Set Me Free

Set Me Free

Partner lockme

408

408 opinii

|

PL 18

Polska: 18. miejsce

|

9.5/10

Set Me Free to escape room znajdujący się na rybnickim deptaku przy ulicy Powstańców Śląskich 8. Oprócz nieszablonowych zagadek doświadczycie tu specyficz... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Set Me Free to escape room znajdujący się na rybnickim deptaku przy ulicy Powstańców Śląskich 8. Oprócz nieszablonowych zagadek doświadczycie tu specyficznego, mrocznego klimatu, a wszechobecna groza panująca w naszych pokojach dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń. W Set Me Free zmierzycie się nie tylko z zagadkami, ale także ze swoimi lękami... ;)

Adres oddziału Rybnik (Polska)

Rybnik

ul. Powstańców Śląskich 8, 44-200 Rybnik

Pokoje dostępne w oddziale Rybnik

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Rybnik

Zamknięte pokoje w oddziale Rybnik

Ostatnie opinie

Marek M. 5
Marek M. 5

Nawigator
135 pkt

64 opinie

Zromuieć szaleństwo

08.03.2020 | data wizyty: 07.03.2020

Marek M. 5 64 opinie

Była to pierwsza nasza wizyta u ekipy z Set me Free na szczescie udana. Pokój pomimo czasu jaki jest dostępny na Śląskiej scenie ER zrobił na nas pozytywne wrażenie. Fabuła nie do końca trzymała się w naszym odczuciu kupy jednakze sam wystrój, muzyka dostępne rekwizyty fajnie wpasowywały się w tematykę z jaką przyszło nam się zmierzyć dając przyjemny dreszczyk emocji. Obsługa zaangażowana od początku do końca w grę. Mimo iż da się usłyszeć że Psychiatryk z dostępnych 3 pokoi jest tym najsłabszym ja zdecydowanie moge go polecić ale bardziej ekipom już zaznajomym w escpae roomowym klimacie gdyz nie należy on do najłatwiejszych.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

piotrgodlewski
piotrgodlewski

Skaut
69 pkt

1 opinia

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach

05.03.2020 | data wizyty: 05.03.2020

piotrgodlewski 1 opinia

Trochę przez przypadek ale udało nam się wybrać do Set Me Free z żonami :) Szczerze to po opowieściach dotyczacych Psychiatryka 2.0 tym bardziej nie chciały odwiedzić nowego pokoju ale wróciły w rewelacyjnych nastrojach tak samo jak my. Super wprowadzenie, jeszcze lepszy wystroj, jeszcze wieksze emocje (ale te pozytywne, nie strach), jeszcze ciekawsze rozwiazania zagadek :)
Pokoj nie jest duży ale jest swietnie zagospodarowany. Do tego przesympatyczny mistrz gry i mamy pokoj, ktory smialo mozemy wszystkim polecić i ocenić najwyzej jak się da :)
Czekamy na kolejny projekt a w międzyczasie postaramy sie odwiedzic Psychopate. Pozdrawiamy, ekipa od miski ;)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

magiecc
magiecc

Skaut
53 pkt

3 opinie

Aż żal wychodzić

01.03.2020 | data wizyty: 16.02.2020

magiecc 3 opinie

Set Me Free to solidna firma. Wybierając ten pokój, ani przez chwilę nie sądziliśmy, ze możemy się rozczarować. I co? I mieliśmy rację :)
Zaznaczę to na początku, jako osoba, która niezbyt komfortowo czuje się w małych pomieszczeniach - nie jest tak źle, nie ma co się martwić tymi skrzyniami z opisu. Nie panikowałam :)
To zdecydowanie bardzo solidna przygodówka, nawet z dawką humoru. Wystrój, różnorodne zagadki, fabuła - wszystko tu gra i trąbi. Bawiliśmy się świetnie. Szczegółów, oczywiście, nie zdradzę, ale z czystym sumieniem polecam - zarówno ten pokój, jak i wszystkie inne w tej firmie. Wiedzą, jak zrobić escape room z przytupem!
Dodatkowo, mistrz gry wprowadza fantastyczną atmosferę i zawsze znajdzie czas, żeby pogadać. Z przyjemnością się tam wraca.

Razem z resztą mojej ekipy mamy Set Me Free na oku. Jak tylko coś nowego pojawi się na horyzoncie - będziemy:)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Beezqp
Beezqp

Skaut
52 pkt

49 opinii

Pionowe skrzynie [*]

01.03.2020 | data wizyty: 29.02.2020

Beezqp 49 opinii

Daliśmy się tu zwieść intrygującym opisem, niezwiastującym niczego dobrego. W istocie, nic dobrego nas tu nie spotkało.

Obsługa nawet nie udawała, że przyszliśmy się tam dobrze bawić. Już na samym początku dostaliśmy info, jak się sytuacja przedstawia, w sprawę zaplątane są [spojler], generalnie bieda po czym zaprowadzono nas do rzeczonych pionowych skrzyń.

Muszę przyznać, że pokój był dość ciężki dla psychiki, zwłaszcza że w naszym rybnickim maratonie byliśmy już po dwóch wyczerpujących "przygodach". Z graczem obchodzi się tu dość nieelegancko, i choć z czasem atmosfera trochę się klaruje to jednak nie polecałbym tego pokoju dla osób początkujących, słabych psychicznie czy generalnie niesamodzielnych. Wprawni gracze jednak z pewnością docenią genialną kompozycję początkowych zadań, a i te późniejsze niewiele odstają poziomem, świetnie wpisując się w atmosferę pokoju.

Ogólnie pokój jest mocny, dopracowany, pięknie stylizowany, z sympatycznym rysem fabularnym; może tylko trochę za szybko i niespodziewanie się kończy, bo aż chciałoby się więcej zagadek.

Obsługa - najwyższy poziom, jaki można sobie wyobrazić w tej branży, od wkręcenia w historię, po wymianę doświadczeń już po.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Zenka_10
Zenka_10

Świeżak
20 pkt

1 opinia

Sztos!

23.02.2020 | data wizyty: 22.02.2020

Wiarygodna opinia

Zenka_10 1 opinia

Uwielbiam pokoje w tym klimacie, ale to co spotkało nas od samego początku przerosło moje oczekiwania. Dojechaliśmy do Rybnika w super nastrojach gotowi na świetną zabawę, jednak szybko zeszliśmy na ziemię i skupiliśmy się na zadaniu. Początek gry dla naszej drużyny był najcięższy, wprowadził nas w niezły zamęt. Wystrój pokoju totalny sztos, samo wprowadzenie spowodowało u nas to że co chwilę odwracalismy się za siebie. Jeśli chodzi o zagadki ważna jest spostrzegawczość, istotna jest też współpraca w grupie, skupienie oraz gromadzenie informacji.

My napewno wracamy już niedługo do ostatniego dla nas, niestety pokoju w Set me free Testamentu chodź nie ukrywam że już teraz myślę co zrobimy i gdzie znajdziemy choć równie dobrze zrobione pokoje na takim poziomie z dreszczykiem grozy, a co ważne z takim mistrzem gry. Obsługa 11/10👏

Pokój naprawdę wart polecenia. Jeżeli ktoś lubi klimat grozy z odrobiną dreszczyku i emocji to jest to punkt obowiązkowy do odwiedzenia.

Dziękujemy i polecamy!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni