Podziemna pułapka

Podziemna pułapka

Partner lockme

186

186 opinii

|

PL 105

Polska: 105. miejsce

|

8.6/10

Podziemna pułapka to Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny. Docelowo będą u nas cztery pokoje, każdy w innym klimacie. Temat... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Podziemna pułapka to Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny. Docelowo będą u nas cztery pokoje, każdy w innym klimacie. Temat pierwszego z nich łączy się jednak bezpośrednio z jego lokalizacją...
Postaramy się zaskoczyć nawet największych weteranów!

Adres oddziału Gdańsk

Gdańsk

Lilli Wenedy 18c, Gdańsk
(wejście przez przybudówkę)

Pokoje dostępne w oddziale Gdańsk

Ostatnie opinie

Niko Gajewski
Niko Gajewski

Skaut
57 pkt

12 opinii

Żarty na pogrzebie

09.11.2019 | data wizyty: 08.11.2019

Niko Gajewski 12 opinii

Coś, czego jeszcze nie uświadczyłem. Fabuła prowadzona jest jak po sznurku, dostajemy wręcz bezpośrednie instrukcje, ale - o dziwo! - nie jest to nudne i sztuczne. Czułem się trochę jak w filmowej sytuacji, gdy piloci zostali zabici i to ja, z pomocą wieży kontroli lotów, muszę wylądować. Daje to sporą dawkę emocji. Dobrze mieć w ekipie kogoś choć minimalnie ogarniętego technicznie-mechanicznie, u nas tego zabrakło.
Na plus żartobliwe motywy, które w pozytywny sposób robią komedię z pogrzebu, a na lekki minus podpowiedziowe popędzanie, bo kolejna grupa umówiona była zaraz po nas (zaliczyliśmy kilkuminutowe spóźnienie), pomimo tego, że finałową zagadkę zrozumieliśmy od razu i wystarczyła minuta, by ją wykonać.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 6/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Podziemna pułapka

Dzień dobry. Niestety na podstawie samego obrazu kamery nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, czy do rozwiązania zagadki brakuje minuty czy dziesięciu (w główkach Wam nie siedzimy :)). Poza tym według regulaminu mieliśmy prawo skrócić grę o czas spóźnienia - nie zrobiliśmy tego - dostaliście nawet 3 dodatkowe minuty. Po tym czasie niestety byliśmy zmuszeni już grę zakończyć, gdyż było piątkowe popołudnie i do pokoju umówiona była grupa za grupą. A i tak musieliśmy uwijać się jak w ukropie, żeby zdążyć przygotować pokój przed następnymi graczami. Uważamy więc obniżenie oceny za obsługę za nieco krzywdzącą, gdyż nie jest naszą winą Wasze spóźnienie, a czas Wam doliczyliśmy zamiast (zgodnie z regulaminem) skrócić :( Pozdrawiamy!

Aga 😎
Aga 😎

Świeżak
14 pkt

4 opinie

Trafiony zatopiony

29.09.2019 | data wizyty: 23.06.2018

Aga 😎 4 opinie

Bardzo fajnie przygotowany pokój, wystrój robi wrażenie i wprowadza świetny klimat. Zagadki uważam za dosyć klasyczne, ale wiążące się z tematyką przewodnią. Byliśmy w cztery osoby i każdy miał się czym zając, a przy bardziej skomplikowanych zadaniach najczęściej pracowaliśmy dwójkami.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

necel93
necel93

Skaut
77 pkt

3 opinie

Ciekawe zagadki, drobne niedociągnięcia

22.08.2019 | data wizyty: 18.08.2019

Wiarygodna opinia

necel93 3 opinie

Pokój z bardzo ciekawymi i oryginalnymi zagadkami. Drobne niedociągnięcia. W naszym przypadku wkradł się mały błąd podczas sprzątania pokoju przez obsługę przed naszym przyjściem.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Niko Gajewski
Niko Gajewski

Skaut
57 pkt

12 opinii

Podziemny stres

20.06.2019 | data wizyty: 18.06.2019

Wiarygodna opinia

Niko Gajewski 12 opinii

Pozwala świetnie wczuć się w klimat i fabułę. Nieustanne naciski i swoiste poganiania powodują stres i niepewność na takim poziomie, że człowiek zapomina, że to tylko zabawa. Zagadki są nieuporządkowane i w większości trzymają bardzo porządny poziom. Fabuła idzie regularnie do przodu i pozwala nam odkrywać coraz to kolejne elementy pokoju. Byliśmy trochę jakoś bez formy, niemniej z kilkoma naprowadzeniami udało nam się wyjść dwie minuty przed końcem czasu. Polecam dla dwóch osób.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

J.W.
J.W.

Świeżak
22 pkt

5 opinii

Pierwszy pokój w jakim byłam i ....

08.06.2019 | data wizyty: 01.08.2018

J.W. 5 opinii

... i mimo braku przekonania do tego rodzaju rozrywki zostałam bardzo mile zaskoczona. Od tego pokoju zaczęła się moja przygoda z ER . Pokój fantastyczny dla nowicjuszy jak i bardziej doświadczonych graczy! Bardzo miła obsługa, która z zaangażowaniem wdraża gracza w historię pokoju!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni