Secreto

Secreto

Partner Lockme

83

83 opinie

|

PL 16

Polska: 16. miejsce

|

9.5/10

Korporacja A.T.I. zajmuje się wdrożeniem nowoczesnych technologii w celu ułatwienia życia gatunkowi ludzkiemu. Dalszy rozwój ludzkości na planecie Ziemia, ni... [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Korporacja A.T.I. zajmuje się wdrożeniem nowoczesnych technologii w celu ułatwienia życia gatunkowi ludzkiemu. Dalszy rozwój ludzkości na planecie Ziemia, nie będzie mógł odbywać się bez ekspansji galaktycznej. Przeludnienie, wyczerpanie się zasobów naturalnych czy zanieczyszczenie, to tylko część problemów jakie dotyka ludzkość. Nasza korporacja powstała, aby zapewnić ludzkości świetlaną przyszłość.

Zapraszamy serdecznie!

Adres oddziału Kraków (Polska)

Kraków

Lubicz 10/1, 31-504 Kraków

Pokoje dostępne w oddziale Kraków

Ostatnie opinie

Paweł 5
Paweł 5

Skaut
76 pkt

51 opinii

Rewelacyjny pokój

29.06.2020 | data wizyty: 27.06.2020

Paweł 5 51 opinii

Pokój jest świetny, dużo mechanizmów, gadżetów, elektroniki. Przede wszystkim zaletą jest nieliniowość zagadek - kiedy zatrzymamy się na jednej, to nie marnujemy czasu, tylko równolegle można pracować nad inną. Zagadki są na różnym poziomie, bywają bardzo proste, ale też niektóre są naprawdę trudne, jedną z nich będę chyba długo wspominał (może dlatego, że nadal nie do końca wiem jak ją rozwiązać :D). Najwyższej oceny nie daję ze względu na spadek klimatu w jednym miejscu oraz brak czegoś, co wyróżniłoby ten pokój na tle innych świetnych pokoi. Poza tym pozycja obowiązkowa.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Trudny

szymixx
szymixx

Nawigator
106 pkt

22 opinie

Brakuje tylko skafandrów

24.06.2020 | data wizyty: 20.06.2020

szymixx 22 opinie

To jest ten typ pokoju, który nie tylko działa na wyobraźnie, tylko wchodzisz i czujesz że jest statek, jest misja, jest zadanie a czas ucieka...
Efekt "wow" jest tak duży, że na początku zamiast zabrać się za zadanie, podziwialiśmy nasz statek :)
Bardzo, bardzo fajne zagadki, bardzo dużo elektroniki co daje bardzo fajny klimat. Ciężko opisać zalety bez ujawniania poszczególnych zagadek, więc po prostu warto tutaj przyjść i przekonać się samemu.
Nie byłem na 1 części pokoju jeszcze, ale to w żadnym stopniu nie przeszkadza w zabawie.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

marekleszczyna
marekleszczyna

Skaut
87 pkt

54 opinie

Houston we have a problem

23.06.2020 | data wizyty: 22.06.2020

marekleszczyna 54 opinie

To drugi pokój, który odwiedziliśmy tego samego dnia tej firmy i nie rozczarowaliśmy się. Naprawdę klimat pokoju mega fajny, rozwiązania bardzo ciekawe. Konieczna współpraca, i oczy szeroko otwarte, bo niektóre elementy łatwo przeoczyć. Kluczowe jest skupienie i kojarzenie wątków, ale nie jest to mega trudne. Jednak znów zabrakło jakiegoś WOW na zakończenie czy chociażby elementu, który zamknie fabułę klamrą (jeśli statek kosmiczny i mamy się gdzieś udać, to warto by było stamtąd wrócić). Ale całość otrzymuje bardzo pozytywną ocenę.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

marekleszczyna
marekleszczyna

Skaut
87 pkt

54 opinie

Przygodo przybywaj

23.06.2020 | data wizyty: 22.06.2020

marekleszczyna 54 opinie

Po opiniach, które czytaliśmy postanowiliśmy, że warto wybrać się do tego pokoju. Generalnie nie zawiedliśmy się. Pan z obsługi mega pozytywny, życzliwy, wyrozumiały i same superlatywy można napisać. Pokój też na bardzo dobrym poziomie. Ciekawe rozwiązania technologiczne, nieliniowość pokoju, i nutka napięcia, co to dalej będzie. Bardzo fajnie się nam grało, oczywiście polecamy wszystkim ten pokój, ale tak jak poprzednicy pisali, zabrakło nam jakiegoś WOW na zakończenie. Nie umniejsza to w żaden sposób koncepcji, czy oceny pokoju, ale jakiś element kończący byłby myślę dobrym uzupełnieniem pokoju.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Bizonek
Bizonek

Podróżnik
26 pkt

25 opinii

Podróż w czasie

21.06.2020 | data wizyty: 20.06.2020

Bizonek 25 opinii

Wybierając się do Krakowa mieliśmy w planie zahaczyć przy okazji o jeden pokój, a po przejściu pokoju w Secreto nie sposób nie wybrać się od razu do drugiego ich pokoju. Pierwsza klasa!
Nastawialiśmy się na super wystrój i nie zawiedliśmy się! Wszystko dopracowane w szczegółach. Zastosowane rozwiązania wszystkie działały bez zarzutu. Pokój intuicyjny, poukładany logicznie. Niektóre rozwiązania są zaskakujące co wzmacnia efekt wow. Jednak największy plus za osiągnięcie efektu podczas gry, że Klient czuje się zadowolony i spełniony - po prostu dobrej zabawy.
Byliśmy w dwójkę i wyszliśmy dokładnie o czasie przy nie wielkiej ilości podpowiedzi co świadczy o tym, że pokój jest doskonale przygotowany. Ilość zagadek jest spora dzięki czemu nie można się nudzić.
Już nie możemy doczekać się kolejnych dzieł Waszej firmy i na pewno zjawimy się jak tylko powstaną :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni