Podziemna pułapka

Podziemna pułapka

Partner lockme

188

188 opinii

|

PL 100

Polska: 100. miejsce

|

8.5/10

Podziemna pułapka to Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny. Docelowo będą u nas cztery pokoje, każdy w innym klimacie. Temat... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Podziemna pułapka to Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny. Docelowo będą u nas cztery pokoje, każdy w innym klimacie. Temat pierwszego z nich łączy się jednak bezpośrednio z jego lokalizacją...
Postaramy się zaskoczyć nawet największych weteranów!

Adres oddziału Gdańsk

Gdańsk

Lilli Wenedy 18c, Gdańsk
(wejście przez przybudówkę)

Pokoje dostępne w oddziale Gdańsk

Ostatnie opinie

MONI TEAM
MONI TEAM

Pionier
158 pkt

93 opinie

Dziadek by się załamał

27.12.2019 | data wizyty: 26.12.2019

MONI TEAM 93 opinie

Pokój sam w sobie ma potencjał, ciekawe mechanizmy, fajne rozwiązania. Szkoda tylko że jeden element nie zadziałał i mistrz gry za specjalnie się tym nie przejął tylko podał nam gotowy kod nie widząc w tym problemu... szkoda również że zużycie jednego z przedmiotów było na tyle duże że bałam się sama tego nie rozwalić do końca.
Na plus pomysłowość zagadek i mechanizmów,
Na minus niedziałający ważny element gry.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

MONI TEAM
MONI TEAM

Pionier
158 pkt

93 opinie

Gdzie jest ten ster?

27.12.2019 | data wizyty: 26.12.2019

MONI TEAM 93 opinie

Zabawa całkiem nas wciągnęła. Najchętniej zamiast przechodzić dalej zagadki, bawili byśmy się.... No właśnie, czym? :) żeby wiedzieć trzeba odwiedzić.
Polegliśmy na ostatniej zagadce, gdyby nie mistrz gry zostali byśmy tam do teraz.
Przy innych pokojach tej firmy, ten wypada najlepiej. Widzieliśmy już lepsze wystroje łodzi ale zabawa przebija połowę z nich.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

dorota.dinauzor
dorota.dinauzor

Świeżak
23 pkt

9 opinii

ciekawe doświadczenie

21.12.2019 | data wizyty: 22.11.2019

dorota.dinauzor 9 opinii

Pokój nie wyróżnia sie tak bardzo na tle innych gdańskich pokoi, ale mimo wszystko bawiliśmy się w nim dobrze, dlatego nasze odczucia są bardzo pozywytne. Wszystko dzięki logicznym zagadkom i poprowadzeniu przez grę. Obsługa mogłaby być trochę bardziej rozmowna :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Łatwy

Niko Gajewski
Niko Gajewski

Skaut
59 pkt

14 opinii

Żarty na pogrzebie

09.11.2019 | data wizyty: 08.11.2019

Niko Gajewski 14 opinii

Coś, czego jeszcze nie uświadczyłem. Fabuła prowadzona jest jak po sznurku, dostajemy wręcz bezpośrednie instrukcje, ale - o dziwo! - nie jest to nudne i sztuczne. Czułem się trochę jak w filmowej sytuacji, gdy piloci zostali zabici i to ja, z pomocą wieży kontroli lotów, muszę wylądować. Daje to sporą dawkę emocji. Dobrze mieć w ekipie kogoś choć minimalnie ogarniętego technicznie-mechanicznie, u nas tego zabrakło.
Na plus żartobliwe motywy, które w pozytywny sposób robią komedię z pogrzebu, a na lekki minus podpowiedziowe popędzanie, bo kolejna grupa umówiona była zaraz po nas (zaliczyliśmy kilkuminutowe spóźnienie), pomimo tego, że finałową zagadkę zrozumieliśmy od razu i wystarczyła minuta, by ją wykonać.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 6/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Podziemna pułapka

Dzień dobry. Niestety na podstawie samego obrazu kamery nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, czy do rozwiązania zagadki brakuje minuty czy dziesięciu (w główkach Wam nie siedzimy :)). Poza tym według regulaminu mieliśmy prawo skrócić grę o czas spóźnienia - nie zrobiliśmy tego - dostaliście nawet 3 dodatkowe minuty. Po tym czasie niestety byliśmy zmuszeni już grę zakończyć, gdyż było piątkowe popołudnie i do pokoju umówiona była grupa za grupą. A i tak musieliśmy uwijać się jak w ukropie, żeby zdążyć przygotować pokój przed następnymi graczami. Uważamy więc obniżenie oceny za obsługę za nieco krzywdzącą, gdyż nie jest naszą winą Wasze spóźnienie, a czas Wam doliczyliśmy zamiast (zgodnie z regulaminem) skrócić :( Pozdrawiamy!

Aga 😎
Aga 😎

Świeżak
14 pkt

4 opinie

Trafiony zatopiony

29.09.2019 | data wizyty: 23.06.2018

Aga 😎 4 opinie

Bardzo fajnie przygotowany pokój, wystrój robi wrażenie i wprowadza świetny klimat. Zagadki uważam za dosyć klasyczne, ale wiążące się z tematyką przewodnią. Byliśmy w cztery osoby i każdy miał się czym zając, a przy bardziej skomplikowanych zadaniach najczęściej pracowaliśmy dwójkami.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni