Survival Room

Survival Room

Partner lockme

193

193 opinie

|

PL 146

Polska: 146. miejsce

|

7.2/10

Firma Survival Room posiada 1 pokój. By go odwiedzić potrzebujesz 45 minut. [więcej]

1 1 pokój

1 1 oddział

Opis firmy

Firma Survival Room posiada 1 pokój. By go odwiedzić potrzebujesz 45 minut.

Adres oddziału Gliwice (Polska)

Gliwice

ul. Zwycięstwa 50/1
Gliwice

Pokoje dostępne w oddziale Gliwice

Zamknięte pokoje w oddziale Gliwice

Ostatnie opinie

Tobiasz S.
Tobiasz S.

Skaut
57 pkt

21 opinii

Porażka

18.01.2019 | data wizyty: 16.01.2019

Tobiasz S. 21 opinii

Chciałbym dać wyższą ocenę bo pomysł na pokój jest świetny, klimat też ciekawy jednak stosunek jakości do ceny nie pozwala dać wyższej oceny.
Pokój jest niedopracowany bądź po przejściach wymagających natychmiastowej poprawy. W tym przedziale cenowym spodziewałem się naprawdę że wszystko będzie na najwyższym poziomie a niestety nic bardziej mylnego.
Ale może od początku.
Pokój jest naszpikowany rozwiązaniami elektronicznymi które są naprawdę fajne, widać tu pomysłowość i ogrom włożonej pracy. Zagadki również są ciekawe jest ich sporo i nie są wcale trudne.
Całość jednak psuje fakt że w pokoju panuje totalny chaos. Brnąć przez kolejne zagadki odnajduje się rzeczy które tak naprawdę do niczego nie są potrzebne i jest ich na tyle dużo że po chwili robi się konkretny bałagan a grający tracą czas na myślenie do czego dana rzecz może się przydać.. Również niektóre wskazówki okazują się zupełnie do niczego nie potrzebne.
Wspomniane w fabule zadanie z rozbrojeniem bomby naprawdę fajne i ciekawe i to chyba jedyne co działało w tym pokoju dobrze chodź i tutaj widać upływ czasu i podniszczone elementy wartości 50 groszy które z niewiadomych powodów nie zostały wymienione.
Druga część rozgrywki to niestety totalna porażka. Wspomniana w opisie wojna i przywrócenie zasilania okazały się tylko stratą czasu. Sam pomysł i rozwiązanie bardzo fajne i wciągające i ocena byłaby na pewno pozytywna gdyby dwa z kluczowych elementów działały prawidłowo. Pomimo wskazówek obsługi jak "resetować" urządzenia te odmawiały współpracy przez co wygranie wojny stało się niemożliwe a bieganie wokół tego było bezcelowe. Późniejsze tłumaczenie obsługi że to wszystko wina klientów którzy ruszają tam jakieś kabelki i przez to nie wszystko działa jak należy uważam za nieporozumienie. Mnie jako klienta szczerze mówiąc nie interesuje dlaczego coś nie działa. Płacę za coś co powinno działać i to problemem właściciela jest przygotowanie pokoju tak by elementy były dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami a to niestety nie zostało wykonane.

W pokoju też brakuje elementu typowego dla ER czyli ucieczki. Więc przegrana wojna to był koniec gry i wyjście z otwartego pokoju.
Podsumowując gdyby w pokoju wszystko działało to byłbym wraz z ekipą w pełni zadowolony z wizyty a tak niestety pozostało rozczarowanie i strata pieniędzy, niestety nie padła żadna propozycja rabatu z powyższych powodów.
W tym przedziale cenowym można bez problemu można znaleźć pokoje dopracowane w najmniejszych detalach.

Czy warto odwiedzić ten pokój ? No i tu pojawiają się mieszane uczucia. Z jednej strony tak bo jest na pewno inny i ciekawy, ale z drugiej nie za te pieniądze przy obecnym stanie rzeczy. Także finalnie NIE POLECAM chyba że ktoś nie ma co robić z pieniędzmi a jedynym celem jest zaliczanie kolejnych pokoi.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

k.porwol
k.porwol

Świeżak
22 pkt

1 opinia

Ameba

24.11.2018 | data wizyty: 24.11.2018

Wiarygodna opinia

k.porwol 1 opinia

Szczerze mówiąc, czytając wszystkie opinie doszliśmy do wniosku, że pewnie pisali je sfrustrowani ludzie, którzy nie potrafili skończyć tego pokoju. Nie myliłem się. Pokój na prawdę wymagający i czasochłonny. Trzeba na prawdę dobrze rozdzielić zadania i skupić się na celu. Ukończyliśmy 90 % I zabrakło nam dosłownie 5 minut. Szczerze polecam ambitnym! Poziom wysoki, ale do przejścia.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Jagoda Z. 1
Jagoda Z. 1

Podróżnik
29 pkt

3 opinie

Nie polecam

15.11.2018 | data wizyty: 14.11.2018

Wiarygodna opinia

Jagoda Z. 1 3 opinie

Pokój strasznie brudny i bynajmniej nie chodzi o klimat. Miałam wstręt przy przeszukiwaniu rekwizytów. Zresztą takie też wrażenie jest przy wejściu do lokalu.

Pokój bez wprowadzenia, jedynie techniczna pogadanka. Przy prośbie o wskazówkę widać było, że obsługa nas nie obserwowała.

Daję 4 tylko dlatego, że pokój był do rozwiązania w 2 osoby.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 2/10

Poziom trudności: Łatwy

Monika L. 9
Monika L. 9

Podróżnik
25 pkt

1 opinia

Piła

04.11.2018 | data wizyty: 03.11.2018

Wiarygodna opinia

Monika L. 9 1 opinia

Jak najbardziej polecam. Wraz ze znajomymi bylismy zachwyceni.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Seiya_Ko
Seiya_Ko

Podróżnik
36 pkt

8 opinii

Trudny...

11.09.2018 | data wizyty: 06.06.2018

Seiya_Ko 8 opinii

...ale tylko dlatego, że połowa rzeczy nie działa lub jest dziwna. Niestety zagadki same w sobie nie są super trudne, ale sprzęt jest rozklekotany, odważniki też, nam zacięła się maszyna, wgl porażka.

Ocena ogólna: 1/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 1/10

Poziom trudności: Bardzo trudny