SCARY HOSTEL KRAKÓW

SCARY HOSTEL KRAKÓW

Partner Lockme

375

375 opinii

|

PL 84

Polska: 84. miejsce

|

9.3/10

Scary Hostel Escape The Room ... u nas gra zaczyna się już na wejściu. Wczuwacie się bowiem w klimat strasznego Hostelu, który skrywa w sobie wiele tajemnic.... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Scary Hostel Escape The Room ... u nas gra zaczyna się już na wejściu. Wczuwacie się bowiem w klimat strasznego Hostelu, który skrywa w sobie wiele tajemnic. Do wielu z nich prowadzi mroczny korytarz, na końcu którego znajdują się specjalnie zaaranżowane pokoje, pełne rekwizytów, ukrytych zagadek oraz zaskakujących zwrotów akcji. Waszym głównym celem jest rozwiązanie ich i znalezienie klucza, który pozwoli wam wydostać się z pokoju. Ale nie martwcie się w razie kłopotów zawsze możecie liczyć na nasze wskazówki.

Adres oddziału Kraków (Polska)

Kraków

ul. Karmelicka 44
Kraków

Pokoje dostępne w oddziale Kraków

Ostatnie opinie

dantekotta
dantekotta

Skaut
66 pkt

7 opinii

Stary Hannibal...

01.08.2020 | data wizyty: 31.07.2020

Wiarygodna opinia

dantekotta 7 opinii

Obawiałem się wizyty w tym pokoju- figuruje ona na liście od dłuższego czasu, więc rodziły się w głowie wątpliwości- czy nie jest on przestarzały? Nie odstaje od reszty pokoi? Bynajmniej! Nie żałuję wizyty i z pewnością odwiedzę pozostałe pokoje w tej lokacji. Po kolei: obsługa bardzo miła i wprowadzenie także niczego sobie. Wystrój i klimat pomieszczenia- ciężko mi ocenić, nie czułem się może jak w faktycznej celi, ale kilka czynników jak wielkość pomieszczenia czy dobór oświetlenia sprawiało uczucie "osaczenia". A to osaczenie wpływało na zagadki- łatwiej było coś przegapić, ciężej było się zorganizować, wkradał się pewien element "chaosu" podczas rozwiązywania zagadek. I to jak najbardziej na plus. Tutaj rada- należy położyć nacisk na przeszukiwanie, naprawdę łatwo coś pominąć (i dwie podpowiedzi były potrzebne bo coś przegapiłem...). Same zagadki raczej same w sobie nie są aż tak ciężkie- wręcz przeciwnie, raczej lekkie, pomysłowe i przyjemne. Niemniej, raczej dla osoby która miałaby pierwszy raz styczność z ER nie polecałbym. Raczej na któryś pokój z kolei, żeby już wiedzieć "co z czym się je" :)
Mam nadzieję, że pozostałe pokoje sprawią mi tyle frajdy co cela :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Ania K. 48
Ania K. 48

Skaut
54 pkt

8 opinii

Wanna play?

09.03.2020 | data wizyty: 08.03.2020

Wiarygodna opinia

Ania K. 48 8 opinii

Pokój dość prosty, zagadki liniowe, dużo kłódek i mini zagadek. Zdecydowanie dobra opcja jak na pierwszy raz, ale także dla grup już w jakimś stopniu doświadczonych. W mojej opinii optymalna ilość graczy to 3 osoby, gdyż przy większej ilości robi się dość tłoczno. Obsługa miła i obeznana. Klimat pokoju dobrze oddany.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Łatwy

jszwedzik
jszwedzik

Podróżnik
36 pkt

7 opinii

Real Hannibal Lecter climate

28.11.2019 | data wizyty: 13.11.2019

jszwedzik 7 opinii

Nice experience! Good climate and music - you can really feel like being there. Some exponats could have better quality but overall very interesting plot and different form than most of escape rooms. Definitely only for solid team of 2 people.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

zielonakreska
zielonakreska

Podróżnik
33 pkt

2 opinie

Al Capone rozbrojony

11.11.2019 | data wizyty: 11.11.2019

Wiarygodna opinia

zielonakreska 2 opinie

Ten pokój nie był naszym planem, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się, żeby tutaj dotrzeć i nie żałujemy. Miejsce jest klimatyczne, muzyka, rekwizyty, właściwie wszystko do siebie pasuje.
Wydaje się jednak, że Al Capone nie był aż tak sprytny, jak to plotki o nim krążą. Udało nam się go rozszyfrować w niezłym czasie i mieliśmy po odnalezieniu klucza poczucie, że "jak to, już?". Samych zagadek nie jest bardzo dużo, a ogromną zaletą jest niekłódkowość, chociaż przyznaję, że przy rozwiązaniu którejś kolejnej zagadki otwierało się coś, a my tego nawet nie zauważyliśmy i dopiero po chwili ktoś pytał "o, a to było otwarte?". Faktycznie mieliśmy też poczucie, że pewne rzeczy można odszukać bez uprzednich wskazówek.
We trójkę było ok, myślę, że gdyby była jeszcze jedna osoba, można by to nazwać tłumem.

Toaleta ma również swoje tajemnice do rozszyfrowania ;)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

loldantee
loldantee

Świeżak
16 pkt

6 opinii

Ciasno i przytulnie :)

19.09.2019 | data wizyty: 19.09.2019

loldantee 6 opinii

Pokój świetny dla początkujących, ale dla zaawansowanych również świetna zabawa ;) Proste, pomysłowe zagadki, klimatyczny początek! Nasz 5 pokój, 20:16 przed czasem ;)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Łatwy