem nie dziabnie.

Niestety było bez aktora bo koronawirus więc tego nie mogę ocenić : (.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Alan D.
Alan D.

Skaut
97 pkt

17 opinii

Co tam się stało?

05.07.2020 | data wizyty: 03.07.2020

Wiarygodna opinia

Alan D. 17 opinii

Kolekcjoner to 15 pokój, który odwiedziłem ze swoją grupą. Miejsce jest mroczne, a atmosfera bardzo gęsta.
Wystrój tego miejsca zasługuje na duży plus. Zagadki są ciekawe, a niektóre z nich bardzo pomysłowe. Na plus również obsługa, która fajnie wprowadziła w klimat tam panujący. Co do poziomu trudności, no właśnie... z racji, że to już niepierwszy pokój, w którym byliśmy oceniłbym na łatwy. Polecam raczej ekipom, które mają na swoim koncie max. do 10 pokoi. Na sequel na pewno wrócę ;)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Łatwy