The Locked Room

The Locked Room

80

80 opinii

|

PL 120

Polska: 120. miejsce

|

8.9/10

Czym jest The locked room? Gra typu escape room polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pokoju w ciągu 60 minut. Liczy się spostrzegawczość, przebiegłość,... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Czym jest The locked room?
Gra typu escape room polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pokoju w ciągu 60 minut. Liczy się spostrzegawczość, przebiegłość, współpraca oraz jasny umysł zdolny do logicznego myślenia.W pokojach ukryte jest wiele przedmiotów, wskazówek, kodów oraz kłódek które łączą się w spójną całość co pozwala wydostać się z pokoju. Jest to doskonała forma zabawy.
Jeśli lubisz wyzwania i chcesz się z nimi zmierzyć wraz z grupą znajomych, oderwać się od rzeczywistości to zapraszamy do wspólnej zabawy!

Adres oddziału Nowy Sącz (Polska)

Nowy Sącz

Galeria Sandecja, piętro 1
ul. Węgierska 170,
33-300 Nowy Sącz

Pokoje dostępne w oddziale Nowy Sącz

Zamknięte pokoje w oddziale Nowy Sącz

Ostatnie opinie

Włóczykij
Włóczykij

Przewodnik
308 pkt

212 opinii

Śledztwo w krematorium

14.07.2019 | data wizyty: 25.06.2019

Włóczykij 212 opinii

Doszły nas słuchy, że w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej właściciel krematorium więził, torturował i mordował swoje ofiary. Jako wyspecjalizowana grupa śledcza miałyśmy jeden cel - ujawnić dowody zbrodni. Nie zastanawiając się zbyt długo, postanowiłyśmy wkraść się do tegoż budynku...

Jedno z pierwszych zadań, choć nie było trudne, przez nasze niedopatrzenie zajęło nam wiele czasu, dlatego musiałyśmy się naprawdę spieszyć, by zdążyć przed otwarciem zakładu.

Pokój ma zachowany klimat, zagadki związane z fabułą, różnorodne, ciekawe, spójne i logiczne. Jedne proste, inne wymagają dłuższej chwili zastanowienia i są bardziej czasochłonne. Aby pomyślnie zakończyć dochodzenie zdecydowanie przyda się spostrzegawczość, logiczne myślenie i łączenie faktów.

Dziewczyna z obsługi chętnie z nami rozmawiała i wymieniała się spostrzeżeniami.

Będąc w Nowym Sączu sami zahaczcie o The Locked Room i sprawdźcie swoje umiejętności śledcze ;)

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Marzena S. 3
Marzena S. 3

Świeżak
16 pkt

3 opinie

Krematorium godne odwiedzenia

27.06.2019 | data wizyty: 26.06.2019

Marzena S. 3 3 opinie

Pokój jest doskonale przemyślany. Mimo że niewielki - jego potencjał został wykorzystany w 100%. Wszystko tam jest dokładnie takie jak oczekiwałam - dekoracje, klimat, muzyka, pomysł, obsługa. A jako fanka wszystkiego co mroczne i creepy oraz stała bywalczyni ER, oczekiwania miałam spore i nie zawiodłam się ani trochę! Parę elementów skradło moje serce zupełnie. Myślę, że dla osób z podobnymi preferencjami (np. miłość do horrorów) to będzie strzał w dziesiątkę. Zagadek jest mnóstwo, są różnorodne, dzięki czemu każdy z ekipy będzie zaangażowany. Polecam iść raczej w 3-4 osoby, żeby mieć szansę wyjść na czas. Pokój jest dosyć trudny, więc na początku przygody z ER może nie być dobrym pomysłem, ale na pewno jest na liście tych, które koniecznie trzeba odwiedzić. Polecam z całego serca!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

Łukasz C. 26
Łukasz C. 26

Świeżak
16 pkt

2 opinie

Spełnienie marzeń mojej koleżanki

26.06.2019 | data wizyty: 26.06.2019

Łukasz C. 26 2 opinie

Pokój bardzo klimatyczny, a zarazem ascetyczny. Poczatkowo wydaje się, że jest w nim mało elementów, ale trzeba rozwikłać kilka fajnych zagadek i jak wspomniałem w tytule wypełnienie jeden nich sprawiło ogromna radość mojej koleżance (nie powiem jakiej aby nie psuć zabawy). Pokój bardzo fajny i ciekawy. Jak zwykle miła obsługa ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Łukasz C. 26
Łukasz C. 26

Świeżak
16 pkt

2 opinie

Nie tego się spodziewałem

17.11.2018 | data wizyty: 16.11.2018

Łukasz C. 26 2 opinie

Bardzo fajny pokój, żeby miło spędzić czas. Jest uznawany za pokój dla początkujących, ale przecież to co najbardziej oczywiste często sprawia nam najwięcej problemów. Bardzo miła i sympatyczna obsługa ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

307 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i zagadka starożytnej cywilizacji

15.10.2018 | data wizyty: 08.09.2018

Cyrk Kamiennych Braci 307 opinii

Cyrk Kamiennych Braci udał się na kolejną niebezpieczną wyprawę. Przedzierając się przez samo serce środkowoamerykańskiej dżungli, upalnej, pełnej komarów, dzikich zwierząt oraz innych niebezpieczeństw, trafiliśmy wreszcie na pozostałości dawnej cywilizacji. Oto przed nami stała potężna świątynia majów.

Wystrój pokoju jest przygotowany solidnie. Przestrzeń jest dobrze zagospodarowana, dekoracje ładnie wykonane, a klimat fajnie potęgowany przez oświetlenie. W żadnym jednak aspekcie wizualna strona pokoju nie wybija się ponad znane nam dotychczas standardy.

Zagadki stanowią dość mocny punkt pokoju. Mamy tutaj do czynienia zarówno z rozwiązaniami tradycyjnymi, jak i elektroniką. Zadania i ich solucje są dobrze dopasowane do tematyki pokoju, a poziom trudności odpowiednio wyważony. Pokój nie jest liniowy, co również jest plusem, zwłaszcza przy zabawie w większym gronie.

Obsługa zaprezentowała się od bardzo dobrej strony. Było sympatycznie, a i w kwiestii technicznej też nie mamy się do czego przyczepić.

Podsumowując, "Świątynia Majów", to dobry pokój, który zarówno pod względem wykonania jak i zagadek prezentuje solidny poziom. Myślimy, że będzie on fajną opcją dla początkujących. Doświadczeni gracze też nie powinni wyjść zawiedzeni, choć na jakieś większe zachwyty raczej nie mają co liczyć.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni