ShareLocked

ShareLocked

313

313 opinii

|

PL 74

Polska: 74. miejsce

|

9.5/10

Pierwszy Escape Room w Nowym Sączu. ShareLocked posiada 4 pokoje. Aby je wszystkie przejść potrzebujesz 240 minut. [więcej]

4 4 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Pierwszy Escape Room w Nowym Sączu. ShareLocked posiada 4 pokoje. Aby je wszystkie przejść potrzebujesz 240 minut.

Adres oddziału Nowy Sącz (Polska)

Nowy Sącz

ul. Długosza 41 I piętro
33-300 Nowy Sącz

Pokoje dostępne w oddziale Nowy Sącz

Zamknięte pokoje w oddziale Nowy Sącz

Ostatnie opinie

Bizonek
Bizonek

Podróżnik
26 pkt

25 opinii

Miło spędzony czas, ale oczekiwaliśmy czegoś więcej.

21.06.2020 | data wizyty: 18.06.2020

Bizonek 25 opinii

Wybraliśmy się do pokoju w dwie osoby. Powitała nas miła Pani z obsługi, zostaliśmy wprowadzeni do gry, otworzyły się drzwi i zaczęliśmy zabawę.

Warto wspomnieć, że w tym pokoju dostępne są tylko 3 podpowiedzi, co niestety uważamy za rzecz wręcz archaiczną - może kiedyś było to popularne, ale od tamtego czasu standardy gry się zmieniły i żaden szanujący się ER nie stosuje tego typu "pułapki" (bierzemy udział w zabawie a nie konkursie, więc może warto jednak być pro-kliencki i dawać tyle podpowiedzi, ile grupa sobie zażyczy).

Wystrój oceniamy dobrze, klimat średniowieczny został zachowany, muzyka dopasowana. Zagadki są zróżnicowane, trochę kłódek, trochę elektroniki. Zagadek jest jednak sporo i dwie osoby mają naprawdę dużo pracy do wykonania. Niestety twórcy pokoju postanowili kilka zagadek utrudnić poprzez dodanie niepotrzebnych zmyłek (przedmiotów), które nie biorą udziału w grze (więcej informacji dodamy w dodatkowym komentarzu, aby nie spojlerować), które pożerają cenny czas i nie są to zmyłki pozytywne, a raczej specjalnie zajmujące czas - przypominamy, że to ma być zabawa dla Klienta a nie frustracja. Brakuje też elementów, które naprowadzają na siebie całość zagadki i rozwiązanie zagadki. Odwiedziliśmy wiele pokoi w różnych miastach, nie ze wszystkich udawało się wyjść o czasie, ale sposób w jaki został przygotowany ten pokój nie pozwala na wystawienie lepszej opinii.

Dodatkowo po upływie 60 minut niestety nie było możliwości dokończenia gry - wg Pani prowadzącej zostały nam tylko 4 zagadki. Szkoda, bo wiele firm nie ma z tym problemu jeżeli oczywiście nie czeka kolejna grupa (a w przypadku tego pokoju następne wejście było dopiero za 1h). Oczywiście zapłaciliśmy za 60 minut, ale zawsze jest to na plus, gdy można dograć te kilka brakujących minut.

Zachęcamy twórców pokoju, aby wybrali się chociażby do Krakowa i odwiedzili kilka pokoi. Na pewno pozwoli im to spojrzeć na własne dzieło z dystansu i być może zastanowią się, czy wprowadzone rozwiązania są odpowiednio dobrane w stosunku do tego, co aktualnie jest zastosowane w pokojach z pierwszej setki w Polsce.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Trudny

nightmare0
nightmare0

Skaut
75 pkt

13 opinii

Trudny pokój

04.04.2020 | data wizyty: 25.01.2020

nightmare0 13 opinii

Pokój zapowiadał się świetnie, mroczny klimat, ciekawe zagadki oraz mechanizmy sprawiające wrażenie, że pokój faktycznie był nawiedzony :) Niestety uważamy że, nie jest on dobrze wyskalowany czasowo - godzina to za mało :/ po skończonym czasie i rozwiązaniu bardzo dużej ilości zagadek okazało się, że przeszliśmy dopiero połowę pokoju (mimo że mamy już doświadczenie) :( dodatkowo kilka zagadek było dla nas nielogicznych :( Jesteśmy grupą graczy, która jednak mimo wszystko lubi poznać zakończenie historii - tutaj było to niemożliwe, zablokowała nas zasada max. 3 podpowiedzi i [spojler] :( możliwe, że kiedyś jeszcze wrócimy bo nierozwiązana zagadka nie daje nam spokoju ;)

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

tomin2358
tomin2358

Świeżak
14 pkt

4 opinie

Z wizytą w opuszczonym dworze

12.02.2020 | data wizyty: 09.02.2020

tomin2358 4 opinie

Być w Nowym Sączu i nie odwiedzić tego Escape Room'u to grzech :) Kolejna wizyta i kolejna świetna zabawa. Pokój urządzony w konwencji, świetna różnorodność scenerii. Duża różnorodność zagadek. Cały czas jesteśmy pod wrażeniem zagadki z "drugiego" etapu gry.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Damian J. 3
Damian J. 3

Świeżak
16 pkt

5 opinii

Z wizytą w Nawiedzonym dworze

30.01.2020 | data wizyty: 11.01.2020

Damian J. 3 5 opinii

Bardzo klimatyczny pokój z dużą ilością zagadek. Jeżeli lubicie efekty wow, to tu było ich kilka. Wydaje mi się, że główną trudnością pokoju jest różnorodność zadań, co sprawia, że co chwilę jesteśmy zaskakiwani. Polecam wszystkim, którzy lubią wymagające pokoje, a odradzam miłośnikom rozwiązywania zagadek na jedno kopyto ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny