Room Escape

Room Escape

Partner lockme

988

988 opinii

|

PL 58

Polska: 58. miejsce

|

9.1/10

Firma Room Escape posiada 9 pokoi. By je odwiedzić potrzebujesz 540 minut. [więcej]

9 9 pokoi

3 3 oddziały

Opis firmy


Firma Room Escape posiada 9 pokoi. By je odwiedzić potrzebujesz 540 minut.

Adres oddziału Śniadeckich

Śniadeckich

ulica Śniadeckich 1/15
00-655 Warszawa

Pokoje dostępne w oddziale Śniadeckich

Zamknięte pokoje w oddziale Śniadeckich

Adres oddziału Inżynierska

Inżynierska

ul. Inżynierska 1
00-655 Warszawa

Pokoje dostępne w oddziale Inżynierska

Adres oddziału Marszałkowska

Marszałkowska

ul. Marszałkowska 140 00-061 Warszawa Centrum Metro: Świętokrzyska

Pokoje dostępne w oddziale Marszałkowska

Zamknięte pokoje w oddziale Marszałkowska

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Zajęcia edukacyjne dla szkół

Zajęcia edukacyjne dla szkół

Ostatnie opinie

Mateusz767
Mateusz767

Skaut
58 pkt

17 opinii

Trzej muszkieterowie....

13.10.2019 | data wizyty: 25.08.2019

Mateusz767 17 opinii

Długo zbieraliśmy się do tego pokoju i wreszcie się udało. Tematyka bardzo ciekawa, dużo manualnych rozwiązań, zagadki bardzo nam podpasowały, chociaż najwięcej problemów sprawiło nam coś co nie było stricte zagadką :D jak zwykle sprawdzanie wszystkiego zawiodło, warto być uważnym :D Na końcu zabrakło nam jakiejś puenty, zakończenia historii. Pozostał niedosyt pewien, sam pokój bardzo na plus.
Pan z obsługi niestety średnio był wkręcony we wprowadzenie więc i my średnio wkręceni rozpoczęliśmy rozgrywkę :(

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

250 opinii

Cyrk Kamiennych Braci jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

02.10.2019 | data wizyty: 16.03.2019

Cyrk Kamiennych Braci 250 opinii

Kardynał Richelieu nie zrezygnował ze swoich planów. Wciąż próbując sterować poczynaniami króla, tym razem rozpoczął przygotowania do wojny. Co gorsze i dodatkowo podejrzane, zniknęły królewskie klejnoty. Jako muszkieterowie jego królewskiej mości nie mogliśmy przyglądać się temu bezczynnie. Wślizgnęliśmy się do komnat kardynała, by zdemaskować uknutą intrygę. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Pokój "Muszkieterowie" został przygotowany w ciekawy sposób, z dużą dbałością o estetykę. Dekoracje i rekwizyty od razu przywołują skojarzenia z epoką, w której osadzona została fabuła pokoju. Fajnym elementem jest cel, który mamy do osiągnięcia, i nie jest nim po prostu wydostanie się z pokoju. Przedstawiona historia mogłaby być nieco bardziej rozbudowana, aczkolwiek poszczególne zagadki niejako pchają ją dalej, w wyraźny sposób nawiązując do zdarzeń, w których bierzemy udział.

No właśnie- zagadki. Te są różnorodne i jest ich całkiem sporo. Jak wspomnieliśmy, nawiązują one do historii pokoju. Niektóre rozwiązania potrafią naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Poziom trudności jest dość wysoki.

Obsługa pozostawiła po sobie pozytywne wrażenie, swoje zadania spełniając bardzo dobrze.

"Muszkieterowie" to dość wymagający scenariusz, zarówno pod względem ilości zadań jak i ich skomplikowania. Nieliniowość powoduje, że o ile większe grupy łatwiej znajdą zajecie dla poszczególnych członków, tak mniejsze będą musiały się sprężać, a niedoświadczone będą mogły się nieco pogubić. Niemniej jednak warto odwiedzić komnaty kardynała Richelieu, bo to naprawdę dobrze przygotowany scenariusz.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

250 opinii

Cyrk Kamiennych Braci na uczcie bogów

02.10.2019 | data wizyty: 16.03.2019

Cyrk Kamiennych Braci 250 opinii

Któż nie słyszał o greckich bogach i herosach? Mity opisujące ich perypetie poznajemy wszak już w dzieciństwie. Kto o nich słyszał wie, że mieszkańcy Olimpu swoją nieśmiertelność i wieczną młodość czerpali z ambrozji i nektaru- pokarmu i napoju przeznaczonych wyłącznie dla ich wyjątkowych gardeł. Historie o ich cudownych właściwościach ściągały śmiałków, którzy chcieli zasmakować w tych niezwykłych wiktuałach. I my, niczym niegdyś król Syzyf, postanowiliśmy spróbować posmakować ambrozji, mając świadomość ryzyka z jakim się to wiązało.

Wystrój "Olimpu" jest bardzo estetyczny. Otaczające nas rekwizyty i dekoracje potrafią przykuć uwagę. Mimo wszystko jednak pokój sprawia bardziej wrażenie muzeum (choć bardzo ładnego) niż starożytnego pałacu. Warto zaznaczyć, że twórcy zadbali o dodatkowe efekty, które potrafią bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Zagadki są mocnym punktem pokoju. W większości spotkamy się tu z elektroniką, choć znajdą się i zadania manualne. Ich rozwiązywanie i wykonywanie sprawia satysfakcję. W pokoju nie ma też prawie wcale tzw. "przeszkadzajek", więc rozgrywka powinna przebiegać dość płynnie. Zresztą scenariusz należy raczej do łatwych.

Obsługa zaprezentowała się z dobrej strony, nie mamy nic do zarzucenia.

Olimp to ciekawa propozycja, choćby przez wzgląd na tematykę oraz wspomniane efekty specjalne. Dla początkujących będzie bardzo dobrym wyborem, bo pomimo braku skomplikowania scenariusza, potrafi pokazać zalety nowoczesnych ER. Doświadczeni na pewno odnajdą tu godzinę (lub trochę mniej) dobrej rozrywki. Polecamy.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Łatwy

malgorzata.bochniak
malgorzata.bochniak

Podróżnik
45 pkt

3 opinie

Kardynał nieźle namieszał :)

23.09.2019 | data wizyty: 22.09.2019

malgorzata.bochniak 3 opinie

Pokój bardzo mi się podobał, ciekawe zagadki, logicznie ułożone w całość, wystrój dopasowany do scenariusza pokoju. Polecam, warto się wybrać :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne