Secret Room - Brain Code

Secret Room - Brain Code

Partner lockme

931

931 opinii

|

PL 55

Polska: 55. miejsce

|

8.8/10

Celem tej logicznej gry przygodowej dla 2-5 osób jest znalezienie wyjścia z zamkniętego pomieszczenia w ciągu 60 minut. Żeby to się udało, potrzebne jest log... [więcej]

6 6 pokoi

1 1 oddział

Opis firmy

Celem tej logicznej gry przygodowej dla 2-5 osób jest znalezienie wyjścia z zamkniętego pomieszczenia w ciągu 60 minut. Żeby to się udało, potrzebne jest logiczne myślenie i współpraca - stąd jest to świetny pomysł na budowanie zespołu (team building), na integrację zespołów już istniejących, a także na super zabawę w trakcie wieczoru w mieście, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, urodzin, imienin i każdej innej okazji.

Ale czy naprawdę jest potrzebny powód aby zagrać i dobrze się bawić?

Lubicie wyzwania?

Czekamy!

Adres oddziału Wrocław

Wrocław

ul. Kazimierza Wielkiego 27C pietro IV
Wrocław 50-077

Pokoje dostępne w oddziale Wrocław

Ostatnie opinie

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

253 opinie

Ciemność widzę, widzę ciemność

12.01.2020 | data wizyty: 12.10.2019

Adashi (dezERterzy) 253 opinie

Ósmy pokój jednego dnia. Wiele osób pewnie uważa, że to za dużo, że jest się wtedy za bardzo zmęczonym i nie czerpie przyjemności z gry. Jednak nie dla nas i nie gdy na sam koniec odwiedzi się tak świetny eskejp jak Kraina Wiecznej Nocy.
Przywrócenie światła stało się naszym głównym zadaniem podczas gry. Choć pozostałych zagadek było nie mało, jedne łatwe inne bardziej skomplikowane i wymagające nieszablonowego myślenia.
Nie wiem jak inni, którzy odwiedzili Krainę wiecznej nocy i Przeklęty pierścień ale dla mnie te pokoje są podobne. I nawet sam do końca nie potrafię wyjaśnić dlaczego, bowiem klimat zupełnie inny, fabuła również ale jakbym nie wiedział, że są to ER-y należące do jednej firmy to bym się tego domyślał.
Jedno jest pewne, oba są świetne.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

253 opinie

Tolkien w super wydaniu

12.01.2020 | data wizyty: 12.10.2019

Adashi (dezERterzy) 253 opinie

Opuszczony Teatr Lalek był pierwszym pokojem we Wrocławiu, który odwiedziliśmy i już wtedy wiedzieliśmy, że nie tylko Secret Room ale ogólnie stolica dolnego śląska jest bogata w świetne pokoje. Miło jest przy każdym kolejnym tripie do tego miasta ponownie odwiedzić to miejsce. Tym razem dostaliśmy zadanie zniszczenia Przeklętego pierścienia.
Jak się zdążyliśmy szybko przyzwyczaić to najnowsze z pokoi od tej firmy są bardzo mocno dopieszczone jeśli chodzi o wystrój i tam samo było tym razem. Klimat Władcy pierścieni też się udzielał na każdym kroku, głównie dzięki wielu "smaczkom"
Zagadek jest nawet sporo, głównie bardziej zaawansowane i nowoczesne ale jednocześnie logiczne i intuicyjne. No może poza jedną z nich na rozwiązanie której nie wpadłbym chyba nigdy gdyby nie podpowiedź ;)
W takich pokojach czas mija bardzo szybko, bowiem jednocześnie chce się jak najszybciej rozwiązywać wszystkie zadania i podziwiać całą scenografię.
Obsługa jak zwykle świetna, rozgadana i mega pozytywna. Czekamy oczywiście na więcej.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Quara
Quara

Pionier
198 pkt

63 opinie

Momentami jak w filmie

01.01.2020 | data wizyty: 09.11.2019

Quara 63 opinie

Pokój dla początkujących jak zwykle rozłożył nas na łopatki - powiedziałabym, że im prostszy pokój, tym chętniej przekombinujemy część najłatwiejszych zagadek, w szczególności te, które dla dzieci byłyby pewnie najłatwiejsze. O ile na początku polecieliśmy jak strzała, to w momencie, w którym pojawiła się myśl, że wyjdziemy za szybko i "co wtedy" -natrafiliśmy na mur. Kocham to! :D

Także nie, w tym pokoju nie trzeba wyprowadzać całek. Tutaj należy się wczuć w klimat, naprawdę zostać członkiem Drużyny Pierścienia i cieszyć się każdą chwilą, każdą kolejną zagadką, każdym nowym dźwiękiem otoczenia. Pokój pozwala się bawić.

Minus (a może zaleta?) tego pokoju jest taki, że na chwilę obecną głównie pamiętam właśnie te serwowane efekty, które sprawiały, że czułam się jak w filmie.

Poziom trudności pokoju ocenię na średni, bo chociaż w większości przelecieliśmy przez zagadki bez większego zastanowienia, to dwie napsuły nam trochę krwi. Ale jest to naprawdę przyjemny pokój, świetny na początek!

Obsługa bardzo fajna, czułam się tam jak gość :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Marcin K. 64
Marcin K. 64

Pionier
176 pkt

43 opinie

teatr lalek a aktorami byliśmy my ?

31.12.2019 | data wizyty: 13.10.2019

Marcin K. 64 43 opinie

Ciekawe i do tej pory nie spotykane zagadki i rozwiązania, pokój na pewno nie należy do najprostszych ale klimat ma na pewno jeden z najlepszych, mimo wszystko dobrze zabrać więcej niż jednego kompana

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny