Quick Escape Room

Quick Escape Room

Partner lockme

56

56 opinii

|

PL 71

Polska: 71. miejsce

|

9.2/10

Escape Room stworzony przez pasjonatów z niepowtarzalnym klimatem i nowatorskimi zagadkami elektronicznymi. Wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu innych E... [więcej]

1 1 pokój

1 1 oddział

Opis firmy

Escape Room stworzony przez pasjonatów z niepowtarzalnym klimatem i nowatorskimi zagadkami elektronicznymi.
Wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu innych Escape roomów w elektronikę, rekwizyty i ruchome eksponaty pozwoliło nam otworzyć własne niepowtarzalne pokoje.
Staramy się unikać kłódek, a nasze pokoje są naszpikowane elektronicznymi rozwiązaniami, potęgując efekt zaskoczenia :)
Wizyta w Quick Escape Room to nie tylko wspaniała zabawa dla zgranych zespołów, ale również świetny sposób na świętowanie urodzin, wieczorów kawalerskich, imprez tematycznych czy imprez integracyjnych !

Adres oddziału Bytom

Bytom

ul. Karola Miarki 16/4
41-902 Bytom

Pokoje dostępne w oddziale Bytom

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Bytom

Ostatnie opinie

Agnieszka Giza
Agnieszka Giza

Świeżak
21 pkt

3 opinie

My się duchów nie boimy !!!

23.11.2019 | data wizyty: 23.11.2019

Agnieszka Giza 3 opinie

Dziś kolejny Escape Room zaliczony ... i było super. " Pogromcy duchów" mimo wielu opinii, że wystrój " ... nie z górnej półki " nam podobał się bardzo. Świetne zagadki, konieczna współpraca, dużo elektroniki, trochę grozy i szczypta zaskoczenia dało mile spędzony wspólnie czas. I nawet brak kłódek nam w ogóle nie przeszkadzał. Ilość zagadek, łamigłówek i tajemnic do rozwiązania odpowiednia i każdy z naszej czwórki miał co do zrobienia.
Bardzo mili właściciele, dobre wprowadzenie i równie tajemniczy początek gry. Polecam zarówno grupom początkującym jak i zaawansowanym.
Duchy w Bytomiu opanowane, miasto jest bezpieczne.
Już nie możemy się doczekać kolejnych, nowych pokoi ... czekamy z niecierpliwością !

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

234 opinie

Ghosts busters

15.10.2019 | data wizyty: 08.06.2019

Adashi (dezERterzy) 234 opinie

Świat znowu potrzebuje pomocy. Duchy i inne istoty pozaziemskie panoszą się po ziemi więc do kogo trzeba się zgłosić jak nie właśnie do Pogromców duchów...
KLIMAT:
Wielkie brawa za wszystkie smaczki nawiązujące do kultowego filmu, jest ich cała masa i do tego dekoracje idealnie odwzorowane. Do tego efekty wizualne i fantastyczna muzyka. Po prostu w kwestii klimatu nic dodać nic ująć.
ZAGADKI:
W kwestii zagadek też się nie ma do czego doczepić. W większości są spójne z fabułą, ich ilość jest tak dopasowana, że 60 minut mija bardzo szybko bez żadnych przestojów. Plus za duże zróżnicowanie.
PODSUMOWANIE:
Bardzo solidny pokój, szczególnie dla fanów filmu choć pozostali też powinni się świetnie bawić. Czekamy na kolejne propozycje od Quick Escape Room i przy następnym tripie na Śląsk na pewno znów odwiedzimy Bytom.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

ReyBow
ReyBow

Świeżak
11 pkt

3 opinie

Ghost Busters

07.09.2019 | data wizyty: 07.09.2019

ReyBow 3 opinie

Przywitała nas sympatyczna Pani, która wprowadziła nas bardzo dobrze w klimat pokoju. Wszystkie zasady gry zostały zrozumiale przedstawione. Miłe zaskoczenie podczas wejścia do pomieszczenia. W ER panuje aura tajemniczości, co czyni rozgrywkę jeszcze bardziej atrakcyjniejszą. Zagadki znajdujące się w tym pokoju są na zróżnicowanym poziomie trudności, jest w pełni zautomatyzowany, a jedna z zagadek potrafi wywołać duże zaskoczenie. Polecamy to miejsce grupom początkującym i zaawansowanym, ponieważ każda z nich wyjdzie zadowolona.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Włóczykij
Włóczykij

Nawigator
118 pkt

130 opinii

My się duchów nie boimy, nie boimy się wcale!

22.08.2019 | data wizyty: 22.06.2019

Włóczykij 130 opinii

Zabawę zaczęliśmy od dobrego wprowadzenia, a w środku było jeszcze ciekawiej.

Pokój jest surowy, nieco "odstraszający" (w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)). Warto docenić nawiązania do kultowego filmu Ghostbusters. Wszystkie rekwizyty pozostają w klimacie lat 80-tych, a światła, podkład dźwiękowy oraz inne efekty audiowizualne tworzą ciekawy, niepokojący klimat.

Room jest bardzo pomysłowy i nieliniowy, ale zagadki są logiczne i spójne z fabułą. Wszędzie pełno elektroniki i innych interesujących mechanizmów. Aby powstrzymać inwazję duchów trzeba trochę pomyśleć, kojarzyć fakty, współpracować i wykazać się spostrzegawczością.

Właścicielka zaangażowana, na bieżąco śledziła nasze poczynania, a po grze chętnie wysłuchała naszych wrażeń oraz wymieniała się opiniami na temat tego, a także innych pokojów.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

MTC
MTC

Nawigator
108 pkt

111 opinii

Co za duch!

03.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

MTC 111 opinii

Pokój nie należy do tych wypasionych z górnej półki ER, ale poziom i ilość zagadek bardzo fajna i wciągająca. Świetnie się bawiliśmy rozwiązując zagadki krok po kroku. Zagadki logiczne, pokój nieliniowy.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni