SkillHill

SkillHill

Partner lockme

226

226 opinii

|

PL 76

Polska: 76. miejsce

|

8.6/10

SkillHill to nowy Escape Room na mapie warszawskiej Pragi. SkillHill rozpoczął działalność w sierpniu 2017 i oferuje klientom rozrywkę umysłową w 3 pokojach o zróżnicowanej... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

SkillHill to nowy Escape Room na mapie warszawskiej Pragi. SkillHill rozpoczął działalność w sierpniu 2017 i oferuje klientom rozrywkę umysłową w 3 pokojach o zróżnicowanej fabule. Każdy z pokoi ma swoją unikalną aranżację, której każdy element może okazać się dla graczy cenną wskazówką aby sprostać zadaniu w czasie przeznaczonym na grę. Zadaniem grupy 2-6 uczestników zabawy jest rozwiązanie sekwencji oryginalnych zagadek logicznych. Klienci SkillHill szczególnie sobie cenią liczbę zagadek, która została dobrana w taki sposób aby wypełniając cały czas zabawy nie pozostawiały ani chwili na nudę.

Galeria zdjęć

Adres oddziału Warszawa

Warszawa

Jagiellońska 56/6a
Warszawa

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Organizacja urodzin

Organizacja urodzin

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Ostatnie opinie

Q
Q

Przewodnik
460 pkt

250 opinii

#245

06.11.2019 | data wizyty: 26.07.2019

Archival rating

Q 250 opinii

Po zapoznaniu się z opiniami jakie ten pokój posiada na LM, podchodziliśmy do niego raczej z myślą, że nie ukończymy całej rozgrywki w regulaminowym czasie. Ten escape ma opinię wręcz przeładowanego zagadkami jak dla dwóch osób. I o ile można się zgodzić, że jest tu co robić, to jednak z drugiej strony – liczba zadań nie przytłacza a ich trudność nie jest zaporowa. Grając w większości escapów w dwie osoby może jesteśmy przyzwyczajeni do większej liczby zadań do wykonania, a może taka obiegowa opinia jest po prostu trochę przesadzona... Proponuję jednak się nie zniechęcać, bo pokój jest bardzo grywalny, fajnie żongluje rozwiązaniami klasycznymi, manualnymi oraz drobną elektroniką i jest zdecydowanie warty uwagi. A wszystko to w naprawdę bardzo niskiej – nie tylko jak na Warszawę, ale i PL, cenie. Przy kolejnej wizycie w stolicy, chętnie zawitamy do Korporacji.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

beras77
beras77

Globtroter
262 pkt

201 opinii

Wybuchowy lokator!

20.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

beras77 201 opinii

Pokój bardzooo wymagający, gdyż jest dużo do zrobienia. Zagadki różnorodne i to mocno, co jest ogromnym plusem! Łamigłowki nie łączyły się jakoś specjalnie fabularnie, ale ostatecznie bardziej nam zależy na dobrej zabawie. I tu ona była. Pokój dość prosty, bo wyszliśmy w 69/90min. Jedynie co w naszym odczuciu jest dużym problemem to zużycie elementów gry, widać że najlepsze czasy mają za sobą...no i czystość. Wielki trup pająka, kurz... też nie zachęcają. Wiem, że powierzchnia niemała, ale można o to zadbać. Za to obniżam ocenę obsłudze, a szkoda. Polecam doświadczonym ekipom.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

beras77
beras77

Globtroter
262 pkt

201 opinii

W niedzielę do pracy? A czemu nie!

20.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

beras77 201 opinii

Pokój prosty w wystroju, co pasowało do tematyki. Zagadek trochę było, każdy miał co robić. Niektóre pasujące do fabuły, inne mniej. Żeby odkryć logikę twórców było trzeba trochę pogłówkować, a nawet poprosić o pomoc. I nie ma to jak się dowiedzieć, że wręcz siedzisz na rozwiązaniu haha. Troszkę bym podniósł poziom estetyczny pokoju, ale tak to było fajnie;) Polecam być spostrzegawczym. Mistrz sympatyczny, przez kilka grup naraz zdarzyło mu się czegoś nie zamknąć, ale zaraz to naprawił więc wszystko ok.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Trudny

