Park17 Sp. z o.o.

Park17 Sp. z o.o.

Partner lockme

39

39 opinii

|

PL 62

Polska: 62. miejsce

|

9.8/10

Firma Park17 Sp. z o.o. posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 120 minut. [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Firma Park17 Sp. z o.o. posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 120 minut.

Adres oddziału Bydgoszcz (Polska)

Bydgoszcz

ul. Chodkiewicza 17 85-065 Bydgoszcz

Pokoje dostępne w oddziale Bydgoszcz

Ostatnie opinie

zosiaplachta
zosiaplachta

Świeżak
17 pkt

8 opinii

Niesamowicie zmarnowany potencjał

16.02.2020 | data wizyty: 15.02.2020

zosiaplachta 8 opinii

Bardzo nie lubię oceniać wizyt w escaperoomie tak słabo, ale niestety w tym wypadku nie mam wyjścia.
Zacznijmy od jednego pozytywu: same zagadki, fabuła i wystrój są naprawdę fajne. Proste i widać ze tworzone pod dzieci, wiec nie wiem czy nie powinien to być escaperoom oznaczony jako pokoj dla dzieci.
Tragiczne jest to że pokój nie jest wygłuszony. Cały klimat przestrzeni w ktorej sie znajdujemy psuje hałas dochodzący z parku trampolin a takze (o losie) pogaduchy z pokoju mistrza gry. Dramat. Dramatem było także samo prowadzenie gry. Po prośbie o podpowiedź mistrz gry zaczął pytac o to co juz udało nam się otworzyć, bo najwidoczniej w ogóle nie patrzył na to co dzieje się w pokoju, a innym razem nie obserwował w ogóle, kiedy piąty raz powtarzaliśmy tę samą rzecz a mechanizm mimo to nie zadziałał.
Razi też brak mikrofonu do kontaktu w czasie gry. Krzyczenie przez ścianę jest troszkę żenujące 🤦🏼‍♀️

Tak jak napisałam na początku, zagadki i wystrój mają naprawdę spory potencjał, ale brak pasji do dbania o przyjemność gry aż razi. Za takie wrażenia na pewno nie zaplacilabym drugi raz takiej ceny.
Mam nadzieję że ta szczera opinia pozwoli właścicielom pochylić się nad problemem i poprawić to co idzie kiepsko. Trzymam za to kciuki!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

280 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i magiczna rozgrywka

07.01.2020 | data wizyty: 08.06.2019

Opinia archiwalna

Cyrk Kamiennych Braci 280 opinii

Dawno dawno temu w ciemnym lesie mieszkała sobie stara wiedźma. Legenda głosi, że przez całe swoje życie nie zaznała ona szczęścia. Biednej starowinie pomieszało się w głowie i w przypływie szału rzuciła zaklęcie na cały las. Knieja od tej pory pogrążyła się w głębokim smutku. Jedyną szansą, na cofnięcie zaklęcia było stworzenie odpowiedniej mikstury. Cyrk Kamiennych Braci - znani już pogromcy czarownic, musieli wkroczyć do akcji.

Pokój wykonano estetycznie w klimacie baśniowo-bajkowym. Elementy wyposażenia, jak i rekwizyty dobrze pasują do takiej konwencji. Całości dobrego wrażenia dopełnia fajny podkład dźwiękowy.

Zagadkowo ten ER prezentuje się równie korzystnie. Mamy tutaj bardzo zróżnicowane zadania, dopasowane do klimatu pokoju. Rozgrywka nie jest bardzo liniowa, co również wypada na plus zwłaszcza przy grupach złożonych z większej liczby graczy. Rozwiązania nam tutaj zaprezentowane, to miks analogów z elektroniką. Poziom trudności oceniamy jako średni.

Obsługa była bez zarzutu. Nie mamy zastrzeżeń do jej pracy.

Podsumowując, "Klątwa Starej Wiedźmy", to ciekawy scenariusz, który ze względu na swój baśniowy klimat można polecić całym rodzinom. Dzieciaki będą mieć frajdę odkrywając tajemnicę lasu i siedziby wiedźmy, natomiast dorośli odnajdą wyzwanie w rozwiązywaniu zagadek, które potrafią zmusić do intensywnego myślenia.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

joanna.w
joanna.w

Podróżnik
39 pkt

6 opinii

Nie taka wiedźma straszna :)

28.10.2019 | data wizyty: 27.10.2019

Wiarygodna opinia

joanna.w 6 opinii

Wspaniały pokój dla początkujących oraz dla rodzin z dziećmi. Przesympatyczny Mistrz Gry, bardzo solidnie się nami opiekował. Pokój został przygotowany starannie, zagadki ułożone nieliniowo. Znajdziecie tam zarówno tradycyjne kłódki, jak i mniej standardowe rozwiązania. Całość spójna, świetnie wpisana w klimat historii. Dzieciaki wczuły się w scenariusz :) Gorąco polecamy!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Cosette
Cosette

Skaut
54 pkt

43 opinie

Czas zająć się Widźmą

25.10.2019 | data wizyty: 23.10.2019

Cosette 43 opinie

Jak można być nieszczęśliwym, skoro dookoła tyle wspaniałych escapów? Poszliśmy, więc uświadomić Wiedźmę o tym i przy okazji poszperać w jej przepisach :) W chatce było tak uroczo, że najlepiej zostałabym jeszcze troszkę, no ale niestety nam się spieszyło. Niech ta słodkość Was nie zwiedzie, chatka kryła wiele zagadek, które były na różnym poziomie trudności, jednocześnie bardzo fajnych i ciekawych. Na szczęście udało się nam i możemy dalej cieszyć się kolejnymi pokojami. Obsługa bardzo sympatyna i poświęcająca nam dużo czasu. Wielka szkoda, że pokój jest zamykany :( kto ma jeszcze okazje to pędzikiem do Galerii :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy