Quick Escape Room

Quick Escape Room

59

59 opinii

|

PL 153

Polska: 153. miejsce

|

9.6/10

Escape Room stworzony przez pasjonatów z niepowtarzalnym klimatem i nowatorskimi zagadkami elektronicznymi. Wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu innych E... [więcej]

0 Brak pokoi

0 Brak oddziałów

Opis firmy

Escape Room stworzony przez pasjonatów z niepowtarzalnym klimatem i nowatorskimi zagadkami elektronicznymi.
Wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu innych Escape roomów w elektronikę, rekwizyty i ruchome eksponaty pozwoliło nam otworzyć własne niepowtarzalne pokoje.
Staramy się unikać kłódek, a nasze pokoje są naszpikowane elektronicznymi rozwiązaniami, potęgując efekt zaskoczenia :)
Wizyta w Quick Escape Room to nie tylko wspaniała zabawa dla zgranych zespołów, ale również świetny sposób na świętowanie urodzin, wieczorów kawalerskich, imprez tematycznych czy imprez integracyjnych !

Ostatnie opinie

Robert M
Robert M

Nawigator
146 pkt

53 opinie

Kto się boi duchów?

28.12.2019 | data wizyty: 27.12.2019

Wiarygodna opinia

Robert M 53 opinie

Wyprawa do pokoju Pogromcy Duchów miała być wyprawą sentymentalną do filmu, który pamięta się z dzieciństwa. Po przejściu tego pokoju śmiało mogę stwierdzić, że tak było.
Wprowadzenie do zabawy ciekawe a jednocześnie zabawne. Po wejściu do środka człowiek czuję się jak w filmie. Elementy wystroju i muzyka w tle wszystko idealnie odwzorowane z filmu.
Zagadki nie są liniowe i to jest duży plus. Nie ma tu typowych kłódek tylko jest miejsce na kreatywne myślenie i wiązanie ze sobą różnych faktów. Trzeba również bardzo dokładnie oglądać znalezione przedmioty ponieważ czasem rozwiązanie ma się przed samym nosem i można go nie zobaczyć. Przestrzeń, w której się rozgrywa się gra nie jest taka jednorodna jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać.
Pokój godny polecenia. Szczególnie grupom, które mają już doświadczenie.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Abaddon
Abaddon

Podróżnik
32 pkt

7 opinii

Who you gonna call? Ghoustbusters!

23.12.2019 | data wizyty: 19.12.2019

Wiarygodna opinia

Abaddon 7 opinii

Zdecydowanie można zaliczyć ten pokój do ER z górnej półki!
Wystrój, dbałość o szczegóły i klimat rodem z filmu "Pogromcy duchów". Pokój jest nieliniowy, trzeba trochę bardziej pogłówkować, rozwiązując zagadki, ale robi się to całkowicie przyjemnie.
Warto wcielić się, choć na chwilę, w rolę załogi pojazdu ECTO-1 i powstrzymać atak frywolnych duchów :D
Śmiało polecam, miejsce wręcz obowiązkowe!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Bogumił M.
Bogumił M.

Skaut
55 pkt

11 opinii

Złap je wszystkie

12.12.2019 | data wizyty: 10.12.2019

Wiarygodna opinia

Bogumił M. 11 opinii

Jak tu zatrzymać tą machinę...

Ale od początku! Od wejścia pokój robi wrażanie mimo, iż jest to niby zwykły pokój. Ale pokój pełen bardzo dobrze wykonanych rekwizytów które mają tutaj sens. O, sens w tym pokoju to jest słowo klucz! Każda zagadka w tym pokoju ma fabularny sens co tworzy całą przygodę! którą się tutaj wyczuwa w powietrzu cały czas! Do tego jest kilka bardzo dobrych pomysłów które nas zdziwią podczas gry - tyle żeby nie zdradzić nic więcej.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Agnieszka Giza
Agnieszka Giza

Świeżak
21 pkt

3 opinie

My się duchów nie boimy !!!

23.11.2019 | data wizyty: 23.11.2019

Agnieszka Giza 3 opinie

Dziś kolejny Escape Room zaliczony ... i było super. " Pogromcy duchów" mimo wielu opinii, że wystrój " ... nie z górnej półki " nam podobał się bardzo. Świetne zagadki, konieczna współpraca, dużo elektroniki, trochę grozy i szczypta zaskoczenia dało mile spędzony wspólnie czas. I nawet brak kłódek nam w ogóle nie przeszkadzał. Ilość zagadek, łamigłówek i tajemnic do rozwiązania odpowiednia i każdy z naszej czwórki miał co do zrobienia.
Bardzo mili właściciele, dobre wprowadzenie i równie tajemniczy początek gry. Polecam zarówno grupom początkującym jak i zaawansowanym.
Duchy w Bytomiu opanowane, miasto jest bezpieczne.
Już nie możemy się doczekać kolejnych, nowych pokoi ... czekamy z niecierpliwością !

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
290 pkt

269 opinii

Ghosts busters

15.10.2019 | data wizyty: 08.06.2019

Adashi (dezERterzy) 269 opinii

Świat znowu potrzebuje pomocy. Duchy i inne istoty pozaziemskie panoszą się po ziemi więc do kogo trzeba się zgłosić jak nie właśnie do Pogromców duchów...
KLIMAT:
Wielkie brawa za wszystkie smaczki nawiązujące do kultowego filmu, jest ich cała masa i do tego dekoracje idealnie odwzorowane. Do tego efekty wizualne i fantastyczna muzyka. Po prostu w kwestii klimatu nic dodać nic ująć.
ZAGADKI:
W kwestii zagadek też się nie ma do czego doczepić. W większości są spójne z fabułą, ich ilość jest tak dopasowana, że 60 minut mija bardzo szybko bez żadnych przestojów. Plus za duże zróżnicowanie.
PODSUMOWANIE:
Bardzo solidny pokój, szczególnie dla fanów filmu choć pozostali też powinni się świetnie bawić. Czekamy na kolejne propozycje od Quick Escape Room i przy następnym tripie na Śląsk na pewno znów odwiedzimy Bytom.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni