Strych

Strych

Partner lockme

212

212 opinii

|

PL 30

Polska: 30. miejsce

|

9.4/10

Forma Strych posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 120 minut. [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy


Forma Strych posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 120 minut.

Adres oddziału Chorzów

Chorzów

Stalowa 17 - budynek 23
41-506 Chorzów

Pokoje dostępne w oddziale Chorzów

Ostatnie opinie

Alicja D. 1
Alicja D. 1

Skaut
81 pkt

10 opinii

W poszukiwaniu skarbów

11.10.2019 | data wizyty: 16.08.2019

Wiarygodna opinia

Alicja D. 1 10 opinii

Ten pokój chciałam odwiedzić od bardzo dawna, ale ciągle jakoś był odkładany na później. Klimat pokoju bardzo fajny, bardzo mi się spodobał, trochę tajemniczy, przyciemnione światło jak w kopalni... Można się trochę poczuć jak taki Indiana Jones albo Lara Croft w Tomb Raider biegająca po świątyniach. Zagadki nie są przypadkowe, a w doskonały sposób łączą się ze sobą w spójną całość. W niektórych miejscach jest takie typowe .... WOW. Zagadki pomysłowe i zaskakujące. Polecam pokój. U mnie na bardzo duży plus

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

230 opinii

Gorączka złota

09.10.2019 | data wizyty: 07.06.2019

Adashi (dezERterzy) 230 opinii

Po wyjściu z Kryjówki genialnego wynalazcy myśleliśmy, że poziom gorąca osiągnął już maksimum. Szybko jednak zostaliśmy wyprowadzeni z tego błędu zaczynając przygodę w Kopalni złota.
KLIMAT:
Dopracowany do perfekcji wystrój, świetny realistyczny klimat no i upał. Ale czego innego się można było spodziewać po takim miejscu. Z czasem on nawet już nie przeszkadzał a sprawiał, że lepiej mogliśmy się wczuć w fabułę.
ZAGADKI:
Pierwsze co się rzuca w oczy w porównaniu z pierwszym pokojem od chorzowskiego Strychu to to, że jest zdecydowanie nowocześniejszy także pod względem zagadek. Głównie pokój bazuje na mechanizmach i zadaniach manualnych idealnie wpasowanych w klimat kopalni. Jedna zagadka przypadła mi bardzo do gustu i z tego co mówili właściciele mało kto rozwiązuje ją bez podpowiedzi stąd też jestem z nas dumny że się nam udało.
PODSUMOWANIE:
Świetny escape room dla każdego niezależnie od doświadczenia i upodobań jeśli chodzi o kategorię. Tutaj po prostu zabawa jest gwarantowana i długie minuty na rozmowę z przesympatycznymi właścicielami w cenie gry ;)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

230 opinii

Kryjówka na Strychu

09.10.2019 | data wizyty: 07.06.2019

Adashi (dezERterzy) 230 opinii

Rozwikłanie sprawy jednego z bardziej sławnych wynalazców stało się naszym zadaniem. Wszystkie tropy prowadzą do starych zakładów chemicznych w Chorzowie. A dokładniej na strych.
KLIMAT:
W opisie pokoju bardzo słusznie jest zaznaczony fakt, iż w cieplejsze dni może podczas gry doskwierać temperatura. My odwiedziliśmy ten eskejp w czerwcu więc doskonale się o tym przekonaliśmy. Jeśli chodzi o wystrój to jest on bardzo surowy, choć pasujący do fabuły.
ZAGADKI:
Pokój głównie kłódkowy choć czasami znajdzie się jakieś ciekawe rozwiązanie techniczne. Zadań nie jest jakoś bardzo dużo a ich stopień trudności jest tak wyważony, żeby zgodnie z opisem można było zakwalifikować Kryjówkę genialnego wynalazcy jako pokój dla początkujących.
PODSUMOWANIE:
Jest to niezbyt nowoczesny escape room ale nie jest to jego minusem w żadnym wypadku. Do tego warto ubrać się odpowiednio gdyż nie trudno się pobrudzić, no ale taki klimat. Według mnie naprawdę solidny pokój.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Łatwy

ferinmel
ferinmel

Podróżnik
30 pkt

3 opinie

Super zabawa!

12.08.2019 | data wizyty: 11.08.2019

ferinmel 3 opinie

Odwiedzenie tego pokoju to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Na wstępie gości wita przesympatyczny gospodarz, z którym rozmawia się jak ze starym znajomym. Przy okazji polecił parę pokoi na Śląsku, z czego niewątpliwie skorzystam :)
Sama zabawa na niezwykle klimatycznie urządzonym strychu zostawia wyłącznie pozytywne wspomnienia. Ciekawe zastosowania techniczne przy zagadkach zrobiły na mnie wrażenie, chociaż większość z nich jest dość łatwa do rozwiązania. Jedynym zgrzytem mogłaby być obecność głośnego klimatyzatora, ale na szczęście można go wyłączyć w sytuacjach wymagających skupienia, a później włączyć z powrotem, żeby się nie udusić (na całym piętrze jest dość duszno).
Zdecydowanie polecam, zwłaszcza osobom chcącym dopiero zacząć odwiedzać escape roomy, bo wydaje mi się, że ten pokój jest dla nich idealny.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Pokaż następne