Magdv
Magdv

Podróżnik
29 pkt

2 opinie

Lokator od tysiąca kłódek

24.09.2019 | data wizyty: 24.09.2019

Magdv 2 opinie

Do pokoju wybrałyśmy się w 3 osoby. Sam pokój? Widac że zużyty, zagadki mało logiczne, kompletnie nie łączyły się z fabułą pokoju. Niektóre były w porządku, reszta tragedia. Jedyny plus to to, ze zagadek było całkiem sporo. Ale niestety kłódka poganiała kłódkę- brak różnorodności, ale kto co lubi. Wszędzie było pełno kurzu i ogólnie brudno. Obsługa dramat, Pan który nas obsługiwał w trakcie gry dał nam podpowiedź do czegoś co zrobiłyśmy 10 minut wcześniej. Głupi komentarz że kłania się czytanie ze zrozumieniem też nie świadczy zbyt dobrze o obsłudze tego miejsca. Chciałyśmy podpowiedzi na żądanie- lecz co chwile słyszałyśmy pytanie czy chcemy podpowiedź, co bardzo nas zbijało z tropu, gdzie w danym momencie udało nam się wpaść na pomysł jak daną zagadkę rozwiązać. Wprowadzenie do gry również zrobione na szybko, brak indywidualnego podejścia do klientów. Obsługa na wejściu przywitała nas słowami "szybko, bo inna grupa czeka".
Byłyśmy w korporacji- Pani która nas obaługiwała była świetna, natomiast przy drugim pokoju Pan to porażka. Dodam że w międzyczasie grupa z drugiego pokoju wparowała nam podczas gry co nas rozkojarzyło.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 4/10

Poziom trudności: Średni

Hekate2707
Hekate2707

Świeżak
24 pkt

1 opinia

#4 75 minut w korpo

12.09.2019 | data wizyty: 12.09.2019

Wiarygodna opinia

Hekate2707 1 opinia

Do pokoju wybraliśmy się w dwie osoby i trzeba przyznać, że jest co robić - mieliśmy ręce pełne roboty. Udało nam się wyjść zaledwie 7 minut przed czasem.

Zagadek w pokoju jest naprawdę mnóstwo - niektóre prostsze, inne wymagające więcej główkowania i nieszablonowego myślenia, ale wszystkie logiczne, ciekawe i łączące się w spójną całość. Niemal każda wpasowała się w korporacyjny klimat. Kilka rozwiązań było dosyć niestandardowych i zdecydowanie zaskoczyło nas na plus. Pierwszy raz spotkaliśmy się też z [spojler].
Zdecydowanym atutem jest również nieliniowość zagadek, dzięki czemu nawet w większej grupie osób każdy może samodzielnie się czymś zająć. Także w przypadku "zacięcia" się na którymś zadaniu można je na chwilę odłożyć na rzecz innego i wrócić do niego później.

Jeżeli chodzi o fabułę i wystrój to było ok, ale dość skromnie. Wydaje mi się, że dałoby się wycisnąć z tego pokoju trochę więcej. Motyw korporacyjny jest naprawdę unikalny i daje spore pole do popisu. Niemniej plus za grające radio - z muzyką jakoś od razu przyjemniej się "pracuje" :)

MG bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Na starcie dokładnie wytłumaczył co i jak, dał znać czego możemy się w pokoju spodziewać i z czym jak sobie poradzić, żeby nie zaskoczyła nas żadna technologia. Nie narzucał się z podpowiedziami, ale trzymał rękę na pulsie i kilka razy przypomniał nam o upływającym czasie.

Niewielki minus za jeden nie do końca sprawny element, przez który na chwilę się zacięliśmy. Na szczęście w dość krótkim dostaliśmy informację jak się z nim uporać.

Był to nasz czwarty ER i chociaż na początku nie do końca w nas wierzono (ale wiedząc z perspektywy czasu jak wygląda ten pokój, to sami byśmy nie wierzyli w osoby z tak małym doświadczeniem), to świetnie się bawiliśmy. Na pewno wrócimy jeszcze do innych pokoi :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni